05.10.20, 18:57fot. flickr.com

Beata Kempa o prezydencji Niemiec w UE: Celem jest utworzenie superpaństwa

Ostatnie poczynania i prowokacje ze strony niemieckich polityków, z jakimi się stykamy po przejęciu przez Niemcy prezydencji w UE, zaczynają już przekraczać granice dobrego smaku. Tylko, czy w tym przypadku można mówić o jakimkolwiek wyczuciu i smaku, czy o od dawna systematycznie realizowanej strategii politycznej?

Na antenie Radiu Maryja europoseł Prawa i Sprawiedliwości Beata Kempa mówiła o kulisach powstania i ewentualnych możliwych skutkach wprowadzenia dokumentu znanego pod nazwą „Mechanizm kontroli praworządności”.

Kempa stwierdziła, że jest to „bardzo groźny mechanizm”, ponieważ nie odnosi się on do definicji, a co więcej nie ma w dokumentach traktatowych Unii Europejskiej jasnej precyzyjnej definicji praworządności.

Dodała także:

- Mamy tu do czynienia przede wszystkim z prawami mniejszości seksualnych, reprodukcyjnymi prawami kobiet – to przede wszystkim nieograniczony dostęp do aborcji. Będzie to nadzorować grupa urzędników, nie wiadomo przez kogo mianowana...

 

Kempa podkreśliła:

- Unia oddaje wpływ tym urzędnikom na rekomendacje, wytyczne, które będą wdrażane w sprawach i obszarach, na które się nie godzimy – w edukacji, definicji rodziny, adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, polityki ws. imigrantów, ale również organizacji wewnętrznej władzy, reform

Europosłanka PiS stwierdziła również:

... to próba ingerencji w naszą tożsamość narodową. Celem, który przyświeca tym ludziom, to utworzenie superpaństwa, które byłoby zarządzane z Brukseli 

 

mp/radio maryja

Komentarze

Anonim2020.10.7 21:32
Pewnie chodzi o super nazistowskiego państwa pod egidą Niemiec. Skąd my to znamy ?
Glaudiusman2020.10.6 1:45
Należy tą czwartą rzeszę odsunąć od władzy. Precz z germanizacją i precz ze zdrajcami, którzy popierają Reich.
karol2020.10.6 21:09
Narazie Komunistka orginalnna --Merkel mówi aj Rach aj filer aj Dolczland
Kazek2020.10.5 22:15
Miejcie do siebie Polacy, że głosowaliście za przystąpienie Polski do do komunistycznej UE. Ja od samego początku wiedziałem, że przystąpienie do tego kołchozu niczym dobrym dla Polski nie będzie. Anglicy zmądrzeli i opuścili ten komunistyczny układ UE.
polacke2020.10.5 22:13
Plan podboju Europy przez Niemców, to nic nowego. Jeden dzień po przegranej wojnie, zaczęli to organizować byli hitlerowcy. Tym razem "pokojowo" ponieważ metody siłowe nie dały skutku. Tu nie chodzi o jakieś superpaństwo europejskie w Brukseli. Tu chodzi o "atrapę" czegoś takiego w Brukseli, zarządzaną de facto przez "zjednoczony rząd berliński". Dzisiaj Niemcy używają innych środków bojowych, pieniędzy i systemu narzucanych kar niepokornym, którzy w realizacji tego planu przeszkadzają. W przypadku Polski mają łatwiej niż w przypadku Węgier. W Polsce zbudowali "towarzystwo poparcia " w grupie opozycyjnych europosłów, wykorzystują "polskie kanalie" do ataków na polską, demokratycznie wybraną władzę. Celem ostatecznym jest jednak Wielka Rzesza Niemiecka zbudowana na gruzach państw europejskich. Potem zabiorą się za Ruskich.
Toni2020.10.5 21:31
Nic się nie zmieniło to zawsze były i są nadal w Niemczech plan jaki miał Hitler Niemcy chcą panować nad wszystkimi w Europie.
Anonim2020.10.7 21:36
Deutschland, Deutschland über alles
Randka już teraz, teraz ..2020.10.5 20:23
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Foster2020.10.5 19:39
Jak by stany tworzące USA tak bardzo bały się federacji to nie mielibyśmy potężnych i samowystarczalnych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, a ludzie żyli by na poziomie mieszkańców Ekwadoru.
Elektor2020.10.5 19:50
Tak. Tylko że kiedy je zakładano to w Ameryce była wolność. A to co eurokraci budują i nasze kołchoźniki z KO i PiS jak Kempowa i jej funfle to po prostu komuna.
Elektor2020.10.5 19:36
Kempowa nie wie co gada. Tak to jest jak się wybiera takie przedstawicielki od macania kur oderwane. Jako członkini PiS powinna wiedzieć jakie idee przyświecają tej hordzie. Śp. Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, czym przyjął wyższość prawa europejskiego nad polskim. To raz. Jego brachol kilka razy nalegał na utworzenie wspólnej europejskiej armii, a co to za państwo bez własnej armii? To dwa. Obecny tzw. Prezydent RP rzucił pomysł aby wpisać w Konstytucję członkostwo Polski w UE. To na wypadek gdyby Polakom się odwidziało i chcieli z kołchozu wyjść. To trzy. Wszyscy główni bonzowie PiS są za superpaństwem UE. Kempowa o tym nie wie? Wnioski są dwa. Albo jest cwaniarą jak np. Szydłowa ("nam się te pieniądze po prostu należą") i udaje głupią, żeby być przy korycie, żerować na Polakach i napychać kabzę. Albo faktycznie jest głupia jak średnia IQ elektoratu PiS. Nie chce mi się tego rozkminiać. Obojętnie z jakich powodów, takich szkodników jak PiS to jeszcze nie było! Banda hipokrytów ględząca wciąż o patriotyzmie a robiąca co innego.
ryszard2020.10.5 19:33
To raczej wstęp do globalnego super państwa, rządzonego przez faszystowską finansjerę i opartego o system neoniewolnictwa. Brawo Pani Beata Kępa ale czy reprezentują nas w UE jeszcze jacyś mężczyźni
Anonim2020.10.7 21:37
Deutschland, Deutschland über alles
Topek2020.10.5 19:20
25 krajów wie co to jest praworządność i jak się ją przestrzega jedynie dwa kraje którymi rządzi dwóch psychopatów nie wiedzą jak zdefiniować praworządność. Komuchy i faszyści też nie wiedzieli, chyba to coś znaczy
Dogorywająca opozycja kąsa najmocniej2020.10.5 19:22
Idź się odlej.
matis892020.10.5 19:26
UE jest komunistyczna dlatego Niemcy i Francja wolą sojusz z Chinami i Rosją przeciwko USA. W Brukseli siedzi pełno komuchów. Nawet u nas dobitnie widać że całe lewactwo i komuchy to jedna rodzina i ta sama ideologia.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.10.5 19:19
Jak w tym kawale: Hitler mówi do kumpli: - Nie nazwiemy tego IV Rzeszą. Nazwiemy to (dla zmylenia) "Unią Europejską". "Gazeta Wyborcza" zrobi agresywną reklamę tej Unii, a głupie Polaczki to kupią. ------ Otóż tylko do czasu, panie Hitler, sorry, Merkel.
matis892020.10.5 19:16
PIS wasza wiarygodność w kwestii bycia partią prawicową, konserwatywną, patriotyczną z wartościami katolicki jest już poniżej zera. Jesteście partią lewacką jak PO, Wiosna..., a nawet bardziej. Zgodnie z wolą Niemiec postawiliście życie zwierząt wyżej od dzieci mordowanych w aborcji. Tym samym postawiliście się wyżej od Boga zakazując Polakom hodowli zwierząt na skórę i uboju rytualnego, bo Bóg ludziom na to pozwala, więc uprawiacie bezbożne bezprawie. Dla interesu Niemiec zamykacie kopalnie. I popieracie satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii...itd.
Baśka2020.10.5 20:03
Chrystus raz na zawsze zniósł krwawe ofiary i "nieczyste" jedzenie, ale ludzie uważający się za chrześcijan będą DLA KASY służyć antychrześcijańskim religiom i wykonywać DLA NICH ubój rytualny. Najgorzej, że nawet księża nie widzą w tym zaparcia się własnej wiary i popierania antychrześcijaństwa. Tam gdzie jest kasa, nawet Chrystusa można się zaprzeć. Czy tak?
mtis892020.10.5 20:37
Motywacją lewackiego PISu jest zakaz zabijania zwierząt bo cierpią, lewactwo, a nie religijne zwyczaje Żydów. W tej ustawie aspekt religijny nie ma żadnego znaczenia dla lewackiego PISu, dlatego piszesz bzdury. Sam święty apostoł Boga, św. Paweł zajmował się obróbką skór zwierzęcych choć jako wykształcony i święty Boga mógł wybrać se każdy inny fach. Dlatego lewacki PIS stawia się wyżej od Boga. Chrystus zniósł krwawe ofiary dla chrześcijan, Żydzie tego nie uznają i nie ma zakazu, ani nic złego jeżeli np. Polak katolik hodowca będzie zaopatrywał także Żydów w Polsce.
Baśka2020.10.5 19:12
Tak, celem jest utworzenie superpaństwa całkowicie podporządkowanego niemcom. To spełnienie innymi metodami dążeń hitlera podbicia Europy. Niemcy to potężny imperializm, bezwzględna dominacja i zręczna hipokryzja. Jeśli zabraknie Trumpa, stracimy resztki niepodległości i będziemy służyć niemieckim "panom". Boże, ratuj Polskę i Europę!!!
Stop tęczowej zarazie2020.10.5 19:09
Moze czas napisac na budynku Czerskiej nazwiska ofiar zbrodni rodzinki Michników i tym podobnej zbieraniny?
JoJo2020.10.5 19:02
https://tvn24.pl/polska/przemyslaw-czarnek-na-ministra-edukacji-i-nauki-list-otwarty-intelektualistow-przeciwko-nominacji-posla-pis-4711701