W ostatnich latach homopropaganda w Polsce przybiera na sile. Coraz częściej organizowane są parady LGBT, mamy też do czynienia z próbami indoktrynowania naszych dzieci. Mieszkańcy Białegostoku wpadli z kolei na pomysł kreatywnej, heteroseksualnej parady. Do Urzędu Miasta wpłynęło już 40 zgłoszeń marszów oraz manifestacji, które mają zostać przeprowadzone 20 lipca, kiedy to ulicami miasta przejdzie też „marsz równości”. Jedna z kontrmanifestacji odbędzie się pod tytułem „Pikieta w obronie rozumu i godności człowieka”.

Ulicami miasta przejść też ma „Manifestacja heteroseksualizmu” oraz „Pikieta w bronie tradycji i wartości rodzinnych”. Wydarzenia te są wyrazem sprzeciwu przeciw marszowi równości. Odbędzie się także… „Marsz w obronie disco polo” czy „Marsz upamiętniający zatonięcie polskiego torpedowca ORP Kaszub”.

Ratusz już poinformował, że jeśli tylko wszystkie zgłoszenia spełnią wymogi o zgromadzeniach, otrzymają decyzje pozytywne. Najpewniej będzie też konieczna rozprawa administracyjna, ponieważ wiele tras przecina trasę marszu równości.

dam/radio.bialystok.pl