24.01.19, 11:15

Bulwersujące kulisy prywatyzacji szpitala. ZOBACZ program Anity Gargas

Bulwersujące kulisy prywatyzacji powiatowego szpitala. Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” prześwietlają szokującą sprzedaż i szybki upadek dobrze funkcjonującej placówki.

Czy sprzedanie szpitala i doprowadzenie go do ruiny było wynikiem indolencji czy celowym działaniem? Co stało się z cennym sprzętem medycznym i wyposażeniem, które zostały wywiezione z placówki?

Kto jest odpowiedzialny za dramat 35 tysięcy mieszkańców powiatu górowskiego, którzy stracili jedyny w regionie szpital? Jakie zarzuty prokuratura postawiła kierownictwu spółki, która przejęła placówkę?

Historia wdrażania w życie osławionej zapowiedzi Beaty Sawickiej (PO) „biznes na służbie zdrowia będzie robiony” na przykładzie szpitala w Górze, czyli jak majątek publiczny o wartości ponad 9 milionów złotych został oddany w prywatne ręce. „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:20 w TVP 1.

 

Komentarze

nikt2019.01.24 12:29
Miło mi ,że Słowianka wykrywa nieprawidłowości i dąży do prawdy . Ciekawa jestem kim są ci oszuści ? Wszak więcej narodów mieszka w Polsce .
Piotr Nowak 2019.01.24 12:26
A o tym napiszecie? "Piotr Gliński dokonał nietypowego "wyczynu" podczas czwartkowego programu "Poranna rozmowa w RMF FM". Wicepremier i minister kultury po prostu uciekł ze studia, gdy z ust Roberta Mazurka padło niewygodne dla niego pytanie o zmniejszenie dotacji na Europejskiego Centrum Solidarności w Gdański." :) :) Czy raczej nie?
Jurek z Góry2019.01.24 19:31
Co ma zmniejszenie dotacji na EUS do sprzedaży szpitala w Górze? Mieszkańcy powiatu górowskiego nie mają dostępu do opieki zdrowotnej zagwarantowwanej przez KONSTYTUCJE.Gdzie są jej obrońcy? Panie Nowak nie lataj po portalach i nie siej mowy nienawiści. ps Proszę oglądnąć ten program a potem się wypowiadać,
Miras2019.01.25 6:16
niewygodny temat dla bydlaków złodziei z PO????????