25.06.19, 10:36(fot. youtube)

Cenckiewicz żąda przeprosin od Wałęsy

Sławomir Cenckiewicz nie tylko żąda przeprosin od Lecha Wałęsy, ale zapowiada również pozew sądowy w sprawie pomówień o fabrykację teczki TW Bolka. Na obronę byłego prezydenta przez internautkę odpowiedział ironią.

- ... opluwam coca-colą ekran smartfona, aż bąbelki mi nosem uciekają.  Panie Prezydencie Wałęsa, proszę o ostre wymiatanie w sądzie - napisał internautka.

 - Wałęsa "ostro wymiecie w sądzie" udowadniając, że ja wyprodukowałem mu teczkę pracy i teczkę personalną TW Bolka i osobiście podrzuciłem do Kiszczaków, a potem zorganizowałem teatr z pojawianiem się Marii Kiszczak i wejściem do niej prokuratora! Co ci ludzie w głowie mają? - odpowiedział historyk.

bz/TT/tysol.pl

Komentarze

oko2019.06.25 12:35
Cenckiewicz sfabrykował teczkę TW Balbina to mógł sfabrykować teczkę TW Bolek.
Jahu2019.06.25 11:51
Wałęsa tak wymiecie jak puścił gangsterów w skarpetkach..od wymiatania to jest Wachowski. Mieciu np. znakomicie wymiótł kasiorę z instytutu Bolesława.
100% racji2019.06.25 10:59
Oooo to to too too ,, a wymiatanie ” zacznie ćwiczyć od POsprzątania miotłą ulicówką dzielnicy w której mieszka ? Cha to pozna lepiej ludzi i może ktoś powie dzień dobry pracowitemu robotnikowi bo dawno zapomniał co to praca.