31.05.19, 07:00(fot. screen)

Cimoszewicz pozwał Gazetę Polską. Chodzi o leśniczówkę

Włodzimierz Cimoszewicz pozwał „Gazetę Polską”. Chodzi o artykuł na temat zdewastowanej leśniczówki, którą przez lata wynajmował  w Puszczy Białowieskiej. 

Jak informuje portal niezalezna.pl, Włodzimerz Cimoszewicz  pozwał za publikację redaktora naczelnego „GP” Tomasza Sakiewicza, autora tekstu Jacka Liziniewicza i Niezależne Wydawnictwo Polskie. Jeszcze niewyznaczono terminu pierwszej rozprawy.

Tygodnik „Gazeta Polska” pisał, że: „Cimoszewicz postanowił zabrać wszystko, co da się wynieść. Z kuchni zniknęły nie tylko meble, samowar oraz inne pamiątki, lecz także piec. Powyrywano gniazdka i instalację elektryczną. Zabrano drzwi, ościeżnice i parapety. Zerwano nawet… boazerię".

„GP” pisała m.in., że „przez 17 lat użytkowania były premier, niczym car, robił sobie, co mu się żywnie podobało. Okazało się, że na działce postawił garaże samochodowe, a także zbiornik na płynny gaz LNG. Wszystko powstało bez jakiejkolwiek zgody”. 

„Były premier, niczym car, robił sobie, co mu się żywnie podobało" - mogliśmy przeczytać

 

 

bz/TVP INFO

Komentarze

polak2019.05.31 11:09
kiedy pozwą tego syna zbrodniarza ludzie za torturowanie i morderstwa jego ojca ---
ebi2019.05.31 8:18
Czlowiek który co potrącił kobietę , winien absolutnie odpowiadać za jej przenoszenie do samochodu- sama słyszałam jak mówił to Kolendzie Zaleskiej - to gwałt na zyciu człowieka. Chciał to ukryć - więc kto na niego glosował - straszne, tacy sami ludzie czyli bardzo niebezpieczni ludzie.
ebi2019.05.31 8:27
Teraz piszą, że to kto inny tuszował sprawę, ale jakie to ma znaczenie czegoś takiego sobie nie wyobrażam, aby polityk tuszował popełnienie takiego czymu- przerażające. Człowieka po takim wypadku nie wolno ruszać, Boże gdzie my żyjemy?
Asia2019.06.1 12:48
Glosowali na niego tacy jak on.
Paweł2019.05.31 8:02
A dziś śmierć ostrzy kosę i za chwilę głowa mu spadnie. Każdy oćmiony życiowym powodzeniem niechaj baczy, że kres jego jest bliski i marny!
ebi2019.05.31 8:30
A teraz piszą, że to kto inny tuszował sprawę, jakie to znaczenie, jak człowiek moze cos takiego zrobić? Polityk kto go wybrał? Tacy sami. Odpowiada za życie nie wolno ruszac człowieka po wypadku, gdzie jest prawo?Innego by dawno siedział.