07.06.15, 11:47Włodzimierz Czarzasty (fot. TVN)

Czarzasty: PO nie rozumie, czemu przegrała

- My przegraliśmy te wybory m.in. dlatego, że byliśmy bierni w internecie. Dlatego było dużo o tym mowy na tym spotkaniu – tak w programie Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę” Adam Szejnfeld z PO tłumaczył słowa partyjnych kolegów zapowiadających zatrudnianie „trolli” internetowych.

- PO miała też pokazać nowe twarze, a poseł Szejnfeld jest z nami – ripostował Adam Bielan z Polski Razem. - Rzeczniczka rządu potwierdziła o tym, że była o tym [o hejterach] mowa. Kilka miesięcy temu premier Kopacz zapowiadała, że zdejmie klątwę nienawiści z polskiej polityki, a widać, do czego doszło: dostajemy więcej tego samego. Dostajemy informacje tylko o tym, że wyostrzy swoje działania.

- Jak spadniecie poniżej 20 proc., to zacznie się bardzo krwawa walka o jedynki – dodał Czarzasty. - Wątpię byście się teraz pozbierali. To marne przywództwo [które macie], w porównaniu do tego które mieliście. Co do hejterów, nie odeszliście od niezrozumienia dlaczego przegraliście wybory. Pokazujecie na Twitterze od wczoraj co zbudowaliście, drogi i szpitale, ale zapomnieliście o obywatelu.

KJ/300polityka.pl

Komentarze

anonim2015.06.7 12:36
Bredzisław przegrał, bo większość wyborców miała dość jego i całej PO.
anonim2015.06.7 13:05
Czarzasty wszelkimi sposobami stara się odwrócić uwagę od katastrofalnego wyniku SLD.
anonim2015.06.7 14:34
@fiodor44- Na ten przydomek Komorowski zasłużył sobie wygadując różne bzdury. Jeśli Duda będzie robił to samo (narazie się nie zanosi), to będę go traktował podobnie.
anonim2015.06.7 18:42
@werido- Chyba nie muszę przypominać ile nakłamali Bredzisław i ta cała ferajna z PO, a Duda to narazie czysta karta.
anonim2015.06.7 19:03
A ja się dziwiłem dlaczego P.O. nie zaczęła kampanii w zeszłym roku. Na przykład obniżając podatki lub rzetelnie nie wyjaśniła afery taśmowej i nie usunęła niewygodnych polityków z własnej partii. A tak to macie co chcieliście. Nawarzyliście piwa to se sami je wypijcie.
anonim2015.06.8 7:34
Wielkie halo z tymi drogami,starożytny Rzym je sprawniej,szybciej,taniej budował.Drogi to infrastruktura państwa,niech PO nie czyni z powinności cnoty.Bez łaski a jak nie to (po pańsku) wynocha !