31.07.19, 10:00

Czarzasty wściekły. Płacze, że Schetyna ,,wszystko psuje''

Włodzimierz Czarzasty nie kryje swojej wściekłości na Grzegorza Schetynę. Lider SLD nie może wybaczyć szefowi Platformy, że odebrał mu część znanych polityków.

"Platforma zdecydowała się oddać władzę PiS-owi, nie chce walczyć z PiS-em o władzę. Walczy o lidera na opozycji. Grzegorz Schetyna liderem na opozycji już nie będzie, bo abdykował w momencie, kiedy nie utrzymał Koalicji Europejskiej, która była dobrym projektem. W tej chwili rozwala Senat" - mówił dziś Czarzasty na antenie telewizji "Wirtualnej Polski".

"Oni mają taki plan, że za dwa lata pójdą podwyżki i budżecie nie będzie środków na wszystkie zobowiązania socjalne obywateli i wtedy naród da Grzegorzowi Schetynie władzę" - powiedział dalej.

Następnie ubolewał nad tym, że do Schetyny chce dołączyć Jerzy Wenderlich.

"Pan Wenderlich musi się zdecydować, jak będzie startować. Jeżeli dojdzie w ogóle do koalicji w Senacie, a myślę, że nie dojdzie, dlatego, że mistrz destrukcji pan Grzegorz Schetyna myślę, że zdecydował o tym, że chce również przegrać w Senacie, bo to, że chce przegrać w Sejmie, wszyscy już wiemy" - wskazał Czarzasty.

Szef SLD może zaklinać rzeczywistość, ale fakty są nagie: okazał się za słaby na Schetynę. Szef PO nie jest w ciemię bity. Wie, że w roku 2019 tylko cud mógłby sprawić, że PiS przegrwa wybory. Postanowił więc przygotować się na wybory w roku 2023 - i zdławić wszelką opozycję oprócz własnej partii, propagandowo rozszerzanej o kolejne pochłaniane twory. 

Zwycięstwa Platformie nigdy nie życzymy, ale, co by nie mówić, plan nie jest pozbawiony sensu.

bsw

Komentarze

PrawyCzłek2019.07.31 10:23
TYMCZASEM W PRAWDZIWYM ŚWIECIE: 23 loty (udowodnione) pomnożyć razy 7 tyś USD (godzina lotu tym samolotem) daję kwotę 161 tyś USD, co daje kwotę na złotówki ok. 576 000 zł ... to trochę więcej niż 15 tyś zł, które z laską pan Marek gdzieś tam zapłacił (o ile to zrobił) ...umiar, pokora i sprawiedliwość!
100% racji2019.07.31 10:22
,, ojcowie i wujowie ” założyciele pełło czyli towarzysze z SB i WSI lepiej wiedzą ktu tu jest lepszym demokratą i bardziej LEWIcowy ??? POniał towariszcz czaczaRZASTY !!!
Cogito ergo sum2019.07.31 10:08
Cóż, nie ma ideowych lewicowców tylko konformiści. Pokazali to Miler, Napieralski czy Wenderlich.