04.08.19, 14:45Fot. Pixabay, CC 0

Czternastolatka odmówiła zasłaniania twarzy. Babcia ją zabiła

Szokujące doniesienia z Syrii. Babcia zabiła swoją czternastoletnią wnuczkę, bo ta odmówiła noszenia tradycyjnego nikabu.

Do zabójstwa doszło w obozie dla uchodźców Al-Hol w północno-wschodniej Syrii – informuje rp.pl. Żyje tam niemal 70 tys. osób, głównie uciekinierów z ostatniej enklawy ISIS, która znajdowała się na obszarach na wschód od Eufratu. Większość to kobiety oraz dzieci.

Portal dodaje, że według administratorów obozu, mieszkają w nim zarówno zwolenniczki ISIS, jak i byłe najemniczki, które usiłują zaprowadzić tam prawo szariatu.

Sekcja zwłok zabitej dziewczynki wykazała, że dotkliwie ją pobito (miała wiele świeżych złamań), a na koniec uduszono.

dam/rp.pl,Fronda.pl

Komentarze

kacha2019.08.4 19:07
To się musi bardzo katolikom polskim podobać.
Trójoka wrona2019.08.4 19:51
Nieprawda. To może się spodobać jedynie fanatykom nierozumiejącym przesłania Jezusa.
islamista2019.08.4 15:33
aspiring educationalist, daj mi klucze od swojego mieszkania, nie bądź faszysta
aspiring educationalist2019.08.4 15:01
"Dziewczynki fałszywe mają minki, plotkary są i świnki" - to fragment wierszyka z książki dla dzieci wydawnictwa Zysk i S-ka. Jego właścicielem jest Tadeusz Zysk, psycholog społeczny i socjolog, kandydat PiS do Sejmu. - Takie treści utrwalają negatywne i seksistowskie stereotypy - uważa Marta Mazurek, szefowa poznańskiego zespołu ds. polityki równości i różnorodności.
islamofob i homofob2019.08.4 14:57
Obóz dla uchodźców w którym znaleźli schronienie zbrodniarze z ISIS. I politpoprawna Platforma z Gazetką Wyborczą takich "uchodźców" chcieli nam sprowadzić do Polski.
Trójoka wrona2019.08.4 14:55
A o tym, że Kancelaria Sejmu bezprawnie zwleka z wykonaniem wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego, to Fronda nie napisze.
Anie człowieku2019.06.28 22:13
uczyła jej tradycji rodzinnej, a zabicie było częścią tej tradycji. To już chyba wszyscy wiedzą, kobieta dopiero co wyszła spod zrównania jej ze zwierzęciem- wg ich prawa karnego. Takie pozostałości rytualnego uboju. Polecam poszukać filmu tytuł imię bohaterki ( niestety teraz nie pamiętam) - o ściganiu "ich" kobiet aby z jakichkolwiek powodów je zabić przez członków rodziny. Tuż po dopadnięciu takiej wszystko się odbywa łącznie z rytualnym gwałtem przez wszystkich z rodziny. Na końcu są pokazane zdjęcia twarzy wielu "ich" kobiet, zgłoszone jako zaginione. Nie odnalezione nigdy. One naprawdę mają problem z normalną egzystencją. Bardzo współczuję i życzę siły.
ThereAreNoPolishBystandersInTheHolocaust2019.06.27 17:44
– Nigdy nie widziałem czegoś takiego! To ogromna tragedia – mówił wstrząśnięty szef policji w Chicago. Tak określił miejsce zbrodni w polskim domu w USA, gdzie babcia w bestialski sposób biła po główce swą półroczną wnuczkę, a potem... poderżnęła jej gardło! – Policjanci, którzy w niedzielę w domu Alfredy Giedrojc, musieli być wysłani na terapię psychologiczną Alfreda Giedrojc (61 l.) najwidoczniej dokładnie zaplanowała swą potworną zbrodnię. Gdy w niedzielę rano jej zięć i ojciec małej Vivian zostawił ją u dziadków, babcia – gdy tylko została sama w domu – położyła dziewczynkę na podłodze. Potem spokojnie wyjęła ze schowka młot kowalski, który schowała tam poprzedniego dnia! Zaczęła maleństwo walić młotem po główce i ciałku! Ale dziecko, mimo że uderzone wiele razy, wciąż żyło – płakało i ruszało się. Babcia poszła więc do kuchni po wielki ostry nóż i poderżnęła maleństwu gardło! By to zrobić, wzięła nawet dziecko na ręce! Scenę tę opisała prokurator, która była na miejscu tej strasznej zbrodni, dodając, że to był horror. Tak potworny, że pisały o niej gazety zarówno w USA, jak i na świecie. https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/alfreda-giedrojc-z-usa-w-bestialski-sposob-zabila-polroczna-wnuczke/lk2dvky
Zerr02019.06.28 1:21
Coś tu nie gra. Czy kiedykolwiek chociaż otarłeś sie o "młot kowalski"? Obstawiam że nie. Ja owszem, mam kowadło (kowadło kowalskie of coz) kilka młotków od 0,5 do 2kg, a nawet jeden młot 6 kg. Wiem co mówię, waliłem nimi tysiące razy
Durczykiewicz2019.06.27 15:57
Jeśli to prawda, to fajna babcia, nie ma co...
Hi, hi ... nie do śmichu2019.06.27 15:48
@o tym na frondzie ani słowa? Statystyka jest nieubłagalna; najwięcej patologii jest w potomstwie nie tak dawnych esbeków, kacyków partyjnych różnego szczebla, "kadry kierowniczej" dawnej kolonii bolszewickiej jaką był PRL. Mają wspólną cechę, żadnych etycznych i moralnych zahamowań jak przystało na prawidziwego ateiste-leniniste.
o tym na frondzie ani słowa?2019.06.27 15:20
Przynajmniej miała powód a jaki powód mieli rodzice jeszcze nawet nie rocznych dzieci aby je katować W ciągu ostatniego miesiąca 3 przypadki w POLSCE Katolicy dostają kasę na wódę za dzieci tylko dzieci im przeszkadzają w chlaniu
Mirek2019.06.27 15:38
A ty zamiast kasy dostałeś małpiego rozumu .
Agnieszka2019.06.27 15:41
A wiesz dlaczego ani słowa? Bo, w przypadku tej ostatniej głośnej sprawy, 9 miesięcznej Blanki, skatowanej i zgwałconej, postąpiono według obecnie wyznawanej zasady"nie odbieramy dzieci rodzicom", "najważniejsza jest biologiczna matka" . Więc oddano maleństwo biologicznej matce, podciągnięto statystyki i co z tego wyszło...Niestety tragedia. Może w końcu wszyscy krzyczący o nieodbieraniu dzieci uświadomią sobie, że nigdy nie dzieje się to bez przyczyny i zawsze, ale to zawsze sąd musi brać pod uwagę dobro i bezpieczeństwo dziecka, nie matki czy ojca.
J.P2019.06.27 17:27
Wiadomo było, że wcześniej czy później do tego dojdzie niestety. Ten system wprowadziła "dobra zmiana " a krzykacze frondowi zaklinali się w imię Boga, że to Boże rozwiązanie i każdego rugali za inne spojrzenie na sprawę. Nikt nie poniesie konsekwencji, systemu nikt do pudła nie wsadzi. Co gorsza nikt się w pierś nie uderza, że to był błąd. Kolejne tabu.
kosiarz ponury2019.08.4 16:53
Racja, oddać należy na przykład pederastom-zachowane będzie bezpieczeństwo dziecka oraz dobro ojca i ojca.
Nowa2019.06.27 22:33
Nie wiedziałam ,że w Polsce katolicy są tak wyróżnieni i tylko im się kasę daje i to z przeznaczeniem na wódkę ,. Ciekawe to . No na frondzie o tym cisza ,bo inni by też chcieli pochlać może zostać katolikami.,żeby kasa na chlanie była. To straszne co się stało z tymi dziećmi i nie powinno się to nigdy wydarzyć ,czy to w Polsce czy gdzie indziej .
Katol2019.06.27 15:11
Pamietajcie politycznie poprawni - islam nie jest religia! To spoleczno-kulturalno ekonomiczny system, ktory elementy religii wykorzystuje do utrzymania wladzy (policja religijna!). W Koranie jest dana wyrazna strategia militarna o metodzie agresji - to nie zarty! A prawdziwymi muzulmanami wg Koranu sa to tylko integrysci - reszta to sprzeniewierzency !
polak2019.06.27 14:54
każdy ze s-PoKo chce by w Polsce obowiązywał taki rygor i posłuszeństwo kobiet też tak już jest w szwecji i innych krajach co olewają tradycje europejskie
Jarek2019.06.27 20:32
Przecież fronda od dawna przekonuje, że przemoc motywowana religijnie to nie jest przemoc.
jozef2019.08.4 17:02
Przecież posłowie i senatorowie z PiS - u biją żony i kochanki, to w czym problem. powinni zabijać.