22.07.21, 17:05fot. yt/monika jaruzelska

Czy Urban ,,miłością'' uziemi Tuska tak jak Michnik Komorowskiego i innych wyróżnieniami człowieka roku ‘’GW’’?

- Bronisław Komorowski mógłby przegrać wybory, gdyby pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży - powiedział swego czasu Adam Michnik będąc gościem programu "Tomasz Lis na żywo".

Tym razem na scenie dość długiej nieobecności pojawił się sam naczelny propagandysta stanu wojennego Jerzy Urban, który był gościem w programie Moniki Jaruzelskiej na YouTubie.

Kiedy Tusk wyjechał i został „prezydentem Europy” wówczas mieliśmy pierwszego od dawna tzn., pierwszego od czasów Kwaśniewskiego męża stanu na skalę światową i umysł na skalę światową. I czegoś, co było na tle polskiego gumna olśniewającego – stwierdził Urban, naczelny tygodnika „NIE”.
- Donald Tusk urósł w moich oczach, bo jawił się samą mądrością, samym wdziękiem, kimś w wymiarze męża stanu – rozpływał się dalej w zachwytach.

Właśnie wtedy – jak przekonywał Urban - „zakochał się” w Tusku, ponieważ „polska polityka jest tak mizerna i żałosna, że coś takiego jawiło mi się jakimś pięknym motylem”. Dodał również, że słucha od jakiegoś czasu Donalda Tuska chętniej nawet niż klasycznych kompozytorów takich jak Beethoven czy Mozart.

W sumie, poziom propagandy Urban i Tusk mają na zupełnie podobnych poziomie. Czy jednak rekomendacja i pochwały Urbana nie okażą się dla Tuska tzw. pocałunkiem śmierci?


mp/yt/monika jaruzelska

Komentarze

kaka2021.07.23 15:41
Wchodzenie w relacje lub sluchanie lub rozmowa z takim zdrajca klamcA.antychrzescijaninem-----jest ohydne obrzydliwe i upokarzajace---kto ceni swoja przyzwoitosc--nigdy o nim nie wspomni
Marek2021.07.23 13:17
Urban wychwalał też rząd PiS. Zwrócili mu kilka milionów nadpłaconych podatków. Frondel o tym milczy.
mr.on2021.07.23 15:06
Przynajmniej uczciwie płacił należne państwu podatki. A ilu jest takich co to pozując na Gorących Obrońców Demokracji - bez względu na to co by to oznaczało - a ilu jest takich , którzy tylko kombinują jakby tu płacenia podatków uniknąć. Na tym tle Uszatek- Kolabor ukazuje się bardzo pozytywnie.
Mr.an2021.07.23 20:16
Widziałeś jego pity i city ? Jak nie to nie pisz nieprawdy. Jak zobaczysz to napiszesz. Nie wymądrzaj się jak nie wiesz.
radosne - żyd2021.07.23 12:34
wytupczył foklks(wagen)dojcza
Co mają z sobą wspólnego:2021.07.23 12:22
Urban, Passent, Hartman, Hertrich-Woleński, Blumsztajn, Michnik, Gross, Grabowski.... itd.? Wyglądają jak to się mówi, "brzydszy od gówna! Izrael jest pełen takich ohyd! .. . . . Kryminolodzy w USA zrobili wieloletnie badania, czy m.in. wygląd ma wpływ na zachowanie. Wszystkie dane były jednoznaczne; osoby NIEATRAKCYJNE fizycznie charakteryzuje zachowanie określane jako ... nieludzkie, zwierzęce.
Pan Dyzio2021.07.23 11:57
Pan Urban powinien klepać paciorki nie wypowiadać się w sprawach . Brzydko pokazywać zdjęcia osoby tego pana bo tak jakoś niedobrze się robi. Tym bardziej udostępniać jego liche wypowiedzi. On już swoje w swoim życiu wypowiedział i te wypowiedzi nie były wcale chwalebne. przydała by się cisza przed... .
Maciej2021.07.23 9:27
HAŃBA I MORDERCOM - TOWARZYSZU URBAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Instrukcja Lucyfera dla Anonima i Spółki2021.07.23 9:07
Plan jest następujący. Skutecznie i dotkliwie uderzajcie w Kościół. Ale nie można tego robić wprost. Trzeba więc odwołać się do najbardziej prymitywnych i zrozumiałych dla każdego pojęć. Są to od wieków: seks i pieniądze. Największy dureń to chwyci. Dalej: granie na uczuciach. Po pierwsze: Udawajcie współczucie dla dzieci – ofiar księży-pedofilów. Wiadomo, że są to przypadki bardzo nieliczne, zwłaszcza w porównaniu z innymi grupami. Uogólniajcie to na CAŁY kler. Po drugie: KAŻDY ksiądz jest pazerny na pieniądze. Jeśli proszą na remont kościoła, czy na biednych, to przedstawiajcie to tak, jakby zabierali dla siebie. Wypominajcie im każdy lepszy samochód. Po trzecie: ja sam nie mogę już uderzyć w wielkiego świętego papieża Jana Pawła II-go. A nienawidzę go szczególnie, bo wielu ludzi uratował od potępienia. Nienawidzę katolickiej Polski, której rząd sprzeciwia się działaniom coraz bardziej lewackiej Unii Europejskiej. Uderzajcie więc w żyjących jeszcze współpracowników JP2. Psujcie w oczach młodych jego obraz. Waszym orężem jest kłamstwo, rozwiązłość i ohydny grzech LGBT. Waszym przewodnikiem jest Goebbels, mój wierny uczeń, walczący kłamstwem. Do dyspozycji macie żydowską prasę dla gojów z Gazetą Wyborczą na czele, finansowaną za srebrniki Sorosa. A teraz – do roboty. Czekam na wasze złośliwe wpisy!
Filip2021.07.23 8:54
W Gdańsku Donald Tusk wystąpił z inną "propozycją". Wezwał Jarosława Kaczyńskiego do debaty słowami: "Wyjdź z jaskini, nie bój się, nie wstydź się". To także dowód na podjęcie retoryki przeciwnika, która spowodowała, że postrzegamy współczesną Polskę w kategorii dwóch zwaśnionych ze sobą plemion, które mają swoich wodzów. Plemię to określenie prehistoryczne, a dokładniej: przedpaństwowe. Tusk zdaje się mówić: człowiek, który podzielił nas – nowoczesne społeczeństwo, które przez 20 lat uczyło się mozolnie obywatelskości – na prymitywne plemiona, który wydobył z nas najgorsze cechy i zbudował na nich kapitał polityczny – jest prymitywnym wodzem, który boi się tego, co w ludziach obudził, więc siedzi w jaskini. Do tej pory to Kaczyński odczłowieczał Tuska, mówiąc o jego wilczych oczach czy zębach. Teraz Tusk jest w ofensywie. Ale wie, że nie wolno mu odczłowieczyć Kaczyńskiego. Może go jednak przedstawić jako kogoś słabego, zalęknionego, kto boi się konfrontacji: zarówno z innym wodzem, jak i ze społeczeństwem. Myśli pan, że gdyby jednak doszło do debaty - wiedząc, jakim językiem posługuje się Tusk, a jakim Kaczyński - dałoby się przewidzieć zwycięzcę? Jej wynik w dużej mierze zależałby od tego, kto relacjonowałby debatę. Widzowie TVP z pewnością byliby świadkami tryumfu Kaczyńskiego, nawet jeśli przegrałby z kretesem. To medium ma spore doświadczenie w przedstawianiu klęsk jako zwycięstw i w demonizowaniu Donalda Tuska. Ostatnio nawet pokazywano w TVP, że ma on rogi.
Anonim2021.07.23 9:03
platforma utworzona za niemiecką kasę - realizuje niemieckie interesy w Polsce - tusk to współczesny ,niemiecki Kondrat Wallenrod
Alojzy Cedzidło2021.07.23 11:44
Piekielnie sprawny i sprytny komentarz , Sz, panie Filipie . Czuć w nim jednak Urbanem . Przebija też w nim zakamuflowana miłość do Tuska i jego boskie a nie niemieckie posłannictwo .. Czytając ten Pana fachowo napisany komentarz wzbudził Pan u mnie ogromną ciekawość , jakie też ma Pan zdanie na temat tej pary bohaterów stanu wojennego . Bo jeśli chodzi o Urbana, wiadomo niewinny bohater . Natomiast z towarzyską , teraz Panią Jaruzelską moim zdaniem jest trochę inaczej . Córka bohatera czy zdrajcy ? . Nikt nie ma prawa , karać dzieci za przestępstwa rodziców .Ciekawe jednak co zrobić kiedy dzieci uważają rodzica za anioła a fakty mówią co innego ? Co gorsza kontynuują jego niechlubną pracę . .
WONtusk2021.07.23 8:21
platfusy od początku idą ręka w rękę z komuchami - może ta wypowiedz co niektórym otworzy oczy i zaczną samodzielnie myśleć , a nie bezkrytycznie wykonywać sugestie tvn- u ,onet-u i innych antypolskich polskojęzycznych mediów
jula2021.07.23 7:43
Olejnikowa woziła się limuzyną Urbana razem z Urbanem w czasach przełomu i dla wielu uchodzi za tuza rzetelnego dziennikarstwa. Jaki Urban takie dziennikarstwa.
Prawda2021.07.23 7:02
Narod Polski sie domaga od PIS aby zamknąć razem z Nowakiem Tuska za ---Zniszczenie Polskiego Przemysłu i Stoczni gdzie odał tusk Niemcom do Hamburga i Rostoku a Szczecinska Stocznia miała na 10 lat zamówień ---
To ten h u j żyję jeszcze?2021.07.23 6:29
????????????????????
kopidol inoCenty2021.07.23 9:25
..a co niewidzisz ze co rusz stokrotki przy nim wyrastajo .. to dobry gnojnik ... z czerwonego buraka ... szalom
Japa2021.07.23 11:52
Dałbym kciuka w górę gdyby nie ten jeden wyraz na h. Obraża Pan bardzo ważną część ciała mężczyzny .Część poczynającą nowe życie . Urban " poczynał " śmierć .
Figo Fago2021.07.23 11:53
Panie ... Widzał Pan kiedy penisa z takimi uszami?
qwerty2021.07.23 6:21
O współpraca z lat wojny będącej przykładem polsko-japońskiego braterstwa nic nie napiszecie ?
toWarzysz Piwo ???? w radiu Erewan2021.07.23 6:18
..... towarzyszu ur(dz)ban ... a jest pan juz czonkiem ...zakladu POPOgrzebowego "Radosc" .... ktos musi POPOhustac ... kisiowi i spawaczowy .... na POPOdwiazkach ... szalom
Maciej2021.07.23 6:12
Towarzysz Urban - mówił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dr .Onufry2021.07.23 5:42
Gdyby Urban ubrał turban - to ze świni byłby - CHOMEINI
Józef2021.07.23 4:27
Gdyby w PiS - ie był Urban to PiS by się tak nie ośmieszał, a tak to jest Jaki, Suski i Sasin. Zresztą dalej szkoda wymieniać.
mr.on2021.07.23 0:33
Miś Kolabor - Uszatek ma jedną zasadniczą pozytywną cechę - mianowicie oficjalnie i publicznie oznajmił hołocie i plebsowi to , co jest przywilejem każdej władzy bez względu na ustrój. RZĄD SIĘ WYŻYWI !!! I chwała Uszatkowi za to.
PRAWDA2021.07.22 23:13
Żydo --Komuna ----Urban to wyjatkowo Beszczelny Typ Żydowski Chamski jak zwykle ==
MJ? Kolejny "autorytet moralny" Frondy?2021.07.22 21:48
‎‎‎‎
Urban.....2021.07.22 20:09
satanistyczny bohater na łamach Frondy........
Jahu🐟2021.07.22 20:04
Kto mnie zminusuje ten leper i idiota.
Co mają z sobą wspólnego:2021.07.22 18:53
Urban, Passent, Hartman, Hertrich-Woleński, Blumsztajn, Michnik, Gross, Grabowski.... itd.? Wyglądają jak to się mówi, "brzydszy od gówna! Izrael jest pełen takich ohyd! .. . . . Kryminolodzy w USA zrobili wieloletnie badania, czy m.in. wygląd ma wpływ na zachowanie. Wszystkie dane były jednoznaczne; osoby NIEATRAKCYJNE fizycznie charakteryzuje zachowanie określane jako ... nieludzkie, bydlęce.
Tomek2021.07.23 6:12
Misiu, jesteś skończonym idiotą !.Ukończenie 4 klas nie upoważnia do zabierania głosu w sprawach ,których Twój móżdżek nie pojmuje.
Japa2021.07.23 11:58
Mógł byś panie "Tomaszku " poszerzyć i uzasadnić ten totalniacki komentarz
bogdanus2021.07.22 18:46
Tusk i Urban siebie warci, obydwaj to kłamcy i oszuści.
alko2021.07.22 18:34
Nawet już trudno się na niego złościć. Właściwie to taki nasz "skarb narodowy". Powinni wystawiać w muzeum z napisem: "potęga żydowska".
Jahu🐟2021.07.22 18:27
Jeszcze to uszate coś wyciągnęli z formaliny? powiem więc uszaty twoim językiem, zjadłeś tonę viagry a Donald w ręce ci nie urósł tylko w oczach.
oficer LWP2021.07.22 18:26
Tusk to wielki ból żopy PIS i Frondy
Janina2021.07.22 18:32
Ha ha ha ha ha
oficer WP2021.07.23 14:50
KACZYŃSKI to wielki ból żopy PO i GW
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.07.22 18:16
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
niewierzący ateusz2021.07.22 18:23
że białoruska to nadinterpretacja , z całą resztą to w zasadzie masz rację
Figo Fago2021.07.23 14:09
Ta mowa pana "ta to ja........ "brzmi jak pożegnanie z tym padołem , stojącego na taborecie , z kablem od żelazka , na szyi , przywiązanym do lamy. I to wszystko przez moderatora Frondy . Puszcza te gnojne wpisy i nic się nie dzieje . "reCAPTCHA " już wyłączona"?
as2021.07.22 18:15
Córka generała PRL nagrywa wywiad z rzecznikiem rządu PRL. Dla LEMINGÓW to dowód na brak wolności. Ta duszna atmosfera, jakby ktoś na mnie... srał (to urywek cytatu za K.Jandą).
matis892021.07.22 18:03
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Prawda2021.07.22 17:46
ŻYDO --Komuna Urban -- jak zwykle == Wali Głupa --tak samo było w Stanie Wojennym ===
Anonim2021.07.22 17:36
Chyba nikt już nie czyta jego wypocin, więc się na Tusku lansuje.
Babka klozetowa2021.07.22 17:31
Anonim - największe lewackie bydlę w tej części wszechświata. Przypadek oszalały z nienawiści do wszystkiego, co dobre. Sadomasochista. Bluźnierca i ateista. Kundel i sługa szatana. Jeśli chodzi o nienawiść do Kościoła, to jest duchowym spadkobiercą zarówno faryzeuszy, jak i Lenina oraz Stalina. W nienawiści do Polski przebija samego Hitlera. Po swej śmierci powinien zostać zakonserwowany w formalinie i wystawiony na widok publiczny jako kuriozum, i jako ostrzeżenie, do czego prowadzi patologiczna nienawiść.
Y2021.07.22 17:34
Patologiczna nienawiść prowadzi do napisania tego co właśnie napisałaś - babko klozetowa
Babka klozetowa2021.07.22 19:58
Ból d*py Anonima - bezcenny!!! Buhahahahaha!!!
Dziennikarz TVN2021.07.22 17:17
Koniec z tuskiem i koniec z nami.
Do katolików2021.07.22 17:14
Módlmy się za Urbana aby zdążył nawrócić się przed śmiercią albo w momencie śmierci. Trzeba pamiętać, że człowiek popełniający w życiu czasem nawet bardzo złe rzeczy, nie w 100% jest winny temu. Bo jeśli na przykład matka czy ojciec zaniedba wychowanie dziecka to na nich spoczywa część tej winy dziecka. Dlatego tak ważne jest rola rodziców.
niewierzacy ateusz2021.07.22 17:23
o nie nie , nie ma tak dobrze , żeby jakiś hitler czy stalin abo inny urban nawracał się 5 minut przed śmiercią i unikał piekła , bóg jeśli istnieje to może i jest miłosierny ale na pewno nie głupi
Do katolików2021.07.22 17:32
To nie tak jest jak myślisz. Bóg przebaczy ale skutki grzechów musimy odpokutować albo tu, albo w Czyśćcu. Jak relacjonują mistycy - największe kaźnie na Ziemi w porównaniu do kar czyśćcowych są jak relaks. Oczywiście mówimy tu o ciężkich przewinieniach. Ludzie miłujący Boga mogą w Czyśćcu wcale nie cierpieć ale tylko tęsknić na przykład za Panem Bogiem. Tak więc modlimy się o to aby pan Urban nie trafił na zawsze do piekła - miejsca straszliwego, gdzie ogień nie gaśnie, a robak nie ginie. Tam jest wieczna śmierć w nieskończoność. I tego największemu zbrodniarzowi nawet nie życzę.
Nie moge2021.07.22 17:55
Sorry ale to ponad moje sily. 🙅
niewierzący ateusz2021.07.22 18:17
miłujcie nieprzyjaciół swoich czy tak jakoś , wierzący katolik powinien dać radę , co innego taki ateusz jak ja :) "Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie " to z mateusza u łukasza ciut inaczej ,ale sens ten sam :)
niewierzący ateusz2021.07.22 18:01
a ja życzę :) nie ma wymigiwania się od piekła gzie ogień nie gaśnie a robak nie ginie na pięć minut przed śmiercią , to nie jest tak myślisz ,że wyszedłszy z wieku dziecięcego jesteś przez następne kilkadziesiąt lat do śmierci z kur wiele i zamiast do piekła idziesz do jakiegoś czyśćca a potem cieszysz się szczęściem wiecznym przez całą wieczność , bóg nie może być jakimś durnym pajacykiem :)
Mylisz się niewierzący ateuszu.2021.07.23 6:37
Po pierwsze - dla Boga czas nie ma znaczenia, po drugie większa radość w Niebie jest z nawróconego grzesznika niż ze sprawiedliwego. Po trzecie taki Urban dałby przykład innym ateistom do nienawrócenia i miałby wówczas wielkie zasługi. Nie pamiętasz o największym przymiocie Boga - Miłosierdzie. Oraz o tym, że wszyscy jesteśmy strasznymi grzesznikami, a taki Urban po prostu miał większe możliwości, a większość ludzi takich nie ma - aby grzeszyć.
Albert2021.07.23 8:51
Po pierwsze, Urban ma ͏w͏y͏j͏e͏b͏a͏n͏e na wasze śmieszne gusła. Po drugie, Urban nigdy nikomu nic nie zrobił i nikogo nie skrzywdził. Z prostego powodu - nie jest katolikiem.