29.11.20, 18:33Fot. screenshot - YouTube

Dawid Kubacki trzeci w konkursie Pucharu Świata!

Dawid Kubacki zajął dziś trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskiej Ruce. Pierwsze miejsce na podium wywalczył Norweg Halvor Egner Granerud. Drugie miejsce należy do Niemca Markusa Eisenbichlera.

Norwegowi udało się o 9,9 pkt. wyprzedzić tryumfującego w obu wcześniejszych konkursach indywidualnych w tym sezonie Niemca.

Kubacki stracił do Norwega 16,4 pkt. Drugi raz z rzędu Polak zajął trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata. Siódme miejsce zajął Kamil Stoch. Drugi wczoraj Piotr Żyła znalazł się na 23. pozycji.