12.05.21, 13:20Fot. via Wikipedia, CC 0

Diabeł zostawił go w kałuży krwi… wstrząsająca historia walki św. o. Pio z szatanem!

Święty o. Pio słynął ze swojej wielkiej duchowej mocy. Pan Bóg udzielał mu władzy wyrzucania złych duchów, a ponadto sam o. Pio również wielokrotnie musiał zmagać się bezpośrednio z brutalnymi atakami demonów na siebie samego. Z tych przerażających starć zawsze wychodził jednak zwycięsko.

O niesamowitych egzorcyzmach o. Pio i jego krwawych pojedynkach z szatanem opowiada Paul Thigpen w książce “Święci, którzy zwyciężyli szatana”.

Kałuża krwi

W 1964 roku, zaledwie kilka lat przed tym, jak ojciec Pio odszedł po swoją nagrodę w niebie, przyprowadzono do niego osiemnastoletnią dziewczynę z objawami opętania. Inny ksiądz usiłował odprawić nad nią egzorcyzm, ale zrobiła się bardzo agresywna. Czterech mężczyzn przytrzymywało ją, żeby nikogo nie skrzywdziła. Ksiądz kazał zabrać ją do ojca Pio.

Egzorcyzm może być wyczerpujący fizycznie. Ponieważ święty był zbyt stary na takie przedsięwzięcie, pobłogosławił dziewczynę i zostawił ją dwóm młodszym kapłanom, wyznaczonym przez biskupa. Rozpoczęli obrzęd, ale dziewczyna wybuchła taką agresją, że przerwali po kilku minutach.

Ojciec Pio usłyszał, że egzorcyzm się nie udał, więc postanowił przez całą noc modlić się za dziewczynę. O dwudziestej drugiej jego przełożony usłyszał hałasy dobiegające z celi świętego. Razem z jednym ze współbraci znaleźli go na podłodze w kałuży krwi.

WIĘCEJ O ATAKACH SZATANA NA O. PIO PRZECZYTASZ TUTAJ

Madonna przybywa z odsieczą

Jego twarz była opuchnięta i poturbowana, na czole miał głęboką ranę ciętą, a z nosa leciała mu krew. Nie było jednak śladów włamania do pokoju, a w środku nic nie zniszczono ani nie poprzestawiano. Tylko poduszka, która zazwyczaj leżała na fotelu, teraz znajdowała się pod głową rannego zakonnika.

Przełożony posłał współbrata po lekarza i zapytał ojca Pio, kto włożył mu poduszkę pod głowę. Święty odszepnął: „Madonna”.

Następnego ranka opętana nastolatka stała na skwerze przed kościołem razem z tłumem czekającym na Mszę, którą miał odprawić ojciec Pio. „Tej nocy naprawdę uderzyłam starego człowieka” – krzyczała. „Zobaczycie, gdy zejdzie na dół odprawiać mszę!”.

Wszyscy zignorowali jej wrzaski. Jednak kiedy ogłoszono, że ojciec Pio się nie pojawi, dziewczyna znowu zawołała: „Słyszycie?… Ten stary człowiek nie zejdzie, by odprawić mszę! Uderzyłam go dziś w nocy!”.

Znam cię od dziecka, Pio!

Oczywiście to niemożliwe, by dostała się do celi świętego. Według relacji jednej z kobiet stojących w tłumie dziewczyna krzyczała: „Pio! Znam cię od dziecka. Nienawidzę go tak bardzo, ponieważ jest źródłem Wiary. Uczyniłabym więcej, gdyby nie powstrzymała mnie Pani w bieli”.

Kilka dni później ojciec Pio doszedł do siebie i odprawił Eucharystię. Dziewczyna była wtedy w kościele. Gdy go zobaczyła, krzyknęła i zemdlała. Po kilku minutach odzyskała przytomność i była spokojna. Została uwolniona.

Dwa lata później święty słuchał spowiedzi pewnej kobiety, która powiedziała: „Ostatni raz byłam tutaj, kiedy diabołek zranił cię tak bardzo”. „Diabołek!” – wykrzyknął Pio. „On wcale nie był mały. Miał kopyta Lucyfera, aby mnie katować”.

WIĘCEJ HISTORII WALK ŚWIĘTYCH Z SZATANEM ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE “ŚWIĘCI, KTÓRZY ZWYCIĘŻYLI SZATANA”

Tekst został opracowany na podstawie książki Paula Thigpena “Święci, którzy zwyciężyli szatana”, wydawnictwo Esprit

Komentarze

X452021.05.16 17:15
Bajki z mchu i paproci. Gdyby tak ktoś z kwestionujących istnienie złego miał tą nieprzyjemność choć przez chwilę go ujrzeć. Moje wrażenia "nienawiść która od niego zionie przenika cię tak mocno i realnie jakbyś stał nagi na 30 stopniowym mrozie. I tylko świadomość trwania w łasce i to że on tak naprawdę nic nie może poza tym co mu Bóg pozwoli chroni przed przerażeniem . Och jak wielu niewierzących po takim doświadczeniu zrobiło by wszystko aby go nigdy nie zobaczyć.
fcuk piss2021.05.15 4:16
o..............lo i zyly sobie podcial a na diabla zgonili
alejak.pl2021.05.15 0:24
Z mchu i paproci pluł gwoździami.
Rafael2021.05.14 9:45
Zdrowaś Maryjo odmawiane dobrze, czyli uważnie, z nabożeństwem i pokorą, jest według świadectwa świętych nieprzyjacielem szatana, którego zmusza do ucieczki; jest młotem, który go miażdży; jest uświęceniem duszy; radością aniołów, śpiewem wybranych, pieśnią Nowego Testamentu; rozkoszą Maryi i chwałą Trójcy Przenajświętszej.
Pietro2021.05.14 9:44
Tak już jest, że dzieło Boże musi być zwalczane przez zawiść. Pozwól jednak falom bić się z falami, psom z psami. W końcu fala rozbije się o falę, pies pogryzie się z psem, ale my zostańmy zjednoczeni z Bogiem, naszym Mistrzem i Panem. – św. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego
Pietro2021.05.14 9:44
Biada duszom, które wymykają się nawet i z rąk Tej Najmiłościwszej Pośredniczki! Nie ma wątpliwości, ze przeklęte one zostaną i zginą na wieki. św. Bonawentura
...2021.05.13 12:43
Słyszycie kroki? To właśnie przechodzi ludzkie pojęcie jakie wy brednie wypisujecie w XXi wieku.
6969692021.05.13 17:23
W XXI wieku, w którym skretynienie osiągnęło poziom niespotykany w dziejach świata... Wszystko dzięki "oświeconej nauce", siłą wpierającej swoje bzdurne tezy
...2021.05.13 18:39
Gdyby nie ta nauka to nadal byś cepem napier.dalał, a na zaćmienie Słońca byś mówił "czary".
6969692021.05.13 19:58
I byłbym szczęśliwy, blisko natury, a ona dałaby intuicję, za pomocą której rozumiałbym otaczająca rzeczywistość
Anonim2021.05.13 20:45
To zakładaj kalosze szczęścia z bajki Andersena i won do średniowiecza. Średnia życia 25 lat, to na pewno powód do szczęścia - szybciej człowiek w niebiesiech, czasem z powodu bolących zębów.
6969692021.05.14 10:32
To zakładaj kalosze szczęścia z bajki Andersena i won z Frondy. Ludzie ginęli masowo podczas wojen - to zaniżało statystyczną średnią długości życia. Ponadto - skąd te wiadomości? Zwierzęta żyjące w naturze chorują rzadko - tak też pewnie było z człowiekiem. To zaburzenie harmonii w ludzkiej świadomości jest przyczyną chorób i smierci
Krzysztof2021.05.14 10:50
Nieuku, zwięrzęta żyjące w naturze żyją znacznie któcej niż te w niewoli, a chorują rzadko bo krótko i szybko umierają. Nie przekazują chorych genów dalej bo istnieje dobór naturalny. Nasza oświecona katolicka wspólnota chce ratować wszystkich nawet uszkodzonych genetycznie co powoduje że wraz postępem medycyny ludzi chorych jest znacznie więcej a populacja ludzi coraz słabsza.
chłopka2021.05.12 22:36
Zapomniałach napisać . A u nos , w Hanysowie były kiedyś utopce co wciongały ludzi na mokradła . To ci dopiyro były diobołki . A jo miałach syn ....ksiondz z monstrancjom prowadzioł wielko procesjo na mokradła . A znałach tego ksiyndza i chciałach mu powiedzieć żeby tam nie szli bo sie utopiom ale mie nie widzioł ani nie słyszoł . Taki tam sen jakich wiele miałam .
chłopka2021.05.12 22:20
Tere fere dudki . Jak ktoś mo w duszy Boga to co mu może zrobić byle szatanik czy demonik ?
Czy wiesz kogo obrażasz?2021.05.12 21:41
Po 11"! ... Obrażasz Św. o. Pio.., a tym samym Boga i KK! ... Nie umiesz inaczej żyć....! Jako "...ateista...dumny...g....j", jesteś przesiąknięty -----homoideologią i nienawiścią do nas, do naszej Wiary i Boga. ---- A to jest przecież degeneracja człowieka! ....Jak widać po twoich wpisach , że wasze nowoczesne ateistyczne pogaństwo jest opętane kultem demona...... Odrzuciło też wszelkie idee moralne, ...... wymazało u siebie pojęcie człowieczeństwa, ...... zastępując je w wielu przypadkach zbydlęceniem, człowieka. Oczywiście, /nie obrażając bydła/.... Ale, jak wiesz, ..... za wszystko przyjdzie zapłacić, za każdy czyn, słowo.....!
Po 11 ...2021.05.12 21:47
Ja jestem żołnierzem Jezusa. Mam od Boga misję walki o Dobro, Prawdę, Tolerancję, Miłość i Piękno. Tacy jak ty opętani przez diabła moralni degeneraci są jak pył pod sandałami Stwórcy. Biada wam sługusy złego, albowiem bramy piekielne są waszą destynacją. Amen.
Co ty nie powiesz, Lechu ???2021.05.12 22:09
Wszystko dobrze byłoby napisane !... Ale zrobiłeś wielki błąd...! ZAPOMNIAŁEŚ NAPISAĆ, ŻE TO JEST CYTAT I WZIĄĆ GO W CUDZYSŁÓW! Jak może taki "Po11", "żydowski ateista... homoś", przedstawiać się jako: "żołnierz Jezusa"... Ty bluźnierco, jak śmiesz! Najpierw musiałbyś pozbyć się nienawiści i się nawrócić, a potem......
Po 11 ...2021.05.12 22:19
Jam jest, Po 11... Jego głos, jego narzędzie, ciało z Jego ciała. On moim Panem, pasterzem i Ojcem. To On przeze mnie przemawia, naucza i zbawia. Do berła pomioty szatana!
6969692021.05.13 9:47
Cholera... to poważna sprawa. Może samym Bogiem jesteś...? Myślę, że w to wierzysz.
Co ty nie powiesz, Grzesiu???2021.05.13 10:49
Ktoś ci znów teksty pisze, a ty je wrzucasz pod warunkiem, że twój ukochany wymyślony wróg znajdzie się tam chociaż z imienia. A lewa ręka już ci mdleje od trzepania kapucyna.
Jaki Grzesio...? Lechu?..."Po 11"!2021.05.13 18:01
Jestem kobietą, matką dorosłych dzieci? .... A ty się wstydzisz sam siebie i dlatego udajesz, że to pisze jakiś Grzesio ....? Kto ci w to uwierzy?
Tak tak Grzesiu2021.05.14 11:28
Jesteś kobietą, a poza tym Hatifnatem i Reptilianinem. A w przerwach prezesem Stowarzyszenia Pedofili Polskich. I pamiętaj, Grzesiu, że z onanizowania dzieci nie ma. To dobrze, bo na pewno byś je gwałcił. I nie udawaj że nie rozumiesz: pisane jest O GRZESIU, a nie pisze Grześ.
Zmieniłeś nicka do kłótni!2021.05.15 1:04
Lechu / w wielu nickach/, jeszcze niedawno przecież wulgarnie kłóciłeś się jako "grizzly" z niby drugim takim samym "grizzly"!!!! Znudziło ci się tamto i wymyśliłeś sobie jakiegoś tam "Grzesia" ... Baw się dalej, duraku, baw sam ze sobą. ...Na tyle cię stać! Tylko i wyłącznie!... Przedszkolaki mają więcej rozumu!
Grzesiu, gorzej ci2021.05.15 10:38
Stuknij łbem o ścianę łazienki i przypomnij sobie: To Grześ wymyślił Lecha, nie odwrotnie. To ty, Grzegorz T., piszesz pod setkami nicków sam do siebie. Ostatnio, ponieważ pozapominałeś, jakie nazwy sobie wymyśliłeś, zaczynasz posty jak zdania. A dziś piszesz jako kto? Matka trojga psychologicznych dzieci? Może jako "my" (czyli ty i Lech, co w jednym pustym łbie stali)? A może wymyśliłeś sobie kolejnego towarzysza i razem pójdziecie łowić dzieci? Uważaj - tym razem siostra może nie chcieć lizać tyłka swojej PiSowej kochance, żeby wylizać zwolnienie z aresztu. Pójdziesz wreszcie siedzieć.
Albert2021.05.14 12:53
U was na kółku różańcowym wszyscy tacy niedorozwinięci intelektualnie, czy to ty jesteś tam wyjątkowym przykładem katolickiego debila?
fcuk piss2021.05.14 17:49
nie mozna obrazic boga on juz zostal obrazony bo jest wszechwiedzacy i wszechwieczny wiec wiedzial ze go obraza rowniez przewidzial twoj wpis the billu
Po 11 ...2021.05.12 19:52
U mnie pod Kauflandem też urzęduje kilku takich charyzmatyków. Generalnie zawsze mają takie twarze jak ten Pijo z tego artykułu. Opuchnięte twarze, generalne poturbowanie, na czole rany, krew z nosa. To samo. Może tej Ojciec też pijo?
MordaKielichemObitaSakramencko2021.05.13 20:18
CHARYZMATYCY SPOD KAUFLANDU hehe... Dokładnie ten sam pasożytniczy tryb życia, co kleruchy. Byle wyłudzić, podejść podstępem, nabrać, udać, wykorzystać naiwność i dobroduszność.
Ziomal2021.05.12 17:43
Kolejny przykład schizfofrenii paranoidalnej. Ojciec Pio okaleczał się samodzielenie, potem mówił że to stygmaty, albo ktoś go zranił (diabeł). Do aktów "boskich" i "diabelnych" zawsze dochodziło kiedy był sam. Nie ma żadnych świadków, a zadane rany wygłądały na samookaleczenia. Kolejny mit. W różnych religiach ludzi chorych psychicznie, uzależnionych od środków psychotropowych uważano za świętych bo mieli wizje któych nie doświadczali normalni.
6969692021.05.12 17:46
Ziomalu! Widać , że twoja wiedza jest na poziomie osiedla... Kościół jest BARDZO ostrożny w takich kwestiach, długo bada takie przypadki. Przykładem jest Medjugorie - nadal nie ma oficjalnego stanowiska na ten temat.
fcuk piss2021.05.12 17:53
ale kazdy z osiedla wie ze jak sie skaleczysz to leci krew
6969692021.05.12 18:00
Ty zawsze, swoimi wpisami pokazujesz swój poziom... W takich sytuacjach (jak Ojca Pio) zaczyna się od badań psychiatrycznych. Gdybyś miał elementarną wiedzę na tematy religijne, to znałbyś te fakty. Niestety, twoja wiedza ogranicza się do znajomości faktu, że "jak się skaleczysz to leci krew"
fcuk piss2021.05.12 18:07
czyli ten pio byl w psychiatryku ? nie mam wiecej pytan to wszystko tlumaczy
6969692021.05.12 20:12
Naprawdę myślisz, że twoja prymitywna bezczelność, jest tak szalenie inteligentna???
ALEŻ NIE..." fuk- sie"!... Nienawiść cię gubi!2021.05.12 20:31
Do psychiatryka, to ty się nadajesz, a nie innym proponujesz! ..... Naprawdę.! ... Jak możesz dyskutować, nie czytając artykułów!... Wiem o tym! ..."Łaskawie" nam tu na takie pytanie odpowiedziałeś, że : "Artykułów nie czytam, ani odpowiedzi na moje wpisy prawie nie czytam, bo nie mam czasu"! To jest zacytowana twoja odpowiedź.... Mam zapisaną, nie wyprzesz się. Uważaj, bo mam już wiele twoich, pogrążających cię wpisów.... Mogą służyć przeciw tobie! .... Wszystko do czasu...!
fcuk piss2021.05.14 17:45
nic z twojego postu nie zrozumialem straszny masz w glowie balagan a moje wpisy to droga do twojego zbawienia abys wlaczyl krytyczne myslenie a nie przyswajal/la kazda objawiona prawde niejednokrotnie okraszona oszustwem by zrobic z ciebie niewolnika finansowego lub ideowego
"fuksie"..!2021.05.15 1:09
Faktycznie masz w głowie bałagan, skoro tak prostej odpowiedzi na poprzedni twój wpis nie zrozumiałeś... No to cienko jest z tobą! Dalej udawaj że nie rozumiesz. Wstydzisz się prawdy!
fcuk piss2021.05.14 17:54
aha jeszcze jedno tak nie czytam wszystkich artykulow poniewac bedac katolikiem znam te historyjki z innych zrodel i nic sie nie zmienia powtarzaja sie jota w jote
"Fuksie"... "Ateisto- niedumny g......" !2021.05.15 1:15
Nie rób sobie żartów! Ty i katolik, to dwie sprzeczności! Ty jesteś przecież zażartym wrogiem KK i Polaków!... Jesteś tylko polskojęzyczny! Tylko ty lejesz tu szambo nienawiści! Żegnam! Szkoda mi na ciebie czasu! Doskonale wiesz , że wiem kim jesteś, ale Lesiu, nie przyznasz się! Jesteś takim małym i już starym tchórzem.
Grzesiu, wiadomo że to ty2021.05.15 10:42
W swojej tępocie wyobrażasz sobie, że podobnie jak kilku frondowych idiotów piszesz pod setkami nicków żeby udowodnić, jak dużo was jest. Publikujesz swoje żałosne wypociny, które łatwo rozpoznać po wsadzaniu wszędzie imienia wymyślonego Lecha. A każdy wpis oznacza, że znów się onanizowałeś w łazience.
Nic nie rozumiesz! ??2021.05.12 20:18
No, ...nickowcu: "Ziomalu", a raczej Lechu Keller! . Proszę, nie kryj się za wieloma nickami. Rozpoznaję cię po sposobie pisania. Na Portal wchodzą osoby z różnymi zawodami, nie tylko podobni do ciebie.....! Widzę, że podobało ci się określenie choroby, której nazwy użyłam: ........ "schizofrenia paranoidalna"! Określiłam nią twoje zachowanie względem siebie i ludzi! ....... Nie dodałeś, że proponowałam ci wtedy, abyś zaczął się naprawdę leczyć! .... Nie żartuję.... ! Naprawdę jesteś chory, nie wiesz o tym! To się da wyleczyć, nie zdajesz sobie z tego sprawy. .... Jestem psychologiem ....... nie psychiatrą, jak mnie wcześniej określiłeś! ... Rozmawiam z ludżmi i wiem jakie ludzie mają z tym problemy! ... Niektórzy nawet uważali, że jeżeli jakieś dziecko nie jest jego... to może go traktować jak przedmiot, krzywdzić i robić z nim co mu się podoba!....? PRAWDA, ŻE TO BARDZO PODOBNE DO CIEBIE ??? Przemyśl sprawę. Źle ci nie życzę, tylko uzdrowienia.
Ziomal2021.05.12 21:40
Po sposobie formułowania zdań można poznać, że twoje wykształcenie nie wykracza poza szkołę średnią. Żaden psycholog nie używałby tak prostego języka. Z ludźmi może gadasz, ale raczej przy budce z piwem. Przenikliwość twoja jest jak promienie Roentgena naprzeciw ołowianej ściany. Weź leki, bo ci żyłka pęknie.
"Ziomalu.".. ! Nie masz racji.2021.05.12 21:57
A jednak muszę ci uświadomić jedną sprawę! ... Jak mogę mówić mądrymi zwrotami do prostych ludzi....? Nie zrozumieją tego.... Muszę dobierać takich słów i takiego poziomu, którego oni używają. .....To przykre, ... ale przyznałeś się, kim jesteś i co sobą prezentujesz!.. A odnośnie piwa... czy widać teraz gdzieś budki z piwem, które mi proponujesz? .... Czy widać tam kobiety?.... Myślę, że nie!... Do tego musiałabym mieć, człowieku twój poziom intelektu, .... a właściwie jego brak! Poza tym nie ma we mnie nienawiści, od której, .... jak tu widać, ... aż kipisz!
Ziomal2021.05.12 22:24
Budka z piwem jest przysłowiowa. Twoja dosłowność rozumienia tekstu świadczy tylko o tym co napiałem powyżej.
Ziomalu"...2021.05.13 21:02
Jesteś tchórzem, tak jak tobie podobni! ------To jest poważna choroba, boli tylko umysł! ---- Ciężko ci z tym żyć! ---- Naprawdę zacznij się leczyć, ewentualnie idź na wasze homo-portale i daj nam spokój!---- Czy miło ci ----- masochisto, jak każdy tu, ma cię ---------- gdzieś? Cieszy cię to? Już samo to jest chorobą!
Ziomal2021.05.14 11:04
Skoro każdy ma mnie gdzieś to dlaczego jest tyle zielonych łapek w górę? Kłamstwo i nienawiść zatruły ci umysł.
Ziomalu"...cha...cha...2021.05.15 1:20
Czy ty nie odróżniasz łapek??? One są wszystkie w dół, a te w górę, pojedyncze, to ty sam sobie stawiasz! Doskonale o tym wiesz!
Ziomal2021.05.16 10:45
Jak są wszystkie w dół, to nie może być żadnej w górę. Kolejne kłamstwo które siedzi w twojej głowie. A samemu to sobie można najwyżej jedną zrobić, nie więcej. Jak jest więcej znaczy że nie tylko ja tak myślę. Jesteś zatem całkowiecie w kłamstwie. Panbuk cię opuścił.
Grzegorz T. wdaje sie w pyskówki2021.05.13 10:56
A jego edukacja skończyła się w podstawówce i to dla opóźnionych w rozwoju. Tylko tam udało się matce go umieścić po tym, jak wyrzucali go z kolejnych szkół za podglądanie i obmacywanie małych dziewczynek. Co jakiś czas odbija mu bardziej niż zwykle - uważa się wtedy za kobietę, matkę, psychologa. Czasem pisze o sobie "my", kiedy w głowie pałęta mu się jego wymyślony wróg, Lech Keller. Pod budka z piwem Grześ nie bywa. bo w jego miejscowości, W., dobrze znają jego pedofilię i brzydzą się nim - tym bardziej, że śmierdzi: w łazience tylko onanizuje się.
Mamusia trojga dzieci2021.06.30 17:41
Znów dała debilny głos. Nienawiść do Kellera-Krawczyka jest u niej większa nawet niż jej paranoidalna schizofrenia. Chciała d**y dać, a Lech nie chciał (nic dziwnego - raszpla z niej straszna)? I czwarte nieślubne dziecko przepadło.
"Ziomalu", nie powtarzaj się!2021.05.12 21:45
Już tę nazwę choroby wcześniej użyłeś..... Nie chwal sie tą chorobą! Przecież to ty jesteś chory, ... myślisz że wszyscy??? Nie! tylko ty!
6969692021.05.12 17:37
Zaczynają prymitywy swoje wywody... Skąd w nich tyle nienawiści do wszystkiego , co jest powyżej ich narządów rodnych???
6969692021.05.12 17:40
Co najciekawsze, wierzą w każdą idiotyczna brednię, która wciskają im do łbów tzw. naukowcy
fcuk piss2021.05.12 17:55
nie masz wrazenia ze piszesz sam o sobie ?
fcuk piss2021.05.12 17:57
i ten nick 69 jakas kojarzy sie z narzadami rodnymi i to raz trzy
6969692021.05.12 18:01
Tobie się kojarzy, bo nie znasz ci zupełnie innych pojęć.
fcuk piss2021.05.12 18:09
chyba znakow bo co to jest za pojecie 696969 albo to 789789
6969692021.05.12 20:13
Przy twoim poziomie wiedzy, nie sposób pojąć tej symboliki
Symbolika 6969692021.05.14 11:31
Po trzech minetach Marysia urodziła Jezuska. Józef był mocno zaskoczony i bał się splunąć, żeby z tego kolejnego bachora nie było.
Lucek2021.05.12 17:19
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/ojciec-pio-byl-oszustem-jego-stygmaty-nie-byly-znakiem-od-boga-aa-Sews-7utq-a5Ky.html
KeczupowyDegeneratKuglarzOszustPio2021.05.12 15:18
Kleruch Pio - keczupowy oszust. We Włoszech było swego czasu takie zatrzęsienie kleruchów a więc i straszliwa konkurencja w walce o forsę i władzę, że niektórzy posuwali się do preparowania całego swojego życia dla przebicia się nad przeciętność.
AAAtomek2021.05.12 14:54
Gdy po ciemku wypadłą księdzu jedna butelka z czerwonym winem i się potłukła, robiąc czerwoną kałużę - ksiądz zaklął: "do diabła". Tak powstał zarys tej powyższej frondelkowej opowieści.
Raczej w kałuży rzygowin2021.05.12 14:35
Po nawąchaniu się świństwa, którym sobie "stygmaty" wypalał.
Chyba w kałuży rzygowin2021.05.12 14:34
Po nawąchaniu się świństwa, którym sobie "stygmaty" wypalał. Albo po prostu zachlał.
Pieniądz jak widać nie śmierdzi2021.05.12 13:51
Nawet od hohsztaplerów z "Esprit".
Anonim2021.05.12 13:35
buhahahhahahhaa 😁😂🤣😂😁 Nawet oficjalny kościół nie wierzy w te brednie, ale Frędzel - jak najbardziej.
Anonimie"???..Zmień płytę..!2021.05.12 20:56
O czyich bredniach piszesz??? Jasne, że o swoich bredniach, bo to ty bredzisz!... Przeczytaj i dopiero pisz na ten temat!...Zmartwię cię!.... OTÓŻ KOŚCIÓŁ JUŻ DAWNO W TO WIERZY!... O. PIO JUŻ DAWNO JEST ŚWIĘTYM, ... INACZEJ NIM NIE BYŁBY!... Rozumiesz?.... Mają rację, że badają takie zjawiska, muszą dokładnie sprawdzić, czy to prawda, czy to nie jest np. jakaś diabelska sztuczka! .....Chwała im za to, że wszystko jest na 100% sprawdzone! U O.PIO BYŁY ŻYWE FAKTY , WIDOCZNE I OCZYWISTE, jak np. jego Stygmaty, które nosił przez kilkadziesiąt lat!...
6969692021.05.13 9:32
Ateista to taki typ, który gdyby nawet sam został wskrzeszony, twierdziłby, że taki fakt nie zaistniał...