02.03.20, 15:00Fot. via Pixabay

Diagności o działaniach opozycji: ‘to godne potępienia’

Prezes Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych, Alina Niewiadomska, wydała dzisiaj komunikat, w którym potępia działania opozycji, która to dla swoich politycznych celów, wysuwa insynuacje o ukrywaniu przez rząd potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce.

-„W mediach pojawiają się oskarżenia pod adresem diagnostów laboratoryjnych dotyczące ukrywania ostatnich wyników badań na wykrycie koronawirusa; to jest godne potępienia społecznego” – napisała.

Niewiadomska zaznaczyła, że diagności laboratoryjni nie chcą być mieszani w walki polityczne. W swoim komunikacie pisze dalej:

-„nieodpowiedzialne wypowiedzi w sposób absolutnie niedopuszczalny, nieuzasadniony i kłamliwy deprecjonują zawód diagnosty laboratoryjnego, bo to właśnie diagności laboratoryjni wykonują oznaczenia potwierdzające lub wykluczające zarażenia koronawirusem u pacjentów”.

Zaznaczyła również ogromną presję, pod jaką teraz pracują diagności, którzy mimo to, z należytą starannością i zgodnie z etyką wykonują swoją pracę.

Prezes KRDL zaapelowała o „przedstawianie tylko rzetelnych informacji na temat sytuacji związanej z wiruse SARS-CoV-2 w Polsce”.

kak/ PAP

Komentarze

bogdanus2020.03.3 9:13
Nie wiecie o co chodzi, chodzi o to że nawet koronawirus musi być po stronie opozycji.
anonim2020.03.2 21:18
MOCNE! O czym media głównego ścieku nie mówią o koronowirusie, skąd ten kurwiwirus, i do czego został powołany? «Naukowcy izraelscy twierdzą, że są w stanie opracować szczepionkę przeciwko koronawirusowi na przeciągu zaledwie 3 tygodni...» „Cóż, prowokowanie katastrof a następnie nader gorliwe «zaradzanie» im wydaje się być specjalnością, w której szaleńcy należący do pewnej nacji zdecydowanie brylują.” Plummer: Świat w rękach rozpitych szaleńców z elektrodami źródło: ram.neon24.pl/post/153438,plummer-swiat-w-rekach-rozpitych-szalencow-z-elektrodami
POlityk2020.03.2 17:45
Żądam natychmiastowego wykrycia tego wirusa w Polsce ! Nie może być tak ,że prawie wszędzie on już jest a w Polsce jeszcze go nie ma !
Sex portal2020.03.2 17:31
Cześć, Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na www.lexlale.eu Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już teraz!
ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!!2020.03.2 17:30
Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐟𝐞𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰𝐢𝐫𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
anonim2020.03.2 16:28
Ja wątpię w skuteczność maseczek , ale miałam zamiar kupić parę sztuk ......tak dla zasady . W aptece : " nie ma , od kiedy pojawiły się informacje o korona wirusie nie ma i są niedostępne w hurtowniach . Jadą na Zachód ?--pytam . Uśmiech aptekarki " prawdopodobnie " . Ale skoro diagnostyka , to zdiagnozujmy ludzi z miasta i ze wsi gdyż ciągle wyśmiewa się ten wsiowy elektorat PiS na wszystkich portalach . Mieszkańcy miast : większa wiedza , inteligencja , elokwencja , większy emocjonalizm i poddawanie się nastrojom chwili tak , że łatwiej nimi manipulować . Słabe zdolności obserwacji i logicznego , analitycznego myślenia . Mieszkańcy wsi : mniejsza wiedza , inteligencja , elokwencja . Mały emocjonalizm , większa rozwaga , zmysł obserwacji i duże zdolności logicznego myślenia . Różnopoziomowa mądrość . W miastach mądrości brak . Wieś to ostoja rodzimej tradycji i kultury charakteryzujący daną narodowość . Miasto to bezosobowy hotel przejściowy bez charakteru i osobowości . Ludzie wsi rozumieją sens pracy i sens życia , rozumieją jego istotę . Ludzie miasta żyją w iluzorycznym świecie który sobie stworzyli i gonią w piętkę . Życie i jego sens znają słabo . Którzy są " lepsi " a którzy " gorsi " . Nie oceniam tego , ale zdumiewa mnie fakt pogardy ludzi z miast do ludzi ze wsi . Przecież wcale ich nie znają . Ocena jest powierzchowna i krzywdząca ludzi wsi . Ludzie wsi zaś czują respekt do ludzi z miast . Zupełnie niezasłużony . Przypuszczam , że to wynika z wielowiekowych kompleksów ludzi wsi i wyniosłości i arogancji ludzi z miast . W Polsce życie w miastach upodobali sobie Żydzi , na wsi mieszkają przeważnie Słowianie . W USA czy krajach Zachodniej Europy farmerów się szanowało i szanuje . W Polsce wyśmiewało i wyszydza nadal . Nasuwa się oczywisty wniosek odnośnie przyczyny takiego stanu .
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.2 17:10
- "W USA ...." Nie masz najmniejszego pojęcia Żydzie o USA. A masek kup ile się da i zakładaj jak idziesz sr....ć! Po tym koszernym goovnie jakie żresz maski są niezbędne.
anonim2020.03.2 18:48
Aj waju waj ...." poznański słowiczek" się odezwał . :):):):):):) Pozdrawiam rodaczkę . Gdzie nie kopniesz tam znajdziesz rodzinę , która cię rozpozna . Aj waj waju waj . Podziękuj mi za to , że zniżyłam się do odpowiedzi komuś takiemu jak ty . Ale tym razem mnie rozbawiłaś . Dziś mam dobry humor .
Matoły i oślice 2020.03.2 16:07
@Yoshka Skąd wiesz, że to nie są kłamstwa - FAKE NEWS? A kim ona jest? Co o niej wiesz? Tak jej wierzysz, a czy kupiłbyś od niej używane auto?
Matoły i oślice2020.03.2 16:04
Czy jakby obecna opozycja rządziła "epidemii" by nie było? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby więcej szpitali? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby więcej lekarzy? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby lepsze lekarstwa i więcej? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby więcej laboratoriów i specjalistów? Za rok może wcześniej bedzie szczepionka, czy ty blogowy ajnsztajnie się zaszczepisz, czy zwyczajowo będziesz pier..... głupoty, pokazywał videos jak to szczepionki "zabijają"? Są kraje które mają pieniądze, laboratoria i specjalistów a ludzie umierają. Jedyna epidemia w Polsce to epidemia nienawiści i głupoty.
katolik2020.03.2 16:02
dno mor-społ-polit -intel popslsldwiosnanowoczesnahołow padnie jak każdy wirus, uśmiercając siebie. Zaciągneli karę samoprzekleństwa
robaczek 2.02020.03.2 15:54
alez ci diagnosci sa wspaniali!!!! i ze tak wszyscy o tej opozycji??? ŁAŁ!!! ludzie !! ty to dalej łykacie? nawet tak DEBILNE newsy? ;] no brawo!! dziennikarzom też gratuluje ;] albo tak perfidni i maja was za idiotów albo tak durni jak wy ;] SUPER!!!! ;]
anonim2020.03.2 15:53
Naiwny jest ten, kto uważa, że opozycja w Polsce jest normalna i postępuje racjonalnie. Totalna opozycja w Polsce nie reprezentuje interesów Polski.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.2 15:13
mafia PełO---wska i ta stara z------pa nic innego nie umieją gadać tylko łgać pluć obrażać i myślą ,że normalni ludzie to kupują --tylko barany i debile uwierzą i tutaj na portalu tym jest pełna tych niedorozwojów
Yoshka2020.03.2 15:08
Porównajmy z tym co twierdzi pacjentka z podejrzeniem koronawirusa - jak w rzeczywistości te procedury wyglądają, a potem wyróbmy sobie zdanie może: https://www.facebook.com/anna.morawska.566/videos/10223016490864474/
Gustav Budyń 2020.03.2 15:07
Oni nic nie ukrywają są tylko tak niekompetentni I nic na to nie poradzisz.
katolik2020.03.2 15:06
Dno nie ma prawa wchodzic w kompetencje Min zdrowia i Premiera.,Mądrzy Polacy wiedza ,ze dno popslsldwiosnanowoczesnahołow=po prostu kłamliwe dno
.2020.03.2 15:29
Ty nie masz prawa wchodzić w kompetencje katolików, bo swoim marnym trollowaniem niszczysz powagę człowieka wierzącego.