24.08.15, 20:43

Dlaczego homoseksualizm jest tak bardzo promowany?

Na te i wiele innych pytań odpowiada pani dr Natalia Zimniewicz, doktor nauk ekonomicznych.

Komentarze

anonim2015.08.24 21:00
Między innymi Fronda
anonim2015.08.25 0:13
Bardzo wartosciowy program : )
anonim2015.08.25 11:13
Bo Fronda zarabia na klikach i shitstormie.
anonim2015.08.25 12:11
A dlaczego Panstwo Terlikowscy sa tak bardzo promowani na Frondzie, ze ich teksty sprzed paru dni nadal pokazuja sie na pierwszej stronie, a inne, bardziej komentowanie juz spadly na kolejne? I kto na tym zarabia?! :)
anonim2015.08.25 21:55
Bardzo dobra audycja. Dziękuję!
anonim2015.08.26 9:28
Fronda tak piętnuje mainstreamowe media, a robi to samo: czemu w tytule jest mowa tylko o homoseksualiźmie, skoro audycja dotyczy wielu innych wątków?? GW by się nie powstydziła. Audycja spoko, choć oczywiście pani dr interpretuje wyniki pod z góry przyjętą tezę. A po drugie - nie słyszeliście kazania abp. Gądeckiego? - katolicy nie mają gderać. A tu to uprawiacie. I co - mamy się obrażać na rzeczywistość , że nas prześladują, wykorzystują?. A może coś zróbcie żeby osoby homoseksulne, które w KK są i CHCĄ BYĆ były w nim przyjmowane i akceptowane a nie piętnowane i posądzane o popieranie aborcji, co robi pani dr w tej audycji itp itd. Bo z tej audycji słuchacz wyniosą jedno: każda osoba homoseksualna popiera aborcję, in-vitro i ma HIV. A ja np. nie popieram. A gdzie było coś o Miłości w tym przekazie?? tylko gderanie, gderanie... Czemu Kościół w Polsce nie skupia osób LGBT tylko oddaje pole organizacjom świeckim? Czemu nie powie, że nie należy wyrzucać z domu dziecka, które powiedzialo rodzicom, że jest homoseksualne, czemu nie przygarnie takich dzieci i rodziców.
anonim2015.08.27 12:18
@ChH"A może coś zróbcie żeby osoby homoseksulne, które w KK są i CHCĄ BYĆ były w nim przyjmowane i akceptowane a nie piętnowane i posądzane o popieranie aborcji," Poparcie dla aborcji to druga sprawa. A pierwsza to cudzołożny styl życia homoseksualistów. Mogą oni być tylko nawoływani do nawrócenia, a nie wspierani w ich wspólnotowym popieraniu grzechu. Kościół powinien troszczyć się o nawrócenie grzeszników: złodziei, kłamców, bezbożników, ale nie może akceptować stowarzyszeń złodziei, kłamców czy bezbożników, które by służą do utwierdzania się tych ludzi w złym.