19.03.16, 19:41

Dość śmierci w Szpitalu Świętej Rodziny. Domagamy się powrotu prof. Chazana!

-W szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie w wyniku przeprowadzonej aborcji urodziło się żywe dziecko. Zmarło godzinę później. Nie udzielono mu żadnej pomocy. Jest to bezpośredni efekt „afery Chazana”, czyli bezzasadnego zwolnienia prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora tej placówki w ubiegłym roku. - czytamy w petycji umieszczonej na stronie citizengo "Dość śmierci w Szpitalu Świętej Rodziny. Domagamy się powrotu prof. Chazana"

PEŁNA TREŚĆ:

"W szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie w wyniku przeprowadzonej aborcji urodziło się żywe dziecko. Zmarło godzinę później. Nie udzielono mu żadnej pomocy. Jest to bezpośredni efekt „afery Chazana”, czyli bezzasadnego zwolnienia prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora tej placówki w ubiegłym roku. Bezzasadnego, ponieważ zarówno Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów jak i Naczelna Izba Lekarska stwierdziły, że nie ma podstaw do postawienia zarzutów prof. Chazanowi. W związku z zaistniałą sytuacją domagamy się od Hanny Gronkiewicz-Waltz natychmiastowego przywrócenia prof. Chazana na stanowisko dyrektora szpitala Świętej Rodziny. Profesor znany jest z bezwarunkowego poszanowania każdego życia, stąd jego powrót jest gwarancją tego, że w szpitalu, którego sama nazwa odwołuje się do wzniosłych wartości rodzinnych, przestaną być zabijane dzieci." - rzmi opis petycji stworzonej przez Fundację Życie

PODPISZ PETYCJĘ TUTAJ: Dość śmierci w Szpitalu Świętej Rodziny. Domagamy się powrotu prof. Chazana

Komentarze

anonim2016.03.19 21:43
Petycja podpisana.
anonim2016.03.19 23:32
Czy cokolwiek ustalono na pewno czy to nadal niepotwierdzone pogłoski są gruntem tej histerii?
anonim2016.03.20 14:48
@RațăMort Nieprawda.Gdyby udzielono temu dziecku pomocy miało by szanse żyć.Z zespołem Downa i wadą serca można żyć i nie jest to życie mniej warte ani mniej zasługujące na leczenie niż życie innych ludzi.
anonim2016.03.21 6:35
Michas Zespół Downa jest przesłanką do żadnej aborcji 24 tygodniu ciąży, wiec dziecko musiało mieć inne wady, które przesądzały o tym, że dziecko nie przeżyje.