26.04.19, 16:48zdj. screen Youtube

'Dostaną pięciocyfrowe pensje związkowców, a podjudzeni nauczyciele- nic'. Ziemkiewicz ostro o Broniarzu i spółce

Szef ZNP, Sławomir Broniarz ogłosił wczoraj zawieszenie ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Nie wszystkim strajkującym pedagogom przypadła do gustu ta decyzja. 

Broniarz próbuje przedstawić zawieszenie strajku jako sukces kierowanej przez niego organizacji. Za wszelkie problemy w związku ze strajkiem wini obecny rząd. 

"Wydaje mi się, że bez względu na urząd, jaki się pełni, warto wiedzieć, co się mówi, a nie mówić, co się wie"-stwierdził szef Związku Nauczycielstwa Polskiego. Zdaniem Broniarza, premier Mateusz Morawiecki "nie ma bladego pojęcia o czym mówi” w kwestii naprawy systemu edukacji.

Zaangażowanie, które okazało się odwrotnie proporcjonalne do wynagrodzenia, które otrzymają za strajk, postanowił skomentować publicysta "Do Rzeczy", Rafał Ziemkiewicz. 

„A ja powtórzę: najbardziej nieprzyzwoite jest to, że p. Broniarz, Baszczyński i ten trzeci, podobny do ET, wezmą za czas strajku pełne, pięciocyfrowe pensje związkowców – gdy podjudzeni przez nich nauczyciele swoje stracili”- napisał na Twitterze.

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Rozbawiony2019.04.28 21:40
Bo takie sumy mogą dostawać tylko pisie sparatczyki i włazi d
JaKi2019.04.27 18:50
Pensje P.Dudy i działaczy Solidarności którzy są przy PiS jakoś nie przeszkadzaja,prawda?
romak2019.04.27 10:09
Nauczyciele to wielcy szczęściarze , za darmo dostali nauczkę . Lepiej załatwcie sobie korepetycje , bo jesteście nie douczeni.
Franek2019.04.27 0:10
"gdy podjudzeni przez nich nauczyciele" - czyżby to o Judaszu? Ziemkiewicz to kolejny zarażony antysemita z Pruchnika? podobny do ET z wielkiej trójcy? Ziemkiewicz nie obraża czasami Adriana? jak możecie puszczać takie zaklęcia i nawoływanie do nienawiści? wszystko powiem TeFaŁenowi. Olejnik wezwie na dywanik Cimoszewicza a tan wyzwie Ziemkiewicza od durniów! trzeba mu wybaczyć, dla komuchów, w tym także dla Ziemkiewicza, wszyscy to durnie, chyba że należy do PiSstanjni.
Dumna Rafalala lalala2019.04.26 20:06
Mam swoją służbę domową, "trans" jak ja sama. Dba o mnie, robi mi lewatywkę, pudruje i smaruje, aby klient nie miał "niespodzianek". W wolnym czasie prowadzi moje biuro prasowe, m. in. tu na blogach Frondy. Choć mój Dumny Gej zaniedbuje się z pisaniem (nie idzie mu po polsku) to jest nieocenionym kompanionem. Ta moja podręczna dziwka Dumna Trans lubi się przechwalać : "ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie". Ale to tylko pic na wodę. Ja mu to napisałam. Moja domowa Dumna Trans jest pulchniutka, malutka moczem cuchnąca, trochę zakompleksiona i podobna do Grodzkiej. Jak się zobowiązałam 0.5% dziennych i nocnych oczywiście utargów przeznaczam na tą bezdomną sukę Mikołaja. Pewnie się gdzieś po dworcowych WC szlaja. Jak to suka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 19:55
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 19:55
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11110zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Rozbawiony2019.04.26 19:53
Andrzej Rodan DZIESIENĆ LAT PUŹNIEJ PO MATÓŻE+ Jezdem matóżysta z roku 2019. Dzienki premjerowi Morawieckiemu wujt mi podpisał cenzórem, bo na hój nam naóczyciele. Na stódia nie poszłem chociarz dzienki PiS mogłem. Bo na hój mi stódia jak mam 500 plós na 4 dziecka i po pińcet na karzdom krowem, rze nie wspomnem o śfiniach, a jak pujdem na emerytóre to jeszce dostane tysionc+. Bendem głosował na Kaczyńskiego, Morawieckiego, Zalefską, Mazórek, Szydło, Ziobro, Sasina, Sóskiego, bo to mondre lódzie som, a reszta to wermacht, zdradzieckie mordy i. Faszysty od degola. Zara siem szykóje do doktorató z filozofii. Dzienki premjerowi potpisze mi dyplom doktorski sołtysowa z Brzeszcze. Muj szfagier Zenek ślusarz z zawodu dostał dyplom lekarza od burmiszcza i jezd ordynatorem-hirurgiem w wojewuckim szpitalu. Nieh rzyje PIS i rzeby żondził jak najdłórzej. Jak wystompilim z tej zasranej rzydowskiej Ónii Ełropejskiej to mamy godność i sówerenność!
Alojzy Cedzidło2019.04.26 22:15
No ...pierwszy ,,maturzysta " od nauczycieli z ZNP. .
zmiecz2019.04.28 10:06
Nie jestes ani dowcipny ani zlosliwy. Jestes idiota.....no i pewnie masz jeszcze dyplom magistra albo inzyniera. Tak sie szmacic, to nie slychane.
mordechaj2019.04.26 18:05
Pan R. Ziemkiewicz z niegłupiego publicysty przeistoczył się w PIS-owego hejtera za GRUBE PIENIĄDZE z TVP. Jest coś odrażającego w staczaniu się do rynsztoka hejtu ludzi, którzy kiedyś coś znaczyli.
greg2019.04.26 20:04
Odrażający jest mordechaj
mordechuj2019.04.26 21:08
latryno pomatolsko ubecka ...smierdzisz komuchu sowieckimi fekaliami ...
Jozin z Bazin2019.04.26 17:30
A wy znowu tego pisiorka promujecie? Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Dlaczego twarzami pis są właśnie takie Pawłowicze, Ziemniaki, Kempy. Czy tam nie ma inteligentnych i kompetentnych ludzi, którzy dobrze się prezentują?
Polak Ateista Dumny Gej 2019.04.26 17:42
Podszywanie się pod kogokolwiek jest wiochą.
rar2019.04.26 20:05
nie tylko tej jednej rzeczy nie rozumiesz
JR2019.04.26 20:34
Choćby Jazin z Bazin. Ot właściwa osoba.
Alojzy Cedzidło2019.04.26 22:09
Też tak myślę . Mogli by pokazać lepiej się prezentujących . Tylko błagam , pomocy ,,, Jozin z Bazin" , Pokaż wzorce, bo ci geniusze , kompetentni. , mądrzy z POKOKO . jakos ostatnio się poukrywali .