02.08.21, 17:57Fot. screenshot - YouTube (Radio Maryja)

Dr Bogdan Rzońca: Daliśmy się zakrzyczeć lewicowo-liberalnym siłom

Na antenie Radia Maryja europoseł Prawa i Sprawiedliwości Bogdan Rzońca przestrzegał, że „zapędzenie się w kozi róg” przez Unię Europejską i postawienie wyłącznie na zieloną energię oznacza przegranie Europy z innymi kontynentami.

- „W Chinach budowane są elektrownie atomowe, w USA elektrownie węglowe. Tam energia będzie tańsza, Dlatego jeśli UE zapędzi się w kozi róg i przyjmie tylko zieloną energię jako jedyne źródło produkcji, to przegramy konkurencję na rynku z innymi kontynentami”

- podkreślał europoseł Bogdan Rzońca.

Polityk odniósł się również do trwającej w Europie wojny kulturowej. Ratunek dla Europy widzi on w zjednoczeniu się partii prawicowych.

- „Ratunkiem dla UE jest porozumienie partii prawicowych, twardo stojących na gruncie wartości chrześcijańskich i myślenia o Europie jako kontynencie, gdzie będzie można spokojnie żyć w naturalnych rodzinach. Obecnie daliśmy się zakrzyczeć w PE lewicowo-liberalnym siłom, które ciągną Europę w nieznane byty i niebezpieczne strefy”

- mówił.

kak/radiomaryja.pl

Komentarze

Jakub2021.08.3 18:57
... ciągną Europę do diabła! A co robi Bergoglio?! A dlaczego daliście się zakrzyczeć?! A co chce zrobić pupilek Morawiecki? Dlaczego nie został opublikowany Raport Podkomisji Smoleńskiej (A.M. obiecywał, że w lipcu br. i co?)?! Itd. ...
Filip2021.08.3 6:47
Ekipa pisowska na masową skalę marnotrawi publiczne pieniądze, łamie praworządność, kradnie i kłamie, przebijając wszystkie dotychczasowe ekipy pod względem ilości afer. Działa na szkodę kraju używając jednocześnie narracji hurrapatriotycznej. Twierdzi, że ma monopol na patriotyzm, uczciwość, nieomylność i mądrość. Jarosław Kaczyński chory na władzę, nie cofnie się przed żadną podłością w celu jej utrzymania. Chce pod pretekstem "repolonizacji mediów" przejąć TVN, żeby wyborcy nie mieli dostępnu do informacji niekorzystnych dla rządzących. Wie, że jak straci władzę, to jej już nigdy nie odzyska. Ten człowiek szkodzi naszemu krajowi, dlatego powinien stracić władzę. Dostrzegam wiele analogi pomiędzy PiS-em i Targowicą. Jarosław Kaczyński rozwalając Unię Europejską realizuje strategiczne cele Władimira Putina. Rosja nie mając Unii Europejskiej będzie mogła dyktować Polsce warunki. W latach 90-tych Tadeusz Rydzyk potępiał wstąpienie Polski do Unii Europejskiej i NATO, dlatego rosyjskie służby specjalne sfinansowały mu budowę masztu. Natomiast w Rosji otrzymał przekaźniki. Teraz Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, Zbigniew Ziobro i Tadeusz Rydzyk działają wspólnie w kierunku wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Chłopi głosujący na PiS, nie będą mogli eksportować swoich produktów do innych krajów europejskich, ze względu na cła. Będą ponosili konsekwencje swoich złych wyborów.
Filipie Filipie2021.08.3 10:31
POdrap mnie po pi pie
witia2021.08.3 5:00
Tak jest. To prawda. Siły prawicowe trzeba zjednoczyć i pogonić lewactwo.
Moly, jenny, harry, JonB2021.08.3 1:32
stary poyebany ch uj żydowski i jego jidysz-ynglisz
Moly2021.08.2 21:15
Kazdy moze zyc spokojnie w "tradycyjnej" rodzinie. Nigdy nikt nikomu tego nie zabranial. Znane zagrywki: ze jest zagrozenie; wiec wychodzi na to ze KK ze tylko broni a nie atakuje. Ale kto to kupi? Jakies poldupki tylko
młot na NIENORMALNOŚĆ2021.08.2 19:54
Cóż za idiotyczna SAMOKRYTYKA . "Daliśmy się zakrzyczeć.." Jak się daliście to znaczy, że się NIE NADAJECIE NA reprezentantów Polski. Weszliście do BAGNA/ GNOJU - NIEZNANE BYTY / diabelskie i myślicie , że pozwolą wam coś zmienić . Co za GŁUPOTA albo cwaniactwo > aby do emerytury - a po nas (posłach) nawet i potop. Samo życie. Reszta to infantylne i sentymentalne dyrdymały dla " słuchaczy radia redemptorystów" roztrząsających problemy polityczne teoretycznie pod nadzorem ekspertów kościelnych i polityków wyznaczających trendy NOWEGO ładu CZYLI nienormalności.
Berenika2021.08.3 10:33
A moze jasniej panie hrabio bo to co pan napisał to tylko bełkot
zaciekawiony2021.08.2 18:54
A co europ osła lewicowego PiS interesuje sojusz "partii prawicowych"?
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 20:39
Konfederacja to Tusk i POWROT Komuny.
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.08.2 18:40
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.08.2 18:23
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Zdrajcy pis2021.08.2 18:20
Nie dalismy sie zakrzyczec, to pis razem z duda z rozmyslem Polske oddaja po kawalku obcym agenturom.Zdrajcy.Glinski finansowal klatwe, aby upodlac Papieza, niszczyc chrzescijanstwo, podpalali koscioly przy aprobacie policji, zamkneli szpitale osrodki, aby zabijac Polakow, zamykaja kopalnie , strzelali do Narodowcow,Polakow prosto w glowy...Duda zniszczyl 65 tys.ha puszczy Bialowieskiej wstrzymujac prace oczyszczania przed szkodnikami..
AAAgówno z Nilu, "patriota Polinu" pisze CYT.:2021.08.2 18:15
"Mały polaczku! Przyjeżdżając do mojego pięknego kraju - Izraela, załóż jarmułkę bo ci głupota i polskie chamstwo bije z pod zawszonej hitlerowskiej polskiej głowy"
AAAtomek2021.08.2 18:13
Kto to jest ten Rzońca i o co mu chodzi? KAsy mu brakuje?
Anonim2021.08.2 18:10
Typowy Janusz polityki.
sisi z WSI2021.08.2 18:05
skoro państwa unii odpowiadają tylko za 9 procent wytwarzanego CO2 to samoograniczanie się i karanie za nie bez udziału 91 procent pozostałych winowajców pozbawione jest sensu i logiki.