22.02.20, 19:15

Dr Jerzy Targalski: Balony próbne przed kapitulacją

Kiedy „Matka Kurka” opublikował artykuł „Otwarta wojna z TSUE kusi, ale możemy wykrwawić się na śmierć”, stało się dla mnie jasne, że oto mamy pierwszy balon próbny przed tradycyjnym odwrotem.

 

Wyborcy PiS są przygotowywani do zmiany narracji. Walka o reformę sądownictwa jest słuszna, ale też byłaby – dodajmy jak zawsze – zbyt kosztowna. Dlatego trzeba sprawę przemyśleć i może tymczasowo się cofnąć.  Innymi sygnałami są wypowiedzi wicepremiera Gowina, który liczy na kompromis z kastą, czy szeptanka, że twarda postawa wobec Brukseli i TSUE obniża prezydenckie sondaże.

Oczywiście nad tym, która bezpieka te sondaże wykonuje, już nikt się nie zastanawia. Kolejnej decyzji o kapitulacji twardy elektorat PiS już by nie przetrzymał. Właśnie sprawa kasty wstrzymała jego odpływ do Konfederacji. Teraz proces zostałby uruchomiony na skalę masową.

Pamiętajmy też, że wyborów nie wygrywa się dzięki partyjnemu aparatowi, który nade wszystko ceni sobie święty spokój i nienarażanie się i który nie jest w stanie nikogo zmobilizować, gdyż jest oderwany od bazy wyborczej, a jedyną jego troską jest walka o stanowiska.

To właśnie ten pogardzany i eliminowany na każdym kroku, by nie przeszkadzał, twardy elektorat stanowi armię, która się naraża na prześladowania w swoich miejscowościach (przeciwnik stoi ponad prawem, bo Bruksela będzie niezadowolona), poświęca czas i pieniądze, aby partia wygrała. Bez tych ludzi nie ma zwycięstwa wyborczego za 500 plus.

Kapitulacja przyniesie więcej strat niż walka, a utraconego zaufania po raz kolejny nie da się odzyskać. Los sędziów, którzy uwierzyli w zmiany i teraz zostaliby porzuceni, byłby lekcją, którą każdy zapamięta do końca życia. Trzeba pokazać, że walka ma sens.

Dr Jerzy Targalski

jozefdarski.pl

Komentarze

polacke2020.02.25 22:06
Absolutnie w punkt i na temat. Tylko tu nie chodzi o twardy elektorat jedynie, a o 72% poparcia dla reform sądownictwa. Większość sędziów nie ma nic przeciwko reformom jeśli im to ma pomóc w pracy. Rozbicie kasty jest podstawą, to jest państwo w państwie.
Ogladaj Hit- Bad Boy2020.02.25 17:18
Oglądaj Hit- Bad Boy (2020) oraz inne filmy/seriale www.ciinema.eu ========= Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp, Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Mirek2020.02.25 14:22
Bój czerwonego lewactwa jest ich ostatni . Sądownictwo czerwonej kasty musi zostać rozwalone !! . Kascie nie pomoże już ani Bruksela ani Berlin !! . Te czerwone świnie muszą paść !! .
Elektor2020.02.23 16:01
Myślę, że dochtór Targalski przecenia "twardy Elektorat" PiS. Oni przełkną wszystko. Nie są zbyt lotni.
SUDO2020.02.23 14:37
CHOĆ RAZ W CAŁOŚCI SIĘ ZGADZAM
Ani kroku w tył2020.02.23 12:45
Jeśli PiS stchórzy w sprawie sądów, to KONIEC. Jestem, jeszcze, twardy elektorat.
Filmy online2020.02.23 11:00
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
Pielgrzym2020.02.23 8:41
Odczytujmy Boże znaki wgłębiając się w Boże Miłosierdzie. W tym roku zaraza z Chin, Wielki Post, 10 rocznica Tragedii Smoleńskiej w Wielki Piątek, a 9 dni później Święto Miłosierdzia Bożego.
2020.02.23 1:22
pisuar nie cofnie , ale bedzie ponosil konsekqwencje tego a ty razem z nimi . Jeszcze odczujecie tego wszystkiego na wlasnych karkach .
Leszek2020.02.22 22:59
PREZYDENT OSTATNIEJ SZANSY “SZWAJCARSKA DEMOKRACJA SZANSĄ DLA POLSKI?” - KSIĄŻKA DO POBRANIA ZA DARMO!  POLSKA SEMIDEMOKRACJA - KSIĄŻKA https://jerzyzieba.com/polity
ze wsi2020.02.22 21:47
na mój chłopski rozum takich zdzidji jak teraz jeszcze ni było bo prubują wszystkich oskarżać ale ni umią nikogo zamknąć bo no nikokogo z poprrzenij władzy nic nie umią znoleźć a na swoich umią bo swoich zamykaja
Żyd Wyklęty2020.02.22 21:47
Duda wypuszcza balony próbne przed kapitulacją bo wie że w drugiej turze przegra nawet z kostką niezbyt świeżego masła?
gumowa kaczka2020.02.22 22:27
masło drożeje to i w 2 giej turze dostanie więcej głosów
Olej2020.02.22 21:44
Balony balonami, w balona robieni. W balona robiony i diagnozy pana doktora. Wszystko fajnie, również mam wątpliwości co do wiarygodności i spełnienia marzeń naprawy państwa. Wątpliwości są, diagnozy są, ale alternatywy nie ma. Na kogo głosować jeżeli nie na PIS ? Zakładając bunt i bojkot wyborów, do władzy powróci złodziejnia i kryminał. My naród Panie dr Targalski jesteśmy pod ścianą z jednym wyjściem z napisem PIS. I jest to dramat gdyż nie ma siły politycznej, która byłaby w stanie wydać walkę oprychom z opozycji, patologii i złu. Nie ma siły mogącej przeprowadzić zmianę Polski w sposób jaki byśmy chcieli widzieć.
prosty2020.02.22 21:38
Walka - tak, ale trzeba być przygotowanym na różne scenariusze, mieć strategię i walczyć umiejętnie - czasem trzeba zaatakować w jednym miejscu, żeby coś uzyskać w innym. Jeżeli się nie ma tych umiejętności lub nie ma szansy na zwycięstwo, nie wali się głową w mur. Zawsze zyski powinny być większe niż koszty.
Stalker2020.02.22 20:20
Do zwolenników PIS-normalnych ludzi- Polaków ! Nie komentujcie wpisów osobników należących do PO-je-bów, śmierdzącego lewactwa i tęczowej zarazy. Dlaczego ? Jeśli skomentujecie wpis kogoś, kto ma przynajmniej trochę oleju w głowie, to ten/ta będzie się starał/a analizować, wychwycić błąd, poprawić pogląd. Natomiast komentowanie głupich ludzi, w tym przypadku potomków ruskiej swo-łoczy nic wam nie daje, bo oni mają poodwracane mózgi, do których nic nie dotrze, a zatem wasza praca jest zbyteczna ! Prosimy was o pisanie własnych komentarzy jedynie do artykułu i ignorowanie wpisów lewackich debili.
Iza2020.02.22 20:19
Ponieważ borykamy się z antypolskim układem (PO) i nową wersją PRL-u (NL), życzę wszystkim Polakom by pomogli im odejść , a dobro i bezpieczeństwo Polski wzięli wraz z PIS-em w swoje ręce !
gumowa kaczka2020.02.22 22:30
jak tak dalej wszystko będzie drożeć to weźmiemy coś w ręce i pójdziemy pod centrum podboju galaktyki na Żoliborzu
2020.02.23 1:29
sanacja+ kiedy wynajmiecie bereze kartuska pilnie jest potrzebna
Konfederata2020.02.22 20:18
8 lat żyłem na zielonej wyspie miodem i mlekiem płynącej, w proazjatyckim - nowoczesnym jak Indie, demokratycznym jak Rosja i szybko rozwijającym się jak Chiny (k)raju Tuskolandii. Nie podobało mi się wszystko, czego dotknęli się kolesie Donek, Bronek i reszta rządzącej wtedy szajki. Jakie szczęście ! Jeszcze nigdy nie przeżyliśmy takiej ulgi i radości z tego, że ci kłamcy, złodzieje i zdrajcy przegrali wynbory w 2015 roku, i że rudy polski niemiec, który zrobił dla Polski tyle złego, tyle nienawiści, który ma smoleńską krew na rękach, dla którego Polskość jest nienormalnością, okazał się tchórzem i zdezerterował ! Czekałem na powrót PiS, jak na Piłsudskiego z Magdeburda. Jestem typem niepokornym i niereformowalnym. Od początku, do szpiku kości chrześcijańsko-narodowy.
Elektor2020.02.22 20:16
Tak, stracili prawie wszystko ! Stracili koryto, stracili ciepłe posadki w spółkach skarbu państwa, stracili TK, KRS, niebawem stracą SN – ale zyskali to co najważniejsze dla nich, mianowicie zyskali Izbę Dyscyplinarną !!! Piszę „prawie wszystko”, bo czeka ich jeszcze repolonizacja mediów i weryfikacja urzędników – całkiem spokojnie. Co nas czeka gdyby oni wrócili ?! Zabiorą – zabiorą wszystko co zreformpwał PIS, zabiorą pieniądze, zlikwidują programy socjalne, przestaną finansować programy rozwojowe i ekologiczne, podwyższą wiek emerytalny i przerwią wszystkie prace inwestycyjne ! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że powrót do władzy PO z jej przystawkami to jest powrót do najgorszej przeszłości.
Seth2020.02.22 20:15
Jacek Saryusz-Wolski - Lista spraw zrealizowanych lub realizowanych obecnie przez rządy B. Szydło i M. Morawieckiego: - program 500 plus - program mieszkanie plus - reformę szkolnictwa - przywracanie stoczni, zbrojeniówki - obniżenie wieku emerytalnego - trwa reforma sądownictwa - skuteczność na arenie międzynarodowej (koniec relokacji imigrantów) - ukrócenie bezkarności komorników i sędziów - objęcie nadzorem KNF hochsztaplerów finansowych nazywających siebie pośrednikami i doradcami finansowymi - reforma emerytur – dezubekizacja - darmowe leki dla seniorów - program prorodzinny - program pracy obowiązkowej dla więźniów - obniżenie podatku CIT dla firm - likwidacja umów śmieciowych - spadek deficytu budżetowego - reforma armii i zbrojenie wojska - przywrócenie polityki historycznej - darmowe szczepienia dla duieci - naprawa praworządności w TK - walka z oszustami WAT - walka z korupcją - wywaleniez prokuratury i izb komorniczych nieudolnych i nieuczciwych ludzi - wprowadzenie ustawy o zakazie odbierania dzieci przez sądy z powodów biedy - wprowadzenie karalności za kąamstwa oświęcimskie - podniesienie kwoty wolnej od podatku - podniesienie minimalnej pensji - podniesienie minimalnej emerytury - spadek bezrobocia - pierwszy raz w historii Polski sprzedaż obligacji skarbowych na rynku międzynarodowym z ujemną stopą procentową - uruchomienie rządowego programu o wysokości 1 mld zł dla przedsiębiorców dla wspierania innowacyjności - wykupienie dziedzictwa narodowego z kolekcji zabytków Czartoryskich - rezygnacja z zakupu bezużytecznych Caracali - zablokowanie sprowadzania terroryzmu do Polski - ........ ........ nie uwzględniono nowych propozycji, rozwiązań i projektów rządowych ostatniego roku. Postaram się je uzupełnić ! - program przeciwko smogowi i dopłat za wymianę pieców, program dostępność plus, program budowy i remontów dróg lokalnych, program dopąat do budowa żłobków i przedszkoli, program wyprawka 300 plus, obniżenie podatku CIT do 9 %, program pomocy nowym firmom start-UP, wielkie inwestycje jak przekop mierzei wiślanej, budowa Via Carpatia, budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, Budowa tunelu w świnoujściu , dokończenie Zakopianki. Czy wy kut-asy krytykanci uważacie, że to mało ?!!! Czy wy kut-asy uważacie się za mądrzejszych od Jacka Saryusza-Wolskiego ?!!!
Żyd Wyklęty2020.02.22 22:03
- program 500 plus - z.a.je.b.an.i.e rozwoju na dłuższą metę przez wprowadzenie programu na który nas nie stać. moglibyśmy zwiększyć nakłady na szkolnictow i służbę zdrowia o połowę - program mieszkanie plus - 750 zbudowano z obiecanego miliona - reformę szkolnictwa - ty ciulu kpisz czy o drogę pytasz - przywracanie stoczni, zbrojeniówki - zbrojeniówka kwiczy, wojsko kwiczy, stocznie kwiczą - obniżenie wieku emerytalnego - i kto za to k.u.r.w.a zapłaci?? - trwa reforma sądownictwa - wyroki według wytycznych magistra Zero to nie reforma - skuteczność na arenie międzynarodowej (koniec relokacji imigrantów) - 27:1 taka jest skuteczność i ambasada w san escobar - ukrócenie bezkarności komorników i sędziów - ostatnio jedenastolatce rower zabrali - objęcie nadzorem KNF hochsztaplerów finansowych nazywających siebie pośrednikami i doradcami finansowymi - masz na myśli SKOKi??? - reforma emerytur – dezubekizacja - i już parę wyroków było - darmowe leki dla seniorów - gdzie????? - program prorodzinny - jaki? zlikwidowano invitro. - program pracy obowiązkowej dla więźniów - obniżenie podatku CIT dla firm - podwyżka zus, wałki z vat. s.r.a.m z radości - likwidacja umów śmieciowych - nie wiem z czym się na móżŋ zamieniłeś ale nie był to dobry deal - spadek deficytu budżetowego - już zapowiadają że za 2020 wzrośnie - reforma armii i zbrojenie wojska - w co niby? - przywrócenie polityki historycznej - histerycznej. - darmowe szczepienia dla duieci - kiedyś były nie darmowe? - naprawa praworządności w TK - znowu mózg zamienił - walka z oszustami WAT - podstawowym nażędziem w walce z oszustwami VAT jest JPK wprowadzony przez PO - walka z korupcją - w burdelu Banasia? - wywaleniez prokuratury i izb komorniczych nieudolnych i nieuczciwych ludzi - ???? - wprowadzenie ustawy o zakazie odbierania dzieci przez sądy z powodów biedy - ???? - wprowadzenie karalności za kąamstwa oświęcimskie - to też PO - podniesienie kwoty wolnej od podatku - o ile? - podniesienie minimalnej pensji - jest rewaloryzowana co roku - podniesienie minimalnej emerytury - patrz wyżej - spadek bezrobocia - spada od 2013 roku - pierwszy raz w historii Polski sprzedaż obligacji skarbowych na rynku międzynarodowym z ujemną stopą procentową - to kto je kupi? - uruchomienie rządowego programu o wysokości 1 mld zł dla przedsiębiorców dla wspierania innowacyjności - takie programy są co roku finansowane przez EU - wykupienie dziedzictwa narodowego z kolekcji zabytków Czartoryskich - zapłaciliśmy setki milionów żeby państwo czartoryscy mogli żyć jak milionerzy - rezygnacja z zakupu bezużytecznych Caracali - i od 6 lat nie mamy helikopterów - zablokowanie sprowadzania terroryzmu do Polski - był planowany atak terrorystyczny na paradę równości Od Jacka Saryusza-Wolskiego to średnio ogarnięty gimnazjalista jest mądrzejszy.
gumowa kaczka2020.02.22 22:26
ładnie zaorałeś ;) popieram ,nie dajmy sobie wmówić pisowskich głupot
enre2020.02.22 23:46
wypad do sowietów, komuchu
2020.02.23 1:27
bajki opowiadaj swoim bachorom , nic nie dziala , nie chce pisac odpowiedzi na twoje urojenia
robaczek2020.02.22 20:14
Partia członków przygłupów PO ma tylko jedno życzene: życzy Polsce jak najgorzej ! I tak jak kiedyś okradali i oszukiwali Polaków na różne sposoby , tak obecnie robią wszystko by odebrać emerytom i rencistom 13-tą emeryturę. Ich poprawki prowadzą do zablokowania źródła finansowania „Jarkowego” ! To skandal – to skandal na miarę światową !!!! Rząd chce wypłacić 13.tkę, a opozycja NIE CHCE !!! Jeśli dzisiaj ktoś nie potrafi rozpoznać różnicy pomiędzy złem i dobrem, to niech wie, że to co robią obecnie senatorzy PO to jest niczym innym jak czystym ZŁEM ! Co nas czeka gdyby oni wrócili ?! Zabiorą – zabiorą wszystko co zreformpwał PIS, zabiorą pieniądze, zlikwidują programy socjalne, przestaną finansować programy rozwojowe i ekologiczne, podwyższą wiek emerytalny i przerwią wszystkie prace inwestycyjne ! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że powrót do władzy PO z jej przystawkami to jest powrót do najgorszej przeszłości. Naszym celem jest to, aby PO i jej patologie nigdy więcej nie powróciły ! Nie wyobrażam sobie, aby obecnie Polacy mogli się przyczynić do zwycięstwa tego, co było w Polsce najgorsze''.
jozef2020.02.23 7:27
Jak przegra Duda to zgaśnie słońce, nastaną ciemności i będzie koniec świata.
Stefa2020.02.22 20:13
W wyborach prezydenckich 2020 będzie walka pomiędzy dwoma obozami ! Obóz reformatorski Zjednoczonej Prawicy z Prawem i Sprawiedliwościa na czele, przeciw obozowi czterech lewackich partii opozycyjnych ! Pamiętajmy, że zajoby będą głosować na zajobów w I-wszej lub II-giej turze wyborów ! A więc pełna mobilizacja Polacy ! W prezydenckiej kampanii wyborczej będzie walka dwóch obozów ! Obóz reformatorski zjednoczonej prawicy , przeciw obozowi czterech lewackich partii opozycyjnych. Inaczej mówiąc między obozem dobra , a obozem zła ! Jesteśmy Polakami, a więc mamy obowiązki polskie !!! Naszym celem jest minimum 50 % + 1 głosów na obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę w I turze majowych wyboraów 2020 ! Jeśli Andrzej Duda nie wygra wyborów w pierwszej turze (50%+1) to pamiętajmy, że w drugiej turze lewactwo wszelkich nurtów tak się zmobilizuje i zjednoczy przeciwko Polakom, że będzie na ślepo głosować obojętnie na kogo, czy to członek zielonej mafii Kamysz, czy to zboczeniec Biedroń, czy tępa pani Kidawa. Reformy staną natychmiast w miejscu, bo żadna z takich ustaw nie zostanie podpisana przez lewackiego prezydenta ! Zwracam się do tych Polaków, którzy nie brali udziału w wyborach parlamentarnych 2019, którzy zostali w domach, którym nie chciało się głosować, którzy zamiast spacerku do punktu wyborczego wybrali lenistwo – czy jest wam obojętne w jakiej Ojczyźnie żyjecie ?!! Co możemy zatem zrobić, żeby wygrać wybory ? Prawdopodobnie nie przekonamy wyborców lewackich, ponieważ oni są całkowicie zmanipulowani przez TVN. Możemy jednak zrobić coś innego ! Możemy przekonać niezdecydowanych i możemy namówić tych, którzy nie planują głosować, zabrać ich ze sobą do punktu wyborczego, pomóc im zagłosować, jeśli obawiają się, że nie podołają, lub się pomylą to pomóc im w punkcie wyborczym bo to jest dozwolone. Jeśli każdy z nas namówi lub zabierze ze sobą przyjajmniej 1 osobę, to zamiast 8 MLN głosujących na PIS w wyborach parlamentarnych 2019, będzie nas 16 MLN głosujących na naszego Prezydenta Andrzeja Dudę !!! Apelujmy także do ludzi w tych miejscowościach, do których przywrócono linie kolejową lub autobusową – wsiadajcie i jedźcie na wybory, bo jak Andrzej Duda i PIS przegra to te połączenia zostaną ponownie szybko zlikwidowane !!! Na Boga – nie pozwólmy, żeby lewactwo wybrało nam prezydenta sowieckiego pochodzenia !
jozef2020.02.23 7:25
Jestem Polakiem to mam obowiązek głosować na kogo chcę, gdyż wszyscy kandydaci są również Polakami.
moderator2020.02.22 20:11
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Reytan2020.02.22 20:07
Nowy Instytut Endecki. Czy Kaczynski jest endekiem ?
2020.02.23 1:24
gnom jest chazarem pisiorze
Filmy online2020.02.22 20:03
https://filmvod.pl - ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
anonim2020.02.22 19:58
Kiedy prokuratura zajmie się Tomaszem Grossem? Dr Ewa Kurek youtube.com/watch?v=fw6BAD-snPQ ,
anonim2020.02.22 19:56
Nowy Program Rządu PIS - TRUMNA PLUS!!! youtube.com/watch?v=WAthq3xQvVs Robi się głośno, ale udostępniajcie ten materiał gdzie się da. Polacy muszą wiedzieć że są truci youtube.com/watch?v=c2rMBwbDLdo 20 MILIONÓW POLAKÓW OTRUTYCH - MINISTER NIE REAGUJE!!! youtube.com/watch?v=IjN4k7FndT4 WAŻNE - GLISOFAT Dziś gościem moim REKORDZISTA, 7,76 ng/ml!! youtube.com/watch?v=hVj-5iG-BVc SZTAB KRYZYSOWY TO FIKCJA. NIE MA REZERW NA WYPADEK KRYZYSU!! outube.com/watch?v=_t8vvIahrI0 WAŻNE! Koncerny a polskie rolnictwo. Czy państwo działa na korzyść obywateli czy wielkich firm? youtube.com/watch?v=jpB7ZOM3j2U Chleb, ser, szynka - Houston, mamy problem... wszystko truje! youtube.com/watch?v=FsrFa_35bPA Szokujące INFO ws. żywności w sklepach! Jak Polacy są oszukiwani? Kołodziejczak u Roli o rolnictwie! youtube.com/watch?v=DVdOLCXAYlA
Jezus to przykład dla wszystkich2020.02.22 19:39
Jezus był obrzezany dlatego wszyscy katolicy powinni uciąć skórkę z c h u j a jak to zrobił Chrystus!!!
anonim2020.02.22 19:38
43% i kto da więcej?
Anonim2020.02.23 22:13
Przekonasz się i dowiesz 10 maja.
anonim2020.02.22 19:37
PiS ciągle to pokazuje, jest niezdolny do utrzymania władzy, do prowadzenia reform? klęczą już nie tylko przed obcymi, ale i przed sodomitami i komuchami? i po co to startować w wyborach? Polakom zawracać głowy? jak się nie potrafi utrzymać władzy? .
zmijowe plemie2020.02.23 9:03
pis to polska a ty icek kogo reprezentujesz ktoro logby zydowskie
Matka Kurka2020.02.22 19:34
targalski to komuch i PZPRowski aparatczyk taki jak rydzyk!
Ja2020.02.22 22:56
Ale teraz, przez 30 lat reżymu 3.RP nie jest komuchem, lecz przeciwnikiem komuny...
anonim2020.02.23 0:17
nie podszywaj się pod Matke Kurka
Och, jak ja lubię "katolickie hooje" obciągać!!!2020.02.22 19:26
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Szkoły otwarte, a ja mam pod bokiem podstawówkę nr. 133 (W-wa). Krótki spacer od domu. Kupuje kilka batoników czekoladowych dla chłopaczyków. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Lubię takie pseudonimy jak "PolishPatriot" (choć nie jestem ani jednym ani drugim), "Polak" albo "Słowianin", "Sarmata"(a to dobre!) a ostatnio jestem "𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤" - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Można mnie bylo znaleźć m.in. pod "nickami" jak 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, 𝐎𝐭𝐭𝐨 itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
KATOLICY TO C H U J E ! 2020.02.22 20:03
czemu jesteś takim c h u j e m jak twoja matka?
KATOLICY TO C H U J E !2020.02.22 19:20
swoje c h u j o s t w o wyssali z, c h u j a księdza podczas spowiedzi!!!
d2020.02.22 19:35
naprawdę masz paskudne doświadczenia cwela
KATOLICY TO C H U J E ! 2020.02.22 19:49
twoja k u r e w s k a matka musiała być niezłym c h u j e m skoro w y s r a ł a na świat takiego c h u j a jak ty c h u j u!!!
POKOjeb2020.02.22 20:49
Jak sie ma twoj odbyt po ostatnim naszym spotkaniu, przyjacielu?
talibkat2020.02.23 0:34
Tylko nie ch u j u ty ch u j u
czekista2020.02.23 6:40
> KATOLICY TO C H U J E ! < Ales zassal, ho..ho..hoooo....
anonim2020.02.22 19:19
Jeżeli ktoś nie ma ochoty na walkę, niech zrezygnuje. Są spokojniejsze zajęcia, nic nam po takich politykach!
BiegunkaProrocza2020.02.23 1:26
Targalskiemu znowu w balony w głowie. Ale w sumie nic dziwnego, on taki paskudny, że mu żadna balonów nie pokazuje. Pan Miecio z kotłowni też tak miał i też o cyckach gadał.