24.10.19, 12:30

Dr Jerzy Targalski: Czyja to volkslista, Mistrzu Michalkiewiczu?

Rzadko autor koncepcji tłumaczącej procesy polityczne zachodzące w Polsce ma okazję szybkiego zweryfikowania swoich twierdzeń. Złotousty Stanisław Michalkiewicz jest autorem tezy, że wszystkie stronnictwa polityczne w Polsce są na usługach sił zewnętrznych i dlatego rywalizują ze sobą trzy stronnictwa: niemieckie, czyli PO, rosyjskie, a więc PSL, i oczywiście żydowsko-amerykańskie, to znaczy PiS.

Co więcej, zdaniem felietonisty nie ma żadnych szans, by powstała jakakolwiek siła polska i niezależna, gdyż całością życia rządzą obce agentury, a więc jeśli ktoś chce wziąć udział w życiu politycznym, pozostaje mu jedynie wybranie volkslisty, na którą może się zapisać. Sam Michalkiewicz radził w tej sytuacji rozwijanie kultury narodowej, gdyż żadnych szans politycznych przed Polską nie widzi.

Koncepcja ta pojawiła się po rosyjskiej okupacji Krymu. Mistrz tak twierdził w listopadzie 2014 roku, a temat rozwinął w 2018 roku na licznych spotkaniach. Pozostaje więc teraz zapytać Stanisława Michalkiewicza, na którą volkslistę zapisał konfederatów, których publicznie poparł i na których głosował. Trafne wskazanie volkslisty będzie potwierdzało koncepcję felietonisty.

Sam obawiam się, podejrzewam i nie wykluczam, że mogłaby to być lista ruska, gdybym bowiem nie wymienił żadnej volkslisty, oznaczałoby to, że neguję trafność analiz Stanisława Michalkiewicza, co oczywiście byłoby, według konfederatów, dowodem na brak patriotyzmu, banderyzm, związki z „państwem położonym w Palestynie”, CIA i niedorozwój umysłowy.

Oczywiście listy ruskiej jedynie obawiam się, podejrzewam i nie wykluczam, wzorem Mistrza Michalkiewicza, z ostrożności. Tym bardziej że trafność tej koncepcji potwierdza słuszność innych błyskotliwych analiz.

Dr Jerzy Targalski

jozefdarski.pl

Komentarze

PIS czyli pedały i szabesgoje2019.11.8 9:35
oszołom i PZPRowiec Targalski szarga jak psiak nogawki Michalkiewicza, któremu do pięt nie dorasta intelektem. Ujada na Konfederację, bo stara legitymacja partyjna zoobowiązuje a oficer prowadzący ma mocno kompromitujące seks taśmy.
Zenon2019.10.27 13:36
Kiedyś, dokładnie mówiąc 11.04.2010, przeczytałem na stronie Michalkiewicza felieton dot. zdarzenia z dnia poprzedniego. Czytałem i nie mogłem uwierzyć w to co czytam. Niestety nie wpadłem na pomysł archiwizacji czytanego tekstu, bo kiedy w któryś z kolejnych dni zreflektowałem się, artykuł ten był już usunięty. Co takiego było w tym artykule, co wywołało moje zdziwienie i wzburzenie? Artykuł odnosił się do tzw. "katastrofy" oraz stosunków między Polską i Rosją oraz Polakami i Rosjanami. Czytając go zastanawiałem się, co mogło powodować człowiekiem, który pisze to co czytałem? Strach. To była pierwsza myśl. Potem jednak, pojawiły się wątpliwości i pomyślałem, że to jest coś jeszcze. Autor brał w artykule Rosję i Rosjan w obronę i kierował w stronę czytelników (Polaków) apel o postrzeganie ich, jako przyjaciół. Od tamtej pory autor tego felietonu przestał dla mnie istnieć. Jego wiarygodność została przez ten felieton całkowicie zdruzgotana i pogrzebana, na zawsze.
bolek2019.10.26 9:39
Od dawna wiadomo,że Polska jest krajem frontowym i na jej terenie toczy się cały czas wojna o wpływy pomiędzy agenturą rosyjską,niemiecką i żydowską,Każda z nich chce ukroić jak największy kawałek tortu.Wiadomo,że PO dyrygują Niemcy,PSLem i Konfederacją Ruscy a z PiSem to jest taka dziwna sprawa bo czasami się żydom stawiają ale przważnie ulegają,być może jest to taka gra za obopólną zgodą.Niestety jesteśmy zmuszeni głosować na PiS,bo w przeciwnym razie Polska zostanie podzielona wzdłuż Wisły na strefy niemiecką i rosyjską(Warszawa po rosyjskiej,Gdańsk po niemieckiej stronie).Żydzi wezmą się za rzecz dla nich najważniejszą czyli podatek katastralny,który zapewni im przejęcie polskich nieruchomości,na wypadek gdyby się musieli ewakuować z Bliskiego Wschodu.Szkoda że nie ma innej partii która zastapiłaby PiS,bo ci nie potrafią dzierżyć władzy i boją się rządzić.
Andrzej2019.10.26 0:20
Sam obawiam się, podejrzewam i nie wykluczam, że mogłaby to być lista ruska, gdybym bowiem nie wymienił żadnej volkslisty, oznaczałoby to, że neguję trafność analiz Stanisława Michalkiewicza, co oczywiście byłoby, według konfederatów, dowodem na brak patriotyzmu, banderyzm, związki z „państwem położonym w Palestynie”, CIA i niedorozwój umysłowy. Oczywiście listy ruskiej jedynie obawiam się, podejrzewam i nie wykluczam, wzorem Mistrza Michalkiewicza, z ostrożności. Tym bardziej że trafność tej koncepcji potwierdza słuszność innych błyskotliwych analiz.Brawo Panie targalski miało być ironicznie a własnie Pan się nioporadnie zaorał ,zero argumentów ,brakuje tylko wstawki o onucach żenada!!!!
violencja2019.10.25 22:48
Ależ plujecie na Konfederację , ależ cytujecie komusze wypowiedzi , ależ pomawiacie. Ta walka jest brudna , opluwanie. I tak zagłosowałam na Konfederację , bo jest jedyna za życiem , możecie mnie nazywać jak chcecie , wyzwiska na tym forum spływają po mnie jak po kaczce , albo po innym ptaku pływającym , łabędziu także:) Wybiórczy portal Fronda , pan Gadowski -ok , bo opowiedział się za pis, ale już pan Michalkiewicz nie , opowiedział się za Konfederacją-przeciwny pis , pan Targalski /były komuch, czerwony /, który lży na Michalkiewicza jest ok. Pana Targalskiego od ponad roku nie słucham , chociaż koty ma super.Jest nudny i niewiarygodny. Duduś powiedział , że będzie za życiem/Duduś-tak na niego mówiono w szkole średniej/, dopiero teraz?Co robiłeś przez te kilka lat?Ile tysięcy dzieci pomordowano , a Ty siedziałeś pod abażurem i zapalałeś chanuki?
kikon2019.10.25 13:38
raczej głupawy ten komentarz, michalkiewicz nie podał też listy irańskiej, australijskiej i angielskiej. A oficjalnie mamy zarejestrowane służby np. ukrainy w naszym kraju. KONFEDERACJA jest Polska, to polska volkslista i dlatego jest niewygodna dla wszystkich innych. A jesli ktoś uważa pis za polska liste to niech poczyta o hołdzie jerozolimskim gdzie w 1 dzień, najszybciej w swojej historii zmieniono ustawę. kto myśli zyczeniowo lub manipuluje sam sobie szkodzi.
Reytan2019.10.25 19:32
Kurwin codziennie mowi,ze mamy sie poddac Rosji. Jednakowoz NIGDY nie sugerowal Rosji zadnych ustepstw w stosunku do Polski Dlaczego wiec nie wierzysz swojemu guru ? W Polsce obecnie nie ma zadnej polskiej,ani katolickiej partii. Czy ty cierpisz na astygmatyzm antypolonijny ?
konfederata2019.10.25 21:07
proszę o link gdzie mówi i to codziennie , że mamy się poddać Rosji pisowski kłamco
Leo2019.10.25 12:47
OOO Targalski, nareszcie ujawniłeś nam ruskiego agenta, dzięki Targalskiemu wszystko stało się jasne, BRAWO, ps Kiedy to sekretarz stanu USA Mike Pompeo ma przed kongresem ma składać sprawozdanie z postępów w sprawie mienia bezspadkowego w Polsce ?
Grizzly2019.10.24 21:39
To ruska opcja tak jak JKM! Po wielu latach przekonałem się o tym - żebym tak zdrów był!
wewe2019.10.24 19:54
SPADŁY liberalne MASKI KONFEDERACJI 1) Berkowicz poseł Konfederacji robi słodkie selfie z tow Senyszyn na swoim facebook 2) Dziambor poseł Konfederacji zachwala Jachirę, pluje na PiS, obcmokuje "panią profesor Senyszyn, którą szanuje" - https://www.youtube.com/watch?v=WCeTqXHLVP8
ipi2019.10.24 19:42
Volkslista kon-Ф-ede-Р-acja = ФР = Федерация Российская
DWS2019.10.24 18:18
genialny Grzegorz Braun z niezwykłą inteligencją przenikł na spotkanie Chabad Lubawicz: https://www.youtube.com/watch?v=JqJQV5WVmrk&list=RDWPx-NaKenAw&index=9
lw2019.10.24 18:22
W oku cyklonu. Chyba się zupełnie nie zorientowali. Wspaniale ich skołował !!!
qwerty2019.10.24 18:02
Poputczik Michalkiewicz negatywnie ocenił stosunki polsko-amerykańskie: prasa rosyjska z radością relacjonuje pozycję Michalkiewicza Михалькевич негативно оценил польско-американскую встречу в Вашингтоне: "— Американцы имеют в Польше свои интересы и хотят, чтобы наша несчастная страна предоставила им свою территорию для нужд геополитических игр, чтобы Польша покупала в США оружие, газ и исполняла все прихоти еврейского лобби из США. И наши любимые лидеры это делают, — подытожил он. https://news.rambler.ru/usa/42429199/?utm_content=rnews&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
oficer LWP2019.10.24 18:07
a powinien pochwalić PIS za leżenie na ryju przed żydami
tłumacz google2019.10.25 12:55
Michałkowicz negatywnie ocenił polsko-amerykańskie spotkanie w Waszyngtonie: „- Amerykanie mają własne interesy w Polsce i chcą, aby nasz niefortunny kraj zapewnił im terytorium na potrzeby gier geopolitycznych, aby Polska kupowała broń, gaz w USA i spełniała wszystkie kaprysy żydowskiego lobby z USA. A nasi umiłowani przywódcy to robią”
T2019.10.24 17:53
No i ma rację. Tylko trzeba uściślić, że PiS jest pod dyrektywami Chabad Lubawicz. Niestety prawda taka jest właśnie - masoneria opanowała całą politykę.
Nww2019.10.24 17:49
Rosyjski pupilek Stanisław Michalkiewicz jest ceniony w mediach rosyjskich:«Американцы помыкают нашими правителями и делают с ними, что захотят», — написал на своей странице в Facebook популярный журналист Станислав Михалькевич, где, кроме того, разместил ссылку на видео с говорящим названием «Ботоксная посол контратакует». https://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/07022019-fort-tramp-v-obmen-na-dokumenty-o-kholokoste-ssha-shantazhiruyut-polshu/
edu2019.10.25 12:53
Z tłumacza google: Rosyjski pupilek Stanisław Michalkiewicz: Amerykanie popychają naszych władców i robią z nimi, co chcą ”- napisał popularny dziennikarz Stanisław Michałiewicz na swojej stronie na Facebooku, gdzie dodatkowo zamieścił link do filmu z napisem„ Kontrataki ambasadora Botoxu ”.
oficer LWP2019.10.24 17:32
od czasu jak pan Michalkiewicz ujawnił tajne rokowania Partii Interesu Syjonu (PIS) ze swoimi żydowskim panami z diaspory z USA i Izraela żydostwo zgromadzone wokół Kaczyńskiego dostało cieczki i ujadania ich na pana Michalkiewicza nie ma końca, najbardziej aktywni są kacyki PZPR takie jak ten nieszczęśliwszy dr Targalski ochoczo służący żydostwu dla których gotowy jest zeszmacić się ale czego nie robi się dla żydostwa i prezesa
Wania w Polszy2019.10.24 23:23
Panie aficier, mozna strilat ili niet. Kakoj prikaz.
oficer LWP2019.10.25 12:40
bałwan
Formularz zawiera madrosc.2019.10.25 21:53
Smatrij ponial a ja dumal aficery palijaki z PRLu to tupoje.
Kubiak2019.10.24 16:45
Panie Targalski. Nie dorównujesz panu Michalkiewiczowi ani talentem ani odwagą. Nawet nie zrozumiałeś tego, że aluzja dotyczyła polityków. Felietoniście wystarczy kultura narodowa. Na widok Michalkiewicza skręca cię zazdrość bo mu do pięt nie dorastasz. Pańskie felietony i analizy to nudne przeterminowane pierdoły z których nic nie wynika.
Nowak2019.10.24 16:51
Michalkiewicz nie dorównuje panu Targalskiemu ani talentem ani odwagą. Felietoniście wystarczy kultura narodowa. Na widok pana Targalskiego skręca Michalkiewicza zazdrość bo mu do pięt nie dorasta. Felietony i analizy Michalkiewicza to nudne przeterminowane pierdoły z których nic nie wynika.
oficer LWP2019.10.24 17:39
prezes jest dumny z takich wychwalaczy jedynej słusznej żydowskiej linii światopoglądowej PIS, ciekawe czy na wzór obchodzenia w sejmie-knesecie święta Chanuki żydzi byliby zdolni do postawienia choinki bożonarodzeniowej w Knesecie
Lili2019.10.24 16:33
Dlaczego ojciec Brauna mieszkający w USA jest aż tak zadziwiająco podobny do Bronisława Geremka ?
Wies2019.10.25 9:08
No Braun też co już dawno zauważyłem. Nawet mówi i dąsa się w ten sam sposób.
Gamberro2019.10.24 16:17
Pan Michalkiewicz jest czasem zabawny ,ale po dłuższym przesłuchaniu męczy konika. i TA MANTRA " w NASZYM NIESZCZĘŚLIWYM KRAJU.;' przez kogo jest On nieszczęśliwy panie M?
Agnes2019.10.24 16:22
Litwak Michalkiewicz z radością śmieje się z kłopotów Polski.
Panie Redaktorze2019.10.24 16:14
brawo!
RR2019.10.24 16:00
Michalkiewicz jest z Volkslisty K = Kreml O = Onuce N = Nasz Dom Rossija FEDERACJA ROSYJSKA
WErrn2019.10.24 15:50
O żydowskim pochodzeniu Stanisława Michalkiewicza już dość dawno temu była informacja na najlepszym polskim portalu genealogicznym: https://genealodzy.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=43024&highlight=michalkiewicz+polemist Jego dziadek Solomon mieszkał z rodziną w Pińsku (i dlatego przyjęli takie białoruskie nazwiko na -icz)
YT2019.10.24 16:20
Wszystko ułożyło się w logiczną całość: typowa talmudyczna struktura przeprowadzania argumentacji przez Michalkiewicza połączona z jego miłością do Wschodu.
totrak2019.10.24 15:40
Zniósłbym jeszcze Michalkiewicza, gdyby nie przyklejony na stałe sardoniczny uśmieszek, a już prawdziwe schadenfreude przeżywa, gdy coś się w Polsce nie udało, upadło, zmarniało. Jest to nie do zniesienia i odbiera mu wszelka wiarygodność. Mów facet poważnie o poważnych sprawach i nie chichocz bez przerwy.
GB2019.10.24 15:36
Grzegorz Braun osobiście we własnej osobie wyjaśnia jednoznacznie, z której jest Volkslisty: https://www.youtube.com/watch?v=JqJQV5WVmrk&list=RDWPx-NaKenAw&index=9
O liberalizmie2019.10.24 15:31
"Najlepszy" jest ten liberalizm Konfederatow i Michalkiewicza. Udaja, ze to partia konserwatywna, katolicka ale promują LIBERALIZM - czyli wolno wszystko (np. wyzyskiwac ) to Robta co Chceta, Liberalizm ostro i słusznie został potępiony przez katolicka encyklikę Rerum Novarum, ponieważ ta koncepcja podwaza Dekalog i nauke Jezusa. Również liberalizm ostro krytykowal nasz papież Jan Pawel II (np. dramat - Brat Naszego Boga). Liberalizm i katolicyzm sa ze sobą sprzeczne. Dlatego liberal OSZUKUJE kiedy mowi, ze jest katolikiem, on UDAJE katolika.
Zych ze Zgorzelic2019.10.24 15:47
Bzdury wypisujesz. Najpierw trzeba ustalić wspólną definicję liberalizmu, bo obecnie istnieje pewien chaos semantyczny, który wypacza Twoje wnioskowanie.
O liberalizmie2019.10.24 16:10
Poczytaj o encyklice Rerum Novarum (Ketteler) Katolikiej Nauce Spolecznej, albo poczytaj dramaty, poezje JPII. Poczytaj o głupotach liberalów (np A. Smitha - o niewidzialnej rece rynku sic!) to może da ci to podstawowa wiedze. Każdy katolik powinien znac podstawy Katolickiej Nauki Spolecznej - jej ostrą krytykę zarówno liberalizmu - czyli kapitalizmu bez ograniczen, oraz socjalizmu. Michalkiewicz, Braun niestety popieraja nieograniczony w niczym kapitalizm i liberalizm społeczny i o tym jest mowa. Liberalizm to zjawisko szerokie - i w wiekszosci negatywne zarazem. A chaos semantyczny bardziej istnieje u Cebie, bo widze, ze nie masz podstaw wiedzy na ten temat.
Wies2019.10.25 9:06
Racja, Zych ze Zgorzelic i Zbyszko z Bogdańca powinni znać nauczanie Pana Jezusa. Ale to też farbowani rycerze jak liberałowie farbowani katolicy. Niestety niewielu ludzi przeczytało encykliki społeczne KK a jeszcze mniej je zrozumiało.
marcel2019.10.25 8:33
podejrzewam, że red. Michalkiewicz jest co najmniej sympatykiem lefebrystów
RER2019.10.24 15:29
Kon-Federacja to Volkslista KORWIN K -----> kremlowskie O -----> onuce R -----> ruskie W -----> walonki I -----> inaczej-mówiąc N -----> Nasz-Dom-Rossija
Ur2019.11.8 9:39
PIS = Parchy i Syjon PiS = Pederaści i Sodomici PiS = Plebs i Szumowiny PiS = Polin i Socjalizm Nie ulega wątpliwości, że to debile, zdrajcy i gównojady, bez wyjątku
tyttyt2019.10.24 15:22
Informacja dla tych, którzy ciągle piszą generalizujące bzdury o Żydach. Kierownictwo Memoriału bardzo zasłużonego dla spraw polskich historycznych w Rosji to m.in. 1). Aleksander Gurjanow (ukończył liceum Reytana w Warszawie), jego matka nazywała się Halina Gurjanowa a ojciec był Żydem i nazywał się Edmund Goldzamt, 2). Jan Raczyński urodzony w Moskwie syn Zbigniewa Raczyńskiego a ze strony matki wnuk Żydówki Rebekki Fiałki, 3). Arsenij Rogińskiego wnuk Solomona Rogińskiego i Abrahama Eliaszewicza, itd itd (wszystko to jest na wikipedii po rosyjsku).
Reytan2019.10.25 19:14
Jsk prawdziwy prowokator sugerujesz ,ze sa tylko poiedynczy Zydzi,ale nie istnieje religia zydowska,cywiizacja zydowska,panstwo Izrael,ani moralnosc zydowska. Niech cie pieklo pochlonie,ty lotrze !
Bebik2019.10.24 15:20
A może Michalkiewicz ma rację. Jak obserwuję rzeczywistość, to zaczynam wierzyć, że Michalkiewicz ma rację.
max2019.10.25 12:41
Świetnie to zauważyłeś, zaczynasz wierzyć. Nic się nie dowiedziałeś od Michalkiewicza, on cię tylko natchnął wiarą, jak Hitler Niemców (choć to brzmi groteskowo w zestawieniu z M). Spróbuj przyjmować prawdę, szukać informacji a nie interpretacji.
obserwator2019.10.24 15:16
Dlaczego Michalkiewicz nie nazwal odpowiednio Konfederacji , oraz siebie i innych, którzy głosowali na lewicowego, prorosyjskiego Ozjasza Goldberga głoszącego mase kretyństw i kłamstw - np. o biednym Hitlerze, Stalinie, kobietach, lewicowym żydowsko-rosyjskim Putinie? Po wypowiedziach konfederatów widać ze to partia albo ruska (jak PSL) albo żydowsko-rosyjska. A jakie jest panskie prawdziwe nazwisko panie Michalkiewicz- tez konczy się na -in, jak Lewin, Lenin, Putin? Taki to z pana "mistrz". Zarozumialy, szerzący insynuacje i niestety jest pan często sprzedajny.
KKK2019.10.24 16:39
jego przodek z Pińska nazywał się Solomon Michelsohn
Michał Jan2019.10.25 9:35
"Lewicowy Ozjasz Goldberg" wyjaśnia wszystko w sprawie "obserwacji". Polecam dobrego optofotometrystę.
Bizon2019.10.24 14:04
...... żadna siła czysto polska nie powstanie, bo polacy nie potrafią takiej siły stworzyć, a co za tym idzie nie potrafią rzadzić. Polacy potrafią walczyć ! A zatem muszą bazować na zewnętrznych siłach, z których opcja żydowsko-amerykańska jest najlepsza. Otto von Bismarck mówił: "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.", David Lloyd George zaś przekonywał: „Oddać Polakom śląski przemysł to jak dać małpie zegarek.” zaś historyk Norman Davies podsumowuje: „Wydaje się, że kraj ten jest nierozerwalnie związany z niekończącą się serią katastrof i kryzysów, które – w sposób paradoksalny – stają się źródłem jego bujnego życia. Polska znajduje się bez przerwy na krawędzi upadku. Ale jakimś sposobem zawsze udaje jej się stanąć na nogi.” 45 lat komunizmu i prawie 30 lat III RP nie nauczyło Polaków niczego ?! Dalej pragną komunizmu !
Janusz Szostakowski2019.10.24 14:45
Właśnie teraz, za obecnych rządów, jest okazja by polski naród nauczył się samorządności !
Bebik2019.10.24 15:19
Naród to może się i nauczy, ale rządzący nie, bo uprawiają prywatę.
Konfederata2019.10.24 13:54
Michalkiewicz: SLD (Zlew) to też ruskie stronnictwo !
KKK2019.10.24 13:52
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Moshe Cvel2019.10.24 13:51
No ale jak się bliżej przyglądnąć do PiS bardzi sprzyja powrotowi Syjonistów do Polski. Niestety jest to sprzeczne z wolą Jahveh Tego Który Jest gdyz Wiedział On po co dał Żydom Ziemię Obiecaną w postaci pustyni bez ropy. Oj wiedział dlatego powinni sie dalej huśtać z Arabami esterminować Naród Palestyński czyli uprawiać ludobójstwo bo oni nigdy sie nie zmienią i dlatego PiS w żadnej postaci o jakimś Polin nie powinien wspominać. Paszporty wydawać tym żydom którzy tylko polskie obywatelestwo mieć będą . Ustawą wyznaczyć termin Polskie obywatelstwo tylko można mieć jak nie to pozbawiamy polaksiego obywatelstwa , paszporty zabieramy i exmisja droga lotniczą tak jak już kiedyć kacapów udaj ących syjonistów exportowano przez Warszawę.
stan2019.10.24 13:37
Korwin oficjalnie wyznał, że zapisuje się na listę cara. Straszny zawód wobec narodowców. Czy tam jest ich miejsce? Naród polski spływający krwią z rąk niemieckich, rosyjskich i w końcu żydowskich oprawców ponosił tyle ofiar, męczeństwa, łez, prześladowań, tylu patriotów oddało życie za wolną Polskę, a narodowcy pochwalają katów? Co to jest? Kto mi wytłumaczy to zapętlenie?
Reytan2019.10.25 19:07
Niestety,podobnie jak Braun,sprzedali sie za pieniadze Korwina,a bez nich by sie sie nigdy nie dostal do Sejmu,zdrajcy.
Janusz Szostakowski2019.10.24 13:28
Uważam, że spośród wszystkich agentur jakie wymienia redaktor Michalkiewicz zdecydowanie najlepszą jest agentura amerykańska, czyli PiS ! W odróżnieniu od pozostałych agentur nie kradną, walczą ze złodziejstwem, starają się poprawić stan gospodarki i poziomu życia ludności, przeciwstawiają się neomarksistowskiej rewolucji, bronią chrześcijańskiej i narodowej kultury, zabiegają o zwiększenie prokreacji, starają się zapewnić militarne bezpieczeństwo kraju itd. itd. Wydają się więc agenturą zdecydowanie najbardziej korzystną dla Polski. Nie wiem jak Wy, ale ja stawiam właśnie na tę agenturę. Niech żyje agentura PiS !! Niech nam rządzi sto lat i jeden dzień dłużej !!
dyzio752019.10.24 17:43
Panie Szostakowski, Zapomina Pan o bardzo trafnym i bezsprzecznym spostrzeżeniu Pana Michalkiewicza. Otóż naszymi sąsiadami są na zachodzie Niemcy a na wschodzie Rosja. I tak jest od zarania naszych dziejów i nie zanosi się na zmianę. Niemcom w parciu na wschód nie przeszkodziły dwie przegrane wojny światowe. Rosjanie u nas byli pod postacią ZSRR i wyszli od nas bez jednego wystrzału i dziś niczego od nas nie chcą w przeciwieństwie do naszych przyjaciół i ich ustawy 447. Niemcy u nas są o czym świadczy każdy proszek do prania i każdy kilometr autostrady. Od zarania nowoczesnego bytu państwowego jest oczywistym jest że należy żyć w zgodzie sąsiadami. Ten stan jest warty wysiłku i nawet ustępstw w miar potrzeby. To się zawsze opłaca, o czym radzę pamiętać.
Jan Statystykiewicz2019.10.25 10:40
Szanowny Panie, nie neguję tego, co Pan pisze o 447, ale jeśli uważa Pan, że Ruscy od nas nic nie chcą, prosze poczytać o Duginie - głównym ideologu Kremla, to Pan zmieni zdanie. Tak więc nie powinniśmy szukać sobie żadnych panów ani na wschodzie - tylko Pana Boga, jak dawno temu Izrael.
fas2019.10.25 11:04
Nie neguj też tego że pan Michalkiewicz z takich co mu wierzą żyje od kilkudziesięciu lat.
max2019.10.25 12:34
Piłsudski w 1919: "Proszę nadal zachowywać przyjazne stosunki z Rosjanami, bo czy my chcemy, czy nie chcemy, czy lubimy, czy się brzydzimy, musimy żyć o miedzę, a to wcale nie jest łatwe, ani proste… Tylko uważajcie […] – ja ich znam dobrze i dawniej, niż wy ich znacie. Pamiętajcie, że dusza Rosjanina, jeśli nie każdego, to prawie każdego, jest przeżarta duchem nienawiści do każdego wolnego Polaka i do idei wolnej Polski. Oni są łatwi i zdolni do uczucia nawet wielkiej przyjaźni i będą was kochać szczerze i serdecznie, jak brata, dopóki nie poczują, że w sercu swoim jesteście wolnym człowiekiem i boicie się ich miłości, w której dominującym pierwiastkiem jest żądza opieki nad wami, inaczej mówiąc: władzy. […] Jesteśmy od wieków zbyt bolesnym dla nich wzorem, zaprzeczeniem ich własnego losu. Obawiam się, że dużo czasu upłynie, zanim oni zrozumieją, że nikt i nic, chyba śmierć, nie odbierze nam prawa do wolności."
Janusz Szostakowski2019.10.24 13:24
Uważam, że spośród wszystkich agentur jakie wymienia redaktor Michalkiewicz zdecydowanie najlepszą jest agentura amerykańska, czyli PiS ! W odróżnieniu od pozostałych agentur nie kradną, walczą ze złodziejstwem, starają się poprawić stan gospodarki i poziomu życia ludności, przeciwstawiają się neomarksistowskiej rewolucji, bronią chrześcijańskiej i narodowej kultury, zabiegają o zwiększenie prokreacji, starają się zapewnić militarne bezpieczeństwo kraju itd. itd. Wydają się więc agenturą zdecydowanie najbardziej korzystną dla Polski. Nie wiem jak Wy, ale ja stawiam właśnie na tę agenturę.
dyzio752019.10.24 17:30
Panie Szostakowski, Z agenturą PiS i jej amerykańskimi korzeniami jest tak jak z osobnikiem który skoczył z dachu stupiętrowego wieżowca. Co za pęd, co za szybkość, ten wiatr we włosach i przelatując obok pięćdziesiątego piętra mówi: Jak dotąd wszystko wspaniale!
alina2019.10.25 0:14
Oj Dyzio Dyzio malkontencie. Wiesz w ten sposob to mozna wszystko krytykować...Jest dobrze ….ale pewnie za moment bedzie żle….
StanPio2019.10.25 11:05
Instrukcja Carycy Katarzyny II (ulubienicy i krajanki ze Szczecina Merkel), jak pokonać Polskę Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchią i niezgodą. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją "milczących psów", którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność.
Wies2019.10.24 13:22
Argumentacja ad-absurdum w wydaniu Michalkiewicza osiągnęła już poziom absurdalny. Można go słuchać rok, dwa , maksymalnie trzy ale dłużej to już się nie da. Długi czas ukrywał się ze swoją niechęcią do PiS-u do czasu aż PiS zaczęło rządzić a nie tylko być ciągłą opozycją. Pamiętam że z tamtych opozycyjnych czasów jak pisał i mówił że Jarosław Kaczyński przewraca się o własne nogi. Kiedy Pan Jarosław Kaczyński zaczął odnosić sukcesy wyborcze bo społeczeństwo do tego dojrzało, to nagle Michalkiewicz odkrył w nim największego socjalistę i agenta na usługach Żydów, który o dziwo już się o własne nogi nie przewraca. Cóż Panie Michalkiewicz, przewracasz się Pan o własne poplątane nogi. Pan Targalski świetnie to wychwycił.
Michał Jan2019.10.25 9:32
Reforma szkolnictwa, reforma sądownictwa, reforma prawa do usuwania drzew z własnej posesji, ustawa o ochronie dobrego imienia Narodu Polskiego, poziom inwestycji sektora prywatnego. Zaiste - same sukcesy! Jak się ma takiego przeciwnika, jak Grzegorz S. i Ryszard P., to nawet potykając się o własne nogi, następną kadencję można załapać.
Wies2019.10.25 15:40
To że kadry antyPiS-u na usługach razwiedki są coraz gorszego sortu nie umniejsza sukcesów Pana Jarosław Kaczyńskiego. Przeciwnik jest wciąż ten sam.
Andrzej2019.10.26 0:32
żebyś sie sam nie pośliznął na wazelinie partyjny pachołku ,nie liczy się dla was nic oprócz koryta ,nie zreformowaliście niczego do końca,ani sądów ani mediów ,podnieśliscie podatki ,nikt z bandy PO PSL nie siedzi w więzieniu ,zagraniczne korporacje dalej nie płaca podatków ,na ulicach pedały pluja na Katolików a policja patrzy,za utopienie kociąt w wiaderku można iść siedzieć za kradzież 5 milionów nie ,nie można sie bronic we własnym domu ,drogami w Polsce zarządza ruska firma obóz w Oświęcimiu już dawno należy do Izraela ,dygnitarze rządowi paraduja w durnych żydowskich kapeluszach w synagogach ,telewizja państwowa to szambo ,wszystko co macie zawdzięczacie obywatelom ,ich pracy i uporowi ,nic wam ne są winni ,tylko na odwrót pycha i nadęcie była najbardziej widoczna przed wyborami kiedy mówiliście że małe podmioty nie maja racji bytu,w du.ach sie wam już zaczyna przewracać ,nazywacie sie prawicą a macie Gowina i marksistów od Geremka w MSZ i Kurskiego w telewizji ,ale to sie zemści potrzeba tylko czasu.
Olej2019.10.24 13:14
Myślę że ta prześmiewcza polemika nie ma sensu. Jest za to miotanie się wszystkich w bezsilności. Wszyscy pływamy w swoistym akwarium, które ktoś trzyma pod pachą i może rzucić o ziemię. Zadajemy sobie pytanie kto lub co to jest ? Dopóki sami nie rozwalimy tej szklanej pułapki nie dowiemy się istoty rzeczy. A nie zanosi się na to byśmy byli zdolni ją rozwalić. Kiedyś owe akwarium trzymali komuniści i Moskwa, teraz cholera wie kto ? Recepta; Własna wola siły, której wciąż nie ma !
Sprytny ninja 2019.10.24 13:05
Doktor punktuje Michalkiewicza aż miło, pokazuje nitki, a po nitce do kłębka. Zobaczcie na YT jak Michalkiewic PIENI się gdy tłumaczy Smoleńsk, że Rosja nie miała w tym interesu. Braun na innym filmiku pyta o amerykańskiego wojskowego, który kilka dni przed katastrofą odbierał odznaczenie od LK w Wa-wie, no i niby to zatroskany pyta co on tu robiłi czy aby przypadkiem... Mistrzowie w odwracaniu kota ogonem.
aaa2019.10.24 13:10
chacha kto kogo pacanie
Sprytny ninja 2019.10.24 13:28
a za tym śmiechem i wyzwiskiem siedzi zwolennik mistrza Michalkiewicza. JAKI PAN TAKI KRAM.
anonim2019.10.25 9:15
Skoroś taki sprytny, to wytłumacz dlaczego z Frondy zniknął hasztag "smoleńsk"
Reytan2019.10.24 12:56
Targalski nie uwzglednia mozliwiosci,ze ludzie,ktorzy nie popieraja zadnej parti,rowniez uwazaja go za zdrajce i idiote.
Zych ze Zgorzelic2019.10.24 12:43
Powiedzieć, że Dr Targalski cierpi na ''kompleks Michalkiewicza'', to jak nic nie powiedzieć.
anonim2019.10.24 12:34
Deficytu budżetowego też miało nie być, a jednak okazuje się że będzie. Ciekawe czy na pierwszą ratę "447" pisowcom wystarczy owego "londyńskiego złota" z którego ostatnio tak cieszyliście japę.
witold2019.10.24 16:49
Tylko bebil nie cieszy japy z otrzymanego zlota.A brednie o 447 naglasniane przez Putinowskie kukielki z Konfederacji to jest pozywka debilkow z przepranymi ptasimi mozgami.
Michał Jan2019.10.25 9:28
O! Red. Stanisław Janecki jest debilkiem i ma ptasi móżdżek!
fas2019.10.25 11:02
Nie zapomnij dodać jeszcze o Polin i o ataku mitycznych bez napletkowców i o magicznej mocy Talmudu i w ogóle wymień wszystkie bzdety które głoszą Szury z KOnfederacji. Po za straszeniem większych debili od siebie Żydem nic nie potrafią wymyślić. Za ciasne umysły.