19.05.19, 17:00

Dr Jerzy Targalski: Szaleństwo Grzegorz Braun

Znany patriota dzień i noc walczący z amerykańską okupacją Polski i okrutną wojną, na którą Donald Trump wysyła młode pokolenie Polaków celem ich wygubienia, by zrobić miejsce dla Żydów, nie zdecydował jeszcze, gdzie ta wojna się toczy; przeciwko Rosji, Ukrainie czy Iranowi.

Wprawdzie na razie nie znaleziono bomb chemicznych podkładanych przez chłopców z Illinois podczas ćwiczeń Anakonda, by sprowokować rzeź Polaków, ale zapewne źle szukano i wszystko przed nami. Płomienny i szczery patriota w przerwach między udzielaniem wywiadów Sputnikowi i spotkaniami z Leonidem Swiridowem ze Służby Wnieszniej Razwiedki ostrzega, że każda obecność wojsk obcych, a w szczególności amerykańskich, w Polsce jest dowodem okupacji. Na szczęście patriota Braun w porę się opamiętał i przyznał, że armia chińska, zgodne przecież ze swoją nazwą, jest wyzwoleńcza i dlatego powinniśmy zaprosić ją do Polski. Jako pierwszy region Chińczycy wyzwoliliby Podkarpacie, czyniąc zeń kraj prosperity niczym Dżibuti lub Sudan Płd., gdzie już Chińska Armia Ludowo-Wyzwoleńcza jest obecna. Dlatego domagajmy się budowy Fortu Xi, a będziemy potężni jak Białoruś, której satelitę Chińczycy wysłali w kosmos. Pekin szuka dróg dojścia do Europy Zachodniej i dlatego z pewnością nas wyzwoli i uratuje przed USA. Dla nas Chińczycy na pewno zerwą z Izraelem. Fort Xi powinien być celem każdego, komu bliskie są interes narodowy i polska racja stanu, a nie podwykonawstwo cudzych interesów imperialnych. Każdy patriota musi się z tym zgodzić, a nawet może zrobić więcej i dać się rozebrać na organy, o ile prowadzi zdrowy tryb życia, jak członkowie Falun Gong, by zachęcić Chińczyków do budowy Fort Xi w Polsce. Nareszcie polityka alternatywna zatriumfuje.

Dr Jerzy Targalski

jozefdarski.pl

Komentarze

Ano2019.05.20 20:19
Takiej wynaturzonej chorej nienawiści do źydów to mogliby się od konfederatów uczyć esesmani , gestapowcy i wszyscy hitlerowcy.Gratulacje panie i panowie . Proponuje zrobić konfederatom coś spektakularnego,np.porwać żydowskie dzieci z przedszkola oblać benzyną i spalić z transmisją na żywo w internecie.Gwarantowane 100% głosów w wyborach parlamentarnych.
JanekDzbanek2019.05.20 10:21
Pan Wielki Geopolityk Targalski chyba nie zrozumiał nawet połowy z tego, co mówił p. Braun. P. Braun roztacza kilkanaście możliwych scenariuszy politycznych, ale p. Targalski zrozumiał tylko "fort Xi" i głębią swojego intelektu uznał, że p. Braun chce obcych wojsk w Polsce, tylko nie amerykańskich. Kiedyś czytałem p. Targalskiego z zaciekawieniem, ale od kilku miesięcy uważam go za ograniczonego w stopniu dyskwalifikującym.
max2019.05.20 11:52
Nie każdy zna perfekt rosyjski, żeby zrozumieć Brauna, bo rozumiem, że piszesz o arcyciekawym wywiadzie Brauna dla Sputnika, tuby Kremla?
ludwig2019.05.20 9:50
Otóż każde obce wojsko na naszym terytorium jest dowodem na poddaństwo. Obcy kraj na terenie Polski może mieć tylko ambasadę, a nie bazę wojskową. I to jest jedyna dopuszczalna forma obecności obcych państw na naszym terenie. A interesy powinno się prowadzić z wszystkimi, na których nasi obywatele mogą zarobić, z Chińczykami też. Pan J. Targalski wykazał się tu zajadłością skorumpowanego propagandzisty. Warto posłuchać G. Brauna bo ma sporo bardzo trafnych spostrzeżeń.
racja2019.05.20 9:51
racja
Reytan2019.05.19 20:05
Targalski to czlowiek chory psychicznie i niespelna rozumu,jak i wrogi Polsce prowokator,to nic nowego. Tylko ludzie oskarzeni przez tego lobuza sa godni zaufania.
gość2019.05.19 19:47
bo Polska sama nie potrafi. właściwie nic nie potrafi, nie robi reform, nie usuwa zbędnych biurokratów tylko ich mnoży a oni pożerają budżet! dlatego sprowadzamy sobie amerykanów. jedni jak widać woleliby sprowadzić Rosjan lub chińczyków. ciekawe że sami nie potrafimy budować, chronić, zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo tylko inni musza nam to zapewnić. może Izrael sprowadźmy do Polski cały wraz z ich armią i bronią atomowa? uwolnią się od arabów. damy im nasze domy i kamienice a my będziemy sługami?
edi2019.05.19 19:31
NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRA te i następne wybory gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
Reytan2019.05.19 19:59
Kaczynski,Morawiecki,Gowin i Glinski to sa masoni o najwyzszym stopniu wtajemniczenia. Nie bluznij.
Tytus2019.05.19 19:28
Targalskiemu tylko wtdaje się że jest eskspertem ,słuchając go mam wrażenie że prawdziwym znawcą jest ale własnego kota
kalinka2019.05.19 19:24
pytanie do Targalskiego (Frondy) kto napisał ustawę 447 ? Putin czy Trump, kto w 1943 roku w Teheranie oddał Polskę w łapy Stalina? czy to nie wasi przyjaciele USA wraz z UK?
OZ2019.05.19 19:16
Szanowny Panie Grzegorzu - ZA PANEM MUREM Z CAŁĄ RODZINĄ. !!!!
stara znajoma2019.05.19 19:13
Braun i poli-pederasta maja tyle wspólnego z Polska ile Putin ma z demokracja.
michu2019.05.19 19:26
Z demokracją ludową trza dodać ;). Jak faktycznie stara to powinna pamiętać ;). Braun i ten poli to dwie wzajemnie wykluczające się rzeczywistości ;)
Olej2019.05.19 18:57
Do tych co ,, jeżdżą ‘’ po panu Sakowiczu Najpierw czyny i fakty; one mówią za siebie. Kluby Gazety Polskiej – ogromna rzesza ludzi przyczyniających się do zmiany Polski, oni wpłynęli na wynik wyborów i odsunięcie złodziei od władzy. Można mieć inne poglądy, inne zdanie na politykę, jednakże powinniśmy potrafić się różnić w nurcie patriotycznym, w którym jesteśmy. Nie odmawiajmy sobie nawzajem szacunku, dyskutujmy na argumenty a nie na inwektywy ! Ja się zawsze boję nie walki a zwycięstwa, gdyż Polacy osiągając sukces potrafią przemienić ów sukces w piekło. Gorszy mnie walka narodowców z panem Sakiewiczem i odwrotnie ! Komu to służy ???
Reytan2019.05.19 19:56
Sakiewicz ,Kaczynski i Morawiecki zawsze bronia interesow zydowskich przeciwko Polsce.
krytom2019.05.20 15:06
Jakiś konkretny przykład?
pitt2019.05.21 15:36
tylko ze to sakawiecze wymyslaja wszystkim od ruskich agentów. zapach walonki onucy itp. a szczegolnie tym co nie podoba sie amerykansko-izraelska okupacja
Miś Uszatek2019.05.19 18:17
Tekst do którego wkleiłem link można też przeczytać po polsku na stronie nczasu, skrótowo wspomniał o nim też onet. https://nczas.com/2019/05/19/ostry-atak-na-polske-w-usa-byly-prezydencki-urzednik-radzi-trumpowi-jak-przycisnac-nasz-kraj-ws-ustawy-447-i-rozbojniczych-roszczen/
Iwona M.2019.05.19 18:07
Targalski do kostek nie dorasta Grzegorzowi Braunowi!
Niebieskooki Goj2019.05.19 21:36
I właśnie Braun ,który jest 100% żydem ,bratankiem Juliusza Brauna ,antypolskiego byłego prezesa radiokomitetu pasuje do Konfederacji jak pięść do oka, a jak wiadomo żmijowe plemię dla osiągniecia swoich celów jest gotowe zrobić wszystko, włącznie z udawaniem gorliwego katolika. Czyżby żydowski Konrad Wallenrod?
max2019.05.20 11:47
Iwonko Matwiejewskaja , no ja praszu was, spakojno! Wsio w paradkie.
Bizon2019.05.19 18:04
Nikt tak bardzo nie przysłuży się dobremu wynikowi Konfederacji, jak media agitujące za PiS. Zarówno TVPiS przemilczając Konfederację, gdzie miejsce przy stole rozmów mają nawet przedstawiciele lewicowego planktonu z Lewicy Razem, a Konfederacja nie. Jednak najbardziej na dobry wynik Konfederacji pracują takie media jak Fronda i Niezależna, bo ich nienawiść do Konfederacji tylko zmobilizuje elektorat, by głosować w kontrze do tej medialnej propagandy. Albowiem Fronda i Niezależna swoją nienawiścią do Konfederacji, tak naprawdę rozlewają tę nienawiść na zwykłych ludzi, Polaków o poglądach patriotycznych, narodowych, chrześcijańskich i wolnościowych. Maski opadły zupełnie, gdy Sakiewicz po protestach amerykańskiej Polonii przeciwko ustawie 447, zaczął coś bredzić o antysemityzmie. Panie Sakiewicz, bredził pan, że głosując na Konfederację odbiera się poparcie PiS i sprzyja totalnej opozycji. Nikt tak jak pan nie przyczynił się do tego, że elektorat PiS przesunął się w części do Konfederacji i nikt tak jak pan nie przyczynił się do tego, że Koalicja Europejska może teraz pokonać PiS. Naturalnie towarzysz Targalski też ma swoje zasługi.
szcze na PiS i rydzyka2019.05.19 18:04
PiS i ci którzy wspierają kościół oraz sektę rydzyka to patologia!!!
Majestic2019.05.19 18:26
Zdaniem osobnika który przywdziewa groteskowe wdzianko z nadrukiem Kon sty tucja, twoje slowo jest gw warte, ot co!
Alojzy Cedzidło2019.05.19 18:44
Patologią , pisze Pan ? A dlaczego ? Bo odmawiają ślubu poliamorystom ? Podobno ks, Sowa daje takie śluby u Sowy i Przyjaciele.
Miś Uszatek2019.05.19 18:00
Szaleństwo co powiesz na to. https://www.foxnews.com/opinion/bradley-blakeman-poland-abuses-trump Najlepszy jest w tym wywiadzie tekst o Żydach, którzy "uciekli" z PRL, a to są właśnie Żydzi, którzy byli po łokcie unurzani w polski krwi, komuniści który komunizm terrorem wprowadzali i prysnęli gdy granice otworzyli (większa falą w okolicach 1968 r). Teraz bestie i ich krewniacy domagają się tego czego nie mieli i nie zgubili. Pytanie czy Salomon Morel ma krewnych, a jego koledzy? Czy na liście chętnych do polskiego majątku jest tez była prezydentowa Komorowska z domu Dziadzia / Rojer ? To są właśnie konsekwencje nie osądzenia komunizmu i nie postawienia Żydów przed Trybunałem w Hadze.
pss2019.05.19 17:58
Suwerenność oznacza także działanie polskiego prawa na całym terytorium naszego kraju.A jak wiadomo żołnierze US Army nie podlegają pod jurysdykcję naszego prawa.Poza tym wojska amerykańskie będą realizowały politykę Waszyngtonu,która niekoniecznie jest zgodna z polską racją stanu.Gdyby rząd pis reprezentował rzeczywiście polskie interesy to Chiny mogłyby zrezygnować z izraela.Polska mogłaby stać się przedłużeniem jedwabnego szlaku do Europy.Z izraelem Chiny trzymają dlatego,że żydzi nie mają oporów w sprzedaży nowych technologii,które sami dostali z usa.Targalski miesza wszystko co zobaczył i usłyszał.Na końcu powstaje jakaś połączenie lęków i uprzedzeń.Straszne musi być życie tego człowieka,którego za każdym drzewem kryje się ruski agent.
kalinka2019.05.19 18:17
Targalski żyje świetnie, on tylko jak oficer polityczny za komuny wypełnia sumiennie postawione przed nim zadanie, nic więcej, to taki drugi Sakowicz, tamten to nawet publicznie mówił, że wizyta żydowskiej delegacji d/s roszczeń to fake news , następnego dnia Czaputowicz oficjalnie ogłasza, że wizytę odwołał, to są tacy funkcjonariusze pisowskiego reżimu
Polak2019.05.19 17:50
Już nie mogłem się doczekać Targalskiego ;) #KONFEDERACJA
Olej2019.05.19 17:42
Intelekt jako zręczne narzędzie megalomanii Lubię pana Brauna posłuchać – ma wyobraźnię i niepospolitą inteligencję, jest sprawnym, przepraszam za słowo – prelegentem. Dostarcza sporą ilość informacji, ciekawych teorii i postawionych nowatorskich tez. Potrafi uwieść nie przygotowanych intelektualnie, mniej krytycznych odbiorców jak dżentelmen naiwną pannę. No i ma sporo takich ,,panien’’ słuchających i wpatrzonych w wizję przyszłości wielkiej jak jego wyobraźnia. W rzeczy samej nie wiem kim jest ?
kalinka2019.05.19 17:58
za to Targalski z pisowskim obłędem w oczach wie wszystko, wszystkich agentów rozpozna i ujawni, drugi Sakowicz, a obaj to żydowskie sługusy pisu
Reytan2019.05.19 19:48
Natomiast ja wiem,ze jestes gnoju ,prowokatorem komunistycznym.
Przemek2019.05.19 17:35
Szczerze polecam https://www.gietrzwald1877.pl/
Alojzy Cedzidło2019.05.19 18:30
No i skorzystałem z informacji . Zobaczyłem ,,to" https : ...itd Przyznam szczerze dalej niewiele kapuję . Artykuł nie napisał dr Targalski .Myślę o tym Doktorze z TV R .z kotami . To ,,rozumienie " tematu , widać tez u komentatorów . Od Dr Targalskiego , Brauna po żydów , seks itd wszystko komentują . A tak szczerze to coś mi się widzi, że ktos robi z nas , zwykłych obywateli ,mało rozgarniętych ludzi .No bo tak . Wlepiono nie wypowiedzi autoryzowane p,p Brauna i Targalskiego . Wlepiono KOMENTARZ . . A tak nie powinni być w uczciwym dziennikarstwie . To taka stara metoda : ,,słuchajcie tumany , taka jest ,,prawda " Jakie to podobne do ,,NIE BO NIE "
Poliamorysta2019.05.19 17:28
A W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
Alojzy Cedzidło2019.05.19 18:39
,,Poliamorysto " Pan tak poważnie czy na jaja . Pan pewno bezdzietny i czeka na adopcję jakiego chłopaka . Prezydent Rabiej , jest w trakcie załatwiania gej sprawy u Prezia Trzaskowskiego . O to Panu biega ? Aaaa .. tu piszą o reżyserze Braunie . Pewnie Pan nie zauważył . Przepraszam.
Uczniowie Normana2019.05.19 17:12
Mamy piękne relacje z USA: oprócz gazu możemy kupować ich najnowocześniejszy sprzęt wojenny, a w ramach ofsetu wyszkolą nam najwyższej klasy malarzy hangarów blaszanych i sprzątaczki. Uchwalili ustawę 447, nalegają na "kompleksową zmianę ustawodawstwa", aby zaspokoić nienasycone portfele żydowskich hien cmentarnych. No i przysłali nam najpiękniejszą panią ambasador, która swoją inteligencją przewyższa Dodę Elektrodę.
lon2019.05.19 17:10
Czy nie czas koty Pana Targalskiego zapoznać z kotami Pana Kaczyńskiego.