20.08.18, 14:10

Duży problem totalnych. Ekspert PO chwali rząd PiS

"Polski przemysł należy do najmocniejszych w Europie" - powiedział Zbigniew Maciąg ekspert Konfederacji Lawiatan. Ta wypowiedź jest szczególnie interesująca, gdy dostrzeżemy iż Maciąg jest ekspertem tzw. "gabinetu cieni" Platformy Obywatelskiej.

"Po zaskakująco dużym spadku wskaźnika PMI w lipcu wydawało się, że przemysł nieco spowolni, tymczasem w ubiegłym miesiącu produkcja przemysłowa rosła dużo szybciej niż w 2017 roku, kiedy odnotowano wzrost o 6,2 proc." - napisał Zbigniew Maciąg komentując najnowsze dane porane w raporcie GUS.

"Od kilku miesięcy nasz przemysł należy do najmocniejszych w Europie i wszystko wskazuje na to, że również w lipcu znajdzie się wśród europejskich liderów" - skomentował ekspert, czym ewewidentnie pochwalił rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Te kilka zdań wypowiedzianych przez Zginiewa Maciąga może być ogromnym problemem totalnej opozycji, która często lubiła powoływać się na eksperta Konfederacji Lewiatan.

Ogłaszany kilka miesięcy temu "gabinet cieni" zaczyna się sypać, a faktycznie eksperci zauważać sukcey rządu Mateusza Morawieckiego.

mor/niezalezna.pl/Fronda.pl