15.06.20, 07:15Screenshot Youtube - Kancelaria Premiera

Dworczyk o LGBT: To próba sterroryzowania tych, którzy mają inne spojrzenie na sprawy światopoglądowe

Jedno jest pewne. Wszyscy w Polsce są równi wobec prawa. Każdemu, niezależnie od przekonań religijnych, od koloru skóry, od poglądów politycznych czy preferencji seksualnych, należny jest szacunek” – zastrzegł dziś w rozmowie na antenie Radia ZET Michał Dworczyk.

Szef KPRM odnosząc się do słów posła PiS Przemysława Czarnka stwierdził, że jego wypowiedź byłą niefortunna, jednak nie powinna doprowadzić do jego usunięcia z szeregów partii. „Natomiast absolutnie jest pewne, że takie słowa nie powinny paść” – powiedział.

Podkreślił tu także, że polityk PiS wyjaśnił już właściwy sens jego wypowiedzi [WIĘCEJ PISZEMY O TYM TUTAJ]. Dodał, że nie ma absolutnie żadnej dyskusji jeśli chodzi o fakt, że wszyscy ludzie są równi wobec prawa. Jednocześnie zaznaczył:

[…] natomiast również jest faktem, że nie ma zgody na brutalne wprowadzanie różnych ideologii do szkół bez zgody rodziców czy nie ma zgody na adopcję dzieci przez pary homoseksualne”.

Dodał, że „[…] ideologia LGBT agresywnie próbuje wkraczać w różne sfery naszego życia”.

Jak podkreślił:

Jest próba sterroryzowania tych ludzi, którzy mają inne spojrzenie na wychowanie seksualne, sprawy światopoglądowe. Jest próba zastraszenia w taki sposób, żeby nie mówić o tym i przyjąć jedną wizję świata, którą prezentuje środowisko LGBT”.

dam/Radio ZET,300polityka.pl 

Komentarze

ala2020.06.15 11:05
W Niemczech powstał ruch o nazwie ZIELONI wszyscy myśleli że chodzi o ruch ,który zawalczy o ochronę naszej planety i środowisko naturalne ziemi więc społeczeństwo dało się nabrać i popierali ten ruch aż tu się okazało że to przykrywka do przejęcia władzy i założenie partii. To samo jest z ruchem LGBT .Inność seksualna istniała od wieków i nikt nie wpadł na pomysł żeby zakładać partię lub dążyć do przejęcia władzy w Państwach Europy.Lecz dziś widać że ktoś z możnych tego świata dostrzegł szansę w gnijącej od środka Europie możliwość dorwania się do koryta.Naiwni są ci którzy myślą że to spontaniczny ruch za tym kryje się chęć najpierw założenie partii w całej Europie a być może w przyszłości przejęcia władzy.Zastanawiam się tylko jak w takich muzułmańskich za 20 maksymalnie lat Niemczech skończą Ci którzy dziś się z innością tak bardzo obnoszą.Obawiam się że w tym zamieszaniu mogą potracić głowy i to dosłownie
prawdziwy katolik2020.06.15 8:42
Poseł Czarnek pokazuje, czym jako uczelnia jest KUL - wylęgarnią niekulturalnych, agresywnych homofobów. Co prawda nie wszyscy, co uczą na KULu są tacy, ale oficjalnie uczelnia nigdy nie potępiła nienawistnych i homofobicznych wypowiedzi swoich pracowników.
Lefebvre2020.06.15 14:00
Stul ryj tęczowy faszysto
prawdziwy katolik2020.06.15 8:39
Adrian i jego koledzy MAJĄ KREW NA RĘKACH! Ich agresywne wypowiedzi podsycały nastroje homofobiczne w szkołach i dawały poczucie słuszności i bezkarności sprawcą, którzy prześladowali uczniów homoseksualnych lub tych, których za homoseksualnych uznali. LGBT to jest pewien światopogląd, ale też i ludzie, którzy ten światopogląd wyznają ORAZ osoby LGBT. Tak samo jak katolicyzm to jest pewien światopogląd, ale też i ludzie którzy ten światopogląd wyznają - katolicy.
Lefebvre2020.06.15 14:00
I co? I twój światopogląd jest lepszy niż mój? LGBT to faszyzm w ohydnym wydaniu!
anonim2020.06.15 8:26
Nie trawię jak ktoś wkleja w kółko i to samo, ale mnie to wkvrwia tak bardzo że aż se wkleje :) Ogólnie to z całej tej sytuacji wynika jedno - PiS ma tak głęboko, głęboko w dudzie Polskę, jej wizerunek na świecie, tak bardzo olewają fakt że to jest wizerunkowy przypał i wstyd że bez mrugnięcia okiem narobią gnoju, tylko i wyłącznie dla własnego interesu - a tak naprawdę tylko dla utrzymania stołków. (no bo umówmy się - PiS tak w sumie niczym się nie różni od PO, poza tym że trochę inaczej kradną.) Bo przecież wiadomo że jak jeden z drugim idiota, wyrzyga takie "mądrości" to będzie skandal. Ale oni o to nie dbają. Oni mają teraz swój czas i trzeba się nachapać ile się da i za wszelką cenę. I tu wcale nie chodzi o jakąś ideologię, z którą można się zgadzać albo nie, mimo tego że tak twierdzą, to jest nieistotne. Chudzi o zrobienie burdelu, afery - jak taki cham kibol który zniszczy przystanek. Tylko po to żeby "zamieszać w garze". Naprawdę, można nie trawić gejów, żydów, murzynów czy rudych. Każdy może mieć swoje poglądy i nie wszyscy muszą kochać wszystkich. Ale żeby za wszelką cenę, w taki prostacki sposób, na chama z pełną premedytacją robić z Polski wioskowego idiotę a z Polaków debili, to jest szczyt bezczelności. A potem będą się rzucać że źle piszą o Polsce w tych niedobrych zagranicznych gazetach. Oczywiście że źle piszą. Przecież nikt nie będzie się przejmował kretynami Polakami. No ręce opadają. To jest strasznie żenujące i smutne.
Lefebvre2020.06.15 14:02
Jak ja się cieszę, że cię wkvrwia :) Musisz z tym żyć, tęczowy pomyleńcu xD
Bebik2020.06.15 8:00
Nie ma zgody? To dlaczego w polskich szkołach ideologia LGBT ma się całkiem dobrze? Tęczowe piątki itp..
Ksiądz Bartold2020.06.15 13:36
Daj spokój
SilnyPedał2020.06.15 7:32
U was na próbach się nie kończyło towarzyszu Dworczyk, akcja "Hiacynt" to nie jest fikcja!
Lefebvre2020.06.15 14:03
Pedałuj dalej, pogubiony towarzyszu
M.a2020.06.15 7:32
Spójrzmy tylko na sport jeśli wygrywa osoba startująca w zawodach jako kobieta, a jest biologicznie mężczyzną to jest to jawne pogwałcenie praw natury.
anonim2020.06.15 7:31
To wcale nie próba. Ruchy LGBT, tak jak Atifa, po prostu terroryzują, tak jak nazistowskie bojówki, nie inaczej!
Polsa za Andrzejem Dudą2020.06.15 7:29
Już w 2016 roku amerykański dyplomata ostrzegał: "The LGBT Ideology is ‘Inherently Totalitarian’". https://www.blazingcatfur.ca/2016/09/18/former-diplomat-warns-the-lgbt-ideology-is-inherently-totalitarian/ Huizinga argumentował, że ruch transpłciowy zaprzecza również rzeczywistości. „Rozumiem, że są ludzie, którzy mają sytuacje psychiczne, w których czują się nieswojo ze względu na swoją fizyczną płeć, ale to nie znaczy, że ktoś, kto jest mężczyzną lub kobietą, może nagle stać się drugim”, powiedział PJ Media. Nawet jeśli osoba transpłciowa przechodzi pełne „leczenie” chirurgiczne, lekarze nie mogą zmieniać DNA w każdej komórce, która nadal będzie płci męskiej lub żeńskiej. „To dla mnie naprawdę pokazuje głębokie zaprzeczanie prawdzie, które kryje się za ruchem tożsamości płciowej”.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.15 7:24
Słowem LGBT to "zaplute karły reakcji".
Lefebvre2020.06.15 14:05
Wy towarzysze nie znacie innego języka. Skończyła się era dinozaurów. Was już nie ma.
Stefan2020.06.15 7:21
Tak, wystarczy pozwolić mówić Hołowni i Trzaskowskiemu i Rabiejowi a sami wam wyjaśnią co zrobią z waszymi dziećmi, zgodnie ze standardami WHO.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.15 7:27
Pewnie będą uczyć małe dzieci masturbacji? Oj Stefan, Stefan, a Ciebie kto uczył masturbacji? Mama? Proboszcz? A może ciągle nie potrafisz?
Lefebvre2020.06.15 13:57
Ciebie pewnie uczył wujek, co?
Stefan2020.06.15 7:34
@ nie bądź obojętny Nikt nie uczył mnie masturbacji i tego nie robię. Dlaczego? Bo to wyraz niemocy i upośledzenia. Mam bardzo atrakcyjne życie małżeńskie, które sprawia mi prawdziwą radość i poczucie spełnienia. Moje życie poświęcam na pracę i bycie z rodziną a nie na chowanie się w stresie pod kołdrą i przeglądanie świerszczyków w toalecie lub innym ukryciu. Spróbuj żyć normalnie a "będzie pan zadowolony". Zapewniam.
prawdziwy katolik2020.06.15 8:45
Stefan - powiedz to wprost, co zasugerowałeś, że Trzaskowski planuje "zrobić z waszymi dziećmi". Powiedz wprost, to będziesz mieć sprawę w sądzie i okaże się, że powtarzasz tylko pomówienia i plotki nie mające pokrycia w faktach.
prawdziwy katolik2020.06.15 8:51
A jeśli chodzi o czystość przedmałżeńską i odrzucenie mastrubacji jako czegoś z d z definicji nienormalnego i grzesznego (wbrew faktom naukowym), to szanują twoją postawę, nie śmieję się z niej, mam wielu dobrych znajomych, którzy tak uważają. Szanuję to. Pamiętaj, że jesteś/jesteście jako osoby ultrakatolickie w radykalnej mniejszości - nawet wiele osób w kościele katolickim to odrzuca. Pomijam, że politykom PiS nawet nie przejdzie przez gardło publiczne potępienie masturbacji jako grzechu ciężkiego, czegoś, co jest nienormalne i niszczy ludzi. Taki polityk by się ośmieszył xD ale ty nie jesteś politykiem, więc tobie ośmieszenie nie grozi.
Stefan2020.06.15 8:59
Mówię wprost dokumentami WHO - sprawdziłem tam jest wszystko napisane. Aż trudno w to uwierzyć. Polecam wszystkim do lektury zalecenia WHO są w języku polskim na stronach internetowych.