06.02.20, 16:20Fot. szczebrzeszyński via Wikipedia, CC 0

Dziennikarz ,,Wyborczej'' wytłumaczył synowi sprawę sądów. Ten stwierdził: To jednak PiS ma rację

Rozbrajająca historia Piotra Głuchowskiego z „Gazety Wyborczej”. Dziennikarz na antenie TVN24 opowiedział o tym, jak wyjaśnił synowi sprawę reformy sądownictwa w Polsce. Dwudziestolatek odpowiedział mu: To Jednak PiS ma rację.

Głuchowski w programie prowadzonym przez Marcina Mellera powiedział:

Próbowałem to wyjaśnić mojemu dwudziestoletniemu synowi, który jest zupełnie odpięty od rzeczywistości politycznej, ale za to bardzo dobrze rozumuje. Jest studentem matematyki Uniwersytetu Warszawskiego”.

Dalej dodał:

Jak mu to wszystko wyłożyłem, podrapał się w głowę i mówi: To jednak to PiS ma rację”.

Dalej podkreślił, że sytuację wyłożył od momentu, kiedy PO powołała dwóch sędziów „na zapas”. Dodał:

Wszystkie te szczeble mu wyłożyłem. Możliwie absolutnie nie nasączając tego swoimi poglądami czy linią <<Wyborczej>>”.

dam/TVN24,twitter

Komentarze

Stalinizm reaktywacja 2020.02.6 22:01
Syn ma 20 lat i nie pamieta czasów Stak Lina na miejscu ojca bym go oświecił może zmieni zdanie
man.of.Stagira2020.02.6 17:04
Raz na 5 lat, to Leszek Miller Ziobrę chwali...przed Wyborami . Wierny Lud to k u p i
polak2020.02.6 16:52
no to już po tym dziennikarzu --jak może tak mowić tylko mafia PełO-wska i sądowa mają racje -----no i GA<GA<GA
Dumi2020.02.6 16:36
Wyborcza,Putin to ważne info,ale zejdźmy na Ziemię... Wczoraj kupowałem chleb i... zamiast zapłacić 5 zł, jak zwykle, zapłaciłem 5,50 zł. Drogi rządzie ceny prądu są droższe bo obowiązuje nas umowa klimatyczna, która niszczy naszą gospodarke. Wypowiedzcie tą koszmarną umowę nie rezygnując z działań proeklogicznych!!! Choćbyście na rzęsach stawali to poparcie społeczeństwa dla PiS będzie spadało bo Polacy czują umowe klimatyczną w portfelu... USA, największy truciciel świata , pod koniec 2019 r. wypowiedział umowe klimatyczną a ja mam płacić większe rachunki za prąd w imię czego panie Kaczyński i Morawiecki??? Dla mnie sprawa jest jasna: za waszą niegospodarność w tym konkretnie sektorze ja zapłacę, ale PiS i PAD otrzyma ode mnie czerwoną kartkę. Zacznijcie słuchać Polaków bo fala wznosząca gwałtownie opada....
Sonia2020.02.6 16:50
A widzisz alternatywę dla PIS ?.......ja nie ,z całym szacunkiem przeanalizowałam wszystkie opcje polityczne ,ich podejście do gospodarki i niestety byłoby tylko gorzej.
Dumi2020.02.6 18:10
A "oni" czytają takie komentarze jak Twój i nie reagują bo Sonia i Tobie podobni "nie widzą alternatywy". Sorry, ja nie rozłożę rąk bo nie ma alternatywy. Alternatywa jest. Konfederacja, która nie jest idealna niestety będzie odbierać konsekwentnie PiSowi wyborców. Straszenie, że są pro Rosyjscy to absurd. Jak PAD milczał kiedy Putin nas szykanował to znak, że jest pro rosyjski??? A takie insynuacje snuje premier Morawiecki względem Konfederacji... Sorry, ale ja oczekuję konkretnych dowodów bo inaczej zachowanie premiera jest skandaliczne...
polak2020.02.6 16:54
aj jakie masełko drogi a ja pitruszka droga --i jak mówił tuSSk ---teraz to paliwo może być po 7-zł--zejdz na ziemie człowieku marny
Dumi2020.02.7 8:11
Zszedłem. A zacząłem schodzić jak PiS rakiem wycofał się z ustawy IPN... Patrzę, oceniam owoce i wyciągam wnioski. Bełkot o Tusku mnie nie interesuje. Interesuje mnie rozsądek polityków. Tak jak pisałem PiS i PAD otrzyma czerwoną kartke za niegospodarność. Za pakowanie nasz kraj w elektrownie atomową, która jest owocem umowy klimatycznej a Polska krajem do nabicia kabzy za jej budowę PiS dowodzi swej niegospodarności.
***2020.02.6 17:48
" PiS i PAD otrzyma ode mnie czerwoną kartkę". Zobaczysz wtedy ile co kosztuje.
Dumi2020.02.7 8:06
Aaa to PiS może robić co chce bo dojdą do władzy "Ci zli" i będzie drogo? Sorry, ale stałeś się zakładnikiem PiSu a tak właśnie powstają układy i zależności... Pisz tak dalej a politycy PiS to wykorzystają... Życzę powodzenia i samodzielnego myślenia a jak nie to płać za droższy prąd i życie bo nie nie mieścimy się w widełkach CO2 ( czy to nie głupota???) i nie płacz, że masz mniej w portfelu a wszystko w imię partii???
F12020.02.6 20:53
Jesteś bardzo stary i nie rozumiesz wolnego rynku , albo mądry inaczej .
Dumi2020.02.7 8:15
Dopóki nie staniecie się jak dzieci nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. Popatrz na warunki umowy klimatycznej prosto jak dziecko a będziesz miał odpowiedź. Reszta to gra, deale, otoczka,etc. Wolny rynek? Ja jestem wolny i myślę. Umowa klimatyczna to głupota a my za tą głupotę płacimy i to słono. Daruj swoje popisy i dowartościowywanie swojego ego poprzez poniżanie i ośmieszanie mojej osoby. To jest Twoja wartość? Podnosisz swoje ego przez szydzenie z ludzi?
Krzysztof 2020.02.6 21:13
Podpisała PO z PSL, a wypowiadać ma PiS.
Dumi2020.02.7 8:16
Dokładnie. Nie widzę problemu. Jakoś z Caracalami nie mieli problemu...
kiki2020.02.7 1:45
drogi człowieku kto by nie rządził podwyżki będą dotykać jak i ustawa klimatyczna za którą dziękujemy pani Kopacz
Dumi2020.02.7 8:18
No spoko. Każdy kto zrezygnuje z umowy klimatycznej daje Polsce zastrzyk pieniędzy liczony w miliardach złotych i to każdego roku...