03.06.14, 10:25

Dzierżawski: Pedofilska szajka chce opanować państwo

Mariusz Dzierżawski w rozmowie z Agnieszką Piwar ostrzega przed pedofilską szajką, która chce opanować państwo. Jako dowód, że takie niebezpieczeństwo rzeczywiście wisi nad Polską, działacz Fundacji Pro wskazuje dokument "Standardy Edukacji Seksualnej w Europie", w którym ujawnione zostały zamiary seks-edukatorów.

"Dzieci mają być zachęcane do masturbacji od niemowlęctwa, przed czwartym rokiem życia dzieci mają dowiadywać się, że związki są różne (bez wątpienia chodzi również o związki homoseksualne), 6-latki mają dowiadywać się o antykoncepcji a także zgłębiać pojęcie „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)". 12-latki są zachęcane do homoseksualnych „coming outów" – argumentuje Dzierżawski. I dodaje, że istnieje uzasadniona obawa, że podobne treści już teraz prezentowane są przez samozwańczych edukatorów.

Dlaczego edukacja seksualna w takim kształcie jest niebezpieczna? Zdaniem Dzierżawskiego, niszczy ona naturalną barierę wstydu dziecka, która pełni funkcję ochronną. "Jeśli dziecko dowiaduje się w szkole, że głaskanie narządów intymnych to nic złego, ma mniejszą szansę przeciwstawić się pedofilowi, który robi to samo. Warto zauważyć, że zwolennicy seks edukacji przyznają się czasami do aktów pedofilskich, tak jak miało to miejsce w przypadku Daniela Cohn-Bendita" – przypomina działacz Fundacji Pro, podkreślając, że istnieje poważny związek pedofilów z seks-edukacją.

Dzierżawski wyjaśnia ponadto, dlaczego fundacja Pro, której celem była walka z aborcją, wychodzi z nową inicjatywą "Stop pedofilii". Przyczyną jest wyraźny związek pomiędzy seks-edukacją i promocja antykoncepcji a wzrostem liczby aborcji, jak na przykład w Wielkiej Brytanii. Chodzi więc o informowanie rodziców zanim, będzie za późno a także o wskazanie tych polityków, którzy działają na rzecz rodziny i ochrony życia. Całość wstrząsającej rozmowy można przeczytać TUTAJ.

Beb/Ksd.media.pl

Komentarze

anonim2014.06.3 10:32
hm............wszystko się zgadza. Nie mogę tylko zrozumieć jaki jest związek między antykoncepcją a wzrostem aborcji. Nie rozumiem.
anonim2014.06.3 10:42
matkopolko a co tu nie do rozumienia? tak samo nakaz jazdy na światłach i w pasach zwiększały liczbę zabitych pieszych i rowarzystów. Fałszywa pewność siebie, przecenianie swojego "bezpieczeństwa", częstsze zachowania ryzykowne, zmiana mentalności podobnie do "od rzemyczka do koniczka", nazywamy to "gotowaniem żaby" jeśli wiesz o czym ja piszę.
anonim2014.06.3 10:44
cartexxx... to ty/wy nic nie rozumiecie, jak to na ofiary reformy gimbazjalnej przystało. Wypleniono umiejętność analizy i wnioskowania na poziomie 100IQ Żałosne. Jesteście jak dzieci, dupnie łbem w mur i się dziwi że boli.
anonim2014.06.3 10:48
może wiem , może nie wiem, dla mnie antykoncepcja- zaznaczam że nie jestem zwolenniczką twardej antykoncepcji, mam na myśli np. prezerwatywy- nie jest jednoznaczna z ewentualną aborcją. Wręcz przeciwnie.
anonim2014.06.3 10:51
Nie wiem czy nic nie rozumiemy. Wiem że, ja tego nie rozumiem. Co do gimbazy to pomyłka, niestety mnie miałam jeszcze przyjemności jej doświadczyć.
anonim2014.06.3 10:55
Uważam, że dla ludzi wierzących aborcja jest niedopuszczalna ze względu na przykazanie - nie zabijaj. Sądzę więc, że jeśli te osoby - wierzące- będą stosować środki antykoncepcyjne (nie mające działania wczesnoporonnego) to nawet jeśli nie zadziałają , to ze względu na przykazania nie dopuszczą się antykoncepcji. Co do osób niewierzących, to oni i tak mają gdzieś wykładnie kościoła katolickiego.
anonim2014.06.3 11:17
Wietrzący (ale CO?), łaskawie zajmij się zboczeńcami kryminalnymi w Najważniejszej Budżetówce czyli MEN. Jak dotąd to wśród Pupili Reżymu czyli nauczycieli jest kilkadziesiąt, do stu razy więcej skazanych za pedofilie niż księży... więc - zajmij się zgnilizną we własnych szeregach to będziesz mógł wystawiać certyfikaty moralności innym.
anonim2014.06.3 11:54
Czasem stosowanie npr jest b. trudne. Ja mam np. zaburzenia hormonalne.
anonim2014.06.3 12:52
CHRIS4715 Kiedyś gdy rozważałam kwestię antykoncepcji w moim małżeństwie (mamy 3 dzieci, ja mam kłopoty hormonalne, życie od 1do 27, ) wakacji, ubieranie się w ciuchlandach, żarcie z Biedronki - Bogu dzięki za Biedronkę )poważnie, jest tańsza od innych marketów) otworzyły mi się fragment "I wam, uczonym w Prawie, biada! Bo nakładacie na ludzi ciężary nie do uniesienia, a sami nawet jednym palcem ciężarów tych nie dotykacie" (Łk 11,46). Łatwo jest wołać na temat wielodzietności a samemu wpierniczać baraninę z gośćmi na plebanii.........to fakt, który widziałam..........
anonim2014.06.3 12:54
i żałuję, że nie mam odwagi powiedzieć tego pewnym osobom prosto w oczy, ale wstrzemięźliwość dotyczy tylko nas...................i top od współżycia.
anonim2014.06.3 12:57
pedofilów promują media a później z nimi walcza
anonim2014.06.3 13:26
Jak już tu się parę osób wymądrza o kościelnych pedofilach to ja przytoczę nieco statystyki. W Polsce za pedofilie siedzi w więzieniach okolo 1400 osób. Z tego księża stanowią 7%, nauczyciele 40%, drugie 40% stanowią inne osoby mające do czynienia z dziećmi z racji wykonywanego zawodu a nie będące nauczycielami. Reszta to "wolni strzelcy".
anonim2014.06.3 13:29
Aha, jeszcze dorzucę. Ciekawa rzecz, że prawie takie same proporcje dotyczące pedofilów dotyczą Kanady.
anonim2014.06.3 13:38
dodajmy, że połowę skazanych pedofili to tzw "geje", czyli 0,5% populacji dorosłych Ale o tym SZA! Bo to nie ma związku, buachacha...
anonim2014.06.3 13:42
Najwięcej aktywnych pedofili prowadzi lekcje "seksedukacji". nie da się ukryć, że prezentowanie gimnazjalistkom sztucznych penisów i nakładanie na pokaz prezerwatyw wypełnia wszelkie znamiona czynu pedofilskiego. Jak ktos ma wątpliwości to niech weźmie "sprzęt", pójdzie do Parku Miejskiego, siędzie na ławce obok grupy 12-latek i zacznie im pokazywać - dokładnie to samo i tak samo jak w klasie szkolnej. he he he... prędko z pierdla nie wyjdzie. To samo czeka MENowskich seksedukatorów. Tylko za kilka lat...
anonim2014.06.3 13:52
Coś tak czułem, że taka tolerancja i wolność mają swoje drugie dno. Brakowało mi tylko kontekstu.
anonim2014.06.3 14:34
Nie ma roznicy miedzy pedofilia a edukacja homoseksualna dzieci,czyli ludzi ponizej 16go roku zycia. Zatem de facto jest to pedofilia i juz dzis powinny byc aresztowania i wyroki na lewakow. W Wolnej Polsce beda. Juz niedlugo.
anonim2014.06.3 14:53
Dartusze, mówisz, że geje chodzą w czarnych miniówkach? Ho ho ho! Ta Gejka z brodą nie miała czarnej sukienki, ale pewnie wiesz lepiej, to w końcu był tylko występ sceniczny. Mała czarna, tia... opowiedz cos jeszcze o gej-modzie. proszę.
anonim2014.06.3 16:05
Wietrzący kodeks karny nie wnika czy pedofil osiągał satysfakcję. Nawet przestępstwo to nie jest "pedofilia" tylko "przestępstwo pedofilne" - różniące się nieco od pedofilii nawiasem pisząc. To ty jesteś ślepy i ograniczony umysłowo. Dla ofiary nie ma znaczenia czy pedofil sie podjarał czy tylko udawał, jak aktor. Dla prokuratora to również nie ma znaczenia. Możesz zapytać ;)
anonim2014.06.3 16:48
@Grzegorz222 ... "przytoczę nieco statystyki." Tylko czemu przytoczyłeś "dane z sufitu" wzięte? Za przestępstwa o charakterze pedofilskim karę pozbawienia wolności odbywa w Polsce 1468 skazanych - Z danych Ministerstwa Sprawiedliwości wynika, że według stanu na dzień 18 listopada 2013 r. za przestępstwa o charakterze pedofilskim karę pozbawienia wolności odbywało w Polsce 1468 skazanych. Ok. 900 osób nie posiadało wyuczonego zawodu, ok. 70 osób wykonywało zawód murarza, 40 to pracowników dorywczych, ok. 30 ślusarzy, ok. 30 rolników, 25 mechaników samochodowych. Pozostali osadzeni wywodzili się z innych grup zawodowych. Spośród nich zawód np. inżyniera, lekarza, nauczyciela, pedagoga, duchownego wyznania rzymskokatolickiego, wychowawców w placówkach oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych, wykonywały pojedyncze osoby. Nie wiem, jak ci wyszedł z tego 7% księży i 40%, nauczycieli, skoro wśród ogółu skazanych nie stanowią nawet 1 promila.
anonim2014.06.3 19:26
viperski nie odwracaj kota ogonem ani oczu ludu od waadzy. Przypadki marka dutroux i (z 2 strony barykady) drasiusa keydysa na Litwie jasno pokazują nam, że to ludzie władzy państwowej są siłą napędzającą zbrodnicza pedofilię. To oni, ministry, prokuratory i sędzie mają żywotny interes w łganiu przeciw Kościołowi. Zapłacą za swoje zbrodnie. Królestwo Polskie nie będzie się patyczkować z zarazą tylko wydusi ich sztuka po sztuce.
anonim2014.06.3 22:16
@viperski jeśli znasz takie przypadki pedofilii wśród księży to pędem do prokuratury a nie zatajasz przestępstwo (co również jest karane). Jeśli zaś nie to po co piszesz takie głupoty. Jeśli jest tyle pedofilii w Kościele to gdzie są te ofiary. Nagle wszyscy boją się mówić - jakoś nie wierzę. Wszyscy dziś mówią jak wielu to księży pedofilów, jednak skazanych niewielu. To trzeba wymyślić jakichś złych biskupów co utajniają. Ale kiepsko utajniają bo np visperski wie że są (chyba że sam jest ofiarą). A jeśli poprosi się o konkretne fakty to już jakoś odważnych brak.
anonim2014.06.4 23:18
@viperski ... Czy ujawnisz się z imienia i nazwiska oraz z podaniem przynajmniej emaila do siebie, aby potwierdzić swój zarzut? Skoro uważasz, że piszesz prawdę, to powinieneś jawnie i odważnie stawić czoła problemowi.