03.08.19, 18:18

Dżihadystka: Poddali mnie "praniu mózgu"

Gdy miała 15 lat uciekła na tereny kontrolowane przez Daesh i wyszła za mąż za holenderskiego dżihadystę. Shamima Begum, dżihadystka z Wielkiej Brytanii dziś przyznaje, że zaczyna godzić się z tym, że nigdy nie wróci do swojego kraju.

Dziś ma 19 lat. Twierdzi, że została poddana "praniu mózgu" przez Daesh. Obecnie przebywa w obozie dla uchodźców al Hawl wraz z 1555 innych kobiet i ich dzieci. W obozie przebywają cudzoziemki, które dołączyły do dżihadystów.

Shamima Begum w ubiegłym miesiącu straciła trzytygodniowego syna, Jarraha.

- "Naprawdę żałuję wszystkiego i chciałabym drugiej szansy na rozpoczęcie życia od nowa - mówiła w wywiadzie dla "The Times"

Jak przyznaje, cztery lata temu wyjechała do Syrii "wierząc we wszystko, co jej powiedziano, a nie wiedząc wiele o prawdziwym obliczu swojej religii".

- I zaczynam akceptować to, że zostanę tu, że uczynię z tego miejsca drugi dom - zaznacza.

iaz/rp.pl

Komentarze

IzolujDzieckoOdKatoKleruchacza2019.08.4 7:10
Każdy kontakt dziecka w Polsce z kato-kleruchaczem jest praniem mózgu. Dobrze, jeżeli na tępej indoktrynacji się kończy, bo kleruchacz może pchać łapska pod sukienkę na plebanii albo namawiać chłopczyka na połyka w zakrystii.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 22:13
Praniu mózgu poddaję nieustannie lgb-towcy to straszne co oni wyprawiaja.
twitter: @PromocjaPWS2019.08.3 20:53
Proszę zapoznać się z esejem komunisty (ex - Związek Spartakusa) Herberta Marcuse'go z 1965 r. pt. "Tolerancja represywna" - wygłoszony na Brandise University. Przedstawia on wykładnię pojęcia tolerancja we współczesnym znaczeniu, które lansują ośrodki lewicowo-liberalne. Cyt. ze strony historiasztuki com pl : "Jego myśl jest prostym rozwinięciem teorii krytycznej. Tradycyjna tolerancja dominującej większości dla mniejszości wymusza tolerancję tych mniejszości dla dominacji większości, a tym samym utrwala status quo, które jest genetycznie wadliwe. Tradycyjna tolerancja jest więc sprzeczna z ideą postępu i nie może być tolerowana. Musi ją zastąpić nowa tolerancja - tolerancja represywna, która toleruje postępową lewicę, ale nie toleruje reakcyjnej prawicy. Postawa konserwatywna jest faszystowską psychopatologią, nie zasługuje więc na tolerancję. Teoria Marcusego jest w ostatecznej perspektywie teoretycznym uzasadnieniem fizycznej eksterminacji prawicy, a przynajmniej jej eliminacji z życia publicznego. W perspektywie bliższej uzasadnia prawo mniejszości do narzucania reguł życia społecznego większości - a więc jest uzasadnieniem rządów totalitarnych i likwidacji demokracji. Problemem technicznym, którego Marcuse nie rozwiązał było znalezienie metody, dzięki której mniejszość mogłaby zmusić większość do posłuszeństwa. Na rozwiązanie tego problemu antykultura potrzebowała dziesięciu lat". Akapit ETAP VI historiasztuki com pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html
twitter:@PromocjaPWS2019.07.14 17:27
Polecam Program Wiedzy Społecznej K. Karonia - na youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i jego stronę historiasztuki.com.pl. Zbiór wszystkich jego prelekcji na wiedzaspoleczna.pl.
DeusMeusKosmateus2019.07.14 6:32
Kazde dziecko w Polsce poddawane jest praniu mózgu! Religia WON ze szkół!
PZPR2019.07.13 20:57
Niemcy, też żałują wszystkiego. Ale najbardziej żałują, to wyłącznie tego, że nie wygrali II wojny światowej.
ubuntu2019.07.13 20:51
To są zwykli mordercy.
polak2019.04.2 14:16
masz coś chciała --powiedz też o związkach jednakowej płci jak to załatwiają dżihadyści.
Agnieszka2019.04.2 12:19
Silna kobieta skoro aż całego Daesh i zakochania w dżihadyście trzeba było, żeby mieć mózg wyprany jako dopiero piętnastolatka. A i tak ocknęła się po 4 latach. U nas na całą klasę polityczną na czele z "mężami stanu" do wyprania mózgu od dziesięcioleci wystarczył jeden Szudrich czy Weiss i dziesięciolecia nie mogą się ocknąć, żeby przestać tańczyć jak im grają. Zresztą z klasą polityczną w USA analogicznie a oni nas dżihadystami jeszcze straszą.
słowiczek poznański2019.04.2 14:50
Co ty wiesz USA? Do you speak English? Bierz sie za gotowanie.
Agnieszka2019.04.2 19:35
Bo niewygodnie posłuchać czegoś nie po linii politycznej? Tu jest Polska a nie "dziki zachód/wschód" do podporządkowania po trupach spitych "ognistą wodą" tubylców i przy pomocy zdrajców, co za przewodników i "wielojęzycznych" tłumaczy robią u wrogów. Jak twoi właściciele biedny niewolniku (też polskojęzyczny) nie potrafią być sojusznikami, to choć niech mają jaja i powiedzą, że są zwykłymi podłymi okupantami, jakich wielu mieliśmy, bo w Polsce pierwsza z brzegu gospodyni domowa więcej ma odwagi w szczerości od nich.