13.11.14, 09:19Zwolennicy Putina na patriotycznych manifestacjach! (fot. Wikipedia)

Fronda.pl ostrzegała od dawna. Zwolennicy Putina na patriotycznych manifestacjach w Polsce

„Gazeta Polska Codziennie” pisze dziś o „zielonych ludzikach”, które pojawiły się w warszawskich manifestacjach z okazji Święta Niepodległości. Dziennik wylicza przedstawicieli Jobbiku (skrajnie nacjonalistycznej partii z Węgier) na Marszu Niepodległości a także przeciwnicy obecności polskich żołnierzy w NATO.

W Krakowie grupa narodowców pojawiła się na wiecu „Gazety Polskiej”. Mieli oni ze sobą nie tylko flagi Narodowego Odrodzenia Polski i falangi, ale także... czerwone flagi Komunistycznej Partii Polski, a ponadto sztandar Noworosji. Według doniesień „GPC” mieli skandować hasła antynatowskie i antyamerykańskie.

MaR/Gazeta Polska Codziennie/Wiadomosci.onet.pl

Komentarze

anonim2014.11.13 9:41
Nie tylko judeo"chrześcijańska" flądra. Szczucie, napuszczanie Polaków na siebie poszło na całego. Tym razem od strony "prawicowej"(skoro od strony lewackiej nie bardzo się udało). http://niezalezna.pl/61328-prawicowe-rozdwojenie-jazni Oczywiście mojego komentarza nie opublikowali : "...Prosta jak budowa cepa jest antynarodowa propaganda. Ale, że "mądrości" udawaczy "Polaka" oraz ordynarnych karierowiczów trafiają na podatny grunt aż do tego stopnia to przyznam zadziwia. Popierają Jobbik więc : "...Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa – bierzesz udział w Marszu Niepodległości – uwiarygodniasz stronnictwo moskiewskie w Polsce..." Gdyby "myśleć" w taki prostacko-cepiasty sposób to wszyscy popierający Majdan to ounowska dzicz wychwalająca rozrywanie na strzępy żywcem dzieci na oczach rodziców oraz kultywująca inne przejawy tradycji UPA (skatalogowano kilkaset takich rodzajów "przyjaźni" ukraińskiej). Zdecydowanie jestem przeciwny wszelkim przejawom ruskiego imperializmu. Ale tak bezwarunkowe popierania postouowców kiedy w sytuacji dla nich podbramkowej można było chociażby zażądać ograniczenia kultu zwyrodnialców świadczy o tym, ze oszołomy kompletnie nie szanują polskich ofiar, nie szanują współczesnych Polaków, których boli gloryfikowanie sadystów a już używanie fanatyzmu proukraińskiego dla atakowania największej i rzeczywiście oddolnej imprezy patriotyczne swiadczy o celowym działaniu (nie wierzę w tak daleko posunięta głupotę). Nawet mi sie nie chce komentować plucia na Romana Dmowskiego dlatego, ze zamiast topić Polskę we krwi i stawiac nas po stronie przegranych - wywalczył dla nas (przy udziale innych narodowych męzów stanu -Korfantego i Wielkopolan) więcej ziem niż "urwały" Niemcom wszystkie kraje zwycięskie razem wzięte. Przypomnę także, ile dla obrony Polski przed ruskimi najeźdźcami w 1920 zrobiły oddziały endeckich Wielkopolan (ok 100 tys) czy armia Hallera (także ok 100 tys), ze o licznych endekach w innych formacjach nie wspomnę - dla porównania Legiony Piłsudskiego ok 30 tys. Liczne okrzyki wrogie wobec ruskich, spalenie budki ciecia (i inne tego typu przejawy "sympatii" pod ruska ambasadą) nie dają do myślenia STRONNICTWU ANTYNARODOWEMU w Polsce. A co gorsza tego typu jad trupi zalewa umysły patriotów "zagospodarowywanych" przez owo stronnictwo..."
anonim2014.11.13 9:45
putin to lovelas Kopaczki Sraczki hehe
anonim2014.11.13 10:06
Szkoda że nie mieli koszulek z napisami "kocham Putina" czy coś w tym stylu... Popracujcie nad tym w przyszłym roku bo chyba nie wszyscy załapali przekaz z "zielonymi ludzikami"... ;-)
anonim2014.11.13 10:11
Fronda namawiała do czynnej rozprawy z RN bo niby to ruskie ludziki . Czy to prawda że redaktor frondy wziął sprawy w swoje ręce sam zaczął rozprawę z RN czy z zielonymi ludkami .Czy redaktorzy frondy przystąpili do czynnej likwidacji RN nie zadowoleni z słabych działań policji ? Proszę napisać czy to prawda ?? Pijany Wildstein zaatakował rannego narodowca http://mysl24.pl/spoleczenstwo/1959-pijany-wildstein-zaatakowal-rannego-narodowca.html
anonim2014.11.13 10:33
Qsefthuko Ja zwolennikiem RN nie jestem bo gospodarczo i mentalnie są socjalistami. Ale fronda to nie policja i sąd jakie by nie były nikt nie ma prawa ich wyręczać na własną rękę czy to lewak czy prawicowiec .Fronda cały czas szczuła na RN w głupi sposób . Jeżeli to prawda co napisali o Wildsteinie to wóda i nienawiść dała taki efekt- zaznaczam jeżeli to prawda!!! To teraz co ja mam się obawiać czy np Terlikowski kijem bejsbolowym gdzieś się nie czai bo mam inne poglądy?
anonim2014.11.13 10:39
"grupa narodowców zakłóciła Wiec Patriotyczny organizowany w Krakowie przez Kluby Gazety Polskiej. „Jesteśmy zielonymi ludzikami” – krzyczeli" a Fronda ostrzegała... ;-) Opcje są dwie- albo ktoś sobie robi jaja z flądry i jej zielonych ludzików, ruskich agentów, i ukąszonych przez Putina- albo znacząco obniżono poziom stosowanej propagandy... (emerycki bądź co bądź target z Krakowskiego wiecu pamięta ten poziom sprzed lat więc mam nadzieję że "ichnią" inteligencję również on obraża). o naiwności... Skoro już o agenturze mowa to czemu nie zakładać z równą żarliwością aktywności innych niż rosyjskie służb specjalnych skoro podczas tego samego krakowskiego "Wiecu Patriotycznego" redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz, został uhonorowany medalem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Wydarzenie wszak bez precedensu a na Frondzie coś cisza w tym temacie... Czyżbyście nie czuli dumy z odznaczenia "niezależnego" Polskiego publicysty przez Służby Specjalne Ukrainy?
anonim2014.11.13 15:43
Spokojnie... USA poradzą sobie z każdą "dyktaturą". Teraz robi się to w sposób daleki od ostentacji, ale
anonim2014.11.13 15:55
USA mają swoje sposoby na unieszkodliwienie niepokornych "dyktatorów". Najbardziej perfidne polegają na fingowaniu wypadków, inspirowaniu wewnętrznych "ruchów demokratycznych" lub/i na wpędzaniu niepokornego kraju w spiralę zadłużenia - w roli użytecznego narzędzia występuje Międzynarodowy Fundusz Walutowy: https://www.youtube.com/watch?v=BM9yCk4IB8w To pierwsza z dwóch części tego filmiku w sieci :)