13.05.18, 16:08Zdj. printscreen Onet tv

Gawłowska o agencji towarzyskiej: Totalna bzdura! Gmyz odpowiada

Żona posła Platformy Obywatelskiej, Renata Listowska-Gawłowska w wywiadzie dla Onetu skomentowała doniesienia Radia Szczecin na temat apartamentu polityka, gdzie- według rozgłośni- ma działać agencja towarzyska.

Zdaniem Gawłowskiej "to jest jakaś totalna bzdura".

"Kobiety, które prokurator i CBA zostało podczas rewizji w apartamencie należącym do Stanisława Gawłowski potwierdziły, że trudnią się nierządem"- napisał na Twitterze korespondent TVP w Berlinie i dziennikarz "Do Rzeczy", Cezary Gmyz.

Jak tłumaczyła żona parlamentarzysty Platformy, lokal od kilku lat wynajmowany jest przez kobietę mieszkającą w nim z córką i bratanicą. Kobieta prowadzi działalność gastronomiczną. Renata Listowska-Gawłowska przekonuje, że z mężem sprawdzali, komu wynajmują mieszkanie.

"Niestety zaprzeczenia Renaty Gawłowskiej nie wytrzymują konfrontacji z rzeczywistością. Radio Szczecin podało prawdę"-ocenił Cezary Gmyz, zwracając uwagę, że kobiety, które CBA i prokurator zastali podczas rewizji w apartamencie byłego wiceministra środowiska potwierdziły, że trudnią się nierządem.


yenn/Radio Szczecin, Twitter, Onet.pl