29.08.21, 15:00O. Pio, Jezus Chrystus/pixabay.com

,,Godzina mojego powrotu jest bliska''. Objawienie dane Ojcu Pio

Święty mistyk i stygmatyk, o. Pio z Pietrelciny, wielokrotnie w swoim ziemskim życiu doświadczał nadprzyrodzonych wizji. W jednym z objawień Chrystus przekazał mu obraz czasów swojej paruzji. Włoski zakonnik tak oddaje to doświadczenie:

"Godzina Mojego powrotu jest bliska. Aniołowie Moi powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw bezbożnemu. Z chmur powstaną ogniste orkany i strumienie lawy spadającej na ziemię. Pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą nieustanne. Ogniste plagi będą występować w różnych krajach i będzie padał ognisty deszcz. Rozpocznie się to w bardzo zimną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że Bóg jest Panem. Ci wszyscy co wierzą we Mnie i wierzą Moim słowom, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę, a w szczególności tych, którzy to niniejsze ostrzeżenie podają innym do wiadomości dla ich dobra, żeby nawrócili się do Boga i źle nie czynili. Daję wam znaki abyście się do tego przygotowali.

Noc będzie zimna i wiatr będzie huczał, nastąpią grzmoty, a w tedy zamknijcie drzwi i okna i nie rozmawiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem i módlcie się za swoje grzechy. Podczas gdy ziemia trząść się będzie nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Boga jest święty, czyli podwójnego szacunku. Kto tej rady nie posłucha – zginie. Kto cierpi jako męczennik nieustannie – umrze jako męczennik i wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Na trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi i o świcie zaświeci słońce. Aniołowie w ludzkich postaciach zstąpią na ziemię przynosząc ducha pokoju. Niezmierna radość uratowanych ludzi będzie wznosić dziękczynne modły do Boga. Kto jest w łasce i czci Matkę Najświętszą, temu nic się nie stanie. Kara jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną karą, jaką Bóg dopuszczał na stworzenie świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. Powaga chwili skłania Mnie do zwrócenia uwagi, że to wielkie niebezpieczeństwo zagraża całej ludzkości, jeżeli się nie opamiętają. Nikt nie wie dnia ani godziny, kiedy to nastąpi, jedynie Ojciec Mój wie o tym. Pamiętajcie o tym napomnieniu, które wam podaję, a nie lekceważcie sobie, ponieważ niebezpieczeństwo jest blisko, a już krótki czas. Należy go wykorzystać i nie poddawać się złu, ani ustępować złemu. Nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście o tym. Niebo Was ostrzega, chociaż ludzie się tym nie zrażają – ale wtedy będzie za późno. Wyłoni się gaz z białej mgły, poprzez / noc / wypowiedzenie wojny od Budapesztu do Norymbergi, od Drezna do Zagłębia Ruhry, Królewiec. Przylecą czarne i szare ptaki od południa – z taką mocą, że zasłonią niebo, kwaterą ich będzie Petersburg, koło Rosjan. A wpierw spadnie bomba koło kościoła w bawarskim lesie i zniszczone zostanie wszystko i nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Będą różne straszne pojazdy we wsiach i miastach. Południowa Anglia i Biegun północny znikną na zawsze. Powstaną nowe lądy. Zginie Nowy Jork, Marsylia, Paryż, Ruslany, Hatsburg i Wiedeń. Zostaną oszczędzone kraje na południe Dunaju, nie odczują wojny, kto z nich spoglądać będzie w kierunku zniszczenia, to serce jego nie wytrzyma strasznego widoku. Po trzech dniach ukaże się na niebie od północy Krzyż. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w czasie dwóch wojen światowych.

Po tych okropnościach nastąpią złote czasy. Trwajmy w stanie łaski, bez grzechu ciężkiego, bo jesteśmy na łonie Boga, Który pragnie dobra swych dzieci, by je zabrać do siebie w chwili najbardziej odpowiedniej. Musimy więc modlić się o zbawienie dusz.

Dajcie dobry przykład wszystkim."

(Kapłan Pio, Kapucyn)

 

Tego typu przekazy prywatnych objawień często budzą w nas ogromny niepokój, lęk. Jednak nie o to chodzi Chrystusowi, aby nas straszyć, ale aby nas ostrzec i dać nadzieję, przypominając to, co wielokrotnie powtarza na kartach Ewangelii. Chrystus powróci w swojej chwale aby osądzić niebo i ziemię. Kiedy to się stanie pozostanie jednak tajemnicą aż do czasu spełnienia, dlatego naszym zadaniem jest być zawsze przygotowanym na ten moment, jak roztropne panny z ewangelicznej przypowieści.

 

kak/ Facebook

Komentarze

SOLO2021.08.30 19:58
BARDZO CENIĘ ŚWIĘTYCH KOŚCIOŁA BOŻEGO.TO PRZEZ DOŚWIADCZENIE EUCHARYSTII WSPARTEJ CZĘSTĄ MODLITWĄ MA SIĘ WRAŻENIE , ŻE POTOP CZASU NOEGO JESZCZE TRWA I MOŻE NAS DOTKNĄĆ LUB NIE W KAŻDEJ CHWILI W SPOSÓB KTÓREGO NIE ZNAMY.
Adeptus2021.08.30 7:19
Uhu, jest bliska tak mniej więcej od 2000 lat. I za kolejne 2000 lat jeśli chrześcijaństwo przetrwa, jego szamani też będą powtarzać, że już za chwileczkę, już za momencik. https://adeptusrpg.wordpress.com/
Kiedyś ojciec Pijo2021.08.30 7:08
Dziś już tylko Pijo 😂
Izydor2021.08.29 18:46
Ojciec Pio poleca fenol, najlepszy na stygmaty.
Anonim2021.08.29 18:30
na mnie największe wrażenie robi tekst tych wypocin następujący- Noc będzie zimna i wiatr będzie huczał ....aż strach, no i dobre tez jest ,że noc mroźna bedzie ,czyli na antypodach lato ,ale i tak wszedzie mróz ??? te bajania
simon2021.08.29 19:56
Fiut jesteś
Mejer2021.08.29 17:36
na razie nie bedzie ... musi wiecej lewaków tęczowych i innych zboków chodzić po świecie aby diabły miały na kim sie wyżywać :)
Na kolana diabły, przed Maryją2021.08.29 17:30
Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Amen. Święci Aniołowie i Archaniołowie – brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.
Polski katolik2021.08.29 16:06
Jak Jezus wróci to pierwszy splunę mu w mordę!
Anonim2021.08.29 16:16
z samej twojej checi udlawisz sie swoja slina i nie doczekasz widoku Jezusa.
Adeptus2021.08.30 7:20
Nawet jeśli, to sama intencja szczytna. Ale będzie się musiał ścigać ze mną ;) https://adeptusrpg.wordpress.com/
T2021.08.29 17:06
Widzisz - pan Jezus umarł i tyle wycierpiał również dla Ciebie - abyś żył w wiecznej szczęśliwości. Mimo, że tak piszesz, On nie przestaje cię kochać i czeka na twoje nawrócenie.
Adeptus2021.08.30 7:20
Ta, nie przestaje kochać i będzie kochał skazując na wieczne cierpienie i temu cierpieniu się przyglądając. Do d.upy z taką miłością. https://adeptusrpg.wordpress.com/
dominika2021.08.31 0:47
jesteś za bardzo plugawy abyś mógł dostąpić ujrzenia BOGA
Pol2021.09.16 12:05
Nie blużnij człowieku
Ateista czyli Normalny2021.08.29 16:04
Dosłownie każda sekta zwiastuje koniec świata i jednocześnie obiecuje, ze osobom należącym do tejże sekty nic się nie stanie jeśli bedą wierni. Kościół katolicki wymownie spełnia warunki, aby zostać okrzyknięty sekta. Ciagle zastraszanie piekłem i końcem świata a jednocześnie obiecywanie, ze wiernym kościołowi będzie dane wieczne życie a pozostałym miejsce w piekle. Brawo dla ludzi, którzy do tej sekty należą i wierzą w te bzdury. Jesteście głupi i prymitywni i wzbudzanie jedynie pogardę, nie tylko wśród ludzi niewierzących ale rowniez u tych, którzy ogłupiają was tymi bzdurami, czyt. Księży, biskupów itd.
matis892021.08.29 16:16
Problem w tym że lewakoateiści jak nikt zabiegają o spełnienie się proroctwa Boga o państwie bezgotówkowym na końcu, gdzie bez Znamienia Chipa nic nie kupisz i nie sprzedaż, ponieważ będzie państwo bezgotówkowe. To Słowo Boga jest obecnie największym celem lewakoateistów którzy obecnie to realizują. Sami realizujecie obecnie to co Bóg przepowiedział, potwierdzając wiarygodność tych słów.
xyz1232021.08.29 16:54
ahaaaa, więc w Biblii było napisane, że płatności bezgotówkowe = szatan he? :D:D:D a u lekarza od głowy już był czy dalej kiełbasi się ostro pod deklem??
matis892021.08.29 20:59
Płatności bezgotówkowe są środkiem do celu który Bóg przepowiedział na koniec czasów. Czyli do państwa bezgotówkowego gdzie bez Znamienia Chipa nic nie kupisz i nie sprzedaż, bo gotówka będzie bezwartościowa w państwie bezgotówkowym. Spełnienie tego proroctwa Boga jest obecnie najważniejszym celem lewakoateistów.
dominika maria antonina elżbieta2021.08.31 0:52
w mojej wierze rzymsko-katolickiej jest powiedziane : nie będziesz znał dnia ani godziny ale przygotowanym powinieneś być
Grizzly2021.08.29 16:04
Musiał być mocno naćpany że miał takie straszne zwidy, ciekawe co brał
nika2021.08.31 0:53
szykuj sie na odstrzał
Skąd taki wysyp2021.08.29 15:58
idiotów na tym portalu? Tolerancja w lewackim wydaniu niczym u bolszewików. Nie wierzysz - nie musisz. Myślisz, że można bezkarnie obrażać Boga?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.29 16:07
c h u j mu w mordę! o, k u r w a chyba obraziłem tego yebanego s k u r w y s y n a , który zapłodnił 13 letnią dziwkę maryję! pewnie mnie zaraz bogu za to zabije piorunem!!! buhaha...
xyz1232021.08.29 16:56
no i jak? Dychasz jeszcze czy ci pieron oknem wleciał?? :D Ps. jako zdeklarowany ateista powiem ci tak: srogo chamstwem wieje od twoich słomianych i nieinteligentnych wpisów. Można inaczej po sekciarzach jechać, więc ćwicz ;)))).
JPIII2021.08.29 15:51
Temu durniowi, nie bardzo wiadomo kto nadchodzi a może to być jezusek chłystek, którego wyprodukowała 13-letnia qoorwa marycha, gwałcona przez starego pedophila boga. I pewnie wychodzi z piekła, bo kto mogłby takie świństwa robić.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.29 15:39
przecież ten pio to był yebany oszust! swoje "stygmaty" robił przy pomocy środków chemicznych od czego dostawał halucynacji które powodowały potyczki z demonami, którymi tak się przechwalał a że niedouczone ciemniaki mu wierzyły tak zbudował swoją legendę wokół siebie! ta łachudra to taki dzisiejszy łojciec rydzyk czyli kawał k u r w y reszta dziada!
Na kolana diable, Królowa nadchodzi !!!2021.08.29 17:31
Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Amen. Święci Aniołowie i Archaniołowie – brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.
Adeptus2021.08.30 7:22
Mam nadzieję zobaczyć, jak Szatan rżnie Maryję na boskim tronie, a jej bękart mu w tym czasie obciąga ;) https://adeptusrpg.wordpress.com/
dominika2021.08.31 0:46
radzę ci dobrze : już zacznij się bać
Po 11 ...2021.08.29 15:37
Pio z Pietrelciny zmarł 23 września 1968. Czyli na oko ponad 50 lat temu. I tak czekamy i czekamy i zamiast paruzji mamy pisdzielstwo.
matis892021.08.29 16:00
Czekamy i mamy. Wy lewakoateiści obecnie zabiegacie o spełnienie proroctwa Boga o Znamieniu Bestii Chipowaniu w państwie bezgotówkowym, gdzie bez Znamienia nic nie kupisz i nie sprzedaż, bo będzie państwo bezgotówkowe. Czekaliśmy i się doczekaliśmy, sami lewakoateiści dążą obecnie do spełnienia się tego co przepowiedział Bóg na koniec. Czekaliśmy na Fałszywego Proroka i mamy Bergoglio. I tu tak samo to lewakoateiści najbardziej sympatyzują z Głową Watykanu Bergoglio, najniżej ze wszystkich religii padają przed nim na kolana i nawet bronią Głowy Watykanu przed katolikami.......a PISowskie aborcyjne szczepionki to boski nektar według lewaków i ich hasła: ''my lewakoateiści oddajmy nasze ciała PISowi''. To rzeczywiście koniec świata.
sisi z WSI2021.08.29 16:02
pisdzielcza smuta to początek owej zimnej nocy na którą ciemny lud czeka podniecony kaczym ładem który zamiastciepłej wody w kranach sprowadzi zimny prysznic.
Jest Fronda? Jest weekendzik? Jest LOLcontent2021.08.29 15:20
jw.
matis892021.08.29 15:15
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''