14.10.13, 08:45

Guział na prezydenta Warszawy?

Chociaż przeciwko obecnej prezydent głosowało aż 93 proc. tych, którzy udali się do urn to jednak frekwencja okazała się niewystarczająca. Najsłabiej w referendum zaangażowali się mieszkańcy Ursynowa (19 proc.), czyli dzielnicy której burmistrzem jest sam Guział. Gdyby o wyniku referendum mieli decydować tylko mieszkańcy Śródmieścia ostateczny wynik byłby inny. Tak do urn poszło 35 proc. mieszkańców.

ToR/gazeta.pl

Komentarze

anonim2013.10.14 8:49
Guział się skompromitował dostał czerwoną kartkę w dzielnicy którą zarządza, jak w Urysnowie była najgorsza frekwencja, to oznacza że za nie są zadowoleni ludzie z jego rządów. Guział w Ursynowie się nie popisła 19%, najgorsza frekwencja w Warszawie - dno.
anonim2013.10.14 9:05
Ludzie narzekają, wręcz płaczą gdy dowiadują się o nowych podatkach, parapodatkach, opłatach, cenach itd. Pomstują gdy słyszą co się potem z tymi pieniędzmi robi (jak bezmyślnie się je marnuje). Niestety nie dostrzegają związków przyczynowo-skutkowych miedzy tymi faktami, a ekipą sprawującą władzę i gdy jest szansa żeby się wypowiedzieć, żeby ich głos coś wreszcie zaczął znaczyć nie robią nic. Kolejny raz potwierdza się prawdziwość tezy, że każde społeczeństwo ma taką władzę na jaką zasługuje. Przykro tylko, że przyszło mi w takim społeczeństwie żyć. Może p.Tusk i świta mają rację, że pora skończyć z narodową dumą, a najlepsze co nas może spotkać to czyszczenie niemieckich butów.
anonim2013.10.14 9:22
@Bankster i tak PO już nie wygra żadnych wyborów. Strat już nie odrobią. PiS wygrywa we wszystkich sondażach od czerwca.
anonim2013.10.14 9:25
@Bankster Zamiast pisać idiotyzmy może zadeklaruj się i przejmij część moich obciążeń podatkowych: zapłać za mnie powiększony VAT, składki rentowe, podniesioną siedmiokrotnie wieczystą dzierżawę, niebotyczne ceny komunikacji miejskiej. A może jeszcze zapłać za dostęp do prywatnych specjalistów, bo do tych z NFZ nie można się dostać w żadnym rozsądnym terminie. Proszę też o zwrot moich wkładów na OFE, które popierana przez Ciebie ekipa mi ukradła, itd, itp. Nie zechcesz prawda? Ale popierać idiotów, którzy w taki sposób rządzą Polską już chcesz? "Argument" o Afryce pominę litościwym milczeniem.
anonim2013.10.14 9:54
@Marian z Londynu hahaha za dużo pewnych stacji oglądasz, co oznacza W w powstaniu warszawskim, to taki skandal? tak to skandal dla widzów tvn, straszne wykroczenie, nadużycie niemal zbrodnia - oczywiście Gronkiewicz Wltz na swoim portaliku posługuje się znakiem Polski walczącej, ale lemingi nie muszą o tym wiedzieć. zmień prasę i stacje informacyjne :).
anonim2013.10.14 10:19
@Bankster Myślenie żywcem wyjęte z PRL - po co zmieniać, przecież może być tylko gorzej. W takim razie po co nam demokracja?
anonim2013.10.14 11:49
@Frontowiec Nie wiem kto przyjdzie, ale każdy będzie lepszy niż PO. Jeszcze kilka lat takich rządów i światła nie będzie trzeba gasić na odchodnym, bo nie będzie się już świecić.
anonim2013.10.14 13:12
@Gipsen: to akurat jest prawda mainstreamu "to nie podoba się powstańcom z którymi rozmawiał tvn" :), użycie litery W wielkie mi co ktoś nazwie się np "W polityce czy W sieci" karać więzieniem, bo sławna godzina W, powinni ją opatentować :) ! Nie prawdą jest iż jakieś środowisko popiera PiS, jedni popierają inni popierają PO. Wszelkie generalizowanie to głupota w czystej postaci. I nie ma co robić z ludzi idiotów. Miłej lektury tvn, gw i innych lemingowych mediów :). "symbol Polski Walczącej znajduje się na profilu facebookowym prezydent Warszawy" to jest dopiero nadużycie!
anonim2013.10.14 14:48
@Frontowiec nie chce mi się dyskutować z lemingami, ale jakby to miało naprawdę znaczenie to Gronkiewicz wykorzystuje cynicznie znak o wiele bardziej znaczący :), a odwoływanie się do "rozumu" przezabawne, tak każdy ma swój rozum świnie też.
anonim2013.10.14 17:19
@szorka Wracaj do podstawówki, bo nie umiesz liczyć.