19.02.16, 10:58

Islamiści ukamienowali cztery ... zgwałcone kobiety!

Fanatyczni islamiści z Państwa Islamskiego zamordowali, poprzez ukamienowanie cztery kobiety pod zarzutem „cudzołóstwa”. Co najgorsze, ich jedyną winą było to, że wcześniej zostały zgwałcone przez zwyrodniałych islamistów. 

Islamskie Państwo (ISIS) wykonało egzekucję w Mosulu w Iraku, północno-zachodniej prowincji Niniwa. Kobiety wcześniej zostały zatrzymane i oddane pod sąd składający się z członków ISIS. Sądzone były wedle prawa szariatu. I wydano wyrok: ukamienowanie. 

Wyrok wykonano na oczach tłumu ludzi.

Czy czekają nas podobne obrazy w Europie? Jeśli kraje europejskie będa podobnie jak Szwecja czy Wielka Brytania zezwalać na wprowadzanie we wspólnotach muzułmanów prawa szariatu, to możemy mieć coś podobnego.

mko/aranews.net

Komentarze

anonim2016.02.19 13:20
Nikt nigdzie nie wprowadza prawa szariatu. Te kraje mają konstytucje dobrze stojące na straży prawa.
anonim2016.02.19 13:36
Oj, tam, oj tam. Jakiś czas temu asystentka Dudy, niejaka Żuraw, twierdziła, że kamienowanie to wyraz suwerenności państwa i nic nikomu do tego.
anonim2016.02.19 13:47
@Walter.konstytucje dobrze stojące na straży prawa :))))))) Dobre. Szariat obowiązuje juz w wileu enklawach/dzielnicach w szwecji niemczech Gr Brit. Policja tam nie wchodzi i tyle. oficjalnie nie ma... i konstytucja stoi oficjalnie na straży. :))))
anonim2016.02.19 15:52
Prawo szariatu już obowiązuje w części Niemiec, Francji, Szwecji i Belgii. To są fakty.
anonim2016.02.19 18:27
@Wal rety ... Twoja negacja Prawdzie niczemu nie służy, Jak będą cie mordowali Muzułmanie podrżynając gardło, też pewnie będziesz krzyczał do biegnących ci z pomocą - nic się nie dzieje, wszystko w porządku.
anonim2016.02.19 20:32
Są po prostu wierni zbrodniczym nakazom ideologii bandyty i pedofil Mahometa.
anonim2016.02.20 12:06
Idioci, poprostu idioci. A gapiów od cholery... żałosne. Nie wiem na co oni przyszli popatrzec, moze im sie nudzilo. Czemu ten tlum nie stanal w obronie tych kobiet i nie wzial kamieni aby walczyc z tymi islamistami. Bo oni maja bron? Wychodzi stara prawda od Adama i Ewy przez wszystkie wieki Pisma Sw Starego i Nowego Trestamentu, przez sredniowiecze az po czasy dzisiejsze - kto ma pieniadze i bron ten ma wladze. I kilku ludzi pomiata wiekszoscia... wiekszoscia ktora zyje w strachu przed wladza, a do tego ma narzucony jedyny sluszny swiatopoglad;/ Jak w Korei... Kim powiedzial i jest... "swiete". Nic sie nie zmienia.... Sa tylko rozne stopnie nasilenia tego dramatu. Wladza... mniejszosc pomiata wiekszoscia, posiada pieniadze, bron, wojska, telewizje i propagande... ma we wladaniu ludzkie umysly, wiare... poglady. Tak bylo z Hitlerem... jeden koles... a wszyscy musieli mu salutowac. Bo zanim staly pieniadze, wojska, bron, a przede wszystkim milczenie i obojetnosc...