05.07.20, 09:05Screenshot Youtube - Platforma Obywatelska

Istna komedia! Trzaskowski: Chętnie pójdę na Marsz Niepodległości

Mówiłem też, że wszelkie inicjatywy w szczytnym celu, osób, które się uśmiechają do siebie, mają patronat prezydencki i zawsze o tym mówię” – stwierdził wczoraj w rozmowie na antenie Polsat News kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski, odnosząc się do Marszu Niepodległości.

Zapowiedział też, że… sam w nim chętnie weźmie udział:

[…] Jeżeli Marsz Niepodległości nie będzie wykorzystywany politycznie i nie będzie na nim scen, jakie widzieliśmy lata temu”.

Najwidoczniej Trzaskowski wciąż ma nadzieję na to, że uczestnicy Marszu Niepodległości mają problem z samodzielnym myśleniem i pamięcią.

Dalej kandydat KO zarzekał się, że jest przeciwko homoadopcji [wbrew temu, co znajduje się w jego programie – CZYTAJ TUTAJ], jednak dodał:

[…] uważam, że zmiany konstytucyjne nie powinny być omawiane cztery dni czy pięć dni przed wyborami, bo sprawa jest zbyt poważna. W tej chwili w Polsce nie ma większości do poparcia tego typu inicjatyw”.

Utyskiwał też, że prezydent Andrzej Duda chce jego zdaniem… dzielić Polaków i atakować ich. Ten sam Trzaskowski na wiecu w Kaliszu kazał zebranym wyobrażać sobie „Polskę bez Kaczyńskiego”. Po prostu brak słów.

dam/Polsat News,Fronda.pl

Komentarze

Anonim2020.07.5 14:59
Pójdzie jednego dnia, a nastepnego... unieważni ;D Panie Boże, widzisz, i nie zeslesz gromu z jasnego nieba, szambo z kanalizacji, to ciut za mało
Lepiej żeby ułaskawił pedofila?2020.07.5 11:30
Co złego w pójściu na Marsz Niepodległości?
tulipan2020.07.5 10:30
Lubi lewatywe jego problem.
Vivat2020.07.5 10:00
Jako syn konfidentki SB TW. Justyna Trzaskowski ma moralne prawo uczestniczyć w takim marszu, a nawet sporządzić na tę okoliczność stosowną notatkę służbową.
Anonim2020.07.5 9:50
To może Chłopie, jak zaczniesz o tę niepodległość zabiegać, co?
Ewa2020.07.5 9:37
Diabeł nawet do Kościoła potrafi wejść, tyle tylko, że jego celem nie jest oddanie czci Bogu, ale bezczeszczenie świętości i wartości, opartych na dekalogu. A Trzaskowski to wierny uczeń zła, więc podobnie działa.
Patryk2020.07.5 9:21
Jestem homoseksualistą. Bedę głosował na Rafała Trzaskowskiego ponieważ mamy podobne preferencje seksualne.