17.02.20, 08:45Screenshot Youtube - Polskie Radio

Jacek Ozdoba: Oni najchętniej obaliliby rząd siłą!

To są ludzie, którzy chcą schematu pana Kramka, najchętniej by obalili rząd siłą, nie szanują demokracji, zwykli awanturnicy” - mówił poseł Solidarnej Polski Jacek Ozdoba odnosząc się do skandalicznego ataku, jakiego dopuszczono się w Pucku wobec prezydenta Andrzeja Dudy, który brał udział w obchodach 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 Ozdoba podkreślił:

Ja część z tych osób doskonale znam, podczas kampanii wyborczej w 2018 roku w Warszawie – prawie każde spotkanie było zakłócane, ja byłem prowokowany”.

Warto w tym momencie przypomnieć, że do osób krzyczących w trakcie uroczystości w kierunku prezydenta „zdrajca” czy „będziesz siedział”, po wszystkim podeszła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska, która wydawała się niezwykle zadowolona z tego spotkania.

Mówiąc o tym, Jacek Ozdoba podkreślił:

Widocznie pani marszałek Kidawa-Błońska podpisuje się pod tym wszystkim, co robią ci ludzie, a my poznaliśmy ich na tyle, że wiemy w jaki sposób funkcjonują. Szereg chuligańskich zachowań, które sugerują, że to jest tylko grupa prowokatorów”.

dam/Polskie Radio 24,Fronda.pl

Komentarze

Polak Ateista Dumny Gej2020.03.6 16:36
░░░░░░░░░░░▄▄▄▄░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░▄█████████▄▄▄░░░░░░░ ░░░░░░░░▐███████████████▄▄░░░ ░░░░░░░░███████████████████▄░ ░░░░░░░█████████████████████▌ ░░░░░░▐█▀▀▀▀██▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀███░ ░░░░░▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█░░ ░░░░░▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌░░ ░░░▄▀▀▀▀▄▒▒▒▒▒▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▐░░ ░░▐▒▄▀▀▒▒▒▒▒▒▄▄▄▄▄▒▒▒▒▒▀▄▄▐░░ ░░▐▒▒▒▀▒▒▒▒▒▒▒▌▀▒▌▒▒▒▀▄▄▄▒▐░░ ░░░▀▄▒▄▒▒▒▒▒▒▒▒▀▀▒▒▒▌▒▌▀▐▒▌░░ ░░░░▐▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐▒▒▀▒▐░░░ ░░░░▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▄▄▒▀▒▒▒▌░░░ ░░░▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▄▄▒▒▒▒▒▒▐░░░░ ░░▄▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██████▄▒▐░░░░░ ░█▐▒▒▒▒▒▀▒▒▒▒▒▒▒▀▀██▀▒▐░▄▄░░░ ▀▒▐▒▒▒▒▒▒▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐░▐░░▐░░ ░░░▐▒▒▒▒▒▒▒▀▄▒▒▒▒▒▒▒▐░░▐░░▐░░ ░░░░▐▒▒▒▒▒▒▒▒▀▄▄▄▄▄▀░▄▄▐░░▐▄▄ ░░░░░▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▌░░░▐░░▐░░▐░▐ ░░░░░▐▒▒▒▒▒▒▒▐▐ ░░░░▐░░░░░░░░▐
pedalska OZDOBA na fiucie maliniaka2020.02.26 21:19
ZAMKNIJ RYJ TY PRZYLIZANY GÓWNIARZU
Lobo2020.02.17 13:51
Ozdoba, kto jest twoim fryzjerem?!
anonim2020.02.17 12:12
Prezydent Andrzej Duda WYGRA WYBORY - ZŁO ZOSTANIE POKONANE oPOzycja - TO NIE POLACY - TO PŁATNI PACHOŁKOWIE ROSJI !!!!!!!!!!!!
anonim2020.02.17 11:04
A może sprawy nie wyglądają tak, jak to malują media głównego ścieku. Wiadomym jest, że Eurokołchzem zarządzają Niemcy. To Niemcy atakują PiS. To Niemcy dążą do zmiany władzy w Polsce. PiS razem z amerykańskimi Żydami realizuje na obecnych polskich ziemiach projekt POLIN. Nie jest to w interesie Niemiec, aby zachodnie ziemie Polski przeszły w żydowskie ręce. Niemcy nigdy nie wyrzekły się praw do tych ziem, uważają je za niemieckie. Stąd ten zajadły atak na PiS pod pozorem naruszania zasad „praworządności”. W odwecie na atak Niemiec na PiS i próbę odsunięcia go od władzy, PiS podjęło szacowanie szkód wojennych i podnosi sprawę reparacji. Na tym polu PiS widzi płaszczyznę porozumienia z Niemcami. Jak na razie Niemcy nie wykonują nerwowych ruchów. W dalszym ciągu nękają PiS w Eurokołchozie. Czy PiS przełamie atak Niemiec na jego rządy w Polsce? Wydaje się, że nie. Sądy, praworządność, TSUE, awanturnicy, donosiciele, grillowanie Polski w PE, to tylko narzędzia, to tymi narzędziami Niemcy walczą o niemieckie kondominium w Polsce, walczą o ziemie zachodnie pod zarządem niemieckim a nie żydowskim. Sprawa nie wygląda dobrze. Naród jest w potrzasku. Z jednej strony PO i sodomici a z drugiej strony PiS nawalają się nawzajem między sobą bez opamiętania. Stronnictwo niemieckie i żydowsko-amerykańskie. Pomiędzy interesem Niemiec a interesem Izraela, USA toczy się gra o Polskę? Polska pod wpływami Niemiec, czy w obecnych granicach Polski projekt POLIN? Kondominium niemieckie, czy kondominium żydowsko-amerykańskie? Oddajemy złoża naturalna na ziemiach zachodnich pod zarząd żydowsko amerykański firm (koncesje na wydobycie), poprzez ostatnio głosowane zmiany do ustawy prawo geologiczne, i pomimo protestu strony społecznej, jak choćby bardzo duże złoże rudy miedzi i srebra Nowa Sól. Więcej na YT. Nie słuchacie niezależnych opinii specjalistów publikujących na YT, nie słuchacie narodowców, to wasza sprawa. Ale dociekajcie? PS. POLIN to Palestyna v.2 w Europie Środkowej.
LUKA2020.02.20 13:55
ZGADZAM SIĘ W PELNI Z PANA WYWYDEM. BRAWO
jula2020.02.17 9:53
Od puczu w grudniu 2016 widać to gołym okiem. Wyzuci zaprzańcy.
anonim2020.02.17 9:01
Że nie wspomnę zabawy Rosjan i Mandarynów!
anonim2020.02.17 9:00
Niewątpliwie, ale wówczas wszelkie Żółte Kamizelki świata, niemieccy nacjonaliści, i grupy oporu, powyrywają im nogi z tyłków.
Stani2020.02.17 9:00
Słyszałem, że rząd Mateusza Morawieckiego ma pełne poparcie Kremla.
jula2020.02.17 9:57
No cóż to klasyka tzw. babskiego gadania. Dobrze mieć do czynienia z klasykiem.
JS2020.02.17 8:58
Ziemskie metody walki z nieprzyjacielem to min. analiza i wyciąganie na jaw niewygodnych faktów osłabiających przeciwnika, przebiegłość, demaskowanie obłudy, cierpliwość, wytrwałość w znoszeniu ataków, wiedza, zgodne działanie zespołowe co jest słabym punktem naszego Narodu i oczywiście atak informacyjny. Ale to nie wystarczy wobec przebiegłości i możliwości niewidzialnych nieprzyjaciół, o których istnieniu można dowiedzieć się z udokumentowanych egzorcyzmów. Bez zanoszenia wszystkich ziemskich spraw do Jezusa, szatan nas OGRA !!! Króluj nam Chryste - NIE antychryście Pozdrawiam
Elektor2020.02.17 8:52
Najwięksi demokraci to PiS! Potrzeba miliardów na propagandę w TVP? Nie ma problemu, zbieramy się wszyscy głosujemy i fuck off. Nie mamy pana płaszcza. I co pan nam zrobisz? Klasyka!:)
jula2020.02.17 9:56
Proszę poczytać o zasadach demokracji.
Bogdan2020.02.17 8:51
Niektórzy dziwią się, że oni tak mogą, że jadą do Niemców do Rosjan i się skarżą i oczerniają Polskę i Polaków i kłamią. Ale w Polsce zawsze był problem ze sprzedawczykami opłacanymi przez niemieckie i rosyjskie rządy. PO i KOD to kontynuacja tej smutnej niechlubnej części naszej narodowej historii.
Dam2020.02.17 9:46
Masz na myśli Dudę, Ziobro i Rydzyka? Bo kiedy oni jeździli do Niemców nadawać na Polskę, to fronda im wiwatowała. No ale mentalność Kalego tutaj jest czymś normalnym.
Marek2020.02.17 8:48
Jedno jest pewne. Dla obrony swoich interesików zrobią wszystko, nawet własną matkę sprzedadzą. Im nie przeszkadza tak naprawdę PiS. Im przeszkadza to że nie mogą kraść.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.17 8:52
Czytając, byłem pewny, że piszesz o działaczach PiS. A tu niespodzianka, Ty to napisałeś o obrońcach demokracji. O ludziach, którzy kiedyś bedą chlubą Narodu, tak jak opozycjoniści z czasów PRL. Ale co tam, za komuny, też byli tacy jak Ty, opluwacze "zaplutych karłów reakcji"
sara miriam2020.02.19 16:21
Nie będę obojętna wobec takich jak ty! Możesz być pewna kanalio.
sara miriam2020.02.19 16:17
100/100