20.01.14, 20:07fot. fcl1971/sxc.hu

Jak walczy się z gender w Niemczech

Kathrin Ernsting jest aktywistką niemieckiej organizacji Petition zum Bildungsplan 2015, która ma na celu zablokowanie gender w szkołach w Badenii-Wirtembergii. Rozmówczyni „Naszego Dziennika” przedstawia obraz wojny ideologicznej i praktyczną stronę walki z gender.

W Badenii-Wirtembergii ponad 140 tys. Rodziców podpisało się pod protestom przeciwko wdrażania ideologii gender do szkół. Według Ernsting program jaki chce wdrożyć rząd Badenii-Wirtembergii do szkół „został zaprojektowany zgodnie z koncepcją układu spiralnego treści nauczania. Oznacza to, że wszystkie zagadnienia mogą pojawiać się wielokrotnie na lekcjach od przedszkola do poziomu klasy maturalnej w ramach cyklu nauczania poszczególnych przedmiotów, przy czym za każdym razem pojawiają się nowe elementy. Obecnie dyskutowany projekt o nazwie „Bildungsplan 2015” dotyczy pierwszego i drugiego poziomu edukacji drugiego stopnia, czyli klas od 5. do 12. Grupy interesu związane ze środowiskami LGBTTIQ – lesbijki, geje, transseksualiści, transgenderowcy, obojniacy i queer – chciałyby nauczania na tematy związane z nimi od edukacji wczesno- szkolnej po szkoły średnie. Obecna forma edukacji, która podkreśla silne zaufanie pomiędzy rodzicami a nauczycielami, jest tym samym podkopywana. Rodzice w niedalekiej przyszłości nie będą wiedzieć, co dokładnie jest nauczane w szkołach ich dzieci w ramach edukacji seksualnej”.

Lekcje mają być obowiązkowe, więc rodzice nie mogą nie posyłać na nie swoje dzieci. Dlatego protestują i domagają się „wycofania się rządu z kontrowersyjnych treści”.

„Większość ludzi w Badenii-Wirtembergii trzyma się tradycyjnych wartości rodzinnych, ceni sobie dobre wykształcenie i ma wysokie uznanie dla chrześcijańskiej etyki pracy. Wszystko to sprawia, że Badenia-Wirtembergia należy do najlepiej prosperujących regionów Europy i obszarów największego ekonomicznego sukcesu. Jednak raczej mówi się o takim nastawieniu jako zorientowanym ku przyszłości, prorozwojowym niż konserwatywnym” – mówi Ernsting i dodaje, że ma nadzieję, że akcja jaką rozpoczęto w Badenii – Wirtembergii będzie to „początek pewnego ruchu. Na naszej stronie internetowej informujemy o zagrożeniach związanych z promowaniem dewiacji seksualnych w szkołach, zapraszamy wszystkich rodziców do dyskusji i wymiany informacji. Jest spory odzew. Nasze działania mogą być także przykładem dla rodziców z innych landów”.

Bierzmy przykład z naszych sąsiadów i nie dajmy się złamać ideologii gender.

Zapoznaj się z całym wywiadem TUTAJ

Sm/Nasz Dziennik

Komentarze

anonim2014.01.20 20:16
Problem polega na tym, że poprotestować to sobie mogą do woli, a wszystko wskazuje na to, że dzięki demokracji w znaczeniu europejskim gender i tak będą mieć...
anonim2014.01.20 20:23
nieustanne powianie Kościoła Katolickiego o pedofilię w mediach głównego ścieku ma na celu ukradkiem wprowadzenie do szkół szkodliwej ideologi gender której celem jest zrobienie z młodych ludzi niewolników seksualnych mających wyłącznie być zaabsorbowany pornograficznymi uniesieniami nawet podręczniki stosowane do niby nauczania równościowego jak upierają się feministki są obrzydliwe gdyż dotyczą wyłącznie zboczonych praktyk polegających na samogwałcie jak i pozostałych paskudnych czynach z własnym ciałem.
anonim2014.01.20 20:32
niemcy będa miec gender..to sie dopiero na polsce zatrzyma :)
anonim2014.01.20 20:50
To jak oni głosują?!
anonim2014.01.20 21:03
Kompletna schizofrenia!Najpierw wybierają zielonego maoistę na przewodniczącego landu(!!!)A teraz protestują.
anonim2014.01.20 21:26
GenesisX czerwony pajacu nie Kościół Katolicki tylko jedne z waszych zboczeńców lewackich spreparował fotografię i teraz na tej podstawie twierdzi że arcybiskup Wesołowski popełnił czyn karalny i są zacierane slady, używaj czasami tych resztek rozumu jakie ci pozostaly degeneracie.
anonim2014.01.20 22:01
Majestic; dobrze ujęte!
anonim2014.01.20 22:05
GenesisX a czy lewacki zboczeniec nie może się podać za oficjalnego fotografa, może i dlatego zrobił fałszywki sądząc że tym sposobem zaszkodz. A ty pożyteczny idioto masz skrępowany umysł że z każdym oszczerstwem na tę stronę przybiegasz jak wytresowany kundel?
anonim2014.01.20 22:07
@Genesis A co ma jakaś nieistniejąca fotografia do niemieckich protestów przeciwko genderyzmowi ?
anonim2014.01.20 22:23
Gender jest problemem w całej Europie, i w Europa buntuje się przeciwko temu! :) Marzy mi się połączenie tych małych organizacji - Niemcy, Polacy... myślę że w każdym z krajów znalazła by się mniejsza lub większa organizacja przeciw gender. Czytałem ten wywiad - i brakowało mi pytania w tym kierunku n.p.: "W Polsce również aktywne są ruchy przeciwko gender. Co myśli Pani o współpracy organizacji sprzeciwiających się gender?" Ach miło się rozmarzyć ;) Trzeba o takich inicjatywach dużo i głośno mówić! Wtedy mają szansę na szybki wzrost zarówno popularności, funduszy a przede wszystkim na odniesienie sukcesu. @Redakcja: Droga Redakcjo! Dziękuję za ten artykuł i mam gorącą prośbę - kontynuujcie :) Róbcie artykuły jak opór przeciw gender rozwija się w Polsce, na świecie, jakie organizacje się pojawiają, jak działają. Jest szansa odeprzeć ofensywę gender! Do boju! :)
anonim2014.01.22 2:15
wyznawcy Józefa Stalina wdrożą ideologię gender