13.02.20, 16:00Marek Jakubiak/YT/Telewizja Republika

TYLKO U NAS! Marek Jakubiak: Platforma szaleje z braku władzy

Mariusz Paszko, portal Fronda.pl: Ostatnio posłowie PO, jak i dziennikarze GW domagali się opublikowania listy poparcia do KRS. Nawet żądali tego. Natomiast po jej wczorajszym upublicznieniu przez portal wPolityce.pl, redaktor Czuchnowski dzisiaj pisze, że sędziowie zostali zdradzeni przez rząd i PIS. Jak Pan to skomentuje?

Marek Jakubiak: Dom wariatów! Rzecz w tym, że tutaj już nie chodzi o to, o czym się mówi. Ja zwracam uwagę na poważniejszą rzecz, na przykład na konstytucyjność. Przez okres czterech lat, kiedy ja byłem posłem, cały czas słychać było, że rząd, PiS i większość sejmowa zdradzają Konstytucję, łamią Konstytucję. Dzisiaj w obliczu kryzysu sędziowskiego nikt już o konstytucji nie mówi. Mówi się tylko o wyimaginowanej interpretacji przepisów, które wprost wynikają z Konstytucji i są wprost napisane.

I prawdę powiedziawszy - oni naprawdę nie wiedzą jak.

Po wczorajszym wystąpieniu jednego z niemieckich europosłów nawet do zachodniej opinii publicznej zaczyna docierać informacja, że to wszystko są tylko lewackie insynuacje, które sumarycznie mają powodować niepokoje w Polsce i w Europie. Dlatego, że oni chcą być u władzy. Ale naród ich nie chce. A naród jest w związku z tym - ich zdaniem - głupi, bo nie wie, kto jest mądry, a kto głupi. No to zaczyna zakrawać o dom wariatów. I tutaj w niektórych przypadkach są potrzebne bardzo intensywne konsultacje psychiatryczne.

W kontekście unii europejskiej Pan poseł Tarczyński wczoraj w programie #Jedziemy Michała Rachonia powiedział, że najprawdopodobniej oświadczenia niektórych europosłów są przygotowywane przez polską opozycję. Podał taki przykład, że trzy europosłanki: z Malty, Niemiec i Holandii wyszły z sali natychmiast po odczytaniu swoich oświadczeń. Kiedy natomiast poseł Tarczyński zapytał posłankę z Malty, jakiej płci jest sędzia Juszczyszyn – ponieważ w jednym oświadczeniu to nazwisko padło – to ona tego najzwyczajniej nie wiedziała.

Wszystko jest napompowane. Wszystko jest wyreżyserowane. Powstaje jakieś niesamowite pojęcie solidarności pomiędzy poglądami a nie państwami. A dzisiaj, ponieważ Polska jest liderem propagowania rodziny, konserwatyzmu i zachowań pronarodowych, to Polskę trzeba po prostu zwyczajnie zdeptać, zrobić z Polski takiego chłopca do bicia. I tak jest to systematycznie robione od lat.

Ja cały czas mówię, że jeżeli ci, którzy tam plują na Polskę – mówię o Biedroniu, mówię o Sikorskim. Jeżeli oni myślą, że jak – nie daj Boże – dojdą do władzy, to na Polskę przestaną pluć zachodnie media, to są w błędzie! Dlatego, że zachodnie media postrzegają dzisiaj Polskę jako kraj nienormalny. Ich nie interesują animozje pomiędzy partiami wewnątrz Polski.

Jest też taka koncepcja, która mówi, że PiS zmienił narrację polityczną, bo zaczął wypełniać obietnice wyborcze, czego wcześniej w zasadzie żadna partia czy europejska czy polska nie robiła. Czy zgadza się Pan z tym poglądem, że te lewicowe partie zachodnie obawiają się o to, że i w Polsce i na Węgrzech są realizowane te obietnice, które padały w kampaniach wyborczych? I właśnie te lewicowe partie zachodnie boją się rozprzestrzenienia tego na Europę i panicznie reagują na fakt, że ich wyborcy zaczną również od nich tego samego wymagać?

Panie redaktorze, Europa jest terenem kilku standardów. Wymagania wobec Polski są zupełnie inne, niż wobec innych państw Europy Zachodniej. W związku z tym oni nie zwracają uwagi na to, co Pan mówi, dlatego, że oni, z punktu widzenia obietnic czy rozdawnictwa, daleko bardziej wyprzedzają Polskę. Nie o to chodzi. Sedno tkwi w ideologii postrzegania rodziny, płci, państwa. Słyszałem, że są nawet plany, żeby do 2025 roku nie było już państw narodowych, tylko żeby była jedna sfederalizowana Europa.

A jak Pan oceni wypowiedź przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budki oraz tych, którzy bronią skandalicznych okrzyków na prezydenta Dudę podczas – co by nie mówić – uroczystości państwowych? Budka stwierdził, że on usprawiedliwia działaczy KOD, ponieważ "nie ma szacunku dla prezydenta, który łamie konstytucję".

Ale w którym miejscu prezydent łamie konstytucję według Budki? Bo to wszystko są tylko ogólniki. Pan Budka mówi, że łamie, ale w którym miejscu, na litość boską? Dowody proszę! A nie tylko pyskówki. Szczerze mówiąc jest taka ekpia kilkunastuosobowa, która jeździ po Polsce i robi heppeningi. Ja byłem kiedyś świadkiem, jak podczas obchodów Święta Kombatanta pod Grobem Nieznanego Żołnierza stała taka pani o rudym zabarwieniu włosów i wydzierała się tak, że 200 metrów dalej było ją słychać i któraś z pań nie wytrzymała i ją uderzyła w twarz w obronie godności kombatantów. Można by więc przypomnieć, do jakiego stopnia Platforma Obywatelska szaleje z braku władzy. Oni są odstawieni od władzy i oni szaleństwa już dzisiaj dostają. Obawiam się, że już dla nich nie ma granic. I będę miał do nich osobistą pretensję, jeśli wyprowadzą ludzi na ulicę i poleje się krew w Polsce.

Redaktor Ziemkiewicz to bardzo celnie określił mówiąc, że odrywanie gęby od koryta boli.

To nie tyle boli, co oni po prostu są wściekli. Bo to jest jakaś wścieklizna. Niestety, szczerze mówiąc, Prawo i Sprawiedliwość też robi błędy. Prawo i Sprawiedliwość dostało pełnię władzy od narodu po to, żeby robić systemowe reformy. A nie robią tych systemowych reform. Po prostu żyją z dnia na dzień. I to mnie troszeczkę też niepokoi. Ja wiem, że to może doprowadzić na przykład do spadku popularności w jakiejś krótkiej perspektywie czasowej, natomiast z całą pewnością Polska musi przejść reformę właśnie po to, żeby odróżnić się od unii europejskiej i pokazywać siebie jako nowoczesne państwo. Bardziej nowoczesne niż Niemcy czy Francja. Po prostu trzeba zlikwidować CIT, wprowadzić 1-procentowy podatek przychodowy, ograniczyć liczbę urzędników w sposób kardynalny, bo nie tylko ilość ministrów decyduje o rządzie. I tak dalej i tak dalej.

Szczerze powiem, że mam pretensje o to, że PiS dostał państwo polskie na czas określony do zarządzania, no i tak naprawdę bawi się. A ma dzisiaj bardzo dobrą koniunkturę gospodarczą. Obawiam się, że jak już ta koniunktura minie, to może być kłopot.

I jeszcze jeden temat, o który chciałbym Pana zapytać. Badania wczoraj opublikowane i wykonane na zlecenie RMF FM oraz „Dziennika Gazeta Prawna” pokazują, że większość Polaków, ponad 78% uważa, że polska Konstytucja jest ponad prawem unijnym.

Ba! A ja jestem z Narodu Polskiego dumny. Ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem, bo my jesteśmy mądrym narodem. Ja nie wiem, dlaczego w Traktacie Lizbońskim podpisano zrzeczenie się prawa polskiego w Polsce nad unijnym. Ja nie rozumiem tego po prostu i wtedy kiedy podpisywano Traktat Lizboński nie wyciągano tego na wierzch. Teraz to wychodzi. W związku z tym myślę, że do tematu tego traktatu trzeba wrócić, bo to nie może być tak. Polski Parlament powinien po prostu podjąć uchwałę, że polskie prawo jest nad prawem unijnym. Kropka! Tak jak zrobili to Niemcy.

Ale w Polsce wynika to z Konstytucji.

Tak, ale Parlament powinien potwierdzić jurysdykcję naszą w państwie polskim. 

Dziękuję za rozmowę.

Komentarze

mona2020.02.16 15:00
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
lucjanhenryk2020.02.16 6:18
.....tak kwiczą świnie odrywane od koryta......
Azotox2020.02.15 11:13
Jakubiak to ten co przehandlował swój browar paliknotowi?, pieniążki nie śmierdzą?
Matwiej Bej2020.02.14 13:15
Panie Marku Liczyłem i Liczę że Pan z Federacja dla Rzeczpospolitej ,Grzegorz Braun >> Budzik,oraz np: Obóz Wielkiej Polski ZBUDUJECIE partie Stricte ENDECKĄ.A pora już Najwyższa,bo INACZEJ PO-KO i pozostałe Lewactwo ZNISZCZY Polskę.
anna2020.02.14 12:35
bo platformiarze opijają się szalejem i stąd takie reakcje
Lucy2020.02.14 12:00
Jak zwykle częściowo masz pan racje!Na pewno opozycja rodem z piekła dostaje piany na ustach reszta to tylko pana gdybanie.
Thomas2020.02.14 10:44
Jeszcze się nie narodził ten, kto by platfusom (złodziejom) dogodził.
ta2020.02.14 9:24
Czy LGTB oznacza LEWCKIE BRYGADY TOWARZYSZYSTWA BOLSZEWICKIEGO ...???
leon2020.02.14 6:53
Trzeźwo myśli. Wnioski słuszne.
Glaudiusman2020.02.14 4:07
Najbardziej brakuje tej zgrai żałosnych lewackich POstępaków dostępu do pełnego koryta, do którego klika celebryckich komediantów wmówiła im prawo niezbywalne pierwszeństwa. Przyzwyczajeni przez kilkanaście lat do ucztowania przy stole i pod stołem obecnie wyją z głodu, który się im słusznie należy, bo nie zmienili się ani trochę i nadal są gotowi sprzedawać i okradać naród obcym. A więc won tu stąd do obcych nogawek. czołgając się po czterech.
a102020.02.14 1:42
pasozycie czemu nie pomoglec POLONII WARSZAWA
katolik2020.02.14 0:12
O Scheuring-Wielgus: Wybrali PO-je-by osła na posła, i osioł się bardzo ucieszył, pożegnał żonę i dzieci i do stolicy pośpieszył. Tam w gronie podobnych osłów, których wybrano na posłów, zasiada w sejmowych ławach, by dla nas stanowić prawa. Poci się biedne oślisko, bo chciałby pojąć to wszystko, ale rozumu nie staje, więc tylko pracę udaje. W komisjach też uczestniczy, chociaż się nie zna na niczym, z trybuny wygłasza mowy, choć trudno mu z pustej głowy. Czas się o morał pokusić, bo morał bajka mieć musi, nie jest to winą osła, że go wybrano na posła !
Piotr Nowak2020.02.14 0:02
Im dłużej bez władzy, tym bardziej opętani !!! Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub ZLew musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
Felek2020.02.16 13:11
I takim wlasnie osobom jak ty Piotrze PiS mydli oczy. Cale te krzyki ze ludzie z poprzedniego rzadu pojda siedziec to byl i jest elemnt kampani wyborczej. Juz do znudzenia slysze jak to ludzie platformy i Tusk pojda w koncu siedziec a nie zostalo narazie nic udowodnione i zadne wyroki nie zapadna. Za to afer w PiSie przybywa i okradanie panstwa ma sie w najlepsze no ale przeciez PiS to patryjoci wiec okradaja w dobrej wierze. Oj glupcy...
satyr2020.02.13 23:56
Jak ktoś z was piśdzielce będzie umierał na raka to niech sobie przypomni,że pieniądze, 2 mld, które poszły na propagandę pis miały pójśc na onkologię, a wam, umierającym Lichocka pokazała faka. Brawo durnie, takich macie polityków.
satyr2020.02.14 0:04
Już wiem jak was pis będzie leczył. Kasy na onkologię nie będzie, za to będziecie oglądać syf w tej waszej tvpis, a na raka będziecie się leczyć relikwiami świętymi jak jak w szpitalu w Kielcach. Ja pier.do.lę, co za durny naród...
a102020.02.14 2:01
niejeden z pisuarow odczuje na wlasnym d uroki sadow i onkologi . moze sie jeszcze okazac ze jako swi gatunek nie jest brany pod uwage do leczenia , nie bedzie warto utrzymywac jadowita zmije
Szymon2020.02.14 3:47
satyr! POPSL- e w Aferach przetracili ponad 800 mld zł.! Tego nie widzisz co robili?? Poczytaj " 500 Afer i przekrętów POPSL.." Przekonasz się !
satyr2020.02.14 11:04
Pogadamy może o skokach albo getback? A może o PCK?Może Kogut cos z synem powie w tym zakresie.
satyr2020.02.14 11:05
I proszę się odnosić MERYTORYCZNIE do tego co napisałem.
Thomas2020.02.14 10:50
Nie szalej płatny dowalaczu.
satyr2020.02.14 11:06
Merytorycznie i na temat poproszę. https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jezykowe/co-znaczy-merytorycznie Tak na wszelki wypadek, może poznasz trudne słówko.
Bogi2020.02.16 10:30
Nierządy PO-PSL czas oczekiwania do onkologa średnio 6-miesięcy , rządy PIS 2-7 dni , Nierządy PO-PSL leki na raka większość istotnych w leczeniu odpłatność 100% rządy PiS 100% refundowane (za darmo ) Naprawdę trzeba być debilem ;żeby tego nie widzieć ... no chyba ze jest się tylko małpką na sprężynce bujaną ręką POlszeikow ,nie jest się w temacie ,nie ma się nikogo chorego na raka ,a powtarza tyko bzdety bo jest sie ciemnym I ślepym wyznawcom PO
Leszek2020.02.13 22:46
Nie bądź istotą zobacz. Jedno kłamstwo całą dobę. Michał Urbaniak i Grzegorz Braun rozliczają TVP i KRRiT - YouTube 1 godzinę temu · Michał Urbaniak, Grzegorz Braun (Konfederacja) Komisja Kultury i Środków Przekazu 13.02. 2020 Informacja na temat realizacji celów, działań i zadań Krajowej R...
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.13 19:59
Kiedyś odeszli generałowie, teraz będą odchodzić sędziowie! A na ich miejsce wstawiani są PiSowscy debile! bierni ale wierni i o to Kałczyńskiemu chodzi! idiotami łatwo się steruje...
***2020.02.14 13:37
"....idiotami łatwo się steruje" co doskonale widać na twoim przykładzie.
mordechaj2020.02.13 19:57
Jakubiak to kompletny odlot. Facet przegrał wszystko, co miał wygrać. Wyborcy powiedzieli mu WON z Sejmu. Jest sfrustrowany na maksa i innym wmawia, że to oni są sfrustrowani. Chodzi po telewizjach jako "polityk" i kompletne pierdoły opowiada.
Karol2020.02.14 3:33
A ty mordo.. ch...ju ! G.... się znasz, a gadasz jak potłuczony ! Jakubiak jest wielkim biznesmenem ! Twardo stąpającym, mądrym człowiekiem ! Powiedział, że w tej Kadencji nie będzie startował, bo musi się zająć Firmą! Zaniedbał ją, jak był Posłem, a nie może sobie na to dalej pozwolić !
Topek2020.02.13 19:47
Pisdzielcy oszaleli zarażeni szaleństwem wodza żelazne kolano który parę lat temu nie chciał się poddać badaniom psychiatrycznym, to chyba coś znaczy
Sonia2020.02.13 22:00
Chcielibyście mieć takiego wodza jak Kaczyński,to polityk z górnej półki.Niestety w opozycji posucha,nie ma nikogo z takim doświadczeniem i wiedzą.Co jeden to gorszy.Wysyłajcie ich na badania psychiatryczne,może coś pomoże,
a102020.02.14 1:58
wasza glista we tworkach razem z macioro i ta krowa pawlowicz
Matwiej Bej2020.02.13 19:37
BRAWA i UZNANIE dla Pana Marka Jakubiaka.MUSI powstać w Polsce partia stricte oparta o program Narodowej Demokracji.
Leszek2020.02.13 19:24
Wszystko na sprzedaż. Krzysztof Tytko demaskuje. PiS potajemnie rozdaje koncesje na nasze złoża!
Szymon2020.02.14 3:40
LECHU KELLER. vel "Leszku" !.... itd..... TO WIERUTNE KŁAMSTWO ! Łżesz jak pies ! Fakty gamoniu, pedalski podaj ! PRZECIEŻ CI NIKT W TO NIE WIERZY, "du...y ge...ju"
gumowa kaczka2020.02.13 18:16
hrabia
ryszard2020.02.13 17:56
"Platforma szaleje z braku władzy" To widać bo większość z nich dostaje zielonych oczu.
Urszula2020.02.13 17:42
Co słychać w rządzie. Morawiecki chce się pozbyć Ziobry, ale.... https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25692772,partia-zbigniewa-ziobry-moze-zmienic-nazwe-minister-odpala.html#BoxWOpImg1
a102020.02.14 1:49
on jest za maly bajarz na zero , nie dziwie jak za jakisc czas , bedzie zmiana prezesa ministrow .Zero idzie po trupach po wladze absolutna . To taka glista nr 2
Grzegorz z Domaradza2020.02.13 17:28
Najlepszym lekarstwem na zaprzaństwo całego tego zdradzieckiego i najzwyklejszej na świecie amoralnego towarzystwa z Koalicji Obywatelskiej byłoby uruchomienie zapowiadanego programu Cela+. Problem tylko kto będzie wydawał wyroki jak sędziowie są nie lepsi i co rusz wychodzi na jaw jak cała ta masa krzyczących sędziów to tylko wykształcona hołota.
Peter2020.02.13 19:06
Uruchomione ... tylko ze jakos trafiaja tam same uje z PISu ;-)
a102020.02.14 1:55
kiedy towarzyszu wynajmiecie BEREZE kartuska ,przydala by sie wam sc pisowskie
Leszek 2020.02.13 17:21
PiS okrada dzisiaj Polske Allarm. https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=gubYPFOpDys&feature=emb_logo
Stefek Niesioł2020.02.13 20:33
Leszek ty masz na h.ju meszek i idź pobawić się w piaskownicy
satyr2020.02.13 23:59
A ty jesteś ślepym idiotą, takim bezmózgiem, który nie potrafi samodzielnie myśleć. Byle była flaszka z 500+.
Thomas2020.02.14 0:49
Dom wariatów. Z powodu utraconej wladzy.
a102020.02.14 1:53
przez modlitwe do MB prosic o intronizacje zeby JEZUS uratowal POLSKE przed drastycbna redukcja ludnosci ostatnio
Leszek 2020.02.13 17:20
PiS to Kanalie https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=gubYPFOpDys&feature=emb_logo
a102020.02.14 1:51
kanalia ma kodeks to nie ma nic niszczy wszystko , jest jak walec . na lepiej nie bedzie za nich ,
Karol2020.02.14 3:27
Leszek ! Pisząc tak, to ty jesteś jedną wielką KANALIĄ ! A takie linki, to możesz sobie wsadzić ...gdzieś głęboko! Każdy, tam może napisać! To żaden dowód ! Paniał!? Przedstaw prawne dowody, naukowe ! OK!
kibol1112020.02.15 14:04
a ty,ruska qrva..
Leszek 2020.02.13 17:18
Bardzo ważne i pilne. Polskie zasoby naturalne pod młotek. Tracimy całkowicie kontrolę. Bogactwo polskich złóż naturalnych przepadnie? Wszystko na sprzedaż. Krzysztof Tytko demaskuje. Przedstawia Wojciech Dobrzyński NISS i Tobiasz Żuchewicz.
a102020.02.14 1:46
tak i nie
Katarzyna2020.02.14 3:21
Leszku ! Ile ci za to zapłacili ?? Zdrajco jeden ! Komu ten kit dajesz?? Nie nam ! Masz fakty, żródła? Może popisać na fakty, dużo wiem na ten temat! Chcesz? Czy się boisz prawdy !? To PO sprzedawało zasoby naturalne ! NAWET LASY PAŃSTWOWE CHCIAŁO SPRYWATYZOWAĆ i WIELE INNYCH ZASOBÓW!
Reytan2020.02.13 16:17
Niestety,wataha siebie nie dorznie,tylko nas na pewno. A o reformach juz zapomnielismy. Racje ma Jakubiak i Targalski,po 500+ nic nie zrobiono,tylko sie trabi. A trabkarze rzadza krotko,jsk wiadomo. Wroci wiec Komuna. Morituri te salutant !
anonim2020.02.13 17:07
Komuna już wróciła. Ziobro do perfekcji opanował stalinowskie metody. On to taki polski Jeżow.
ktoś tam2020.02.13 17:12
Gdyby było tak jak piszesz, to za to co piszesz żywy byś wyszedł z aresztu.
AAAtomek2020.02.14 8:00
Kwestia czasu aż dojna zmiana zmieni się w krwawy reżim i zaczniecie mordować?
ktoś tam2020.02.14 8:16
Dlaczego "zaczniecie"? To po pierwsze. Po drugie bliżej do takiego mordowania było opcji którą popierasz a która teraz nie jest u władzy. Po trzecie biorąc pod uwagę zachowania sędziów to raczej PiS zawiśnie na drzewach. Po czwarte, pamiętam komunę choć nie czasy stalinizmu i wszelkie te gadania o totalitaryzmie pasują do rzeczywistości jak pięść do nosa. Więcej tego totalitaryzmu jest u totalnych i ich niemieckich popleczników. Za to co piszesz - o ile byś to gdzieś mógł opublikować - też byś za PRL-u nie wyszedł być może żywy z aresztu a na pewno nieprędko. Biorąc pod uwagę Twoje regularne wypociny jesteś raczej ruskim trollem niż obrońcą demokracji.
a102020.02.14 1:45
to jest cos gorszego niz komuna ,to jest sanacja ,najgorsze sc jakie mozna bylo wprowadzic w tym kraju .
***2020.02.14 13:34
Akurat Ty masz o tym pojęcie.
Marian2020.02.14 7:40
A gdzie sa te masowe groby roztrzelanych,gdzie Gulagi?
Tadek2020.02.15 23:11
Marian Nie rób z siebie głupa ! Naprawdę nie udawaj ! Poczytaj ! Masowych grobów naszych Polaków jest pełno ! np. na Powązkach, Palmiry, Wawer, Katyń, Kozielsk, Starobielsk, Kołyma, cała Syberia jest usłana polskimi grobami ! Do tej pory jeszcze nie wszystkie są zwłoki zidentyfikowane, chociążby te na tzw."łączce". Nimi zajmuje się IPN !
Piotr Nowak2020.02.14 0:09
Nie, jak słyszałem was też nie dorżnie, ale będziecie kastrowani, po to żebyście więcej nie płodzili bydlaków i zajobów !
a102020.02.14 1:43
twoi stan jest nieodwracalbny cepie pisowski
Tadek2020.02.15 23:15
a10 ! I znów, Lechu, piszesz o sobie i swoim stanie ! O swoim dnie moralnym, o betonie intelektualnym !
M 2020.02.13 16:06
Pozwólmy "totalnym" oszaleć do końca, pozwólmy im w obłędzie skakać z wieżowców, strząsać się ze zdrowych drzew, pozwólmy im, by ta ich wataha wzajemnie się dorżnęła. W tym czasie spokojnie i konsekwentnie reformujmy kraj, a przede wszystkim, sądownictwo. Potem jakoś pójdzie. I nastąpi cisza.
Michał Jan2020.02.13 16:26
Jak zniknie "opozycja", to kto utrzyma PiS na powierzchni?
Jasiek Michaś2020.02.13 16:38
wyborcy
Marian2020.02.14 7:38
To nie jest opozycja,to "zielone ludziki "lewackiej miedzynarodowki.
UHty2020.02.13 19:44
Jak na razie to widać że PiS całkowicie oszalał razem z tym psycholem żelazne kolano ale wariat nigdy nie wie że jest szalony
ktoś tam2020.02.13 19:46
https://dzieckonmp.files.wordpress.com/2020/01/korwin.jpg