08.08.19, 12:15

Jan Bodakowski: Lewica wściekła, bo YouTube przywrócił homilię abp. Jędraszewskiego

Wolność słowa to swoboda obywatelska niezwykle znienawidzona przez czerwonych (dziś hasających na scenie politycznej w kostiumie tęczowych). Każdy przejaw cenzury i odbierania polskim patriotom swobody wypowiedzi jest z entuzjazmem witany przez lewicę, która akceptuje tylko swój monolog w debacie publicznej i nie może się pogodzić, że inni mają swoje zdanie, które chcą publicznie wyrażać.

Zbieżna z faszyzmem tożsamość lewicy sprawia, że entuzjastycznie popiera ona wszelkie przejawy cenzury, od wprowadzenia cenzury w internecie przez Unię Europejską, aż do walki z wolnością słowa, jaką prowadzi YouTube. Gdy jednak amerykańska korporacja wycofuje się ze swoich cenzorskich działań i przywraca wcześniej zablokowane filmy, lewica nie jest w stanie ukryć swojego rozczarowania. Tak też się stało, gdy po zablokowaniu została przywrócona przez amerykański portal homilia księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 

Homilia ks. abp. Marka Jędraszewskiego z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

https://www.youtube.com/watch?v=dxFzB2k1HRg

 

Na antyPiSowskim portalu OKO.press ukazał się artykuł Marty Nowak „YouTube na kolanach. Przywraca homilię Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie”, bo nie łamie zasad serwisu”. Wściekłość lewicy wywołało to, że amerykański portal najpierw zablokował „nagranie za propagowanie nienawiści” a „dzień później je przywrócił”. Zdaniem żywiącego nienawiść do katolicyzmu medium „serwis zareagował na atak prawicy”.

 

Według (pełnych uprzedzeń wobec katolicyzmu) środowisk na lewo od zdrowego rozsądku, choć „wśród reguł używania kanału jest między innymi zakaz dehumanizowania osób lub grup poprzez nazywanie ich zarazą”, to nagranie wróciło. Rzeczniczka Google do którego należy serwis (monopolizujący realnie transfer wideo) stwierdziła, że błędnie ocenzurowano homilię duchownego, „nie uwzględniając kontekstu publikacji”.

 

Zdaniem antykatolickiego medium homilia duchownego jest „kolejnym przykładem mowy nienawiści i nagonki na osoby LGBT sączonych przez rząd, Kościół i prawicowe media”.

 

Jak przypominają wrogie katolicyzmowi media regulamin YouTube „przewiduje usuwanie treści promujących przemoc lub nienawiść wobec osób bądź grup m.in. ze względu na: Tożsamość płciową; Narodowość; Religię; Płeć biologiczną/kulturową; Orientację seksualną”.

 

Warto lewicowcom przypomnieć, że z regulaminu YouTube jednoznacznie wynika, że ich lewicowa propaganda, szerząca nienawiść do Polaków, katolików, homofobów (homofobia jest jednym z elementów tożsamości płciowej hetero normalnych), sprzeczna jest z regulaminem YouTube i jako taka powinna być usunięta z amerykańskiego portalu.

 

Jak wynika z pełnego nienawiści do arcybiskupa artykułu „kanał zakłada jednak możliwość pozostawienia treści nawołujących do nienawiści”, gdy treści takie mają „charakter edukacyjny, dokumentalny, naukowy lub artystyczny”.

 

Z artykułu można się dowiedzieć, że przeciwko cenzurowaniu homilii protestowało „działające przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich Centrum Monitoringu Wolności Prasy”. Arcybiskupa Jędraszewskiego potępił za to (wygadujący różne bliskie sercu lewicy opinie) dominikanin Paweł Gużyński, który bredził (jak to wynika z tekstu na Oko Press), „że dzięki takim słowom arcybiskupa Kościół zostanie wmieszany w jakieś zabójstwo osoby homoseksualnej czy innej z grona LGBT i nie wytłumaczymy się z tego nigdy”.

 

Zdaniem lewicowego portalu „arcybiskup Jędraszewski jest jednym z najgorliwszych głosicieli homofobii w polskim Kościele”. Jak słusznie zauważa antykatolickie medium, taka postawa sprawia, że jest popierany przez polskich katolików (w tym i cytowanego przez lewice Witolda Gadowskiwgo). Czerwoni (występujący w kostiumie tęczowych), na łamach swojego portalu, w tekście o arcybiskupie, uznali też za homofobicznego potwora Kaje Godek, i wyrazili radość z zablokowania przez amerykański portal kanału stworzonego przez fundację Życie i Rodzina (która z kolei powstała z inicjatywy antyaborcyjnej działaczki).

 

Jan Bodakowski

Komentarze

bardot2019.08.8 21:25
a oko.press jest na kolanach przed kim???wyjątkowo parszywy portal
Urszula2019.08.8 16:41
Wcale nie jestem wściekła. Co mnie obchodzi jakiś degenerat w sukience.
anonim2019.08.8 17:00
Jakby Ciebie o obchodził to by ciebie tu nie było ,nie udawaj głuszej niż jesteś .
piotr2019.08.14 21:16
Zamilcz prymitywna żydowko!!!
Smutek, żal i niedowierzanie2019.08.8 14:57
Zaledwie 70 lat po „Żydowskej zarazie” biskup mówi z ambony o "tęczowej zarazie". I ludzie klaszczą, tak jak klaskali wtedy. A mury rosną.
historyk_g2019.08.8 21:10
Smutek, żal i niedowierzanie, że lewica, postkomuniści, dżenderyści tak łatwo rozgrzeszają się ze zbrodni Lenina, Stalina, Mao Tse-Tunga, Bieruta, Dzierżyńskiego ..... Jak zapomnieli o gułagach, "ścieżkach zdrowia", obozach pracy.... Może powinni przeczytać "Archipelag gułag". Kiedy ich zbrodnie zostaną rozliczone. Lewacy macie dalej dobre samopoczucie? Porównajcie jak bardzo podobnie działali i czerwoni komuniści, i brunatni faszyści. A teraz jak wy spadkobiercy (no kogo?) działacie. Ta poprwność polityczna, to bezkarne bezczeszczenie symboli naszej wiary, to bezpodstawne żądania do doprawdzenia z małżeństwa atrapy takiego związku przez pary gejów czy lesbijek. Tak lubicie podróbki, że chcecie podróbkę małżeństwa, podróbkę rodziny, a w szkole najważniejszy przedmiot to ma być deprawowanie dzieci i młodzieży. Dobrzy byli i komuniści w tym i dobrzy byli w takim nauczaniu faszyści.Nie traktujcie historii wybiórczo.
Danuta2019.08.9 2:50
" Historyk ! Tak wspaniale to ująłeś! To urosło jakby drugie i trzecie pokolenie komuchów! To prawda co piszesz, chociaż nie cała, na tyle co nam zrobili przez 123 lata niewoli! Akurat mam tę książkę " Archipelag gułag ! Straszne rzeczy ! " Nie daj Boże, nikomu nie życzę, aby to wszystko sie powtórzyło!
Anna 2019.08.8 13:35
Jesteśmy narodem który śpi, ale modlitwa go budzi, my tylko jesteśmy narzędziem wszystko jest z łaski, ale otrzymujemy je przez cierpienie duchowe lub fizyczne nic za darmo nie ma. Kapłani dla obrony owiec przed dewiacja jest klątwa przestaje działać przy nawroceniu
Anna 2019.08.8 13:29
W Polsce mamy naród i obywateli polskich do kogo należą ci co atakują....
Anna 2019.08.8 13:27
Co w sercu to na języku nie opetani wybrali pasterza Stwórca już w 2010 roku powiedział że naród polski budzi się
Urszula2019.08.8 16:40
No co ty nie powiesz. Kiedy i gdzie to powiedział? jakieś namiary na tekst wypowiedzi?
Anna 2019.08.8 13:25
Należymy do Stwórcy lub szatana innej opcji nie ma
Anna 2019.08.8 13:23
Kto umiera w grzechu ciężkim idzie na potępienie kanon 1035
michu2019.08.8 13:18
Prawica (nie zinwigilowana oczywiście) po tej akcji powinna być zaniepokojona, że nie ma jeszcze prawicowego kanału typu youtube i podjąć usilne starania, aby to zmienić ;)
Hak Ci w smark2019.08.8 13:11
A ja tam wściekła nie jestem. Niech słowa Jędraszewskiego świadczą o nim. Przynajmniej widać jak że złym człowiekiem mamy do czynienia.
bb2019.08.8 21:27
cieknie ci
Hak Ci w smark2019.08.9 0:00
chyba Tobie lol
stop tęczowej zarazie2019.08.8 13:05
Współcześni hitlerowcy spod sześciokolorowej szmaty już witali się z gąską. Przecież kochaś Biedronki nawet zapowiadał, że będą wsadzać krytyków LGBT do więzień.
Andrzej 2019.08.8 13:04
Brawo prawica, precz z lewicą
anonim2019.08.8 13:00
Bodakowski wściekły, bo w skrzynce znów awizo. Pewnie z pośredniaka.
robaczek2019.08.8 12:23
Sprawiedliwość wyrasta z prawdy i obejmuje każdego i tego który żyje chwilowo jakby we śnie ale przyjdzie poranek kiedy powróci Ten, który obiecał że nigdy nas samych nie zostawi. Dla milujacych Go będzie radością i pokojem dla żyjących w grzechu sędzią Sprawiedliwym. Maranatha!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.8 12:18
Jak skasował wściekłe było prawactwo
Polak2019.08.8 13:34
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje gównolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie wlewają ci do d.py dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.8 14:38
goń się wypierdku mamuta
anonim2019.08.8 18:34
Odpowiedz na pytanie czemu po angielsku mówisz ,pederasta ci się nie podoba ? Nie ładnie brzmi Polak Dumny Pederasta ,jesteś w Polsce mów po polsku .