15.04.19, 15:45(fot. youtube/ Telewizja Republika)

Jan Pietrzak dla Frondy: To żaden strajk, Broniarz organizuje pucz!!!

Fronda.pl: "Strajk nauczycieli jest wydarzeniem tak doniosłym, że w tym kontekście przerażają niektóre pomysły rządzących, na przykład dotyczące matur. To, że z pomocą samorządów przebrnęli przez egzamin gimnazjalny, prowokuje ich do wymyślania nowych "obejść" istniejącego prawa. Tymczasem tegoroczne matury są realnie zagrożone, ja to mówię wprost" – podkreśla Krzysztof Baszczyński, wiceszef Związku Nauczycielstwa Polskiego. O czym świadczą takie słowa i postawa?

Jan Pietrzak: To bardzo nieprzyjemna wiadomość. To świadczy, że ci protestujący ludzie, związany z różnymi kastami, z koalicją partii, wrogich rządowi, że ludzie tracą odpowiedzialność za Polskę. Oni sami pozbawiają się odpowiedzialności za Polskę, jeżeli chcą ugodzić w młodzież, pozbawić młodzież matur, ze swoich egoistycznych celów i powodów. To bardzo przykre zjawisko.


- Tak upokorzona grupa zawodowa na pewno będzie się czuła zmobilizowana do tego, żeby głosować przeciwko rządowi. I w tym sensie politycznie PiS popełnił potężny błąd, dopuszczając do wybuchu protestu na tak dużą skalę - oceniła w TOK FM Dominika Wielowieyska. Od tygodnia trwa strajk nauczycieli. Czy Prawo i Sprawiedliwość mogło temu przeciwdziałać?

Niech pani Dominika Wielowieyska zastanowi się jakie błędy popełnił pan Broniarz i pan Baszczyński organizując swój pucz. Niech pani Dominika Wielowieyska zastanawia się nad błędami wrogów Polski, a nie nad błędami rządu. Taką mam prośbę. 

Jaki wpływ protesty nauczycieli mogą mieć na wybory?

Pewnie duży. Ci, którzy je organizują liczą, że przeszkodzą Polakom w dobrym wyborze. Po to organizują w tych dniach, to jest czytelne, z powodów czysto politycznych. Organizują "pucz Broniarza", bo to się nazywa "Pucz Broniarza", który ma przeszkodzić w akcji wyborczej w Polsce. Bo to są ludzie, którzy nienawidzą demokracji w Polsce. Ci puczyści, to są ludzie o mentalności autorytarnej. Oni robią to wyłącznie z powodów prywatnych, chcą przeszkodzić Polsce demokratycznej, żeby nie doszło do sprawiedliwych, mądrych, oryginalnych wyborów, tylko żeby ten proces zakłócić. To są wrogowie Polski w dużym stopniu utrzymywani przez zagraniczne ośrodki, popierani przez zagraniczne media. Wrogowie Polski, którzy posługują się dziećmi dla swoich spraw.

Jednocześnie nauczyciele twierdzą, że zarabiają za mało.

Jednocześnie tak nauczyciele twierdzą, ale oprócz zarobków nauczycieli, czy kogokolwiek jest jeszcze Polska. Jej istnienie, jej niepodległość, jej dobry byt. Chodzi o to, żebyśmy pamiętali, że żyjemy w kraju, który wielokrotnie był pozbawiany niepodległości przez naszych wrogów. Zawsze pod takimi samymi zakłamanymi argumentami.

- Niezależnie od tego, jak skończy się strajk, to główna odpowiedzialność spadnie na rząd - mówił w TOK FM Leszek Miller. Zdaniem byłego premiera akcja nauczycieli i to, jak rząd zachowuje się w obliczu strajku, będzie miała wpływ na decyzje wyborców. Jaką odpowiedzialność rząd może ponieść za te strajki?

Oczywiście, że rząd ponosi odpowiedzialność za to, co się dzieje w tym czasie jego rządzenia w Polsce. Jestem przekonany, że rząd da sobie radę. Natomiast pan Miller dla przyzwoitości powinien nie wtrącać się w sprawy; miał szansę rządzić, jak rządzić wiemy. Musiał sam podać się do dymisji, ponieważ jego rządy były kompromitujące. Zrobił dużo zła dla Polski, niezależnie od jego dawnej przynależności, to jeszcze w czasie rządzenia już w tej "Wolnej Polsce". Nie poradził sobie zupełnie z obowiązkami, jakie na niego spadły. Proszę mu doradzić, by nie wtrącał się w nie swoje sprawy.

"Od 2018 roku realizujemy program podwyżek dla nauczycieli. W 2017 roku odmroziliśmy pensje nauczycielskie, które został w 2012 roku zamrożone przez PO i PSL (...) W porównaniu do grudnia 2017 roku wzrost wynagrodzeń to średnio 21 proc." - mówiła w Sejmie wicepremier Beata Szydło. Dodała, że kolejna propozycja zawarta w porozumieniu to skrócenie stażu, przyśpieszenie awansu zawodowego, co również przekłada się na wzrost wynagrodzeń. "Ta oferta cały czas jest aktualna i przewodniczący Broniarz wie, że jest gotowe porozumienie do podpisania" - podkreśliła.

To są szczegóły. Szczegółów nie będę komentował, bo nie śledzę poszczególnych wypowiedzi; nie mam na to czasu. Zajmuję się poważnymi sprawami, czyli żartowaniem.

Jeśli chodzi o żartowanie; co Pan sądzi o formach protestu, nauczyciele, którzy śpiewają, przebierają się za krowy, chodzą na czworakach, mucząc.

Mają widocznie taką estetykę i takie mają poglądy, że łatwiej im poruszac się w stroju krowy, niż nauczyciela. Niech się trzymają tych krów, to jest dla nich dobre zajęcie, jeśli nie chcą szkodzić Polsce.

Wymiar tego strajku jest czysto polityczny, w ogóle nie chodzi o nic poza tym, tylko o to, żeby szkodzić Polsce. Nie można popierać ludzi, którzy świadomie, celowo szkodzą Polsce. To są współpracownicy KOD-ów, totalnej opozycji, to są ludzie, którzy chcą nam zaszkodzić. Chcą, żeby wróciły rządy Tuska, Schetyny, Kopacz itd. Chcą dalej okradać nas z pieniędzy, chcą dalej robić deficyt na kilkaset miliardów, chcą sprzedawać Polskę obcym firmom, chcą zakończyć budowę autostrad, sprzedać stocznie, rozkraść Warszawę. To są ludzie, którzy się przyłączyli, niektórzy w dobrej wierze, możliwe, że są zdezorientowani przez fatalne, wrogie media, ale muszą mieć świadomość, że szkodzą Polsce strajkując przeciwko rządowi.

Not. KZ

Komentarze

Bogna Piotr2019.04.21 21:35
I znów świat jest czarno-biały. Z jednej strony Źli, z drugiej Dobro i Jasność Przeczysta. A nie przyszło wam do głowy, że te 200zł dla nauczycieli na rękę to zwyczajne upokorzenie. Te zarobki są wciąż niższe niż na kasie Biedronki. PiS upokarza wykształconych. Śmieją się z nich już wszyscy, którym nie chce się pracować, a kasa sama leci. Choćby przyprowadzające trójkę dzieci do szkół w okresie świątecznym, gdzie pracowali nieliczni.
POrada2019.04.15 22:38
W 2019 r.należy ustawowo zaliczyć maturę wszystkim do niej dopuszczonym ,a strajkujących nauczycieli wyrzucić z pracy w trybie dyscyplinarnym bez prawa powrotu do wykonywania zawodu w szkolnictwie publicznym. Pieniądze wydawane na pensje dla wyrzuconych nauczycieli przeznaczyć na podwyżki dla niestrajkujących nauczycieli.
Grizzly2019.04.15 22:31
... a puczysta to powinien dostać kulę w łeb!
Glaudiusman2019.04.15 21:20
Tak, to jest pucz KODziarski, następny ciamajdan, który śledzą z wypiekami na twarzach, zaciśniętymi zębami i mokrymi spodniami starzy lewacy.
Tom Bombadil2019.04.15 21:16
Broniarz organizuje zimną wojnę domową. Która ma zamienić się w gorącą.
Ks. ucho2019.04.15 19:11
I wszystko jasne, Pietrzak może być pewny, ze gadając takie farmazony na bank nie obraza elektoratu swojej partii. http://tajnikipolityki.pl/wp-content/uploads/2015/01/wyksztalcenie.jpg
moherowy kaczor2019.04.15 19:07
jak dostaje kase od pisu to szczeka
Pat2019.04.15 18:35
Organizatorów należy szukać w niemieckich placówkach dyplomatycznych
Ciekawy2019.04.15 18:20
Jak za za Gomułki toczka w toczke
Xx2019.04.15 17:10
Kolejny autorytet komuszy.
Petz2019.04.15 17:09
Wylazł z nory nasz ukochany komuszek?
Celestyn2019.04.15 17:04
Dla nauczycieli w tym okresie czasu to najłatwiej zarabiane pieniądze, ponoć mają płacone tylko za pilnowanie uczniów by nie łobuzowali w czasie egzaminów. Dla rządu jest okazja by zreformować to roszczeniowe towarzystwo, które chce rozsadzić budżet państwa. Jak chcecie więcej kasy to trzeba więcej dać od siebie, a nie tylko pracować 18 h.....
Ja2019.04.15 16:59
Paszli lewusy na Onet !!! A co, NIE można tam komentować?? Ot lewacka wolność słowa!! TYKO PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Naczelny2019.04.15 17:57
Nie popuść pisowski sługusie.
Ja2019.04.15 18:21
Wydymają cię i wyplują lewacka wywłoko.Zatęsknisz za PIS.
Agnieszka2019.04.15 18:09
O rany, jakiś atak masz, albo Ci się klawisz zaciął. A te wykrzykniki to rozumiem symbol poparcia dla strajkujących nauczycieli? Super. Też jestem z nimi.
słowiczek poznański2019.04.15 16:44
Następny manipulant, który nie pamięta, że "za Tuska" nauczyciele również strajkowali i dostawali podwyżki. W 2008, 2010 i 2012.
anonim2019.04.15 17:00
http://tajnikipolityki.pl/wp-content/uploads/2015/01/wyksztalcenie-1024x576.jpg I wszystko jasne, Pietrzak może być pewny, ze p#@$#$ląc takie farmazony na bank nie obraza elektoratu swojej partii.
anonim2019.04.15 16:29
Pietrzak to stary bolszewik!
Wies2019.04.15 16:15
Bardzo dobrze skomentowane.
CZS NA LUSTRACJE NAUCZYCIELI2019.04.15 16:15
TERAZ TYCH NIBY NAUCZYCIELI ZDRAJCOW NALEZACYCH DO ZYDOKOMUNISTYCZNEGO ZNP NIE CHCEMY W POLSKICH SZKOLACH.JAKO RODZIC WIDZAC TE FILMIKI PROSTACKIE WYPRASZAM SOBIE ZEBY TAKI NAUCZYCIEL UCZYL MOJEGO SYNA.
Petz ci w trzecie oko2019.04.15 17:11
Zapisz go do prywatnej katolickiej szkoły, bo ksiądz dobrodziej przekaże mu wiedzę za pomocą swojej magicznej różdżki.
edi2019.04.15 16:14
P. PIETRZAK MA w 100% RACJĘ - UWAGA NA KOMENTARZE WROGÓW POLSKI jakichś Durnych Ateistów, piszących notoryczne brednie,Amorystów i innych TROLLI ANTYPOLAKÓW
polak ateista dumny gej s........j2019.04.15 16:11
polak ateista dumny gej s........j
pozdrow brata zbrodniarza2019.04.15 16:10
ospolkach merdal to mozesz tylko pomazyc nie dla psa kielbasa idzcie do angeli po fuchy
TEN BIDRON JEST BARDZO SMISZNY PORYWA SIE Z PENISE2019.04.15 16:06
TY TAKI POLAK JAK JA ZYDEK GEJOW MIEJSCE JEST NA MARGINESIE SPOLECZNYM.GEJE TO SA LUDZIE NIE DOKONCA ROZWINIECI PRAWDOPODOBNIE BRAK IM JEDNEJ KPEPKI.CO DO POKOJI GLA GEJI TO NIECH SIE ZGLASZAJA DO ZYDOWKI HAJKI WYRZUCILA 50 TYS POLAKOW Z MIESZKAN WIEC DLA ZYDOW MA POKOJI CO NIE MIARA
MerdaLiżeSłużyWierniePrzezCałeŻycie2019.04.15 16:06
Kogo władza akurat wskaże, tego obszczekuje parszywy kundel na długiej, PRL-owskiej smyczy. Zdychałby z głodu, gdyby nie stęchłe klubokawiarnie gazetopolskich dewotów i salonowe gale w spółkach skarbu państwa.
kosa2019.04.15 22:25
Broniarz....
MK-UltrAS2019.04.15 16:03
Klasyfikacja?! To niedopuszczalne nawet dla zwierząt! W szkołach może być tylko PROMOCJA ucznia dobrymi ocenami na świadectwie. Nauczyciel musi się starać o to by uczeń miał dobre wyniki w nauce i by mógł go promować do lepszej (wyższej) szkoły. Egzaminy są dla dorosłych i są dobrowolne. ... ... A na tym forum dlaczego już nie promuje się komentarzy "kciukiem do góry" i wtedy wartościowe komentarze nie schodziłyby z pierwszej strony, a tak jeszcze 4 lata temu było? A dlaczego już prawie nigdzie forów nie ma, a do niedawna były wszędzie? ... .... Bo satanizm nie ma wzięcia?!! I promuje się go przemocą fizyczną i słowną, karami, egzaminami, świadectwami, certyfikatami, łapówkami, koneksjami, przynależnością polityczną, podstępem, podłością, kłamstwem, złodziejstwem, ...?? https://www.dailymotion.com/video/x74an8b To nie są żadne egzaminy, bo do niczego nie uprawniają. To relikt żydo-komuny, międzynarodówki NWO do znęcania się nad dziećmi i dla doraźnych lewackich celów politycznych. Dzieci są ofiarami łajdackiego systemu! To są ci sami ludzie (masoni) którzy teraz ujawniają swoje satanistyczne cele. Komuna stępiła ludziom myślenie i przyzwyczaiła do wszechobecnej patologi. Im chodzi o diable rytuały i orgie w przedszkolach i szkołach! Gender to tylko pewien etap do wprowadzania diabelskiego bezprawia! Resorty siłowe służą im do zastraszania społeczeństwa i promowania wszelkich wynaturzeń seksualnych i zboczeń umysłowych. W latach 90 matura miała być zamiast egzaminów na studia, lub miał być tylko konkurs świadectw. Zamiast tych dobrych rozwiązań, wprowadzili jeszcze gorsze pseudo egzaminy w podstawówkach. Gdyby nie zlikwidowali gimnazjów to był by jeszcze jeden "egzamin" w 6 klasie. Niewolnictwo, gnębienie, wrogie człowiekowi ideologie, niszczenie społeczeństwa już od dziecka! Takie są rządy diable w NWO chaos i zniszczenie, wojny.
student erasmusa, nie sorosa2019.04.15 16:00
W materiałach propagandowych TVPis widać, jak nauczyciele w czasie strajku piją kawę i zajadają kanapki... z PRAWDZIWYM masłem - pewnie od Sorosa! :D
CIENKI GRUBY BOLEK2019.04.15 15:59
MORYSTA TY NAPEWNO MORDA SWTOLMANA.DLA POLSKI NAPEWNO PRACUJE ZDRADZIECKO LEWANDINIENKO LISIENKO TUMAN VON BONICZKA FELD SZNEP NO I TEN OD CHARATANIA W GALE RUDA GNIDA.
Gość2019.04.15 15:58
Pietrzak to świetny autorytet xD tak żałosnej, sprzedajnej kurtyzany politycznej chyba nie ma. No, może Matka Ku*rwa
student erasmusa, nie sorosa2019.04.15 16:01
"The Master and the Apprentice" :D
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.15 15:56
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10121zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
taro2019.04.15 17:42
przygarnij zboka ,zboku, zrob cos dla ludzkosci ,zanim nie wyzdychacie.
Wioletta2019.04.15 22:29
Kolejne prowokacyjne pierdoły. Zacznijcie trzeźwo myśleć ludzie!!!!! Zawsze winni katolicy.
szcze na PiS2019.04.15 15:49
A Pietrzak jak zwykle! czy to PZPR czy PiS zawsze z ryjem przy korycie, włażący władzy w d*pę!
JS2019.04.15 15:56
Poliamoryzm = Rozwiązłość
student erasmusa, nie sorosa2019.04.15 16:02
Rozwiązłość jest OK.
taro2019.04.15 17:40
a u ciebie obojetnie jaki otwor sie otworzy to wyplywa kal.
polak2019.04.15 18:18
debil
Valentynka2019.04.15 19:35
Nie to tylko troll z marne kopiejki i targowica.
JR2019.04.15 20:56
Czy ten idiota zamknie ryja?