28.01.16, 10:20

Jan Pospieszalski wraca do TVP1! Warto rozmawiać już od marca! Wreszcie rzetelne dziennikarstwo!

- Jan Pospieszalski wraca na antenę TVP1, która od marca br. będzie nadawać nową edycję programu „Warto rozmawiać” - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jan Pawlicki, dyrektor Jedynki. Publicystyczna audycja zastąpi we wtorkowej ramówce stacji „Debatę”.

- „Warto rozmawiać” będzie miało formułę znaną z brytyjskiej izby gmin, dyskutować będą dwie strony. Dopracowujemy jeszcze szczegóły - mówi Wirtualnemedia.pl Jan Pawlicki.

Za produkcję będzie odpowiadać firma Pawła Nowackiego, który od wielu lat współpracuje z Janem Pospieszalskim. Program będzie na żywo z nową scenografią i oprawą.

- Zaplanowaliśmy w sumie sześć wydań - mówi Pawlicki. Emisja tego talk-show była jeszcze pomysłem poprzedniego kierownictwa Jedynki. Nowy szef TVP1 zdecydował jedynie o zmianie prowadzącego ”Debatę” - został nim Krzysztof Ziemiec, a nie Małgorzata Serafin.

„Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego trafiło pierwszy raz na antenę Telewizji Polskiej w 2004 roku, gdy prezesem TVP był Jan Dworak, obecnie szef KRRiT. Program był nadawany najpierw w TVP2, a w 2009 roku przeniesiony został do TVP1.
Zimą 2011 roku „Warto rozmawiać” z anteny zdjęła ówczesna dyrektor TVP1 Iwona Schymalla, uznając audycję za zbyt stronniczą.

Dobrze, że powraca rzetelne dziennikarstwo! WRESZCIE!

bg/wirtualnemedia.pl

Komentarze

anonim2016.01.28 11:03
prawicowe odbicie lisa
anonim2016.01.28 11:28
Nie mogę się doczekać debaty w rodzaju "Warto rozmawiać". Pierwsza "Debata" pod kierownictwem Ziemca była zbyt ostra, by prowadziła ją "słaba" kobieta. Pani Małgorzata Serafin na pewno nie należy do słabych kobiet, ale jest młoda i może trochę poczekać aż opadną emocje i sierakowscy, palikoty i niesiołowscy dostosują sie do reguł cywilizowanych debat, szczególnie w obecności kobiet.
anonim2016.01.28 15:03
@pet I zaleje was tak,ze utopicie się do końca:) Nigdy już w telewizji narodowej nie bedzie lisich odchodów.
anonim2016.01.28 18:14
Kolejna dobra wiadomość po wycofaniu zapluwającej się lisiej mordy :)
anonim2016.01.28 18:54
@der co nerwy puszczają:) Owszem narodowa, bo tak będzie także według nazwy. PiS od dawna o tym mówi. I nie bredź o wybijaniu kogokolwiek, bo to raczej jeden fan PO kiedyś zabił człowieka PiS w Polsce. Pamietasz? I dla twojej wiedzy:szanuję głosujących na partie razem, chociaz to partia odjechanych komuchów, ale autentycznie wierzących w zmianę i nie będących przy korycie. Szanuje wyborców kukiza, nawet niektórych biednych oszukanych przez petrusa. Nie szanuje wyborców platformy, bo jak ktoś po 8 latach kłamstw i oszustw dalej na nich głosował to sam jest albo debilem, albo beneficjentem ich układu. Teraz jest czas rozliczenia. I będa peowcy płakać az miło.
anonim2016.01.28 20:45
Pet003, Wojtek3891; - Agenci PO są numerowani? 003?! Weteran! Nr 001 to zapewne Goebbels. 002 to byłby Jan Rem? 3891 gdzieś w środku?
anonim2016.01.29 6:07
Odlisione, zderatyzowane media publiczne zaczynają nabierać prawidłowego kształtu. To dobra wiadomość. Kolegom prawiącym (wiem, to niewłaściwe słowo w ich przypadku) o zalewaniu PiSowską propagandą pozostawiam wybór w postaci TuskVisonNetwork tudzież Polsatu. ozia dała wam rączki, piloty w ruch i cześć. Poglądajcie coś na waszym poziomie i szafa gra. Z tym da się żyć. Ja musiałem tak przez 8 długich lat. Przetrwałem dzięki Trwam i republice, więc i wy dacie radę. Uszy do góry szKODniki!