10.02.20, 08:50Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC BY-SA 2.0

Jerzy Bukowski: PO nadal w martwym dryfie

PO nadal w martwym dryfie

Borys Budka od niedawna kieruje Platformą Obywatelską, ale już wyraźnie widać, że nic się w działalności tej partii nie zmieni.

Nowy przewodniczący jest pozbawiony nie tylko charyzmy (zresztą rzadko który polityk ją posiada, to raczej cecha wyróżniająca mężów stanu), ale także elementarnych zdolności oratorskich i choćby minimalnej umiejętności porywania za sobą tłumów. Na tle Donalda Tuska oraz Grzegorza Schetyny prezentuje się nader marnie, co udowodnił fatalnym i merytorycznie, i retorycznie występem w trakcie sobotniego posiedzenia Rady Krajowej PO.

Nie dość, że Platforma ma teraz kiepskiego lidera, to osoby, które weszły - zapewne głównie z jego rekomendacji - do jej władz nie gwarantują żadnego nowego otwarcia (pozostaje ono wyłącznie w sferze werbalnej), ale dalszy dryf największej partii opozycyjnej, która chyba ostatecznie pogodziła się już z wejściem w okres schyłkowy.

Jerzy Bukowski

Komentarze

XYZ2020.02.12 16:13
Po co ta troska?
Batiat2020.02.10 19:56
Pan Bukowski,wielki galant Za całe pół centa, Napisał artykuł PISowi na prezenta I tak gada,tak powiada Niech gawiedź czyta Bo makówka zryta Ta joj
Saki Faki2020.02.10 9:05
PiS 35% - miażdżenie, gromienie i mamy to, PO 29% - martwy dryf :-)