08.07.19, 09:45(fot.youtube)

Joanna Lichocka mocno o PO: Totalna opozycja jest toksyczna dla życia społecznego

- Programy społeczne, polityczne i gospodarcze są tak pomyślane, aby wszyscy Polacy mogli z nich korzystać, bez względu na to, czy głosują na PiS, czy na totalną opozycję - powiedziała w Polskim Radiu posłanka PiS Joanna Lichocka, odnosząc się do konwencji programowej PiS w Katowicach.

W niedzielę zakończyła się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach.

- Po trzech dniach konwencji pokazaliśmy, że mamy bardzo bogaty program, bo w każdej dziedzinie, w każdym resorcie dzieje się bardzo dużo dobrego, toczy się debata co dalej, są rozmowy o tym, które rzeczy są najważniejsze. To praca dla zrównoważonego rozwoju, dla Polski i całej wspólnoty - powiedziała Joanna Lichocka.

- Programy społeczne, polityczne i gospodarcze są tak pomyślane, aby wszyscy Polacy mogli z nich korzystać, bez względu na to, czy głosują na PiS, czy na totalną opozycję. Europejskość w konkrecie polega na tym, żeby dogonić poziomem życia obywateli zachodniej Europy. Nasze zadanie to wielki rozwój Polski i wielki skok gospodarczy - mówiła posłanka PiS.

Jak zaznaczyła, "polityka po 1989 roku, którą nam zafundowano, była postkolonialna".

- Była nastawiona na wielkie żerowanie na kraju, a nie na rozwój. My postawiliśmy na zrównoważony rozwój, żeby Polska była nowoczesnym państwem i żeby polskim rodzinom żyło się lepiej - mówiła.

Według posłanki PiS, "musimy zastanowić się, czy totalna opozycja, która posługuje się językiem przemocy, to oferta, którą Polacy mogą jeszcze znosić".

- Nie wiem, czy totalna opozycja, walcząc z negatywnymi emocjami, budując cały swój przekaz na nienawiści, na pogardzie do PiS, do wyborców PiS, ma jakąś ofertę dla Polaków, która nie jest destrukcyjna. Jest ona toksyczna dla życia społecznego - mówiła Joanna Lichocka.

bz/polskieradio24.pl


Komentarze

Mark2019.07.8 14:41
Pani Lichocka to tubka wazeliny.
Stara Reperecka 2019.07.8 11:10
Wszyscy "mocno" o wszystkich.
12019.07.8 10:31
Kolejna intelektualistka, skąd oni je biorą? Zenada,ta baba gada bez przerwy nieważne o czym.Współczuje jej mężowi,jeżeli go ma.
Cogito ergo sum2019.07.8 10:06
Opozycja jest toksyczna bo rozsiewa wirus nienawiści. Dlatego też ten chory człowiek opozycji musi przejść dłuższą kwarantannę aż minie to zgubne przeświadczenie, że władza należy się im jak psu kość. Od takiego przekonania tylko krok do puczu i dyktatury.
jozef2019.07.8 9:54
A mnie nie podoba się totalna władza, każda władza nawet najlepsza musi być kontrolowana. Inaczej będzie tak jak z pedofilia w kościele. Wszyscy wiedzą ale nikt n ic nie robi. Za chwilę okaże się ze to wina Sekielskiego.
bezlitosny internauta2019.07.8 9:54
Czy już mniej więcej wiadomo jaki będzie termin wypłat 13 emerytury w roku 2020?