05.10.13, 13:19Adam Hofman (fot. Wikipedia)

Kaczyński broni Hofmana: Wolę mieć wojsko rozpite, ale bitne...

Jak informuje "Newsweek", parasol ochronny nad Hofmanem będzie jednak obowiązywał wyłącznie do 13 października. Tego dnia odbędzie się referendum ws. odwołania prezydent Warszawy. Jeśli Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zostanie odwołana, Hofmana czekają ciężkie chwile - donosi tygodnik. 

Temat rzecznika Prawa i Sprawiedliwości był szeroko dyskutowany na ostatnim posiedzeniu klubu PiS. "Mamy 137 posłów, w tym wiele merytorycznych osób, profesorów, a do mediów chodzi zaledwie kilku ludzi. Poza tym nie może być tak, że największym obciążeniem wizerunkowym partii jest nasz rzecznik. A już po aferze centymetrowej nawet księża i zakonnicy się od nas odwracają. Ostatnio rozmawiałem z kilkoma. Coraz bardziej skłaniają się w stronę Gowina"  - miał według "Newsweeka" powiedzieć Jan Dziedziczak. 

Prezes Kaczyński stanął jednak w obronie Hofmana. "Nasi profesorowie zostaną wykorzystani, jak dojdziemy do władzy. Ale czy poradziliby sobie w ostrych dyskusjach? Tam jest przecież pięciu na jednego. Czterech polityków i dziennikarz przeciw posłowi PiS. Jako dowódca wolę miećwojsko rozpite, ale bitne niż grzeczne i ostrożne" - miał powiedzieć. 

MBW/Dziennik.pl/Newsweek

Komentarze

anonim2013.10.5 13:38
dlaczego portal Frondy zajmuje się plotkami? tekst w Newsweeku nie zawiera żadnych informacji każdy może sobie napisać, że jakiś anonim coś mu powiedział, ale to jest kompletnie bezwartościowe i służy wyłącznie biciu piany naprawdę o to wam chodzi w życiu publicznym?
anonim2013.10.5 15:40
XVIII wieczna szlachta też była bitna ale rozpita, proszę zobaczyć jak skończyła.
anonim2013.10.5 15:53
Hmm Kaczyński prawie jak Napoleon gada. Może by tym bitnym rozpitym wojskiem zaczął wygrywać.. Cóż moje zdanie o Adasiu, już tu kiedyś wyraziłem. Będzie miał ciężko jak go Jarek do sejmu nie weźmie. Nie zhańbił się żadną uczciwą pracą po studiach, więc z tym dyplomem politologa, to nawet do łopaty się nie nadaje. Ciekawe jak tam żona reaguje na informację o jego podrywach. Nie widzę by miał czerwoną gębę i mieszkał na stałe w hotelu sejmowym, więc chyba go nie spoliczkowała i nie wywaliła walizek za drzwi. Wszystko w imię poprawności politycznej i kasy na którą się wszyscy składamy ;)
anonim2013.10.5 18:58
@Zanarkand- Jeśli dowódcy potrafili to wojsko delikatnie mówiąc trzymać za ,,twarz" to raczej było spokojnie.
anonim2013.10.5 20:29
@Asa "Hmm Kaczyński prawie jak Napoleon gada" Widać sluchasz Napoleona mając skale porównawcza do mów Kaczyńskiego-Czyżbys opanował wedrówki w czasie swym zdezelowanym wehikułem?!Którego wolisz? A napisz czy Napoleon sepleni?!. "Gratuluje" fantazjii-Hahahahahahaaaa!!!
anonim2013.10.5 23:20
Też myślałem o Gowinie, ALE: - Gowin cieszy się z poparcia nowej inicjatywy ze strony Suchockiej i... uwaga... uwaga.... marcinkiewicza i buzka... No i w tm miejscu dziękuję Panie Gowin, zlecieli się do pana polityczni outsaiderzy, którzy niczym k.... idą tam, gdzie czują pienidze, a Pana to cieszy! Szkoda... Zapowiadało się dobrze.... zapowiadało..... Jeden i drugi szkodzą w tej chwili Polsce.
anonim2013.10.6 1:57
Szarlej Kiedy skończyła nasza szlachta? Bo na pewno nie w XVIII w.I na pewno nie sama ze sobą. A opowiastki dla niedorozwiniętych analfabetów o zalkoholizowanej szlachcie prosze zostawić tam gdzie ich miejsce- w podrecznikach do " historii" z czasów PRL.
anonim2013.10.6 1:59
Jesli Prezes uważa, że skrajne chamstwo w zachowaniach polityków nie przeszkadza, to wkrótce będzie miał ten problem na tyle jasny żeby go dobrze zrozumieć.
anonim2013.10.6 20:55
Oj, już nie ma lepszych? Odkąd szeregi opuścił posłowie Kurski i Cymański błyskotliwych dyskutantów, z poczuciem humoru i dystansem do siebie, trochę mało w PiS.