30.08.19, 14:09Zdj. screen Onet

'Kaczyński cieszy się, że Trump nie przyjedzie'. Szokująca 'teoria' współpracownika Wałęsy

Współpracownik Lecha Wałęsy, Mirosław Szczerba ma swoją teorię na temat przełożenia wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa w Polsce. 

Wszystkie drogi prowadzą oczywiście do... byłego prezydenta, Lecha Wałęsy. Zdaniem Szczerby, spotkanie amerykańskiego przywódcy z Wałęsą mogłoby wzmocnić opozycję i zaszkodzić PiS. 

Współpracownik Lecha Wałęsy, Mirosław Szczerba, stwierdził na Twitterze, że odwołana wizyta Trumpa jest na rękę Jarosławowi Kaczyńskiemu, bo... spotkanie prezydenta USA z Wałęsą wzmocniłoby opozycję i jednocześnie zaszkodziłoby PiS.

"Zadowolony z odmowy przybycia przez Prezydenta USA jest Prezes Kaczyński któremu spotkanie z p. Prezydentem
Lechem Wałęsą lub liderami Opozycji byłoby jej znacznym wzmocnieniem i zaszkodziłoby PIS w kampanii wyborczej. Wzmocnienie p.Prezydenta Andrzeja Dudy teraz nie liczy się"-napisał na Twitterze. Na tym jednak nie koniec. 

"Kiedy był pogrzeb śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego pretekstem był wybuch wulkanu na Islandii. Teraz jest nim kolejny huragan zmierzający do USA. Strategicznym celem Prezydenta Trumpa było kupno Grenlandii od Danii. Odmowa sprzedaży spowodowała szukanie pretekstu"-dodał Szczerba. Cóż z tego, że Trump przysłał swojego zastępcę. Cóż z tego, że odwiedzi Polskę w innym terminie. Ważne, żeby "dowalić" PiS i połechtać ego Lecha Wałęsy. 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Patriota 2019.09.3 7:49
Parafrazując słowa wieszcza POwiem to tak : Głupi OTUO, gdybyś w mateczniku siedział, nigdy by się o tobie Cenckiewicz nie dowiedział. Ale czyli koryta zwabiła cię wonność, Czy uczułeś do kasy i do władzy skłonność, Wyszedłeś na brzeg puszczy, gdzie się las przerzedził, I tam zaraz Gontarczyk bytność twą wyśledził...
straznik2019.09.1 7:37
a ty OTUA pozdrów syna górnika.
szcze na PiS i rydzykowi prosto w spasiony ryj2019.08.30 14:59
Trump ma na Florydzie hotele i to jest dla niego ważne a nie jakieś celebracje wojny przez PiS matołów robiących mu laskę!
dzielnicowy2019.08.30 16:02
mam nawroty głupoty --przebaczcie mi marycha mną rządzi ------ kasę dają mi PełOwscy zdrajcy przepraszam wa s Polacy
MAlwina2019.08.30 17:23
Laskę to mu robił Sikorski...
Magda2019.08.30 14:47
Wałęsa to bardzo ubogi człowiek, dajcie mu spokój. Biedny, zdrajca własnego narodu, czy taki człowiek jak on, Tusk, Sikorski i cała śmietanka III RP mogą spać spokojnie? Oni sami się we własnych sidłach pogrożą. A swoja drogą, POLSKA musi powoli ale konsekwentnie dbać o własne interesy a nie liczyć na jakichś przywódców zza oceanu czy z zachodu! Długa droga przed nami a historia pokazała, że wszyscy silniejsi tylko nas wykorzystywali a potem zdradzali, wiec nie rozumiem ochów, achów, nad kimkolwiek Tramp czy Merkel jeden grzyb! Nikt nam w niczym nie pomoże jak zajdzie potrzeba. Silniejszy zawsze wykorzysta słabszego! Lepiej walczyć o dobre imię OJCZYZNY i POLEGŁYCH za nią BOHATERÓW!
Jony2019.08.31 20:19
Wielki szacunek dla Pani za ten tekst !!!
Marian2019.08.30 14:33
Walesa, nasz drugi po Koperniku astronom przyznal wreszczcie ze Ziemia kreci sie wokol Slonca ale tylko w dzien,bo w nocy to naokolo Ksiezyca
polak2019.08.30 14:30
to za przyzwoleniem kapusia zginął jego syn --bolek stał za jego śmiercią