29.09.20, 19:31Fot. screenshot - YouTube (Uwaga! TVN, Radio ZET)

Kaleta wyjaśnia Olejnik, czym jest ideologia LGBT: To neomarksizm

Gościem w programie „Kropka nad i” na antenie TVN24 był wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty i wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. Jednoznacznie opowiadająca się po stronie jednego ze swoich gości prowadząca program Monika Olejnik pytała, czym jest ideologia LGBT. Polityk PiS wytłumaczył więc dziennikarce to zagadnienie.

Udzielając wywiadu Wirtualnej Polsce ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher stwierdziła, że w kwestii LGBT Polska jest „po złej stronie historii”.

- „Polska jest po dobrej stronie, która broni praw rodziny, trwałości związku kobiety i mężczyzny, rodziny, która jest przez ideologię gender w destrukcji” – mówił dziś w TVN24 wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta.

Na to prowadząca program Monika Olejni pytała, co to jest „ideologia LGBT”.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości odpowiedział jej więc, że jest to ideologia, która przez dekonstrukcję ludzkiej płciowości dąży do dekonstrukcji rodziny:

- „Jest to zbieżne z neomarksistowskim poglądem, który rodzinę stawia jako wroga” – mówił Sebastian Kaleta.

To bardzo zirytowało przewodniczącego SLD, który stwierdził, że dla „normalnego człowieka” jest to „zupełnie niezrozumiałe”. Oskarżał też wiceministra o „szczucie” na mniejszości seksualne, powołując się na samobójstwa wśród homoseksualistów:

- „Pan uprawia szantaż emocjonalny” – odpowiedział Czarzastemu Kaleta.

kak/TVN24, wPolityce.pl

Komentarze

Życzliwy2020.10.1 16:00
Noooo! I na odwrót - LGBT to neomarksizm. I wszystko jasne - udowodnione.
Anonim2020.10.1 12:38
Jakby ktoś miał wątpliwości czym jest Ideologia LGBT, zwana czasem, nieco nieprecyzyjnie, Ideologią Gender, musi sięgnąć do pism modnej aktualnie Ideolożki LGBT, Alice Coffin. Feministki i dziennikarki LGBT, "aktywistki", współzałożycielki Europejskiej Konferencji Lesbijskiej i Stowarzyszenia Dziennikarzy LGBT (AJP). Czytajcie "Geniusz lesbijstwa", wydawnictwo "Grasset". Czytajcie aby wiedzieć, czym ta rasistka faszeruje kobiety, które mijacie na ulicy: "brak męża wystawia mnie raczej na to, że nie jestem gwałcona, bita i zabijana" - oto jak się szczuje i namawia do likwidowania facetów "Mamy moc, aby bez fizycznej eliminacji, pozbawić pozbawić tych ludzi tlenu", więc niech się nikt nie dziwi gdy przyjdą go "pozbawiać tlenu", ach to lewackie słowotwórstwo...
Jezus2020.09.30 7:05
Kaleta szczuje na Polaków. Ileż w nim nienawiści.
Polak Katolik2020.09.30 7:04
Kaleta to kretyn.
ryszard2020.09.30 6:31
Marksizm wprowadzała hołota. A LGTB to bojówki faszystowskiej światowej finansjery, których zadaniem jest rozmycie pojęcia człowieczeństwa i destabilizacja państw narodowych aby przygotować grunt dla neoniewolnictwa ( a nie żadnego komunizmu). Jeśli komuś tak trudno (albo strach) to zauważyć, to powinien przyjrzeć się pani uważanej za ambasadora USA w Polsce.
Kacap2020.09.30 3:52
Kaleta objaśnił !!! LGBT - to neomarksizm !!! chłe, chłe, chłe, chłe, chłe - wot gieniuś.
sławex2020.09.29 21:18
"LGBT- Krótko i na temat" oglądaj na kanale kiki85uuu
Jakub2020.09.29 21:04
A ty przygłupie nie masz już gdzie chodzić? Może jeszcze do katówny jak porąbany Michalkiewicz, sKórwin, Ziemkiewicz i inni zboczeńcy i zdrajcy?
MaRyja zawsze dziwka2020.09.29 20:37
prawactwo to choroba psychiczna
Czarzasty2020.09.29 20:31
kaleta znokautowany u Olejnik https://twitter.com/izabela1027/status/1311008263799017479
Anonim2020.09.29 20:28
LGBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje tworzy się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Schizofrenia to tez normalna orientacja? Rzadko kiedy nie jest to spadek po przodkach. Narzuca się tez pytanie jak pedalstwo może byc przenoszone genetycznie skoro ich rozrodzczość oscyluje wokół 2%
obserwator2020.09.29 20:36
Zboki obalają definicje medyczne taksamo jak na zachodzie obalają pomniki i podobnie jak plądruja sklepy czy świątynie. LGBT ma tylko argument pięści
serfweerwr2020.09.29 20:22
yebać bolszewickich prymitywów z PiS
komuch cytat2020.09.29 20:03
Reich głosił, że tłumienie popędu seksualnego jest szkodliwe i wynika z opresji chrześcijańskiej kultury. Zdaniem Reicha chrześcijaństwo odbierało ludziom radość z seksu. Celem Reicha była rewolucja seksualna, którą uznawał za niezbędną na drodze rewolucji komunistycznej. Jego zdaniem warunkiem zwycięstwa komunizmu była likwidacja rodziny i moralności.
Krzysztof2020.09.29 20:03
Dzień, w którym zdechnie kartofel , będzie moim corocznym dniem radości.
prokuraturarejonowa2020.09.29 20:00
O i po co to wszystko? KE wstrzymuje dotacje. Bez dotacji biało - czerwoną szmatę możecie sobie wyprowadzić. Bez protestanckich dotacji ten wasz gó...any katolicki kraj nie działa.
kwantax2020.09.29 19:56
Piskatbolszewiku - pamiętaj. Im większym kretynem jesteś - tym większą karierę w pisie zrobisz
tapioka492020.09.29 19:53
ideologia katolicka w natarciu
prawda boli, co nie?2020.09.29 19:57
Ja nie jestem katolikiem, popieram aborcję a pedalstwo uważam za ciężką chorobę psychiczną.
tapioka492020.09.29 19:58
Co z tego? Równie dobrze możesz sobie uważać, że Ziemia jest płaska. Kłamstwo zostanie kłamstwem.
masz 0 argumentów frajerze2020.09.29 19:59
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, czy kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych ............ Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
tapioka492020.09.29 20:05
ziew
Anonim2020.09.29 20:10
od dzis dzieki tobie zawsze będe porowywal lgbt do plaskiej ziemii, bo tym jestescie
Anonim2020.09.30 11:30
LGBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje robi się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Nieuleczalna, niewątpliwie genetyczna schizofrenia to tez normalna orientacja? Homoterroryści obalają definicje medyczne tak samo jak na zachodzie obalają pomniki. LGBT ma tylko argument pięści
Anonim2020.10.1 8:47
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-naiwny ten kto sądzi że niewinne nałogowe palenie nie wpływu na podejmowane przez nas złe decyzje 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
psychoza zwana orientacją2020.09.29 20:00
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
Anonim2020.09.29 20:03
LGBT to istotnie, wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii tzn są ludźmi co obalają definicje medyczne bez cienia dowodów, logiki, konsekwencji. Dowodem na płaskość ziemii nie może być samo zdjęcie ale wyjasnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd LGBT nie wyjasniaja nic poza pitoleniem o wrodzononej orientacji
Anonim2020.10.2 19:09
Homoseksualność wykazuje wszelkie znamiona choroby - zależnie od przypadku - mutacja, zaburzenia hormonalne, psychopatia pourazowa i najczęstsze obecnie choroby psychiczne indukowane w wieku dziecięcym. Śmiało obalam te wasze "definicje" pseudomedyczne, jako jaskrawo sprzeczne z niezaprzeczalną wiedzą, oraz pochodzące od ośrodków będących w jawnym konflikcie interesów - wśród członków APA zidentyfikowano min. 1/3 homoseksualistów, co dyskwalifikuje wszelkie ich opinie.
to prawda2020.09.29 19:48
https://niezalezna.pl/39125-seks-w-sluzbie-rewolucji
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.29 19:46
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia, świętych! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!
Jarek2020.09.29 19:38
Czy Marię Konopnicką wyrzucicie z podręczników szkolnych? Przecież była "L" ze skrótu LGBT
Anonim2020.09.29 19:40
a masz na to dowody ? sa za to dowody że Hitler nigdy nie zagazował by milionów żydow gdyby nie pomoc przez lata brunatnego jawnego geja Rohma...
Anonim2020.09.29 19:45
Hitler i jego sekta poczatkowo na prawicy byli taką samą abstrakcją jak dziś LGBT na lewicy. Dopiero później zaczęli wchodzic innym na głowę i rozprawili się z konserwatystami a nawet faszystami w Austrii, dobrymi kolegami Benita. Boję się pomyślec jak skończy Czarzasty bo już teraz LGBT Trzaska wyzywają od kootasa i homofoba
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.09.29 19:45
Konopnicka jako lesba to bzdurna legenda miejska stworzona na użytek zboczeńców. Tyle.
Anonim2020.09.29 19:47
To samo gadają o Messim i Ronaldo a nie są w stanie znależć nawet 1 pedała wśród piłkarzy w Holandii.
1232020.09.29 19:53
a czy obalisz teorię kopernikańską, albo przetniesz słuchać Vivaldiego, bo obydwaj byli księżmi katolickimi?
Darek2020.09.29 21:32
Nie obaj, tylko Vivaldi. Kopernik akurat księdzem nie był, ale posiadanie wuja biskupa uchroniło go przed stosem. Jak widać nie tylko dzisiaj warto mieć "plecy".
Ninel2020.10.1 11:18
Biskup warmiński w roku 1496 udzielił Kopernikowi święceń subdiakonatu. Były konieczne do objęcia funkcji kanonika. Ściśle rzecz biorąc nie był "księdzem", ale "diakonem". Z punktu widzenia katofobów rzecz bez znaczenia.
bard2020.09.29 19:37
Kaleta wyjaśnia Olejnik, czym jest ideologia LGBT ................ Niestety, bezskutecznie. Gwiazda TVN-u jest niereformowalna.
Jarek2020.09.29 19:40
Hmm, reformator Kaleta. Tępotom z Frondy trzeba wyjaśniać, bo oni nie potrafią wyciągać własnych wniosków, mieć własnego zdania, tylko cytują swoich idoli.
Pedał z dziada pradziada2020.09.29 19:47
Przejdź na forum inteligentnych z Wyborczej. Żal patrzeć jak się tu męczysz.
Anonim2020.09.29 19:36
to może trzeba wezwać na dywanik ambasadora i premiera Holandia bo tam zboczency tak samą popełniają samobójstwa, a to że gwałca dzieci to bez znaczenia - homofobią jest podejmowac taki temat
Skąd ta Kaleta wie, że LGBT to marksizm?2020.09.29 19:34
Z filmików na Youtube z żółtymi napisami?