14.09.14, 12:43fot.Facebook

Kandydat Twojego Ruchu chce testować leki na emerytach!

Wybory samorządowe już za dwa miesiące, więc kandydaci partii zaczynają przedstawiać swoje programy. Propozycja Wiktora Szostalo, kandydata Twojego Ruchu na prezydenta Kołobrzegu, budzi jednak grozę.

Bez wątpienia, każdy emeryt mieszkający w Kołobrzegu bądź planujący odwiedzić nadmorski kurort, powinien obejrzeć telewizyjną relację z konferencji prasowej Twojego Ruchu, na której oficjalnie zaprezentowano kandydata partii na prezydenta miasta.

Wiktor Szostało, artysta-rzeźbiarz już w wyborach do europarlamentu startował z listy Twojego Ruchu. Do Brukseli się nie dostał, więc chce spróbować sił w samorządzie. Oto jak uzasadnia swój najbardziej absurdalny pomysł: "Ci ludzie tych leków używają dużo, i wszelkie nowe leki można na nich, prawda, tutaj badać, opracowywać".

Mówi o ludziach w podeszłym wieku, którzy przyjeżdżają do Kołobrzegu podreperować zdrowie. W tym celu chciałby stworzyć coś w rodzaju instytutu naukowego, który miałby zapewne zrobić z emerytów króliki doświadczalne. - To jest moja wizja, ja doprowadzę do tego, nie wiem czy w pierwszej kadencji, ale na pewno w drugiej - przekonywał.

Ten idiotyczny pomysł zaskoczył nawet szefa lokalnych struktur Twojego Ruchu, Wiesława Albińskiego.

Po takim oświadczeniu, nikt przy zdrowych nie zagłosuje na kandydata Twojego Ruchu. Warto jednak przypomnieć, że partia, która kwestie socjalne ma w swoich sztandarowych postulatach, tak troszczy się o emerytów, że pomogła rządowi podwyższyć wiek emerytalny.

ed/Niezalezna.pl

Komentarze

anonim2014.09.14 13:20
@chszonszcz Kolejny bzdurny, prymitywny do granic wpis... Człowieku! Błagam! Przyznaj, że to tylko gra! Nie chce mi się wierzyć, że można być aż takim idiotą!
anonim2014.09.14 13:55
@Chszonszcz- Jesteś debilem, czy tylko takiego udajesz? O ile mi wiadomo, to św Maksymilian poszedł na śmierć głodową za współwięźnia. A pederaści spod znaku penisa niech się dalej kompromitują.
anonim2014.09.14 15:57
I po co oglądać kabarety? Temu gościowi brakuje już tylko kroczek do "zielonej pożywki" H.Harrisona.
anonim2014.09.14 17:18
Zdanie zmanipulowane, wyrwane z kontekstu. Szostało mówił o budowie instytutu badań naukowych, gdzie emeryci ochotnicy będą mogli pod nadzorem lekarzy wziąć udział w fazie 2 i 3 badań klinicznych. Jest to normalna procedura i nawet bogobojny Chazan nie miałby z nią problemów
anonim2014.09.15 9:37
Sry, ale 100 x lepiej jest jak na farmatestach padnie trupem i setka emerytów niż setka matek dzieci w wieku wczenoszkolnym.