24.03.21, 17:11Fot. screenshot - YouTube

Kasta basta! Wyrok ws. Staszewskiego. Aktywista uniewinniony

Sąd Rejonowy w Nowym Sączu uniewinnił dziś Barta Staszewskiego od zarzutów związanych z umieszczeniem znaku „Strefa wolna od LGBYT” przy wjeździe do Łososiny Dolnej. „Sojusz kasty sędziowskiej oraz środowisk LGBT staje się faktem” – komentuje portal wPolityce.pl.

To pierwsza sprawa związana z oczernianiem przez aktywistę LGBT Barta Staszewskiego polskich gmin. Mężczyzna montował przy tablicach wjazdowych do gmin, których samorządy przyjęły prorodzinne rezolucje, tablice z napisem „Strefa wolna od LGBT”. Następnie zdjęcia tablic rozpowszechniał w Internecie sugerując, że zostały one postawione przez lokalne władze.

Zawiadomienie w sprawie umieszczenia znaku przy wjeździe do Łososiny Dolej złożył poseł Krzysztof Sobolewski oraz Instytut Ordo Iuris. Dziś Sąd Rejonowy w Nowym Sączu uniewinnił Staszewskiego.

- „Mamy to! Sąd Rejonowy w Nowym Sączu uniewinnił mnie od oskarżeń o popełnienie wykroczenia, którym miał być mój znak przy Łososinie Dolnej. Zawiadomienie w tej sprawie złożyło Ordo Iuris i poseł Mularczyk. Psy szczekają a karawana jedzie dalej”

- napisał w mediach społecznościowych aktywista.

kak/PAP

Komentarze

Foster2021.04.12 17:10
6 lat reformy wymiaru sprawiedliwości i PIS nasal nie ma u sędziów posłuchu ?
Asior2021.03.25 15:07
wiadomo, wszelkiej maści zboki z kastą bezkarne
Maria Błaszczyk2021.03.25 13:36
„Sojusz kasty sędziowskiej oraz środowisk LGBT staje się faktem”. A także: sojusz kasty amerykańskiej i środowisk LGBT - dowodem niech będzie wypowiedź pani ambasador Mosbacher o złej stronie historii czy pana prezydenta Bidena o tym, że prawa LGBT+ to prawa człowieka. Skoro już przy ambasadorach jesteśmy - to faktem staje sie również sojusz kasty ambasadorskiej (a także kasty społeczności międzynarodowej, bo ci ambasadorowie to nie są prywatne osoby), którzy wystosowali list, w którym również bezczelnie twierdzą, że LGBT to ludzie. Kolejny sojusz to sojusz Norwegów z LGBT - ci odmawiają płacenia za różne fajne rzeczy w gminach, które ogłosiły się wolnymi od LGBT, np. jakieś Kraśniki i inne takie właśnie straciły miliony. Faktem staje się również sojusz prasy całego wolnego świata ze środowiskami LGBT+ - a to BBC wyemituje materiał o ich sytuacji w Polsce, a to CNN...
Kali2021.03.25 10:01
Jak wyrok nie po myśli pis, to kasta i basta. Jak po myśli to cela +. Mentalność Kalego
Anonim2021.03.25 11:45
To dobrze przynajmniej że jak wyrok na Obajtka wyda sąd i prokurator za czasów PO, to sąd jest niezawisły i wolny Upsss, tylko mentalność Neumanna jest OK.
Japa2021.03.25 12:24
Drogi "Kali " ! Dlaczego nie piszesz wszystkiego Pisząc " nie po myśli PiS u " dajesz do zrozumienia ,że wyrok jest po stronie kogoś innego . A to nie prawda .Prawda "Kali ", prawda . Krowa Twoja . Wyrok i tak jest nie kompletny .Sąd nowosądecki popełnił gafę .Wyrok jet niekompletny. A gdzie nagroda , wyróżnienie .Jak pedalstwo dojdzie do władzy , nie zapomnijcie o stanowisku dla pana Staszewskiego Najlepiej w Brukseli.
Pan od Polskiego2021.03.25 12:58
Japa - kolejny "Polak", który nie potrafi poprawnie napisać kilku zdań w języku polskim.
Japa2021.03.25 21:25
" Panie od POLSKIEGO' A temat Ciebie nie interesuję ?Na Frondzie szukasz profesorów Bralczyka i Miodka .?
Anonim2021.03.25 9:31
Nie wiem z czego on się tak cieszy. To wyrok nieprawomocny. Później będzie mniej wesoło, bo chodzenie po sądach na własne życzenie to lata stresu i nigdy nie kończy się dobrze.
Anonim2021.03.25 10:03
Skończy się w Strasburgu i my podatnicy zapłacimy mu odszkodowanie. Tyle zyska Ordo Pludris.
Anonim2021.03.25 11:48
W Strasburgu to najpierw odszkodowanie w grubych milionach zostanie zasądzone dla samorządów za wizualizacje pewnego balkonowca.
Japa2021.03.25 12:38
Czyli co "Anonimku "? Sąd jest niezależny od PiS-u. dlatego wydał wyrok sprawiedliwy ?Staszewski. rozsławił Polskę na całą UE . Po takim wyroku może już legalnie " sławić " . Nawet zgody sołtysa nie musi mieć . To sołtys oberwie za zdjęcie " legalnej " tablicy .Każdej nie tylko pedalskiej .
Roman2021.03.25 8:23
To pokazuje jak zepsuty jest nasz wymiar sprawiedliwości. Wyroki jak ten czy te w sprawie obrazy uczuć religijnych są tak głupie i niezrozumiałe że trzeba to jak najszybciej przerwać . I nie ma co patrzeć na unię i lewactwo. DZIAŁAĆ !!!!!!!!!
Cezet2021.03.25 10:03
Dokładnie, trzeba doprowadzić do tego, żeby było jak na Białorusi. Tam sądy wydają wyroki w interesie Łukaszenki. Niech naszą robią to w interesie Kaczyńskiego!
Alojzy Cedzidło2021.03.25 12:51
No dobra ,Białoruś ... To dziś w nocy przybiję ci tablicę na drzwiach ." Strefa wolna od syfa ale nie od kiły" " Bez Twojej zgody . Bo tak jest na Białorusi. Tuleya mnie uniewinni ?
Cezet2021.03.25 15:56
Niestety syf albo kiłka nie podchodzą pod tematykę światopoglądową czy ideologiczną. Także Kaczyński nic nie zyska ani nie straci na takiej tablicy. Chyba, że u mnie w domu wykryto by burdel, to wtedy wiadomo, w państwie kościelnym, trzeba zwalczać rozwiązłość seksualną, to wtedy zostałbyś uniewinniony.
Alojzy Cedzidło2021.03.25 21:38
Proszę się nie bac, nie wywieszę takiej tablicy nigdzie . Chyba się nie zrozumieliśmy.
Ryszard2021.03.25 8:19
Masz recht, bart, szczekasz i szczekasz, a my jedziemy dalej.
wkrw2021.03.25 7:59
BRAWO BART! :D :D pisie tłumoki głosują nawet nie wiedzą za czym, potem lament, bo kurek z kasą przykręcony. Pismaku, nie manipuluj skołowanym suwerenem, Bart nigdzie nie pisał, że te tablice są samorządów, a jedynie informował o samorządach, które tę rezolucję przyjęły. „Ja tylko pozwoliłem sobie zwizualizować dosłowność i sens, który niosą za sobą krzywdzące dokumenty” Kumasz różnicę krętaczu?
Napoleon2021.03.25 8:22
"wizualizację" to się robi w komputerze. I każdy uczciwy potrafi to od razu zauważyć. (np memy). A to jest ordynarna dezinformacja. Kłamstwo, bo na tych tablicach, jak i pod nimi nie było informacji że to "wizualizacja".
wkrw2021.03.25 8:27
Rozjaśnię ograniczone horyzonty za Wikipedią: Wizualizacja – ogólna nazwa graficznych metod tworzenia, analizy i przekazywania informacji. Za pomocą środków wizualnych ludzie wymieniają się zarówno ideami abstrakcyjnymi, jak i komunikatami mającymi bezpośrednie oparcie w rzeczywistości. Głupio ci :D :D Nauka nie boli. Wasz prezydent ciągle się czegoś uczy, bierz przykład :D :D
Napoleon2021.03.25 8:41
I bardzo dobrze, że macie takie pojęcie normalnej zwykłej ludzkiej uczciwości. To WAS odróżnia od reszty społeczeństwa. Za wikipedią: "Dezinformacja – zamierzona i konsekwentna formuła przekazu informacji i fabrykowanie takiego przekazu poprzez tworzenie różnego rodzaju fałszywych dokumentów, organizacji itd., które wprowadzają w błąd i wywołują określone efekty w postaci: podejmowania przez odbiorcę błędnych decyzji, wytworzenia poglądu"
wkrw2021.03.25 8:59
No i? Staszewski stwierdził zaistniały fakt, nie wprowadzając nikogo w błąd, ponieważ z tych przyjmowanych zupełnie świadomie przez samorządy rezolucji wynika jawne wykluczenie osób LGBT. A to, że przewrotnie ci co za tym głosowali nie pomyśleli o konsekwencjach, świadczy li tylko o ich bezdennej głupocie. Kto sieje wiatr... znasz to powiedzenie? Te rezolucje to dyskryminacja i wykluczenie obywateli wobec prawa i trzeba to głośno mówić i unaoczniać by dotarło. Tyle w temacie.
Napoleon2021.03.25 9:15
Problem w tym, że pod "wykluczaniem osób LGBT" rozumiecie już takie rzeczy jak karta rodziny, zakaz używania MAMY, TATY, promocja już nie homo-par, to mało. W USA już 3 "tatusiów" wg wyroku sądu może wychowywać dzieci z surogacji. I jeden Bóg jeden wie co jeszcze. Sprowadzacie nas w jakieś odmęty "zwierząt ludzkich" . Promujecie sutenerstwo, pornografię i można rzec degrengoladę całego społeczeństwa. I Ty chcesz aby większa część społeczeństwa Wam przytakiwała ? Nazywasz ich "tłumokami", bo myślą o swoich rodzinach ? NIE. No i gdzie te tłumy osób "wykluczonych". PYTAM GDZIE ? Tyle w temacie.
wkrw2021.03.25 9:36
O czym ty piszesz? Wasza wyobraźnia naprawdę płata wam figle :D W polskim ustawodawstwie nie mam mowy o adopcji dzieci przez pary homoseksualne, choć nadgorliwy Ziobro dla swoich celów politycznych wyskakuje z obroną polskich rodzin przed czymś czego nie ma niczym królik z kapelusza. Nie bójcie się, osoby nieheteronormatywne nie pożrą waszych dzieci, nie zarażą was swoją orientacją, oczekują jedynie zgodnego z Konstytucją RÓWNEGO TRAKTOWANIA WOBEC PRAWA, to tylko tyle, a dla was aż tyle. A propos zarzutu o sutenerstwo, to zupełnie nie wiem skąd te dane? Zapewniam cię, że tej szumowiny w bród wśród hetero :D Pytasz o tłumy wykluczonych, ano właśnie, sam tym pytaniem dostrzegłeś problem wykluczenia, nie ma ich, bo nie są chronieni prawem, boja się ataków, pobić, agresji, policja i prokuratura na ogół ignoruje takie doniesienia. A co do dzieci, wole by wychowywały sie w jednopłciowym związku szczęśliwe, niż maltretowane, czy zabijane w "normalnej" rodzinie.
Napoleon2021.03.25 9:59
I Ty nazywasz Osoby, które mają inne poglądy "tłumokami". Potrafisz analizować informację ? Pytam poważnie. Kto stał za wykluczeniem asystentki społecznej z partii RAZEM jak nie przedstawiciele sex-biznesu (z Jej informacji). A gdzie to łamana jest konstytucja ??? A Pan Rabiej i jego "plan związków i adopcji" to nie wizja Waszej przyszłości do której dążycie ? Nawet ANONIMOWO nie potrafisz się przyznać do tego i powołujesz się na istniejące prawo (widzę tą zmianę od jakiegoś czasu - wytyczne się zmieniły). Polska ZAWSZE była ostoją tolerancji i nigdy przedtem tłumy wykluczonych się nie pokazywały - bo sprawy te są ICH sprawami i mają do tego prawo. Nie mam więcej czasu na wymianę zdań. I nie nazwę cię "tłumokiem".
wkrw2021.03.25 10:49
Kochanieńki, wytłumaczę na koniec, tak, tłumokiem dla mnie jest ktoś,kto nie potrafi przewidzieć konsekwencji swoich działań i wziąć za nie odpowiedzialność i tępo idzie za głosem propagandy. Nigdzie nie jest napisane w moich komentarzach, że tłumokiem wg mnie jest osoba o innych poglądach. To po pierwsze primo :D, po drugie primo :D ja do niczego nie dążę, chce tylko przestrzegania prawa i równego traktowania WSZYSTKICH OBYWATELI - PATRZ tutaj łamana Konstytucja!, bo wszyscy płacimy podatki. Po trzecie primo :D nie mierz swoja miarą, skoro ty stosujesz się do jakichś wytycznych, to twój problem, ja mam rozum i korzystam z jego dobrodziejstw, co wam czasem umyka. A sprawy wykluczonych, to nie są ICH sprawy jak piszesz tylko nas wszystkich jako społeczeństwa, bo idąc twoim tokiem rozumowania, to problemy osób niepełnosprawnych to też ICH, bo te osoby tez są niejednokrotnie wykluczone. I ostatnia sprawa, Polska nie była,a pod rządami prawice nie ma szans być tolerancyjna, daleka droga do stanu "ostoi".
Napoleon2021.03.25 13:52
Nie ma to jak merytorycznie nie odnieść się do pytań. Widzę tylko jakiś ogólny manifest. Przyjmując Twój tok rozumowania to trzeba być „tłumokiem” aby nie reagować na szerzenie się tej Waszej propagandy. I nie bronić swoich rodzin przed jej wpływem. Kilka danych – światowa pandemia AIDS. To środowiskom homoseksualnym zawdzięczamy jej rozniesienie po świecie. Skutki: 75 mln zarażonych. Do 2019 roku ponad 33 mln zmarłych. Szerzenie się chorób wenerycznych, nowotworów. Ogólne skrócenie średniej życia o kilkanaście lat (badania naukowe). Promocja pornografii, sutenerstwa, narkomani i sam nie wiem czego (bo jak widzę jednego z Was biegającego w stringach po ulicy w przebraniu psa w dniu waszego największego święta to mnie i wielu to po prostu przerasta, tak po ludzku – to ma być NORMA…). Ty widzę rościsz sobie prawo do obrony, inni już tego prawa nie powinni mieć. Ot i cali WY. W dodatku to właśnie WY wykorzystujecie sytuację ludzi którzy potrzebują pomocy do promowania np porno-biznesu czy sutenerstwa. No i ta konstytucja – kto i gdzie ją łamie ? Nie jestem „Kochanieńki” jak mnie nazwałeś. Do każdego zwracam się z należnym szacunkiem. Przed Matką (Kobietą, nie "osobą z macicą"), gdy się z nią spotykam – klękam i całuję w rękę. I będę bronił tego porządku świata. Dla moich dzieci, wnuków i ich wnuków. Już nie odpowiadam.
wkrw2021.03.26 7:23
Życzę zdrowia, szczerze, tego psychicznego również byś mógł się otworzyć na innych i żyć bez spięcia, uprzedzeń i utartych schematów :D Dalsza "dyskusja" nie ma sensu.
Anonim2021.03.25 9:15
Nie kumasz tego co tłumaczysz. Wizualizacja to inaczej przedstawienie wizji. Jest narzędziem pozwalającym na pokazanie czegoś czego nie ma, a może tak wyglądać jak wymyśli sobie autor. W tym wypadku to dezinformacja, bo ja mogę twoje zdjęcie wkleić z naklejką STOP LGBT na czole. I co od tego momentu uważasz, że jesteś osobą wolną czy zajętą od maipulacji?
wkrw2021.03.25 9:25
W przypadku przyjmowanych rezolucji nie ma mowy o manipulacji, to niezbity fakt, tak zaczęliście to sobie tłumaczyć, kiedy wyszło na jaw i poszły za tym konkretne konsekwencje. Wygodniej i medialnie bardziej nośnie, kiedy zarzuci się manipulację. Tak to nie działa :D
Anonim2021.03.25 9:40
Misiu niekumaty, rezolucję to przyjął parlament UE, który nie jest sądem tylko ciałem politycznym. Jak będzie chciał to może podjąć dla własnej satysfakcji rezolucję o wizualizacji że "rak jest rybą" (zresztą już podjął) a teraz czekamy na "Kopernik była kobietą". To nie o prawdę chodzi, tylko o interesy i poklepywanie po tyłeczku tych co to lubią, żeby zwalczać tych co tego nie lubią. Koniec darmowych porad.
wkrw2021.03.25 9:51
Nie schlebiaj sobie i czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem, kto i za co ci płaci, ale ode mnie ni złamanego grosza byś nie dostał :D:D
Japa2021.03.25 12:59
No .. Widzę żeś w końcu "wkrw" zrozumiał ,że nie wszystkich można uważac za idiotów.
Prawy2021.03.25 7:56
To jest skandal, że w Polsce sądy są niezawisłe i mogą wydawać wyroki jak sobie chcą. Totalna samowolka. Każdy pracownik ma swojego przełożonego, który ma prawo go rozliczać, karać, a nawet wylać z pracy, tylko polscy sędziowie nie mają, a potem takie hucpy wyskakują jak ta. Minister Sprawiedliwości powinien mieć prawo zmienić każdy wyrok, a jak się komuś nie będzie podobało, to ma jeszcze Pana Premiera Morawieckiego, a nawet samego Jarosława Kaczyńskiego. I wtedy dopiero będzie sprawiedliwość.
astm.2021.03.25 7:36
Nie ciesz się zboczeńcu, bo obywatele mogą ci wymierzyć sprawiedliwość. Sady lewackie ciężko pracują aby tak się stało.
Poradek2021.03.25 7:54
astm. = kozak w necie, c.pa w świecie.
szustak vel siódmak2021.03.25 7:35
ciekawe ilu z kasty dał du..?
Sticky Notes2021.03.25 1:19
Oj Lewaczki, Lewaczki. Myślicie, że jak głupotę owiniecie tęczową flagą, to się z niej coś "urodzi" ? Nie urodzi się NIC. Oczy się otwierają. Już SĄSIADKA czerwoną błyskawicę z szyby zdarła. Jak się dowiedziała, że ma awansować na "osobę z macicą"... uświadamianą lewacko do sex-pracy, bo takie nowoczesne. I wyrzec się Kobiety, Matki, Babci na rzecz osoby monstrującej. Po prosu...
M.2021.03.24 23:33
"Kasta basta" dotyczy księżuli z KK? Z bogiem , frondo-szczurki. Panu Staszewskiemu nie dorastacie do pięt.
rychu2021.03.25 6:45
Chyba do tej peruki na wacku
Prawda w oczy2021.03.24 23:24
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" pedofilia, zoofilia, koprofilia
Böno2021.03.24 23:09
Gdzie prawo? Gdzie sprawiedliwość? A ten ciul sobie kpi i dalej was w ciula będzie robił, bo mu na to pozwalacie.
Anonim2021.03.24 21:55
Piss od dawna ochrania lgbt. Nie pamiętacie już, jak skatowano dwieście osób w Białymstoku? Policja Pisss na rozkaz maszerujących LGBT ostrzelała gazem 10-letnie dzieci na pobliskim Pikniku, biła pałami ludzi obrzucanych przez LGBT kamieniami i słoikami z moczem. Trzydzieści osób wylądowało w szpitalu, (kilka z połamanymi rękami, jedna straciła oko) brutalnie pobitych przez Ludzi LGBT i Pisiacką Policję.
rychu2021.03.24 21:46
Sanhedryn stanął na wysokosci zadania osądził zgodnie z talmudem
Total Mayhem2021.03.24 21:36
Ilekroć sąd wydaje w jakiejś sprawie wyrok nie po myśli partii rządzącej, rozlega się "kasta basta".
Anonim2021.03.24 21:50
Kto powiedział, że nie po myśli partii rządzącej? Z konia spadłeś?
Iga...2021.03.24 21:07
A jakie UZASADNIENIE WYROKU podał Sąd! Jakoś nie chce mi się w to wierzyć!?
edi2021.03.24 19:58
Nadal mamy sady komunistyczne, bronione przez dude, ktory przywrocil komunistycznych sedziow.zawetowal wszytkie ustawy, oraz wstryzmal reformy, aby bylo jak bylo. samo dno nami rzadzi, maily byc zmiany reformy, a jest jak bylo.Komuna europejska korumpuje dude, rzad i sedziow..DNO
Anonim2021.03.24 19:49
Są odwołania. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni i wtedy sobie psy poszczekają, a więźniarka pojedzie dalej
sok z banana2021.03.24 19:07
a jak się nazywa ten sąd i jaki jest jego adres zamieszkania. pójdziemy protestować, nie damy spokoju.
XD2021.03.25 11:36
Idź, protestuj przeciw niezawisłości sądów, a później zastanawiaj się w celi co poszło nie tak. Do szkoły uczyć się historii pisowskie pomioty.
Maciej Piwowar2021.03.24 18:59
Wniosek PROSTY>> NIE UFAĆ Sędziowskiej KAŚCIE.Pora na Ludową SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Anonim2021.03.24 18:59
Pisss nie jest wieczny, Naczelnik nie będzie chronił swojego rodaka bez końca.
jedna sitwa2021.03.24 18:52
Dewiant dewiantowi rękę ( lub coś innego ) myje !
Po 11 ...2021.03.24 18:30
A Gazeta Polska została ukarana za setki tysięcy plakietek "Strefa wolna od LGBT" ??? Bart miał tylko jedną ...
Anonim2021.03.24 19:01
Nikt go nie chciał karać za manie naklejki, tylko za znieważanie ludzi oraz instytucji. Ale spoko, Prezes razem z pisem nie będą terroryzować Polski wiecznie, pójdą w diabły i skończy się parasol ochronny nad lgbt.
NAĆPAŁEŚ SIĘ??2021.03.24 20:54
Nie- "anonimie", ale Lechu K....! TY NAWET NIE WIESZ CO PISZESZ? Od kiedy to PIS i Rząd chroni LGBT!!?? Zlituj się przynajmniej nad swoją głupotą! Sięga już dna!
Anonim2021.03.24 21:32
Od kiedy? Od zawsze. Jedyne co pissss robi to robi idiotów ze swoich wyborców, raz na rok coś tam pierdnie, powie kilka słów i zastyga w bezruchu. Po cichu przekazując kolejne milionowe dotacje i granty dla LGBT. Pieniążków dają zboczeńcom więcej jak POprzednicy.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.24 18:28
Brawo Ordo Mafiosis nawet w PiSim państwie może podskoczyć nie wyżej niż na wysokość nogawki. A w państwie demokratycznym faszystów zdelegalizujemy.
"...nie -dumny... g...ju..."!2021.03.24 21:04
ZAMKNIJ W KOŃCU "JADACZKĘ" ! NA WYMIOTY ZBIERA OD TWOICH WYPOCIN! ...NIE OBRAŻAJ W NICKU POLAKÓW! ...NIE JESTEŚ POLAKIEM, TYLKO ŻYDEM! DLACZEGO WSTYDZISZ SIĘ PRZYZNAĆ DO SWOJEJ NARODOWOŚCI?? CZYŻBY CIĘ WYKLĘLI ZA ATEIZM? Kiedyś wspominałeś, że jesteś "wyklętym żydem". Więc to może być prawdą!? Nikt cię nie chce, nawet siostra wcześniej cię wygoniła, za twoją ...."pseudo-zabawę".... z dziećmi! Prawda??? Tak pisały poważne żródła.
Jazzz2021.03.24 18:27
Marksistowskie sądownictwo odziedziczone po komunie, jest dalej marksistowskie, BO JAKIE MA BYĆ ???
ceramik2021.03.24 18:23
Czyli kolejny psychol, dywersant niewinny za swoje opluwanie miejscowości i Polski. Chyba ludzie będą musieli zareagować.
Minona 😀2021.03.24 18:06
CO ON WINIEN....że idiota jest?
Aj, waj....! Lechu K...!2021.03.24 21:10
Jak idiota, to niech się leczy! Prawda, Lechu???
Piotr Nowak2021.03.24 17:58
Apel do kierowców w całej Polsce ! Jeśli przy wjeździe lub wyjeździe do/z waszej miejscowości zobaczycie, że tęczowy zajob Bart Staszewski, lub jemu podobny manipuluje coś przy szyldzie z nazwą waszej miejscowości, to zatrzymajcie się, ściągnijcie mu okulary i wyrzućcie je w krzaki, zabierzcie mu komórkę lub aparat fot., za pomocą których robi zdjęcia i zabierzcie mu tą żółtą tablicę z napisem „Strefa wolna od LGBT”- na śmietnik. Jak będzie podskakiwał to spuście mu powietrze z kół. Na koniec dajcie mu pożądnego kopa w du-pę na pożegnanie !!! P.S. To nie do wiary, że taki palant potrafi szantażować niemal cały kraj, a minister Mariusz Kamiński śpi ! Weźmy sprawę w swoje ręce. Nie lękajmy się !!! Oczyśćmy nasz kraj z takich śmieci !!!
Leo2021.03.24 18:17
Wał się komuchu. Jeden wódz.... to ci pasuje. Ksenofob zaściankowy.
Waldi2021.03.24 18:28
"Leo" jest z tej samej branży LQ****coś tam, ale że KASTA oficjalnie działa na szkodę Państwa Polskiego i jego Racji Stanu, powinno spowodować masową reakcję Polaków i absolutne poparcie dla wyczyszczenia tego aparatu (nie)sprawiedliwości ze zdrajców, postkomuny i niemieckich kapciowych.
piorun2021.03.24 17:46
On z tych Staszewskich?
Ra2021.03.24 17:39
Koleś jak widać ma od Kogoś Ważnego z Pisu GWARANCJE NIETYKALNOŚCI. Tak to działa... Może ochrania go sam kumpel Rabieja? Btw ciekawe nazwisko, Rabiej. Pewnie jest rodakiem Trzaskowskiego, Lempart i Kaczyńskiego.
Jenny2021.03.24 17:29
Brawo!Szmatlawiec Gazeta Polska wydrukowala naklejki o strefach,potem sie wycowala,bylo nie prowokowac!Notabene lecialam pierwsza klasa Lotem,tam rozdaja Nasz Dziennik i Gazete Polska,to sie dzieje naprawde?
Anonim2021.03.24 23:35
Bart Staszewski łże jak piesek płci żeńskiej. Ale lewactwu to nie tylko nie przeszkadza ale ich to rajcuje.
...2021.03.24 17:21
Na budynku sądu powinien wisieć ten napis „Strefa wolna od LGBYT”
Foster2021.03.24 17:20
... a za co byście chcieli go torturować ?. Przecież on tylko przeraził się naklejek z Gazety Polskiej i uchwał, w których potraktowano jego i jemu podobnych jak trędowatych
Anonim2021.03.24 17:43
Torturować? Niee... kodeks karny inaczej to wycenia. Poza tym niech zapłaci za straty do jakich doprowadził swoimi oszczerstwami.
hehehe2021.03.24 17:53
Zmień coś w znaku drogowym to zobaczysz ile to kosztuje zwykłego człowieka :-)
Anonim2021.03.24 21:35
On wiesza bo ktoś mu zagwarantował bezpieczeństwo.