14.12.19, 16:21Zdj. Twitter

Kolejna obrzydliwa akcja 'Aborcyjnego Dream Teamu'!

"Aborcyjny Dream Team" to radykalna proaborcyjna grupa feministyczna, której istnienie nagłośniły "Wysokie Obcasy" słynna kontrowersyjną okładką "Aborcja jest OK".

Tym razem grupa prezentuje poduszeczki z wyhaftowaną nazwą leku nazywanego "trutką na dzieci"

" Jeszcze dochodzimy do siebie po wczorajszym dniu, ale chcemy na szybko pozdrowić i przesłać miłość do naszej kochanej koleżanki, która podarowała nam wczoraj własnoręcznie wyhaftowane mini misoprostole"-pisze "Aborcyjny Dream Team"

Mizoprostol to lek, który hamuje wydzielanie kwasów żołądkowych, służy do zwalczania choroby wrzodowej żołądka, ale też jest używany do aborcji farmakologicznych

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Anka2019.12.15 7:16
patrzeć z nadzieją jak kiedyś będą oddawane eutanazji
Jan Radziszewski2019.12.15 2:08
Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią. Lecz potem ich krew się poleje i także na terytorium Ukrainy. I Ty będziesz w tym brał udział. W przelaniu ich krwi w słusznym gniewie, który Ja poprę. - Ale czy to możliwe, Panie Jezu, że Ty jesteś, mówisz, jak Bóg ze Starego Testamentu? - Zapewniam Cię, dziecko, że Bóg nie wypiera się, ani nie wstydzi czegokolwiek co uczynił, powiedział, do czego zachęcał. Przychodzi czas krwi. Czas krwi i ognia. Wywołuje to człowiek. Bóg zaś uniża się do człowieka jak uniżał się w czasach Starego Testamentu. - Panie Jezu, Ty wspominałeś o tym, ale jednak jestem miękki cywil i nic nie umiem. - Masz talent wojskowy odziedziczony po przodkach. Przy Moim wsparciu dużo zdziałasz a ściślej zdziałasz co potrzeba. - Ale kim miałbym, Panie Jezu, kierować. Teraz przecież jest nowoczesna technika i armia zawodowa. Trzeba wiedzy. A jakby było dawne pospolite ruszenie to nawet szablą dobrze robić nie umiem. - Ukraina musi spłynąć krwią. Polska też spłynie, ale w mniejszym stopniu. Wolna Elekcja zaś to jeszcze złagodziła. - Panie Jezu, ale powiedziane jest, że Polska ma nieść pokój i miłość innym narodom. - Powiedziałem: Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc. I będziecie karać śmiercią Ukraińców, którzy na was podnieśli rękę na waszej ziemi, dziękując w ten sposób za chleb. Oni zrobią to tchórzowsko stojąc pod osłoną waszych wrogów, wy zrobicie to z otwartą przyłbicą, nie chowając się za niczyimi plecami. I Wołyń i Małopolska wschodnia, która dzisiaj jest poza granicą wschodnią, spłyną krwią ukraińską z waszych rąk. Tak musi się stać. Ilość zabitych ukraińskich dzieci i kobiet przekroczy ilość zabitych kobiet i dzieci polskich nie tylko w czasie drugiej wojny, ale i do czasów hajdamackich. Nie bój się o swoje zbawienie, w tym wypadku, dziecko. Ja, Bóg jestem mocen zdjąć z człowieka winę. Nie będziesz miał zasługi, ale nie będziesz też miał winy. "
Jan Radziszewski2019.12.15 2:06
głupie baby czeka je wkrótce straszna kara : "Jeśli chodzi o Warszawę to jak wiemy jest tam już bardzo wielu muzułmanów ( przeważanie chyba spoza sowietów) i także wielu ukraińców. Pamiętajmy, że Sodoma nim spłonęła była plądrowana. Dlatego los Warszawy musi być taki, że ucierpi nim spotka ją los Sodomy. Jeden z księży, zbierał wizje i podzielił się za mną taką ( Nie wiem czy to publikował. Była to wizja jakiejś nieznanej osoby). Muzułmanie z dużymi nożami kuchennymi ( pamiętamy, że oni nimi dobrze władają bo zajmują się kuchnią, kebaby, itd. mięsem) na mieście szlachtowali nożami młode kobiety, tak żeby one się wykrwawiały. Mężczyźni (Polacy) biegali ale nic nie mogli zrobić. Rozumiem, że nie mogli im się przeciwstawić bo nawet tych noży nie mieli. Wizja może się sprawdzić, nie musi, ale jest bardzo prawdopodobna. A ukraińcy? W Warszawie pewnie będą współpracować z muzułmanami. Współpracować, potem może na siebie warczeć, może nawet okresowo się rzucą sobie do gardeł, jednak zawsze przeciw Polakom. "
anonim2019.12.15 1:36
No i uzyskałam wiedzę na temat kolejnego środka poronnego. Redaktor Frondy właśnie go zareklamował, pisząc ten artykuł. Nie znałam tego wcześniej.
igor2019.12.14 21:23
mam nadzieję, że nowotwór sromu je zniszczy
Sebastian Lorenc2019.12.14 21:27
A ja mam nadzieję, że w końcu ktoś znajdzie skuteczne lekarstwo na nowotwory, że dzieci, młodzież, dorośli nie będą musieli umierać na tą straszną chorobę. Nie życz nikomu choroby i śmierci, bo to wraca, jak karma.
JaKi2019.12.14 21:58
Widać że nie jesteś katolikiem,tylko ateistą skoro źle życzysz drugiemu człowiekowi.
Boo2019.12.14 22:49
Jaki tam ateista. Ateiści nie wierzą w kotły ze smołą (które już ktoś, w jednym z powyższych komentarzy, tu zalecał) za zabieg aborcji, więc nie życzyliby tym kobietom strasznej choroby za inne poglądy.
J.P2019.12.14 22:49
Ateiści raczej rzadko życzą źle komukolwiek bo nie wierzą w moc sprawczą płynącą z niebios. To raczej domena fanatyków religijnych uwazających siebie za pępek świata.
z przeproszeniem 2019.12.14 22:09
Nie wolno nikomu złorzeczyć, to nie po chrześcijańsku. Najlepiej tym kobietom życzyć żeby się nawróciły i odstąpiły o zbrodni morderstwa i potępienia, które będzie tej zbrodni konsekwencją
Kachna2019.12.14 21:16
Patrząc na tępe ryje tych osobniczek zaczynam się zastanawiać czy aby nie powinny zostać wyabortowane.
Gość2019.12.14 22:42
Kachna-grubachna, pokaż, jak sama wyglądasz. Normalne, młode kobiety, nic im nie brakuje, więc nie pisz podłości.
Jan Radziszewski2019.12.15 2:10
głupie baby czeka je wkrótce straszna kara : ( Nie wiem czy to publikował. Była to wizja jakiejś nieznanej osoby). Muzułmanie z dużymi nożami kuchennymi ( pamiętamy, że oni nimi dobrze władają bo zajmują się kuchnią, kebaby, itd. mięsem) na mieście szlachtowali nożami młode kobiety, tak żeby one się wykrwawiały. Mężczyźni (Polacy) biegali ale nic nie mogli zrobić. Rozumiem, że nie mogli im się przeciwstawić bo nawet tych noży nie mieli. Wizja może się sprawdzić, nie musi, ale jest bardzo prawdopodobna. A ukraińcy? W Warszawie pewnie będą współpracować z muzułmanami. Współpracować, potem może na siebie warczeć, może nawet okresowo się rzucą sobie do gardeł, jednak zawsze przeciw Polakom.
JaKi2019.12.14 21:06
A co Wasz ,towarzysze, ukochany PiS zrobi przez 4 lata w sprawie aborcji? Wielkie NIC
zbrodnia - kara 2019.12.14 19:40
dla tych "dream temaów" będą specjalne kotły w piekle, już tam bezlebub im je wykuwa
Wojtek Polak2019.12.14 19:40
widać gołym okiem że e ''panie'' mają to samo w głowach co w tych poduszkach. namawiać do aborcji czyli mordowania własnego potomstwa to trzeba mieć nie po kolei w głowie.
taro2019.12.14 18:55
powinni w swoich dewianckich kregach wywiesic plakaty - ,,myslisz tylko ci-pa na codzien, nie skrob sie, urodz i pozostaw w Oknie Zycia,,.
polak2019.12.14 18:54
szkoda ,że ich starzy nie zdecydowali się ich zabić ---byłoby jednych zboków mniej
...2019.12.14 22:38
Zboków? Bo mają inne poglądy?
Sebastian Lorenc2019.12.14 18:46
Nie popadajmy w skrajności. Jakikolwiek by nie był powód aborcji, nigdy nie jest ona radosnym,pozytywnym wydarzeniem. No i ta reklama leku... Jakieś to wszystko najzwyczajniej niesmaczne.
z przeproszeniem 2019.12.14 19:57
Zgoda, Ale niesmaczne to jest gwizdanie w miejscu publicznym. A to rzeczone w artykule, to pochwała i namowa do morderstwa najbardziej niewinnej istoty - dziecka, w miejscu w którym powinno być najbezpieczniejsze - pod sercem matki
Sebastian Lorenc2019.12.14 20:08
Nie chcę tu dyskusji o aborcji, bo dość już takich było na Frondzie, ale czy kobiecie, która przerwała ciążę pozamaciczną powiesz, że jest mordercą? Przecież zabiła rozwijające się dziecko. Czy kobiecie, która przerywa ciąże ratując swoje życie powiesz, że jest mordercą? Powstrzymaj się od pochopnych ocen, bo możesz kogoś bardzo skrzywdzić.
z przeproszeniem2019.12.14 20:57
Czym innym jest ratowanie życia matki, np. ciąża pozamaciczna, lub poddanie matki chorej na raka chemioterapii (choć wiele przykładów Matek które poświęcały własne życie żeby urodzić dziecko i chemii się nie poddawały, to moim zdaniem heroizm), a czym innym działanie 'medyczne' poprzez farmakologiczne wywołanie poronienia, albo fizyczna skrobanka, w kierunku zabicia dziecka. Smutna prawda, ale dziecko w ciąży pozamacicznej i tak umrze, tu ratuje się życie matki, a podczas aborcji zabija się dziecko, dla 'partykularnych interesów' matki. Często pod wpływem presji społecznej lub niewiedzy czym aborcja jest w rzeczy samej. Sorry za rozległe zdania, nie o formę tu chodzi, ale meritum, a to z ich treści będzie Ci zrozumiałe
Gość2019.12.14 22:37
Dziecko, to jest po urodzeniu. Jakoś na płody nikt nie chce dawać 500+.
ZERR02019.12.15 12:38
Tylko zwierzę w ludzkiej postaci może bełkotać, że dziecko jest człowiekiem bo przysługuje na nie 500+. Podobnie, twierdzenie, że dziecko jest człowiekiem po urodzeniu to nazizm w postaci czystej.
Cool2019.12.15 9:53
Ciąża pozamaciczna to Jej stały argument ... i nie przyjmuje do wiadomości, że to argument z doopy. ... dlatego też nie wchodzi w polemikę.
Sebastian Lorenc2019.12.15 10:08
Nie masz odwagi napisać do mnie? Ciąża pozamaciczna to wielki dramat dla kobiety, powiększany jeszcze tym, że tacy miłosierni jak Ty krzyczą w niebogłosy o mordowaniu i morderczyniach, co wzbudza w tych kobietach ogromne poczucie winy.Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Co możesz wiedzieć o dramacie wyboru w trudnych sytuacjach.
Cool2019.12.15 15:17
Taaa.. nie mam odwagi :( ... :-)))
guess who kagan2019.12.16 11:08
Skoro doły na "kozielsku" wykopywane przez polskie hieny to było "pobieranie próbek nowego szkodnika lasu" to może i "ciąże pozamaciczne" się nie zdarzają?
zatroskany2019.12.14 18:25
... "Przesłać miłość..." uratuj je Boże, zatrzymaj.
zatroskany2019.12.14 18:22
Przecież... one się urodziły. Nie wiedzą co robią, jeszcze innych sprowadzają na złą drogę. "W naszej pracy"- płakać się chce
Grzegorz z Domaradza2019.12.14 18:17
Współczesne czarownice. A tak serio to niech się cieszą że żyją w tych czasach bo w wiekach średnich była ciekawa kara za zabójstwo dziecka przez matkę. Kat musiał na jej oczach wykopać jej grób, następnie była najtrudniejsza do wykonania część bo wrzucał ją do tego grobu i przebijał zaostrzonym drągiem ale tak by jeszcze żyła bo musiał ją jeszcze żywcem zakopać. Kaci nie lubili tej egzekucji bo jak za wcześnie taka wyrodna matka zmarła to niedostawał pieniędzy za egzekucję a roboty przy niej było mnóstwo. To tak do zastanowienia dla tych czarownic.
Ania2019.12.14 22:32
Chciałbyświetne być takim katem, jak to opisałeś, co? Nie rodzisz oraz nie ponosisz konsekwencji przyjścia na świat uszkodzonego dziecka (tatusiowie przeważnie dają wtedy drapaka) - NIE DECYDUJESZ.
Grzegorz z Domaradza2019.12.14 23:26
Przecież "uszkodzone" dzieci jak to określiłaś możecie niestety w Polsce w majestacie prawa zabić. Tym współczesnym czarownicom chodzi o zabicie przed narodzeniem każdego dziecka bez względu na stan zdrowia. Po prostu jesteście współpracownicami demona zła jak by go nienazywał. A co do kata niechciałbym być wystarczyła mi służba w wojsku, widziałem jak umierają ludzie. Nawróćcie się bo potępicie się na wieki.
what say you?2019.12.14 18:02
@Cool What "English" do you speak? The one from "kembrydż" or "huujwiejaki"?
Spoko2019.12.14 19:01
Dziadziu, jak się udał dzisiejszy poranny stolec?
Stańczyk2019.12.14 18:02
Fanie (fanko) aborcji zabortuj się sam(a) od niewinnych dzieci pod sercem matki to się raczej odczep.
Ania2019.12.14 22:26
Pisz za siebie.
Cool2019.12.14 17:55
Tymczasem w Paryżu: https://time.com/3525271/parisian-sex-toy-christmas-tree-butt-plug/ 😂
ja pie****2019.12.14 19:35
dildo do duupy zamiast choinki... francja jest już pod dnem, nie na dnie
Sebastian Lorenc2019.12.14 19:39
Paryż, jak co roku, jest pięknie ubrany na Święta. Są choinki, lampki, girlandy. Zapraszam.
Legion Entrangere 2019.12.15 0:44
szczególnie na 18 dzielnicy równiez zapraszamy ale wez ze sobą heckler&koch i tytanowy pas cnoty
Sebastian Lorenc2019.12.15 11:36
Barbes to dzielnica niebezpieczna od bardzo dawana. Jeszcze w przedwojennych przewodnikach ostrzegano się przed tym miejscem. Każda metropolia ma takie dzielnice, nic w tym wyjątkowego.
Legion Etrangere 2019.12.15 13:24
chyba żartujesz, zresztą gdzie to politycznie poprawne brednie przeczytałaś w przewodniku turystycznym? na wakacjach tylko przez 18 przejeżdżałem i w biały dzień emigres stłukli mi szybę w aucie fotelem wypoczynkowym. Jak poszedłem na policje to zapytali czy mam swiadkow i żeby się do ubezpieczyciela zgłosic bo oni nic mi nie pomoga. Wiadomo brudasow nie ruszą. A klikanascie lat temu w tym samym miejscu spacerowałem z malutką córeczką. Nie opowiadaj bzdur bo nie wiesz co się dzieje w tym kraju, a w Paryżu przede wszystkim
Sebastian Lorenc2019.12.15 13:56
Urodziłam się w Paryżu, moja babcia i mama też. Dorastałam tam. Więc proszę, nie mów mi, że nie wiem co się dzieje.
Legion Etrangere2019.12.15 14:59
To ponawiam zaproszenie na 18, a także do Marsylii tu też często przebywam, a pózniej dla porównannia na Nowa Hute nawet w nocy. Obczaj przy okazji czy w Krakowie pod Adasiem nie maja czasem 24 metrowego 'korka analnego" zamiast choinki
Cool2019.12.15 9:01
No przecież widzimy jak pieknie ustrojony :-))
Niejestemrobotem2019.12.14 17:52
Zdjęcie jak zdjęcie, ani ziębi ani grzeje. Ot każda organizacja wrzuca zdjęcia, żeby funpage żył. Co tu obrzydliwego? To, że panie mają inne poglądy niż Wy?
zatroskany2019.12.14 18:34
Chyba jednak jesteś robotem
Pawlo2019.12.14 18:35
zabijanie żywej istoty to nie "inne poglądy' to coś inie tak z wyższymi uczuciami
Niejestemrobotem2019.12.14 19:01
Rozumiem, jestem złym człowiekiem, zabiłem wczoraj muchę :( A tak bardziej serio, to kwestia poglądów i tego, co uważamy za osobę z jej prawami a co nie. I czy uważamy, że kobieta ma wyższe prawa niż płód. A to kwestia tylko i wyłącznie poglądów i ideologi. Panie uważają, że kobiety mają prawo decydować o sobie i je w tym wspierają. Wy chcecie zmuszać kobiety do tego, żeby rodziły dzieci i traktujecie jak niewolnico-inkubatory. Mi, jako liberałowi bliższe jest oczywiście podejście szacunku do człowieka i wspieranie jego prawa do wolności. A Ci, którzy chcą zabrać kobiecie prawo do aborcji, nawet w przypadku, gdy kobieta zaszła z gwałtu, albo urodzi chore i cierpiące dziecko... To właśnie u nich jest coś nie tak z uczuciami. I to nie tylko tymi najwyższymi, ale nawet z najprostszą empatią.
Wojtek Polak2019.12.14 19:50
zabicie najmniejszej ludzkiej istoty nazywasz prawo do wolności ty jesteś nie źle porąbany.i nie wycieraj sobie gęby gwałtem czy chorobą bo te paskudy chcą mordować dzieci kiedy chcą. a jak chore czy z gwałtu to już dla ciebie nie warte życia.
Niejestemrobotem2019.12.14 20:07
Nie zabicie. Tylko dokonanie aborcji. I nie mów takich hasełek o mordach, bo aborcji za morderstwo nikt praktycznie nie uważa. Nawet Ci, co chcą ją zakazać. Wiem, czego te panie chcą. Ale w tej chwili są też tacy, którzy chcą aborcji zawsze zakazać. I to oni są bez uczuć. Nie ja.
leszczyna2019.12.14 21:41
Dokonanie aborcji polega na zabiciu płodu, żeby się nie wydostał z macicy żywy. Aborcja to zabicie żywego płodu.
Niejestemrobotem2019.12.15 11:09
O ile uważamy, że ten płód jest kimś żywym.
ZERR02019.12.15 20:15
Osobliwa to teoria. Tylko skrajny nieuk może twierdzić, że "płód" (obojętne jaki, nawet żyrafy) nie jest "czymś żywym". Lewactwo znane jest z usprawiedliwiania zbrodni i okrucieństwa.
Kris2019.12.15 8:54
Ciekawe co byś mówił jakby to ciebie mieli wyskrobać przed urodzeniem
Niejestemrobotem2019.12.15 11:05
Milczał bym bo płody nią mówią. Nie myślą i nie czują.
ZERR02019.12.15 20:17
Kolejne usprawiedliwianie zbrodni i okrucieństwa. Jesteście obrzydliwi. Hiena ma więcej człowieczeństwa niż lewak, apologeta mordowania Najmniejszych.
Niejestemrobotem2019.12.16 8:46
Jakiego okrucieństwa? To wy usprawiedliwiacie okrucieństwo wobec kobiet rzekomym człowieczeństwem płodu.
Wojtek Polak2019.12.14 19:34
może robotem nie ale za to głupi jak but. hitler i stalin też mieli inne ''poglądy'' niż my ale za to bardzo zbieżne z tymi ''paniami''. ABORCJA jest jednym z najbardziej odrażającym morderstwem bo to mord na własnym potomstwie.
Niejestemrobotem2019.12.14 19:44
Hitler i Stalin zakazywali aborcji w swoich krajach, stawiając wyżej swoją wolę niż prawa jednostek. Te panie zaś chcą wolności dla jednostek.To zdaje się Wy popieracie pogląd podobny do słynnego "Kinder, Küche, Kirche". Także, trochę Ci nie wyszło porównanie. Nie jest mordem tylko aborcją. Nie mylmy pojęć.
Wojtek Polak2019.12.15 11:12
a czym jest aborcja? widziałeś kawałki dziecięcych ciał po aborcji ?ja nie mylę pojęć tylko nazywam rzeczy po imieniu. mordów nie nazywam aborcja czy eutanazja tylko morderstwem. kto tu myli pojęcia.
Niejestemrobotem2019.12.15 11:46
Aborcja jest zabiegiem. Nie widziałem kawałków ciał, bo uwaga, obecnie nie fragmentuje się, nie skrobie nie wysysa :D Podaje się leki powodujące poronienie i tyle. Inne metody już od dawna są praktycznie nie używane. Więc nie ma kawałków ciał. Nie jest tak dramatycznie jak mówicie. Morderstwo to morderstwo, ale płodu nie da się zamordować, bo nie nie ma on ludzkich praw. Nie nazywasz rzeczy po imieniu, tylko na siłę wybierasz najbardziej negatywne określenie i je przyklejasz.
Małgorzata2019.12.14 19:57
Hitler, Stalin, tez różnili się poglądami od innych ludzi , co było w tym złego?
Niejestemrobotem2019.12.14 20:01
Hitler, Stalin też byli przeciw aborcji, także przykład chybiony ;)
piotr2019.12.14 23:19
ty to nazywasz poglady.wyobraz sobie ze twoja matka ma takie poglady jak te kobiety.nie mial bys problemu z popieraniem tych kobiet bo bys nie zyl
Niejestemrobotem2019.12.14 23:39
Czemu bym nie żył?
Grizzly2019.12.14 17:51
Pozamykać te suki za pomocnictwo w łamaniu prawa w Polsce!
guess who kagan2019.12.14 17:45
Na tych poduszeczkach "trutka na dzieci" pojawia się wyłącznie w twoim frondoumyśle, @yenn