12.01.22, 13:47fot. pixabay.com

Kolejne włamanie na konto polityka PiS: "Wychodzę z partii Nieudaczników i Szkodników"

"100 tys osób w Polsce zmarło na Covid. To nie liczba, to suma ludzkich dramatów – rodzin, dzieci, bliskich. Polska stała się krajem drastycznie rosnących cen i kosztów utrzymania polskich rodzin, Wychodzę z partii Nieudaczników i Szkodników" – takiej treści wpis został umieszczony na koncie posłanki PiS Iwony Arent przez hakera, a do wpisu została dołączona grafika pokazująca zestawienie liczby zakażeń koronawirusem i zgonów na COVID-19 w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Brazylii i Wielkiej Brytanii.

Fakt włamania potwierdziła już PAP oraz rzeczniczka PiS Anita Czerwińska. Podjęte zostały też odpowiednie działania – przekazała rzeczniczka.

"Informuję, że doszło do włamania na konto poseł Iwony Arent. Podjęte zostały odpowiednie działania" – napisała Czerwińska.

Do włamania na konto posłanki PiS doszło w środę po godz. 11. Okazało się, że wielu użytkowników internetu dało mu wiarę.

Jak się okazje jest to już kolejny atak hakerski na konta polityków partii rządzącej. Włamań dokonano na profile posła Marka Suskigo, wiceministra edukacji i nauki Włodzimierza Bernackiego oraz minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg.

W tle konta zamieszczone zostało ponadto zdjęcie, na którym obecnie widnieje napis "Polska bez PiS" wpisany w kontur Rzeczypospolitej.

mp/twitter/media

Komentarze

Pet2022.01.15 21:27
Pisiory, nie ośmieszajcie się że jakieś mityczne włamanie było. Biedna nakłamała w tv, stwierdziła se później że zawiodła jaśnie prezesa, dała w szyję, napisała to co napisała i tyle.
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.12 18:53
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pora odświeżyć pamięć politykom PiS. Jarosław Kaczyński orzekł ostatnio, że komisja śledcza w sprawie użycia Pegasusa jest niepotrzebna. A przecież kiedy był w opozycji, twierdził, że bycie przeciwko komisji śledczej to przyznanie się do winy – pisze Agnieszka Burzyńska. Publicystka Faktu zarzuca szefowi PiS stosowanie podwójnych standardów.
Dam2022.01.12 16:28
To ta, co kłamała w Polsat News w żywe oczy, a jak jej pokazali dowód że kłamie to kłamała dalej?
Anonim2022.01.12 16:07
Jak ktoś z PIS napisze coś prawdziwego, to wtedy wiadomo, że był to włam na konto.
Krakus2022.01.12 15:46
To zrobił Tusk i włamał się na konto za pomocą aplikacji Pegasusa w wersji Furojczland 2.0
PiSowskiePrzypadkiZeSzpitalaObłąkańców2022.01.12 15:24
Perukarzowi Suskiemu goła baba weszła do telefonu. Nie karlica, nie krasnoludzica, nie elfica - normalna pięćdziesiątka z jeszcze akceptowalną nadwagą. Poseł znalazł ją tam, kiedy poczuł, że jego telefon jest dziwnie ciężki, a miejscowo z ekranu wystawał zarost. I było to włosie naturalne, co perukarz Suski rozpoznał bez pudła.
matis892022.01.12 14:21
Znowu wypłynął półnagie fotki posłanek PISu ??? Oj cnotliwe to one chyba nie są, tylko do kamer udają takie cnotki.
matis892022.01.12 14:18
I te nieudaczniki i mamlasy z szatanistycznego, lewackiego PISu zajmują się cyfryzacją i dążeniem do państwa bezgotówkowego. Byle haker przejmuje ich konta, także Polacy przy cyfryzacji PISu wasze dane osobowe mogą przejmować obce wywiady, hakerzy, koncerny, a wasze pieniądze są w niebezpieczeństwie.
matis892022.01.12 14:14
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
a może to nie włamanie2022.01.12 13:59
Tylko asystent posłanki zawiedziony wypłatą po wprowadzeniu PŁ zrobił sobie jaja.
Żyd Anonim - wieczny nudziarz2022.01.12 13:57
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie Jan Paweł II, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam w szał; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczywiście, ten wspaniały plan nie jest do realizacji natychmiast, a to przez ten okropny PIS i polaczków podatnych na propagandę Rydzyka. Ale powolne rozmywanie polskości oraz chrześcijaństwa w unijnej neomarksistowskiej euro-papce - kto wie? Z pomocą Tuska i rodzimej Targowicy powinno to skutecznie zadziałać. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!
Żyd Anonim - wieczny nudziarz2022.01.12 15:25
Już mi się te chamskie prowokacje tej samej treści przejadły, ale po pierwsze płacą za nie, po drugie oficer prowadzący kazał ciągle je wrzucać. "Działaj Wanie" - powiedział - "a rubelki zamienimy na dolary w Ordo Iuris."
Kryska2022.01.12 13:57
PiSuar chce przykryć inwigilowanie Pegasusem!