02.06.20, 17:34Fot. screenschot: Youtube - Radio Plus

Komuch Czarzasty znieważa katolików

Lider Lewicy Włodzimierz Czarzasty był gościem Tomasza Sekielskiego w programie „Onet Rano”. Podjął m.in. temat funduszu kościelnego, nazywając księży „tłustymi chłopami” i „obibokami”. Zdaniem Czarzastego państwo daje Kościołowi „niewyobrażalną kasę” i „bezkarność wobec mafii pedofilskiej”.

-„Z jednej strony państwo daje kościołowi dwie rzeczy: niewyobrażalną kasę i bezkarność wobec mafii pedofilskiej i tego, co się dzieje wśród kleru. W zamian za to kler daje PiS-owi głosy na kazaniach. To jest układ, który będzie trwał do czasu, gdy PiS będzie rządził. To układ nierozerwalny. Tego się nie da rozerwać. Trzeba to pogonić, gdy będzie inny układ w parlamencie” – stwierdził Włodzimierz Czarzasty w programie „Onet Rano”.

Zdaniem szefa Lewicy komisja ds. pedofilii niczego nie wyjaśni, ponieważ będą zasiadać w niej wyłącznie przedstawiciele PiS. Odnosząc się natomiast do funduszu kościelnego, Czarzasty powiedział:

-„Lewica nigdy nie była przeciwko wierze i wiernym. Wywalimy w powietrze fundusz kościelny. Kościół nie płaci cła, ma zryczałtowane podatki. Tłuste chłopy, obiboki płacą podatki na tym poziomie. Religia w szkołach, brak kas fiskalnych, zarządzanie cmentarzami... to wszystko przed nami i cieszę się, że mam to przed sobą”.

kak/Onet.pl

Komentarze

pawe\\\\305\\\\2022020.06.4 12:49
Byłoby dobrze gdyby ten pan dowiedział się, co to jest fundusz kościelny i skąd się wziął
Jan Radziszewski2020.06.4 10:34
filmowiec tj żyd Sekielski wróg KK umrze 10.10.2020 r a ex towarzysz z PZPR Czarzasty - Za 3,5 roku zostanie podobnie jak Sekielski zabrany do PIEKŁA dla radochy wiecznej cezara żydów /J 19,15)
Władysław2020.06.4 8:24
Raz sierpem, raz młotem! Dziwny jest zaiste ten świat, jeśli radziecki towarzysz z PZPR, otwarcie plujący na niepodległość Polski, zamieszany w "aferę Rywina" , 30 lat po zlikwidowaniu jego proradzieckiej partii, nadal jest autorytetem w niektórych mediach? I jeszcze to jego obrzydliwe nazwisko...
katolstwonazlom2020.06.4 7:30
poziom komentarzy taki jak poziom inteligencji tzw prawicy DNO
Jan2020.06.4 7:22
burok jak malo rasista ale co sie dziwic komunista a to z natury jest zle przestancie o Nim mowic
JanP2020.06.4 6:28
W końcu ktoś walnął pięścią w stół i wódka się rozlała. Następny zrzuci kieliszki ze stołu a kolejny wywali cały stół.
MementoMori2020.06.3 21:58
Tolerancja czerwonej, zielonej , tęczowej komuny w pełnej krasie
killpedryll2020.06.3 20:45
Włodek chapie dzidę czy zapodaje?
anonim2020.06.3 20:15
Takie coś nie może mnie obrazić. Odejdzie w niebyt, chociaż się nadyma, towarzysz.
Jan Radziszewski2020.06.3 15:50
antyklerykały zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na żyda Sekielskiego a na pozostałe żydy i Czarzastego nie dalej jak 3,5 roku /bo wcześniej to i mniej grzechów popełnionych stąd - i mniejsza kara wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
skarb2020.06.3 15:42
to jakimi tytulami oplules KSIEZY dotycza ciebie PObieraz gaze POselskie i nic nie robisz tylko macisz,szkalujesz i nie tylko w kraju cimiszewicz,belka itd zajmnij sie pedofiliastymi w twoim srodowisku i marszach milosci sexu innaczej nawet w miejscu publicznym jak zwierzeta to wam wolno kazdy odpowie a Ksieza najbardziej,chociaz najczesciej sa to ksieza wyslani do Seminarium w celu psucia go od srodka przez agenture lewacka
Mała72020.06.3 15:08
Po czym poznać rasowego komucha z dziada pradziada... Lubi mówić o cudzych pieniądzach.
Mała82020.06.3 15:05
"Niewyobrażalna kasę" to twoi stalinowscy pałkarze i przodkowie ukradli kościołowi.
OKOpSK2020.06.3 15:44
Twoja sekta juz odzyskala to co sama ukradla innym z nadwyzka. Moze tak by oddali majatki ukradzione protestantom?
OKOpSK2020.06.3 12:30
Ja powiem dobitniej. Katolicy to zlodzieje mordercy pedofile gwalciciele klamcy oszusci naciagacze malwersanci. Przywodce tej sekty okradaja i naciagaja Panstwo Polskie na ile sie da. Watykanska sekta powinna byc rozliczona zw wszystkiego co nakradla do tej pory a ci pseudokaplani przeswietleni w sprawach majatkowych
Stary Krakus2020.06.3 12:25
Panie Czarzasty za komuny nazywali was s...ny z pzpeeru teraz mówi się komuch. Za komuny najwięcej pedofili było w śród s. nów. Teraz chłopie gadasz co ci ślina na język przyniesie. Za komuny jakby ktoś was nazwał po imieniu toby siedział w pace albo był wysłany na sybir. Teraz możesz gadać co chcesz i za to cię nie posadzą. To jest taka różnica między kiedyś, a dziś.
Bdg2020.06.3 10:59
A co ten czerwony patafian może innego powiedzieć??? Jak by coś powiedział normalnie to nikt by nie zwrócił na padalca uwagi!
anonim2020.06.3 8:24
Zwykły putinowski prowokator ,powinno się te ścierwa zaliczyć do organizacji terrorystycznych
Maciej2020.06.3 8:15
Miejsce - KOMUNISTÓW JEST NA ŚMIETNIKU !!!!!! - CZARZASTY !!!!!!!
Tomasz2020.06.3 8:10
Niby kto ma pogonić PiS? Czarzasty Z Biedroniem? Jaja sobie z nas ten człowiek robi. Jego kandydat na urząd prezydenta ma z poparcie na poziomie błędu statystycznego a ten się doradza Polakom kogo mają pogonić. Na razie wygląda, że pogoniony został Czarzasty Zandberg i Biedroń.
Jan2020.06.3 6:43
a czy Ty sie rozliczyles ze kradliscie (partia PZPR) wszystkim ,Polakom jestes za zabijaniem czyli przeciw podtawowemu prawu jakim jest prawo do zycia
Kicks2020.06.3 4:55
Czy komunistyczne lotry nie rozumieja jednego ??? Kosciol i patrioci to jedno, a u podstaw tego sojuszu stoi dobro Polski !!! Uwazam,ze zdrajcy komunistyczni nigdy tego nie zrozumieja, dlatego trzeba ta bolszewicka cholote rozpedzic na siedem wiatrow, bo zawsze beda szkodzic Polsce !!! Szkalowanie, klamstwa i plucie na uczciwych nic wam, komunistytczne scierwa nie pomoze !!!
OKOpSK2020.06.3 13:54
Nieuku i uposledzony osobniku. Twoja sekta watykanska zawsze byla przeciwko Polsce i doucz sie buraku jaki stosunek miali watykascy urzednicy do powstan narodowych i z kim sie bratali by rozbic Polske. Pieprzyc takich niby patriotow jak ty co to popietaja instytucje szkodliwa dla wlasnej ojczyzny.
lucjanhenryk2020.06.3 4:33
Jakie zbrodnie popełniła czerwona ferajna? Od czasów Lenina, .....Stalina ....Pol Pota......Honeckera...Jaruzelskiego... komuniści, lewacy, jak tam ich zwał; zamordowali 150 000 000 istnień ludzkich.
adam2020.06.2 23:06
Czarzasty i jemu podobne psu-braty znalazly sie w duzej mierze dzieki pisowskiej TVP . Przypomnijcie sobie jak lewica , a nawet dewiianci byli zapraszani do TVP na jesieni przed wyborami . Jedyna partia " gorsza" - dla TVP- niz dewianci i spadkobiercy mordercow razem wzieci byla partia Konfederatow . Atakowana w sposob chamski . Jazda na calego . Nawet folksdojcze peowskie jak byly u wladzy nie atakowali tak PISu , jak PIS atakuje teraz Konfederacje. Dlaczego ? Powod jest banalny . Wszystkie partie , ktore sa teraz w sejmie byly uczestnikami przekretow podstolowych w 1989 r. - oprocz Konfedracji . Dlatego tak zawziecie jest zwalczana i oczerniana .
Jan2020.06.3 12:37
OOOO śmierdzisz ruskimi onucami kacapie...he he he...Nie uda się...nic się wam dupki nie uda...
Lech ale nie wa\\305\\202\\304\\231sa2020.06.2 21:42
Zawsze od początku byliście przeciw Wierze i Kościołowi. Mordowaliście nie winnych Księży. W bestialski sposób.
Olej2020.06.2 20:40
Wszystko przed wami ! Łapy to wy towarzysze umiecie wsadzać w nie swoje kieszenie. Kościół ma, bo ludzie dają i dawać będą, a wam guzik do tego. Jeżeli już to obciąć wam dotacje na partie, żebyście się tuczyli z własnych towarzyszy i ich składek na matkę partię. A swoją drogą zdurniały senyszynoidalny antyklerykalizm przywiódł was na manowce polityki, jesteście cymbałami jeżeli myślicie, że uda się wam wygrać z Kościołem i zduraczyć społeczeństwo. Druga prawda, że czegoście się nie dotknęli zamienialiście to w g..........o mowa o stoczni szczecińskiej, większości zakładów rozkradanych za rządów sowieto-lewicy, transformersy czerwono między partyjne na platformę dokończyły dzieła, tak że został ch......, d........ i kamieni kupa. Tyle po was zostaje zazwyczaj.
lok2020.06.2 19:41
odezwał się pracuś
Glaudiusman2020.06.2 19:38
Pogonić należy czerwonych komuchów i lewaków, bo to oni okradają prosty lud z prawdy i środków materialnych. Tu nawet twarda sękata decha nie pomoże na tak skrzywiony kręgosłup.
Hanna2020.06.2 19:29
Rzeczywiście Kościól to luksus to dlatego tak chętnie ubecy wysyłali swoje dzieci do kapłaństwa- no to gdzie oni teraz są? Czy to te tłuste chłopy ? Co za cham.
M.a2020.06.2 19:20
Czy Czarzasty ma zamiar wprowadzić sztandar PZPR, że mówi, iż to wszystko ma przed sobą. Gdzie są miliony ze składek PZPR owskich gdzie je wyprowadziliście. Gdzie majątek po PZPR? Znów chcecie dorwać się do kasy? Won od rządów.
Polak2020.06.3 5:19
Pytaj szeregowego posła, bratobójcę Jarosława K, w końcu dorobił się na majątku po PZPR.
Polak2020.06.2 19:10
Sekciarze znowu obrażeni udokumentowaną prawdą?
tuld2020.06.2 19:08
Czy któryś lekarz , który ma wizyty domowe ma kasę fiskalną? czy prawnik do którego idziemy po poradę lub w celu zatrudnienia go ma kasę fiskalną? Czy mechanik samochodowy ma kasę fiskalną?
lelo2020.06.2 19:08
to kogo obraża kler czy katolików zdecydujcie się
skarb2020.06.2 19:00
a kim ty jestes zajadlywytresowany jak antifa w warszawce a moze w moskwie taki czerwona hybryda komunistyczna POtrafiaca tylko szczuc ,opluwac,napuszczac,POdpuszczac oszukiwac wrog POLSKI I POLAKOW
arbiter elegantiarum2020.06.2 18:59
Czy to już piąteczek?
JS2020.06.2 18:51
Panie Czarzasty, nie chcemy tu takiego państwa jak w Korei Północnej ! Rozumie pan to ? Niech pan ze swoimi poglądami i pomysłami przerobienia Polski jedzie gdzieś indziej ! Pozdrawiam
Niejestemrobotem2020.06.2 18:54
Dokładnie, nie chcemy państwa, gdzie jest odgórny, finansowany przez państwo kult wodza, niezależnie, czy tym wodzem jest Kim, JP2 czy Jezus! Gdzie temu wodzowi i jego dostojnikom wolno więcej niż ludziom!
soros2020.06.2 18:44
dwa wypasione knury ten jeden szczególnie ,mający fobie antykoscielna.jeden kreci filmy zmanipulowane i tendencyjnea, drugi słowem opluwa .wiarygodność zero do kwadratu.
kacaraba2020.06.2 18:44
czy takie łajno jest w stanie obrazic kogokolwiek?
Towarzyszu Kłaczasty,2020.06.2 18:30
a wy gdzie pracujecie? Jak dokładacie się polskiego PKB? No i do szczupłych nie należcie.
antymarksista2020.06.2 18:26
Czarzasty jest tępym komuchem, który nie nie myśli. Zatrzymał się na etapie szkolenia aparatu partyjnego (PZPR) w okresie PRL-u i z taką właśnie wiedzą i przekonaniami funkcjonuje dzisiaj. Oczywiście szkolono go pogardy dla chrześcijan i Kościoła Katolickiego, co zdążył wyartykułować innemu specjaliście d/s szkalowania dobrego imienia KK.
Jahu — Bóg Hebrajczyków2020.06.2 18:23
Siódme: nie będziesz cudzołożył.
anonim2020.06.2 18:16
TO JEST WIELKI PROSTAK TA GEMBA MOWI WSZYSTKO PROFAN
Brutus2020.06.2 18:51
powiem wiencej- tempa gemba pendraka ;-)
okularnik2020.06.2 18:16
odezwal sie najwiekszy obibok i specjalista od zycia za cudza i skradziona kase
fronda szczuje2020.06.2 18:13
Czarzastego obraząc można a le czarnych pedofili za nic na śwecie
tuld2020.06.2 19:11
Tak bo każdy ksiądz to pedofil melepeto? Ogarnij się albo komentuj na krytyce politycznej nie tutaj.
JD.2020.06.2 22:30
"fronda nie szczuje"! Ty szczujesz! Nikogo nie powinno się obrażac! Nie wiesz? Więc powiedz, dlaczego CZarzasty pierwszy zaczął obrażać! Nie mógł normalnie, tylko po chamsku? W takim wypadku, ona sie tylko broniła! I słusznie! JAKOŚ TEGO NIE WIDZISZ? TYLKO PISZESZ, ŻE SIĘ JEGO OBRAŻA! BIEDNY POKRZYWDZONY? TO NIECH NIE ZACZYNA! JEMU WOLNO??/
emerytka2020.06.2 18:13
no tak czeronoarmeniec w czerwonym cweterku,z fioletowym nochalem POWINIEN POWIEDZIEC I TYCH KOMITETACH PZPR gdzie byly sale kinowe,baseny,sauny,hotele,restauracje sale wykladowe,gdzie urzadzano orgie tlustych pzperowcow luoacych chlopczykow czy dziewczynki,to jak tawariszcz skaze jak to bywalo???FIOLETOWY NOCHAL niech nie mowi ze on sie narodzil pozniej ze on nie,nie,fioletowy nos smierdzacy denaturatem POCIAGNAL TEN SKANDAL DALEJ ,o czym byla powiadomila byla juz czlonkini,mowiaca o zmuszaniu do seksu za okreslone korzysci!!!takze tawariszcz z niebieskim nochalem od tych trunkow niebiesko-fioletowych,/////byly cieniutkie czasy i pilo sie wszystko jak to u ruskich bo organizm potrzebowal ///////..pelniacy obowiazki polaka POWINNI NIE WYCIAGAC BRUDNYCH SMIERDZACYCH LAP po pieniadze z programow DLA TYCH KTORZY NIE SKORZYSTALI Z TRANSFORMACJI W ROKU 89-2014 ,komuchy uwlaszczyly sie na MAJATKU NA KTORY ANI KROPLI POTU NIE WYLALI,garsciami czerpali dla siebie i swoich czerwonoaremcowych bahorow,KIEDY TO WSZYSTKO W 2015 ROKU SIE ZAKONCZYLO rozpoczeli wojne domowa.MUSIMY SIE ZEBRAC I JAK NAJSZYBCIEJ WYBRAC ANDRZEJA DUDE NA PREZYDENTA 2020-2025 aby dalej byly realizowane projekty dla POLSKI POLAKOW!!!
Janina2020.06.3 12:36
Brawo!
fronda szczuje2020.06.2 18:11
To katolicy są spaslakami?
Styki2020.06.2 18:05
Rozgwieżdżone niebo jest jak otwarta księga, który mówi ateiście: «Analfabeto!».
2020.06.2 18:22
Ta… prawda, ale trzeciej kategorii.
Styki2020.06.2 18:30
Prawda jest jak światło: jedno i różne; jest jak natura: jedna i płodna; jest jak Bóg: jeden i wielki. (Tommaseo)
2020.06.2 18:40
Styki. Frazesy.
Niejestemrobotem2020.06.2 18:52
Masz jeszcze jakiś taki zabawny cytat?
Styki2020.06.2 19:05
Wystarczy czasem jeden uśmiech, aby rozbroić wroga.
2020.06.2 19:14
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, tys prawda i gówno prawda. Ks. Tischner
Izydor2020.06.2 18:03
Nowy "dziennikarz" wyjątkowo płodny. Zasłużył na podwyżkę! 15PLN za 1800 znaków.
Jahu2020.06.2 18:03
Odezwała się czerwona chudzinka co to tyra w kamieniołomie rozbijając kamienie młotem.. wy czerwieńcu, macie litry krwi kapłańskiej na swoich parszywych łapach, więc na twoim miejscu raczej bym milczał.
Jussuf2020.06.2 18:07
kamieniołomy i internet? Bądźże konsekwentny
usuńcie ten komentarz!2020.06.2 18:20
Tej, Natan Jahu, nie bądź taki chytry jak minister Szumowski.
ole2020.06.2 18:00
Gdyby nie Mazowiecki, to Czarzasty oglądałby za swoje komusze zasługi niebo na spacerniaku.
Topek2020.06.2 17:59
Oczywiście że księża to darmozjady, najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie podatku kościelnego dla tych którzy zadeklarują że są katolikami i chcą opłacać kościół, było by to sprawiedliwe podobnie jak to działa np. w Niemczech, wiedzielibyśmy też ile naprawdę w Polsce jest katolików
Jussuf2020.06.2 18:05
to byłby koniec kościoła katolickiego w Polsce jaki znamy
To ja2020.06.2 18:48
Dziesięcina przez Jezusa nie została zniesiona dlatego każdy deklarujący się katolik powinien 10% swego dochodu oddać kościołowi to jest zarabiając 2000 zł oddajemy 200 zł
kgb2020.06.4 7:41
na kościół 10% i boli bardzo, inne podatki 60% i jest wspaniale
Michał Jan2020.06.2 19:44
Musi wszystko, wg Ciebie, przechodzić przez łapska urzędników państowych? Nie możemy dawać bezpośrednio na tacę?
JD.2020.06.2 22:44
TOPKU "ROZTROPKU" TO TY JESTEŚ DARMOZJADEM , 24/h tu siedzisz! Nie chodzisz do Kościoła, nie płacisz, nie dajesz na tacę, więc niech cię o to głowa nie boli! To nasza sprawa!Dajemy, bo chcemy! I Poszoł! Kościół płaci do Urz. Skarb. od lat takie podatki, jakie ma ustalone do zapłaty zgodnie z Uchwaloną Ustawą Rządową! Podatek dochodowy płaci i składki ZUS od zatrudnionych w Kościele pracowników obsługi itp.
Konfederacja2020.06.2 17:56
Jak Czarzastego nie cierpię tak teraz dobrze powiedział, wyszło całe zakłamanie PiSu. Komisja ds. pedofilii miała być już rok temu.
Jan Radziszewski2020.06.3 15:24
a czytałeś co mówi Pismo św. "NIe tykajcie Moich pomazańców zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na żyda Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
uriah2020.06.3 16:34
jak to konfederacja "nie cierpi " czazastego to dlaczego idzie z nim ramię w ramie przeciwko Polsce i Polakom?
Fergal2020.06.2 17:54
Komuch Czarzasty może sobie podać rękę z komuchami z PiSu typu Kiszczak, Piotrowicz czy Kryże. Jedni warci drugich.
Ryszard2020.06.3 3:40
Russko-prusski trollu, goń się
Janina2020.06.3 12:35
Te...Fregal z główką coś nie tak?
katolicka kretynizacja polski 2020.06.2 17:54
klechy to nietykalna i pasożytnicza kasta!
Styki2020.06.2 18:22
Oszczerca podobny jest do gąsienicy, która pełznąc po kwiatach, zostawia na nich swój śluz i je brudzi.
Michał Jan2020.06.2 19:31
Z punktu widzenia idioty, który kasy fiskalne na każdym kroku uważa za normalność.
Mała32020.06.3 15:06
Cześć komuchu, stalinowski morderco. Co słychać? :)
Jan Radziszewski2020.06.3 15:21
kretynie Pan "Nie tykajcie moich pomazańców " wiedz to i kara spadnie już na Sekielskiego a ciebie zboku za 3,5 roku. diabły w ogniu piekielnym zabiorą cię do PIEKŁA zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Brutus2020.06.2 17:54
"komuch" znieważył katolików obrażając ich pastuchów ,, czas na katolików ,do roboty, pokażcie mu jak sie obraża ...
CZERWONY SWETEREK PIEWCA CZERWONEJ ARMII2020.06.2 17:53
LEWICA W POLSCE TO TAKA K ...WA JA K PSL TO OBECNIE TARGOWICA NIEMIECKO RUSKA
Grizzly2020.06.2 17:45
Nie trzymaj swojej bolszewickiej mordy (nosa) w denaturacie!
Lolek Kremówka2020.06.2 17:55
Gryziu, uważaj żebyś sobie języka nie odgryzł z tej złości.
opty2020.06.2 17:45
„tłustymi chłopami” i „obibokami”, do tego nie pociągniętych do odpowiedzialności za zbrodnie minionego ciemnego okresu w historii Polski, należy określać p. Czarzastego i Jego ferajny.
Niejestemrobotem2020.06.2 18:43
Dobra, to jakie zbrodnie popełnił osobiście Czarzasty? Które można mu przypisać? Słucham?
Wojtek Polak2020.06.2 19:59
wszystkie jako komuch i zachlaj morda które popełnili zbrodniarze z czerfonej zarazy.a i jeszcze odpowiada za wszystkie zbrodnie tęczofo czerfonej zarazy która toczy ten świat.
Niejestemrobotem2020.06.2 20:44
Odpowiedzialność zbiorowa. Jakie to proste. Jak bardzo mało mające wspólnego z jakąkolwiek sprawiedliwością. Jakie to wymyślnie złe.
Karol2020.06.2 21:06
To ty szmato, czarzasty, po-kowcy (synkowie lub wnuki ruskiego pomiotu ) i inny antypolski element, stosujecie " odpowiedzialnosc zbiorowa " Za kilku wyslanych przez komuchow do rozwalenia kosciola pedofilow, obwiniacie caly kosciol i ksiezy ! Niedouku poczytaj troche .!
Niejestemrobotem2020.06.2 21:31
Taka porada. Szmato mów do swojego odbicia w lustrze i do nikogo więcej. Na pewno podniesie to poziom twoich rozmów z ludźmi. Sugeruję również nauczyć się pisać zgodnie z zasadami języka polskiego, jak też stosować polskie znaki. Bez pozdrowienia, ani wyrazów szacunku.
tomasz2020.06.3 9:37
Opty odwal się od księży . Sam jesteś nierobem i obibokiem a mówisz o innych. Zastanów zanim coś powiesz pochodzisz z chowu moskiewskiego tak jak czarzasty stąd ta nienawiść do księży. Inaczej nie można tego wytłumaczyć. Poza tym ta ruska morda zmieniła sobie nazwisko żeby ukryć stalinowskie pochodzenie. Więc jak się naprawdę nazywa? Bo że Czarzasty to na pewno nie. Może urodził się w Moskwie i został zrzucony przez bolszewików. Pysk typowy dla bolszewika o pokroju azjatyckim. Mam nadzieję że przeczytacie ty i inni.
Opty2020.06.3 17:43
Tomuś nie piskaj.. Czytaj że zrozumieniem.
Piotr Nowak2020.06.2 17:42
A w którym miejscu powiedział nieprawdę?
Ja2020.06.2 17:48
Że ruski wyzwolili Polskę i Polaków
.2020.06.3 6:29
No bo wyzwolili. A potem okupowali.
CZERWONY SWETEREK PIEWCA ZBRODNI2020.06.2 17:50
KSIADZ TO NIE WNUK CZERWONEGO BOLSZEWIKA TO NIE PIEWCA GWALCICIELI Z CZERWONEJ ARMII .
antylewak2020.06.2 17:59
ano w tym - głupawy kundlu -że ten parch zwany czarzasty zapomniał dodać że to jego kumple poprzednicy - tzw. czerwone smiecie służące Moskwie odebrały Kościołowi wiele budynków, pomieszczeń, ziemi, które ten Kościół dostał od ludzi. Nigdy za to NIC nie zwrócili, chociaż wola ofiarodawców była bardzo jasna. A czerwone kundle- śmiecie zagrabiły to dla siebie - z tego majątku żyje też dzisiejsza sld
Piotr Nowak2020.06.2 18:09
I dlatego że komuniści zabrali, potem oddali ja mam biednym klechom jeszcze odszkodowanie w ramach zadośćuczynienia z moich podatków płacić? Mimo tego że ani do kościoła nie chodzę ani nic poza tym żeby się ode mnie odstosunkowali od nich nie chcę, to mam płacić? Sami sobie ich utrzymujecie. Tak jak w normalnych krajach - wierni utrzymują swoich czarnoksiężników - i wszyscy są zadowoleni. A "głupawy kundlu" to sobie możesz do swojej starej w łóżku mówić.
Wieńczysław Gadomski2020.06.2 18:37
Piotrze Nowaku, głupawy kundlu. Twoja widać jest stara.
Japa2020.06.2 21:19
A ja , panie Piotrze Nowaku jestem z Panem . .Nie wolno Pana nazywać " głupawym kundlem "bo kundle czyli pieski nie są głupawe. To mądre stworzenia i trudne do przekupienia .Z Panem , ,totalnym lekko poszło jak z głupawym osłem.A w temacie. Co to oddano klechom ? Komuchy zabrały wszystko .Tylko gołe kościoły zostały O nie wyjaśnionych śmierciach księży nie wspomnę. Ma Pan ,albo towarzysz , rację .Teraz my płacimy odszkodowanie za Wasze draństwa .A Czarzasty niech wstąpi do kościoła i praśnie paciorek za spokój duszy faceta co narysował gruba krechę .Bo gdyby nie ta krecha , tow ,Czarzasty inaczej by śpiewał .
Niejestemrobotem2020.06.2 18:19
Faktycznie zapomniał dodać, że komisja majątkowa dała kościołowi dobra warte wielokrodnie więcej niż posiadał :( I że należałoby coś z tym zrobić :(
Jadwiga D.2020.06.2 22:18
KŁAMIESZ!" nierobocie" PODAJ KONKRETY ! NAPISZ! U nas w moim Mieście zamienialiśmy np, place, czy budynki, które były nam bardziej potrzebne, a u nich były bezużyteczne! Robiliśmy zsalenie. Pomimo że nasze były gorsze i w gorszym położeniu i mniejsze, TO NIE DOPŁACALIŚMY IM! Było poprostu USTALONE: sztuka, za sztukę! Wiem, bo jako Skarbnik Miasta brałam w tym udział I TAK ZAWARTE ZOSTAŁO W AKCIE NOTARIALNYM! Więc proszę mi nie opowiadać bajek!
Jadwiga D.2020.06.2 22:20
Sorry: w.być: zcalenie.
leszczyna2020.06.3 21:39
Nie, powinno być: scalenie.
Japa2020.06.3 8:45
Pewno ,że nie jesteś. Chyba ,że robotem ze wschodu..Taki zawsze zaprogramowany jak Czarzasty - wszystko co Ruskie i pod ruskim kierownictwem to super .Polski beeeee .Ty też zapomnialeś dodać ,że może ta i zwrócili ale nie wszystko ,Ale zapomniałeś o najważniejszym .Komu ,,odebrali" jak zwracali. Nie sprawcy .
.2020.06.3 6:30
A skąd ten biedny kościół miał wcześniej tyle budynków, pomieszczeń i ziemi? Za swoje kupił? Czy może wyłudził strasząc ekskomuniką i klątwami?
OKOpSK2020.06.3 12:23
Niedouczony buraku kler juz dawno odzyskal z nawiazka to co niby stracil. Ty prostacki kmiocie dowiedz sie najpierw ile twoja sekta nakradla innowiecom majatkow potem sie wiejski nieuku odzywaj
Lewak2020.06.2 18:09
Piotr Nowak ... czerwona kacapska obleśna gnida - w którym miejscu tu nieprawda?
killpedryll2020.06.2 18:12
Nowak, kurvo, ile ty masz lat paróvo? 20, czy mniej?
Agnieszka Dz. 2020.06.2 18:17
On ma prawie dwa razy tyle, za to Ty pełnoletni na pewno nie jesteś chłoptasiu.
killpedryll2020.06.2 18:29
góvno jesz i góvno wiesz agniesiu.
.2020.06.3 6:32
Debilem jesteś chłopku.
Kichawa Błonka2020.06.2 21:47
przecież wiadomo, że to twój niedorozwinięty mężuś
Niejestemrobotem2020.06.2 18:47
A co to ma do rzeczy? To, że nie potrafisz merytorycznie się odnieść do komentarza, to się będziesz o wiek czepiał?
Michał Jan2020.06.2 19:29
W tym, że daje jakąś niewyobrażalną kasę. De facto oddaje małą część zabranej niewyobrażalnej kasy.
Janka2020.06.2 23:23
Zwrócone majątki to ponad 320% tego co zostało Kościołowi zabrane, w międzyczasie Kościół otrzymał masę nowych gruntów i to bardzo atrakcyjnych, właśnie buduja kolejne hotele, spa, a pod Łodzią to nawet budują kopalnię odkrywkową na terenie parku krajobrazowego bo dostali za friko na cele religijne. W dodatku prócz zwrotu w większości niesłusznego, majątków otrzymują tzw rekompensatę z funduszu kościelnego. Czyli PRL im sporo zabrało (ale mniej niż się wydaje, bo część to była wymiana rolnych gruntów podmiejskich i wiejskich na działki w centrach miast pod budowę kościołów, których najwięcej w ostatnich kilkuset latach zbudowano właśnie w PRL.
Barbara2020.06.2 20:15
Jakoś terrorystów islamistów boją się znieważać
Japa2020.06.3 8:58
Cccccccicho. Bo jak tyko ktoś wspomni żle o islamie ,to oni już mają pełne gacie.
Asses2020.06.2 21:45
właśnie possał mi twoja matka
JD.2020.06.2 22:21
Piotrze N... Wszystko bzdura!
Ryszard2020.06.3 3:38
Komuch kłamie z każdym oddechem
Janina2020.06.3 12:33
Za chwilę przeleję 100zł na kościół w mojej parafii.To moje pieniądze zapracowane i tak nimi zarządzę i zawsze będę ..A stary komuch Czarzasty dzięki PO ZNALAZŁ SIĘ W PARLAMENCIE...i niech siedzi cicho bo tu nie Sojuz
Sylwester2020.06.3 16:05
W każdym
MementoMori2020.06.3 21:53
że państwo daje kase Kościołowi gdy tymczasem jest na odwrót , państwo tzw "katolicki" rząd PIS zatrzymuje i karze pielgrzymów, zamyka kościoły. Czarzasty mówi część prawdy co się tyczy kapłanów apostatów i modernistów którzy mówią na najwyższczych szczeblach że : "szlachetnym czynem jest nie pójść do koscioła, że nieposłuszeństwo władzy świeckiej to słamanie 5go przykazania Dekalogu!" Błądtego pana zasadza się na tym że u innych widzi zło, a środowiska w jakich sięobraca promuje sodomie, aborcje i nienawiść nie tylko do KK ale do ludzkości
MementoMori2020.06.3 21:56
Kase dają wierni w kościele i kto chce daje na tace , więc mówienie że państwo daje pieniądze kościołowi jest nieprawdą .Wojujący ateiści, gnostycy nie dali by nawet grosza na KK , oni wolą płacić na lewackie organizacje i fundacje Sorosa, batorego które zwalczają KK , a biorąc pod uwagę że coraz większa część Polski to ateiści i gnostycy i okultyści , nie ma mowy aby państwo płaciło kosciołowi , państwo które łamie konkordat i mówi co wolno a co nie wolno w kościele ! Mało tego to kościół utrzymuje państwo , bo do koscioła należy każdy ochrzczony który płaci podatki !
Anonim2020.06.4 10:08
Pan tak do każdej informacji dopisuje ten komentarz? Słabo...
jan2020.06.4 20:27
a komu dawał jak nie rządzil pis????