10.08.13, 08:33

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 319) tylko na Fronda.pl: Bezprawie prawem fiskusa!

Zasługi fiskusa dla wspierania przedsiębiorczości Polski Ludowej są nieocenione. Na tym polu dorównać mu może jedynie Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Choć należy dodać, że w dziedzinie kontroli Urząd Skarbowy ma jednak przewagę. Świadczą o tym statystyki, z których wynika, że aż 26% decyzji izb skarbowych jest bezprawna. Potwierdza to tylko ogromne zaangażowanie pracowników tych urzędów, którzy w pocie czoła, często na granicy lub zagranicą prawa wykonują swą ciężką pracę, aby prostym obywatelom Polski Ludowej żyło się lepiej!

Komentarze

anonim2013.08.10 9:25
Tuskomatoły przechodzą samych siebie! A z Tuska taki liberał jak z Hartmana etyk.
anonim2013.08.10 10:08
Oj tam... dziwicie się jak dzieci. Przecież cała ta 3rp jest organizacją przestępczą z definicji. To śmieszne coś nawet nie jest państwem... Mocne jest jak trzeba zniszczyć zwykłego człowieka - na to ma siły. Ale jak przyjdzie do sprawy z taką niewielką przecież Litwą, to już gaz schodzi jak z przebitego balonu.
anonim2013.08.10 12:15
"...na granicy a czasem za granicą prawa..." ale się uśmiałam! Fajne to wymyśliliście i ten super fajny głosik! Normalnie komuna jak się patrzy! Ekstra! Ktoś powiedział, że Polacy się obudzą dopiero i zaczną walczyć o swój kraj i byt w nim, gdy nie będą mieli co do gara włożyć...mocne. problem polega na tym, że Polak potrafi, a otwarte granice nie służą tej zmianie. Rząd wykazuje, że wzrasta poziom konsumpcji w Polsce, bo ludzie zarabiają zagranicą a wydają w Ojczyźnie. Ufajmy Matce Bożej, że Ona nas jednak poprowadzi, jako Naród i poszczególne jednostki. Nie traćmy w tym wszystkim ducha, bo naprawdę można go stracić i się zwyczajnie załamać. Człowiek nie może normalnie żyć. Ostatnio rozmawiałam ze znajomą pielęgniarką, mówiła, że jest już w Polsce wiele wolnych etatów dla pielęgniarek, a pensja cztery razy mniejsza niż np.w Niemczech, a zakres obowiązków większy niż w innych krajach. Co się dzieje z całą tą kasą która idzie do budżetu państwa? Dramat. Pozdrawiam!