20.08.13, 18:03Ministerstwo Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 322) tylko na Fronda.pl: Mistrzostwa w przepraszaniu

Niemałym osiągnięciem w tej dziedzinie może poszczycić się prezydent Gdyni, który przeprosił za przerwane przez kibiców Ruchu Chorzów meksykańskie bunga bunga, godzinę i 13 minut przed liderem klasyfikacji Gazetą Wyborczą. Dzięki tak szybkiej reakcji Polska Ludowa ma szansę zostać niekwestionowanym przodownikiem światowego przepraszania.

Wielkim nieobecnym tych zawodów okazał się jednak minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, który z powodu kontuzji sumienia nawet symbolicznie nie przeprosił za "absolutnie prawidłowe" działanie milicji. Nikt o to jednak nie ma do niego pretensji! Nie od dziś bowiem wiadomo, że jedne prewencyjne przeprosiny więcej znaczą niż sto prewencyjnych patroli. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

 

WIĘCEJ KOMUNIKATÓW ZNAJDZIESZ TYLKO NA FRONDA TV

Komentarze

anonim2013.08.20 18:21
Głupie. Strasznie głupie. A zachowanie prezydenta Szczurka wzorcowe. Widać dlaczego ten człowiek za każdym razem wygrywa wybory w pierwszej turze deklasując przeciwników.
anonim2013.08.20 18:22
absolutnie świetne oplułem monitor ze śmiechu przepraszam przepraszam przepraszam nie chciałem samo wyszło ;)
anonim2013.08.20 19:22
snaut pozwolisz, że jeszcze tylko dodam, że najbardziej ma przepraszać za sam fakt istnienia i bycie Polakiem
anonim2013.08.21 9:07
'Przepraszamy za <Gazete Wyborcza>'. Polecam tekst P. Stanislawa Janeckiego 'w Sieci'. '<Wyborcza> przyznaje sobie prawo przepraszania w imieniu Polakow' Zapomniala jednak o kilku waznych sprawach: - Jacku Kalabinskim - Leszku Maleszce. Reszte znajdziecie Panstwo w owym artykule.