12.10.13, 06:36

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 337): Donald Tusk na czarnym lądzie

Nie będą to jednak wczasy, tylko ciężka siedmiodniowa harówka! Dlatego też Donald Tusk zabiera ze sobą aż pięcioro ministrów. Wszakże nie od dziś wiadomo, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. W niebezpieczną wyprawę do krainy słoni i hipopotamów wybiorą się Bartosz Arłukowicz, Sławomir Nowak, Stanisław Kalemba, Barbara Kudrycka i Marcin Korolec.

Celem ekspedycji ma być wymiana. Minister rolnictwa ma przywieźć żywność, zaś minister nauki i szkolnictwa wyższego nowych, afrykańskich studentów. Wciąż jednak nie wiadomo czym wymienią się minister środowiska, transportu i zdrowia. Choć przynajmniej w przypadku tego ostatniego, lepiej byłoby, by nic z sobą nie przywoził. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Komentarze

anonim2013.10.12 11:55
Zgadzam się z przedmówcą - tekst o niczym, napisany bez celu, bez sensu, na poziomie słabego gimnazjalisty i z jednym, jedynym założeniem, że należy dokopać rządowi. Przypominam redaktorom, że akurat RPA jest całkiem nieźle rozwiniętym krajem, z którym jak najbardziej warto utrzymywać dobre relacje.
anonim2013.10.12 14:23
Gipsen, Lukas- Ciekawe czego tam szuka Ałukowicz i Kudrycką?
anonim2013.10.12 15:59
@cox Czego szuka Kudrycka? Spójrz, gdzie w rankingach mieści się np. Uniwersytet Kapsztadzki, a gdzie nasze. Jest z kim współpracować. Co do Arłukowicza, nie wiem, pewnie współpraca z tamtejszym przemysłem medycznym? Patrząc w ten sposób, nikt nigdzie nie powinien jeździć. Chodzi o pokazanie się, wstępne nawiązanie kontaktów, pokazanie możliwości. Kosztuje niedużo, a potencjalne zyski mogą być spore.