03.03.20, 11:20Fot. via Pixabay - effelle

Koronawirus już na Ukrainie

Wykryto już pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem na Ukrainie.

Jak poinformował dziś tymczasowy szef centrum zdrowia społecznego Ihor Kuzin, mężczyzna u którego stwierdzono koronawirusa przyjechał na Ukrainę z Włoch przez Rumunię.

W rozmowie z agencją Reutera Kuzin poinformował, że mężczyzna do szpitala trafił w sobotę.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2020.03.3 22:43
orędzie Anny od Jezusa 27.02.2020 Maryja: Moje drogie dzieci. Czy wiecie jak ważne i cenne są wasze modlitwy? Z Serca dziękuję wam za waszą odpowiedź w modlitwie i cierpieniu. Łzy Moje są pełne Krwi i dlatego módlcie się i ofiarowujcie Łzy Moje. Rząd Polski często ukrywa złe wiadomości, które mogłyby go postawić w złym świetle. Dlatego pragnę wam powiedzieć, że wirus zwany koronawirusem jest już od kilku tygodni w Polsce. I tu w Polsce może być epidemia i warto się zabezpieczyć w zapasy żywności i wody. Zapasy te nie muszą być zbyt duże jednak takie by starczyły na kilka tygodni. Najwięcej może być zachorowań w Warszawie i kilku większych miastach Polski w centrum i na wschodzie. Proszę byście nie ulęgali lękowi lecz wzięli do ręki Różaniec jako broń niezawodną, ta broń jest najlepsza i najskuteczniejsza w każdej walce. Tak dzieci moje wszystko co teraz się dzieje jest zapowiedzą tego co już zostało zapowiedziane dla czasów ponownego przyjścia Mego Syna, który wkrótce się wam objawi podczas oświecenia sumień gdy dusze wasze będą porwane do Nieba. Łaską jest od Boga Ojca samego ujawnione wam Bożych planów dla waszego zbudowania, dla mobilizacji waszej w modlitwie, dla wiary pogłębienia w Bożą obecność, obecność Moją i Mojego Syna. Niech Duch Święty oświeca wasze serca i umysły byście w modlitwie serca wszystkich chorych obieli i kraj wasz tak drogi mojemu Sercu Różańcem mym obieli. Tak niech Bóg Ojciec wam Błogosławi i obdarzy swoją łaską wszystkich tych co słowa te czytają i słuchają. Ja Matka obejmuje was Sercem i modlitwą
ladychapel2020.03.3 17:04
według Frendzla: https://www.fronda.pl/a/wirusolog-o-koronawirusie-walczymy-z-tym-czego-nie-ma,140910.html
Matoły i oślice!2020.03.3 13:22
Czy jakby obecna opozycja rządziła "epidemii" by nie było? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby więcej szpitali? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby więcej lekarzy? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby lepsze lekarstwa i więcej? Czy jakby obecna opozycja rządziła miałaby więcej laboratoriów i specjalistów? Za rok może wcześniej będzie szczepionka, czy ty blogowy ajnsztajnie się zaszczepisz, czy zwyczajowo będziesz pier..... głupoty, pokazywał videos jak to szczepionki "zabijają"? Są kraje które mają pieniądze, laboratoria i specjalistów a ludzie umierają. Jedyna epidemia w Polsce to epidemia nienawiści i głupoty.
T2020.03.3 11:44
Władze państwowe mówią nam, że to nic takiego, podobne do grypy a jednocześnie przystępują do działań jakby to było coś poważnego. No to w końcu jak jest? Przecież dotąd nikt z takim zapałem z grypą nie walczył.